PO ciągle kłamie

Obrazek użytkownika Roman Kowalczyk
Kraj

Platforma Obywatelska przez ostatnie lata lukrowała rzeczywistość i karmiła Polaków propagandą rzekomych sukcesów. Zdaniem jej przedstawicieli żyliśmy „na zielonej wyspie” (twierdzenie D. Tuska) i w „złotym wieku” (odkrycie B. Komorowskiego). Rzeczywiście, ludziom związanym z władzą powodziło się dobrze, ale reszcie kiepsko. I to ta grupa zdecydowała o zwycięstwie obozu prawicy zjednoczonego wokół Prawa i Sprawiedliwości w wyborach prezydenckich oraz parlamentarnych. Droga do dobrych zmian, na których skorzysta całe społeczeństwo, została otwarta.

Odpowiedzią przegranej Platformy, która z trudem przyzwyczaja się do roli opozycji (ludziom PO wydawało się, że będą rządzić długie lata, zasmakowali we fruktach związanych z władzą, wielu uwierzyło, że naprawdę są „jasną stroną mocy”) jest zmasowany atak na rząd Beaty Szydło, Prawo i Sprawiedliwość oraz Jarosława Kaczyńskiego, lidera tej partii i architekta jej sukcesów. W telewizyjnym wywiadzie tuż przed zaprzysiężeniem nowego rządu w dniu 18 listopada 2015 r. była premier i ciągle szefowa PO Ewa Kopacz oświadczyła, że Platforma zostawia następcom finanse publiczne w doskonałym stanie (myślałem, że spadnę z fotela; gdybym tego nie oglądał to bym nie uwierzył!). E. Kopacz łże - dług publiczny wynosi ok. biliona (został przez PO powiększony o ok. 500 miliardów), zadłużenie wobec zagranicy to ok. 380 mld dolarów, Fundusz Rezerwy Demograficznej świeci pustkami (PO co roku wybierała z niego po parę miliardów złotych), Platforma na rok 2016 zaplanowała budżet z rekordowym po 1989 r. deficytem 54 mld złotych. Liczby nie kłamią i odsłaniają łgarstwa przewodniczącej PO. Wynika z nich prosta konstatacja, że PO zdewastowała finanse publiczne. Trzeba będzie mądrych decyzji i wielkiego wysiłku, żeby je ustabilizować.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Po zbudowana za pieniądze banksterów i służby opierała się na łgarstwie i zamilczaniu spraw waznych. To bezideowa sitwa, ludzie wyprani z poczucia przyzwoitosci i zasad...za to z duzymi kieszeniami...refrenem tej samej melodii jest "nowośmieszna" - produkt tych samych autorów...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1499166

Wszystko było możliwe.

Możliwe było iż obszczymurek rządził naszym krajem i też wszelkie przekręty przechodziły.

Mi,osobiście,utkwił w pamięci spektakl który kłamaczka odegrała w sejmie.

Miał on tytuł:RUSCY Z NAJWYŻSZĄ STARANNOSCIĄ PRZEKOPUJĄ ZIEMIĘ NA METR W GŁĄB!

Ruscy,w czasie jej przemówienia betonowali miejsce katastrofy na 1,5 metra po uprzednim usunięcia 0.5 metra ziemi.

Zniszczono bezpowrotnie bardzo dużo dowodów.

Ale co się odwlecze to nie uciecze!

Pozdrawiam 

Kazimierz

Vote up!
3
Vote down!
0

kazikh

#1499202