Entliczek pentliczek... na kogo wypadnie, na tego bęc !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

A.Macierewicz czy J.Kaczyński ?
Tak jakoś platfonsy już mają, że gdy kończą im się tematy zastępcze albo są ale niezbyt atrakcyjne (czyt.uwagochłonne), to wtedy do akcji wracają dwa dyżurne numerki – albo Trybunał Stanu dla Jarosława Kaczyńskiego albo kolejne pozbawianie immunitetu Antoniego Macierewicza.

O TS dla prezesa PiS platfusiarnia wzdychała chyba jakoś tak na początku lata, ale jakoś tak anemicznie - chyba była już zbyt nakręcona na karkóweczkę z grilla, konsumowaną w bujającym się między dwiema mirabelkami hamaku pod którym szumią łany szczawiu, i podlewaną co tam komu bozia (czyt.Donald Tusk, dlatego z małej litery) dała.
I z TS wyszły nici.
Lato jednak się powoli kończy, kaska pewnie też, mirabelki pospadały, szczaw wysechł i czas powrócić do prozy życia, a na nią najlepszy jest kto ? Jak nie Jarosław przed Trybunałem to rozimmunitetowany A.Macierewicz. Tym bardziej, że sąd w Gdyni w ogóle nie chciał się rozgrzać i kategorycznie odmówił zapuszkowania polskich ofiar wywołanej przez Mexicaneros plażowej escaramuzy i ten śliczny temacik zazstępczy musi szybko zdechnąć bo premier ze swym szeryfem chlapnęli o kilka słów za dużo, a tu - panie dzieju – trzeba czymś przykryć błogosławieństwo prezydęta po którym próg ostrożnościowy się wziął i zniknął i teraz będą już tylko niezbyt atrakcyjne tego skutki...

No luuudzie – dajcie jakiś temat zastępczy, no ! Nie ma ? No to... Jarek już był, bieremy się za Macierewicza ! Że co, że właśnie wygrał proces ? No to co ? Zawsze wniosek o uchylenie immunitetu można złożyć, a może trafi się dobrze rozgrzany sąd i wreszcie go nie odrzuci ? Pan premier potrzebuje tera głębszego oddechu bo ma za krótkie łykęndy, a jak jest niewypoczęty i wqrw... zdenerwowany znaczy, no, to siarę robi, a ten Macierewicz znów za bardzo przy Smoleńsku węszy i trzeba go trochę przytemperować. No trzeba, trzeba, panowie ! Co będzie jak w tych próbkach z foteli zamiast kiełbasy będzie trotyl ? No co ? No leżym i kwiczym !
Doda solo nie da rady !
Kupą, panowie, kupą na Macierewicza !

http://wpolityce.pl/wydarzenia/60750-macierewicz-dla-wpolitycepl-o-ewentualnym-uchyleniu-jego-immunitetu-ktos-probuje-tworzyc-kampanie-naciskow

Brak głosów

Komentarze

... tematów zastępczych. Na przykład takie:

- Wpływ życia seksualnego mrówek na politykę... Platformy Obywatelskiej;
- Wpływ miesiączkowania pingwinów na wielkość deficytu budżetowego. 

Pozdrawiam,
                  

__________________________
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#377176

Np. w temacie pierwszym, który proponujesz obserwowaliśmy całkiem niedawno jak szeregowy mrówek G. próbował - że tak powiem z góralska żeby się nie wyrażać - mrówcyć Króla Mrówkuf na kilku płaszczyznach.

W temacie drugim pingwin Vincenty (nawet podobny, no) mimo, że regularnie co miesiąc wykrwawiał się w pocie czoła, zaciążył tak potężnie, że aby sobie brzucha nie poharatał, władca wszystkiego co się rusza między Bugiem i Odrą nakazał zniwelować wszystkie progi, nawet ten deficytowy.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#377182