Czy Tusk wycofa się z hasła ?

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

„Im silniejsza Platforma w Parlamencie Europejskim, tym silniejsza pozycja Polski w Europie” – takie hasło na kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego wymyśliła sobie Partia Oszustów.

Dobrze, że właśnie pod takim rusza do jewrowyborów bo przynajmniej jest jasne, że to guzik prawda i chodzi głównie o „Im silniejsza PO w PE, tym silniejsza w Polsce” ! Bo w Polsce jej obecna siła spoczywa już tylko w tym, że oficjalnie jest partią sprawującą władzę. Do siły trzeba papu, a papu władzy w Polsce się kończy bo zeżarłszy wszystko co było do zżarcia zaczyna zjadać własny ogon, którym się nie nażre... Sprawowanie władzy w wykonaniu PO to z kolei tylko silna symulacja procesu rządzenia, wiecznie okraszana kolejnym odniesionym silnym sukcesem, choćby sukces ten miał mieć miejsce np. dopiero w 2022 roku. Pan płemieł zapowiedział przecież, że w 2022 r. Polska będzie potęgą w czołówce europejskiej. Hehehehe, z wrodzonej skromności nie powiedział, że sukces ten będzie zawdzięczany dwom kadencjom PO i pana płemieła w szczególności, a może nawet trzem i więcej jak Pan Bóg, pardon - ruski serwer da...
Jednak 6-letnie symulowanie sprawowania władzy, 6-cioletnie ostre ciągi odnoszonych sukcesów będących ostrymi cięgami dla Polski i Polaków i 6-letnie pasmo cudów najlepszego od tysiącleci premiera, dość Platformę sfatygowały i wyczerpały bo cuda wymagają energii, dźwiganie tylu sukcesów przez tyle lat również, a nie każda energia (i nie u każdego) jest odnawialna, ta PO to już w ogóle bo zależy od energii pana premiera, która zależy od tego iluvoltową bateryjką Frau Merkel zasili swoją przytulankę....
Co zatem robi Platforma ? Szuka kopa energetycznego u wyborców, służąc sobie pijarowskim hasełkiem, że to będzie niby dla dobra Polski.
Jakie to dobro po 6 latach rządów partii karmicielki jest – każdy widzi...

Stało się jednak coś, co być może pan płemieł wiedział ale celowo Polakom nie powiedział, albo rzeczywiście nie wiedział bo on ostatnio w Brukselce ma słabiutkie notowania i w sumie cała jego warszawsko-unijna kariera zależy głównie od potrzeb Frau Kanzlerin, dlatego o ważnych jewropejskich sprawach jest informowany w drugiej albo nawet trzeciej kolejności... A stało się to, że jewrokomisarzyca, Viviane Reding, wymyśliła sobie by z Jewropy zrobić Unitet States. Iście szatański to pomysł i jeśli do tej pory o UE mówiliśmy eurokołchoz to dla nowego potwora bardziej adekwatna będzie nazwa eurogułag. Gdyby Polskę miałyby w nim reprezentować takie „siły” Platformy Obywatelskiej jak miernoty i niedojdy intelektualne Boni, Kudrycka, Szumilas, Kozłowska-Rajewicz czy Rostowski w obstawie Biedronia i Grodzkiej, zapatrzone jedynie we własną kiesę i dupę, to Polakom pozostaje już tylko włożyć Białoczerwoną z Orłem do trumny i zatrzasnąć wieko śpiewając „W mogile ciemnej śpij Ojczyzno”, po czym udać się do Korei Północnej i poprosić o azyl...
Czy są chętni ???
Myślę, a nawet pewna jestem, że nie ma !
Co zatem zrobić ?
6-letnia praktyka pokazała, że gdy Platforma i pan premier mówią „tak” to zawsze robią „nie”. Tak samo jest z tym ich hasłem i z tym co może z jego realizacji wyniknąć. A wyniknie tylko jedno – im silniejsza PO w Parlamencie Europejskim, tym bardziej nawet pies z kulawą nogą o Polskę się nie upomni w pędzie po brukselskie konfitury.

Premier Tusk w wyborach do PE woła o „tak” dla Platformy? Powiedzmy mu – NIE !!!

Im mniej Tuska i Platformy w Polsce i w UE, tym więcej Polski będzie !
Dość już ich wyświechtanego „By wszystkim żyło się lepiej tu i teraz” bo o wiele lepiej żyje się tylko wtedy gdy prawo jest Prawem i sprawiedliwość Sprawiedliwością !

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ale mogę iść o zakład że; gdyby wybory odbyć się miały nawet za miesiąc to i tak bezapelacyjne bez wspomagania ruskich serwerów tusk i spółka wygrali by w cuglach.Pisze w ten sposób ponieważ mam stały kontakt z ludzmi i słyszę o czym mówią i jak podchodzą do zagadnienia tyczącego polityki i ewentualnych wyborów.Przy próbie sugestii z mojej strony że jest to zły pomysł słysze odpowiedz;panie czyś pan zgłupiał na kogo mam glosowac na kaczora albo nowych ,którzy jeszcze więcej nakradną a tak tych już znam i sie nachapali.To jest przerażające ale taka opinia nie jest odosobniona.Nikt nie pamięta pomyłek tuska ani jego chorych pomysłów jak nikt nie chce słyszeć nic o owsiaku oprócz tego że to on a nie nfz ratuje chorych i dba o zdrowie,Propaganda tefałenu robi swoje.To jest naprawdę chory kraj,który potrzebuje silnego diagnosty i zarazem lekarza posiadającego bardzo mocne i zdeterminowane zaplecze zorientowane na szokowe leczenie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Jeszcze zaświeci słoneczko

#400062

Również mogę się założyć, że czy to za miesiąc, czy za dwa lata PiS i tak przegra wybory.
Dlaczego ? Bo to partia niekompetentna i słaba, a polski lud pracujący miast i wsi, to w większości zrusyfikowany element niewolniczy.
W naszym biednym kraju jeszcze długo będzie miał priorytet :
słaba opozycja i PO, PSL, SLD i pokrewne w wielu mutacjach i klonach.
Wolałbym oczywiście mylić się i chętnie wejdę po wyborach pod stół i odszczekam, a może nawet dam radę ugryzę się w d..ę, ale to raczej niemożliwe.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#400068

To było zagranie , majster sztickj w wykonaniu zaborców i likwidatyorów polski. Dlaczego? Ano ktos musi udawac ze jest  w opozycji, PiS to partia ktorej zadaniem jest byc w opozycji dla zmylenia narodu polskiego. Tak jest dla nich samych wygodniej bo "co źle to nie my", ciepłe fotele w sejmie pełna micha i zero odpowiedzialnosci. A zeby było weselej to jeszcze sie POdzielili na PJN,  Solidarną Polskę, mącą kręcą i picuś Gowin, też niby wystapił z PO, żeby durny Polak myślał, że taki patriota polityk wierny Polsce i narodowi polskiemu, no i cuś utworzył co ma "walczyć dla Polski i Polaków o lepsze jutro". HAHAHA. Dlatego tak naprawdę PiS nie chce wygrać zadnych wyborów i  poprostu ich nie wygra, jeśli naród nie wyp...li tych wszystkich złodzieji , bandytów, nierobów, zdrajców i kłamców to umarł w butach. A ich miejsce jest tam skąd przybyli, bez prawa POwrotu do POLSKI -na wieki wieków.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#400073

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#400077

...Contessino, no dzięki za przebudzenie.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
@ Salata, ty chyba przebywasz daleko od Polski !?
Tak bezproblemowo, generujesz te "złote myśli", ze swojego mózgu ? czy to .... szafa Lesiaka ?
ps.
...jesteś pewny, że tutaj chcesz pisać ? To jest NP., a nie
NE !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#400080

czuje sie POLAKIEM -TAK POLAKIEM Z KRWI I KOŚCI. Dawno temu wyjechalem z Polski, zeby zarobic pieniadze na dom i poprawic sobie sytuacje materialna. Tak jak to jest niby teraz, tylko ze, kto raz wyjedzie z Polski prawie nigdy do niej nie wraca na stale. polskie dzieci rodza sie za granica- ktore z nich wroci nad Wisle? Ile rodzin Polskich zostalo rozbitych przez te wyjazdy? To rzadzacy  Polska niepolacy takie nam zgotowali warunki (starsi i madrzejsi, agent bandzior i zdrajca), zeby Polak znienawidzil swoja ojczyzne i nie chcial do niej wracac, wytepienie od kolyski i patriotyzmu i skłocenie narodu, zasianie nienawisci do samych siebie.. Dlaczego kiedy za prezydentury Sp.Lecha Kaczynskiego repatryjanci z Kazachstanu prosili o szybkie uregulowania prawne , pozwalajace im wrocic do ojczyzny, dostali odmowe ze narazie nie bo oni stworza dodatkowe problem swoim powrotem. A pejsy legitymujace sie podwojnym , albo potrojnym obywatelstwem mogli przyjezdzac, wracac na swoje, jakie swoje?
Ponad 400 lat temu Kanclerz Jan
Zamojski powiedział „takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie…”W
1983 roku został nakręcony film „Jak napaść na państwo?" W filmie tym wypowiada
się Jurij Bezmienow (znany również pod nazwiskiem Tomas David Schuman oraz Jurij
Makiejew), radziecki tajny współpracownik KGB pracujący jako dziennikarz, w 1970
zbiegły do Ameryki Północnej. Wyjaśnia on, że współczesna wojna to nie działania
zbrojne. Przedstawia on transformację ustrojową jako powolny proces zwany
"przewrotem ideologicznym", składający się z 4 etapów: "demoralizacji",
"destabilizacji", "kryzysu" i "normalizacji". Jego skuteczność polega głównie na
tym, że narody do samego końca nie chcą uwierzyć, że są poddani procesowi
TRWAŁEJ ZMIANY MENTALNEJ. Szczególną uwagę zwraca na etap "demoralizacji"
trwający zwykle od 15 do 20 lat. W tym okresie "dywersja ideologiczna"
prowadzona jest w 6 obszarach: •religii (poprzez jej ośmieszanie, promowanie
różnych sekt i kultów), •oświaty (minimalizowanie nauki przedmiotów ścisłych,
tj. matematyki, fizyki, chemii na rzecz np. plastyki, wychowania seksualnego lub
wąskich zagadnień w kulturze), •życia społecznego (powoływanie nowych
organizacji w zamian za tradycyjne), •struktury władzy (powoływanie nowych
struktur, nadanie dużej władzy mediom), •sfery pracowniczej (zwiększanie
biurokracji), •porządku publicznego (podważania kompetencji wymiaru
sprawiedliwości, równolegle przedstawianie pozytywnych cech sprawcom
zbrodni).

Paradoksy zbrodniarz wychodzi z wiezienia, jest obiektem zainteresowania merdjów, ofiara potepiana "jak mogla przyłorzyc bandycie przez łeb kiedy ten napadł w nocy jego dom i rodzinę".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#400105

Nie dalej jak wczoraj slyszalam wypowiedz prof. Jaroszynskiego, ktory stwierdzil, ze wyglada na to, ze Kaczynski oddal wladze na zyczenie, co nie znaczy, ze dobrowolnie.
Najprawdopodobniej dostal propozycje nie do odrzucenia, ktora przyjal.
Rozumiem, ze taka mysl byla bluznierstwem na Niepoprawnych pod dowodzctwem Smoka, ale na szczescie te czasy mamy juz za soba, marusiu. :)

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Lotna

 

#400124

Gdyby przyjął, nie byłoby 10 kwietnia 2010 !
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#400154

.... Lotna, a kto to ten prof. Jaroszyński ?
Naprawdę serdecznie proszę... zostaw Ty w spokoju *Smoka*,
a mnie już więcej nie wywołuj do tablicy.
Ja też byłem na emigracji, mam żonę Norweżkę i córkę która chce być tylko Polką i obie pracują i żyją w Polsce.

ps.
Jeśli pragniesz wolnej Ojczyzny, to wracaj i pomóż !?
pps.
- Doskonale wiesz... na ten czas nie ma alternatywy ...
jeśli nie mocny - oczywiście poparciem wspó/Rodaków -
J.Kaczyński i PiS, to nasz Kraj obróci się w nicość.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#400156

nigdy nie mialem, nie mam i mial nie bede. Jestem POLAKIEM, nie przechrzta. Pan Bog dal mi rozum i wolna wole, staram sie z jego darow korzystac i dzielic sie z bliznimi naile sie da. Choc lemingow u Was tez jest dostatek. Myslenie nie boli, jednak przynosi czesto bolesne odkrycia.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#400099

To są takie same bajeczki jak ta, że śp.Prezydent Lech Kaczyński sprzedał Polskę bo podpisał traktat lizboński...

Co do Twego komentarza z godz.19:36 o metodach prowadzenia współczesnej wojny to się zgadzam, że w Polsce mamy wojnę, ale... o ile wielu się wydaje, że to jest ta tuska wojna "polsko-polska", wybuchła po 10 kwietnia 2010 to powiem, że są w błędzie bo tak naprawdę to ta wojna zaczęła się 25 lat temu. Komorowski chce świętować w tym roku 25-lecie wolności, a właśnie od wtedy, od tamtego 4 czerwca zaczęło się to wszystko o czym piszesz.
Pozwolisz, że część treści tego Twego komentarza wykorzystam w którejś kolejnej notce.
Wygląda na to, że psy naprawdę zaczną dupami szczekać i to już całkiem niedługo bo świat powoli wywraca się do góry nogami...
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#400153

A mówiłam, że kiedyś oberwiesz w dziób... ;P
Która zatem jest kompetentna ?
Przypomnij sobie cyfry z lat gdy rządził PiS, choć tylko pół kadencji, a wtedy pogadamy o kompetencjach.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#400085

Auć bolało :(((

Tak, wtedy PiS był siłą i gdyby nie decyzja o skróceniu kadencji, mógł sporo jeszcze zdziałać.
Dziś, po 13.04 to już nie ten sam PiS.
Więcej w nim gadających głów, niż patriotycznego zapału, tak potrzebnego Polakom.
Ale spoko wodza i tak zagłosuje na PiS, jeżeli nie z przekonania to z litości i oczywiście ze strachu, żeby ponownie nie dostać w dziób :)))

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#400087

"Przy próbie sugestii z mojej strony że jest to zły pomysł słysze odpowiedz;panie czyś pan zgłupiał na kogo mam glosowac na kaczora albo nowych ,którzy jeszcze więcej nakradną a tak tych już znam i sie nachapali."

Przyjmijmy, że na czele PiS staje ktoś inny to ci sami rozmówcy powiedzą - "panie czyś pan zgłupiał na kogo mam glosowac na PiS ?" bo tak już są zaprogramowani choć może nie zdają sobie z tego sprawy. I nie wiedzą jeszcze, że Tusk i PO to studnia bez dna.
Mobilizacja do głosowania na kandydatów PiS w tych wyborach powinna być na maxa bo im więcej głosów zbiorą tym większa szansa na wyższą pozycję w strukturach UE, a tam zręczny polityk może coś ugrać dla Polski, w odróżnieniu od PO-wskich nierobów.
Tak przypuszczam, muszę się zapoznać z ordynacją eurowyborczą.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#400082

oczywiście jest taka możliwość że nawet wystawiona zostanie inna osoba niż Jarosław ale to nie zmieni mentalności Polaków o ile mozna tak to określić a myślę że raczej wyborców.Za mało pracy w kształtowanie świadomosci obywatelskiej wkładaja działacze terenowi PiS i ich biura lub obiekty w których powinno być organizowane spotkanie z mieszkancami na co dzień a nie tuż przed wyborami albo jak uzna to za stosowne dany kierownik takiej siedziby.Za mało jest obecności w życiu publicznym działaczy PiSu i zaklinanie rzeczywistości nic nie zmieni jak oni nie ruszą przysłowiowej d................y ze stołka.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Jeszcze zaświeci słoneczko

#400096

Jarosław sporo jeździł przed Bożym Narodzeniem, i to właśnie po małych miejscowościach. Lada chwila ruszy na objazd dużych, gdyby nie miesięcznica pewnie już by był w terenie.
I tu daje znać niedobór własnych mediów. To po to płynie całą dobę na okrągło mainstreamowa papka z telewizorów by naród był niedoinformowany i w ogóle na "nie". Ja mam takie wrażenie, że połowa Polaków to w ogóle nie wie co się dzieje po obu stronach barykady. Właśnie przez tą beztreściową papkę. Gdyby chociaż media państwowe były nadpartyjne, ale nie. I tam wazelina się leje cysternami.
Na pewno też słabe albo w ogóle nieistniejące zaangażowanie mieszkańców w sprawy swego miejsca zamieszkania powoduje brak wszelkiego zainteresowania czymkolwiek. Za dużo jest państwa w państwie choć to nie dziwi bo przy lokalnych samorządowych korytach muszą być sami swoi żeby się nie wydało jak kradną. Tu PiS mógłby rozruszać mieszkańców w miejscach, w których samorządzi. Czasem trzeba jak z małym dzieckiem - zamiast coś zrobić za nie bo szybciej i lepiej, niech zrobi samo i widzi efekty swej pracy, dobre zachęcą je do jeszcze lepszych. Nie ma rzeczy niemożliwych, nieraz trzeba uparciej niż osioł działać ale ktoś musi wbić szydło w.... ;).
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#400109

jest podobne do opinii weterana. PO wygra wybory do UE jak i te do sejmu. Wybierze sobie odpowiedniego koalicjanta najprawdopodobniej sld i będzie rządzić tak jak do tej pory. Zmianą może będzie to,że Tusk upodobni sie do Wałęsy. Będziemy mieli tandem mędrców z Trójmiasta.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

lupo

#400074

Póki co nie stawiam prognoz na wybory do Sejmu.
Tandem mędrców ? Hmmm... A może się pozagryzają ? Ja stawiam na pitbula z rzymskim rodowodem.
;);)
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#400084

Utopi się niejeden ssący
Wszak kraść już niewiele zostało
Znaki na ziemi to nie mało
Trzeba już jednoczyć myślących
Zdolności rządzenia mających
Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#400117