7 pytań do Leszka Millera czyli... o advocatus diaboli, szydle z worka i i.

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Kanwą poniższego jest wywiad udzielony mass mediom przez Leszka Millera p.t. „Nie uważam, że prezes PiS zwariował, wręcz przeciwnie”.

 

- Premier powinien Smoleńsk sprowadzać do właściwej rangi, a więc do tragicznej katastrofy lotniczej.

Owszem! Z obowiązkowym uwzględnieniem wszelkich prawdopodobieństw bo katastrofa to tylko wynik, nie przyczyna. Przyczynami mogą być:

– złe warunki atmosferyczne

- awaria samolotu

-  zamach

- zderzenie z UFO

- inne

 

Pytanie nr.1: Dlaczego premier nie sprowadza Smoleńska do właściwej rangi -  minęło 9 miesięcy od katastrofy, a premier zachowuje się jakby spadł z Marsa. Czy w takim przypadku opinia publiczna nie ma prawa spekulować, a premiera uważać za osobę nieodpowiedzialną na granicy niepoczytalności?

 

 

Jarosław Kaczyński zrobi wszystko, aby trumna jego brata była w grze.

To jest wymysł sfer rządowych, powielany usłużnie przez „odpolitycznione” mass media. Przypomnę, że na długo przed katastrofą smoleńską PO  w każdym dla siebie niekorzystnym momencie pogrywała trumną Barbary Blidy, używając jej bez skrupułów  jako instrumentu  przeciwko braciom Kaczyńskim i PiS.  

  Z komentarza wynika, że Leszkowi Millerowi jako obywatelowi RP jest wszystko jedno co stało się przyczyną śmierci Prezydenta RP, generalicji i w ogóle 96 osób, przebywających na pokładzie samolotu. Mimo to -

Pytanie nr 2: Czy gdyby zmarły w katastrofie lotniczej (lub jakiejkolwiek innej) prezydent pochodził z partii Leszka Millera, L.M. również miałby obojętny stosunek do katastrofy i śledztwa? Pomijam kwestię gdyby zmarły prezydent był bratem L.M.....

 

Kwiaty składane na Krakowskim Przedmieściu, wieczorne marsze, wielka impreza w Krakowie pod Wawelem…

Leszek Miller bardzo dobrze wie, że kwiaty i znicze na Krakowskim Przedmieściu, wieczorne marsze pamięci w każdą miesięcznicę katastrofy smoleńskiej są inicjatywą społeczeństwa,  nie są zleceniem Jarosława Kaczyńskiego, dlatego nie powinen spekulować na ten temat oraz siać lub potwiedzać fałszywe informacje.

 

Impreza w Krakowie pod Wawelem? O jaką imprezę chodzi Leszkowi Millerowi?

Imprezą jest koncert, wódeczka w gronie kolegów partyjnych ale nie obchody  rocznicy śmierci, nie obchody I rocznicy katastrofy smoleńskiej, która zabrała Polsce Prezydenta i wielu poważanych obywateli.

  Jan Paweł II był przeciwnikiem polityki, jaką prezentował Leszek Miller ale gdy Polacy publicznie zaświadczali swój szacunek Karolowi Wojtyle po jego śmierci, Leszkowi Millerowi  jakoś to nie przeszkadzało, zatem...

Pytanie nr 3: Czy w Polsce już są zabronione publiczne przejawy pamięci i szacunku? Proponuję w takim razie zlikwidować i zabronić Polakom świętowanie 1 i 2 listopada.

 

Polityk chłodno ocenia działania PiS. Uważa, że strategią PiS jest uczynienie z tej katastrofy dramatu o sile greckiego mitu. - Przekaz stąd płynący ma przeorać polską świadomość i wyznaczyć linie podziału na wiele następnych lat. Tu nie chodzi o prawdę, ale o posępną legendę. O to, czy władzę w Polsce będzie sprawował rozum czy szaleństwo. Czy będziemy w stanie przyjmować prawdę o nas samych, czy ją odrzucać, jeśli tylko będzie dla nas nieprzyjemna.

Leszek Miller bardzo dobrze wie, że legendy i mity wokół katastrofy smoleńskiej stworzył nie kto inny, a rząd z premierem Donaldem Tuskiem na czele, który jako jedyny wierzący w  mityczną i legendarną „rzetelność,  uczciwość i bezinteresowność” Rosjan oraz w  ich wieloletnią „przyjaźń” dla narodu polskiego, zapoczątkował ich powstawanie całkowitym przekazaniem  śledztwa stronie rosyjskiej. Leszek Miller bardzo dobrze wie również, że śledztwo wyjaśniające przyczyny katastrofy smoleńskiej nie toczy się czysto, w normalnym trybie, przewidzianym przez polskie przepisy i wg zasad kryminalistyki obowiązujących w Polsce i na świecie, ale  interes partyjny nie pozwala mu tego głośno przyznać.  Niestety nie co innego, a właśnie ta pozycja polskich polityków, a szczególnie sfer rządowych, przeorała i wypaczyła polską świadomość dzieląc Polaków. Sprawujący władzę żerują na tym podziale i pogłębiają go, używają swych wpływów na prokuratury by naginały polskie prawo do ich partyjnych potrzeb. Sprawujący władzę popierają i zachęcają  media do manipulowania informacją, ciągnąc z tego korzyści.

Polacy dzielą się dziś na tych, którzy domagają się rzetelnego, profesjonalnego  śledztwa i na popierających dyletantyzm rządzących.

Polacy dzielą się dziś  na tych, którzy nie chcą być oszukiwani i okłamywani przez rząd i na tych, którzy popierają rząd kłamców i oszustów.

Polacy dzielą się dziś na tych, którzy interes Polski przedkładają nad własny i na tych, którzy sprzyjają rządowi RP, który zdradza i sprzedaje interesy kraju dla własnych partykularnych celów.

Polacy dzielą się dziś na tych, którzy sprzeciwiają  się manipulacjom podległych i uległych rządzącym mediów i na tych, którzy pozwalają się manipulować.

 

Pytanie nr 4: Czy szef rządu RP, wierzący w bajki o przyjaźni, rzetelności, uczciwości i bezinteresowności Kremla jest osobą rozumną czy szaleńcem?

 

Zdaniem Leszka Millera obecna taktyka partii Jarosława Kaczyńskiego jest obliczona na uzyskanie jak najlepszego wyniku w jesiennych wyborach: - To cyniczna gra o władzę, żądza rewanżu, pragnienie recydywy IV RP. Żeby to osiągnąć, Kaczyński ubiera swojego brata w szaty o wiele za duże, bo dla niego jest ważne, aby spiżowa postać zmarłego prezydenta, nastrój tragedii, legenda męczeńskiej śmierci trwały jak najdłużej, a już na pewno do wyborów.

Leszek Miller raczy dyrdymały opowiadać - recydywy IV RP być nie może bo taka jeszcze nigdy nie istniała, a zatem i o żadnym rewanżu nie może być mowy. Sytuacja PO  mimo osiągnięcia pełni dyktatu pogarsza się i wymaga ofiarnej obrony, dlatego powyższe stwierdzenie L.M. kładę na karb desperackiej obrony causa perduta.

Legendę Lecha Kaczyńskiego stworzył niechcący sam Donald Tusk & Co. i będzie trwała długo po tegorocznych wyborach parlamentarnych, nawet dłużej niż pokolenie D.Tuska i Leszka Millera. Nawet po zakończeniu tzw.śledztwa, niezależnie od tego czy skończy się za 7 dni,  7 miesięcy, 7 lat, a może 70, jak to katyńskie.

Pytanie nr 5: Czy Leszek Miller uważa, że torpedowanie partii opozycyjnej, szkalowanie jej, zaszczuwanie, zabijanie i obrażanie jej zwolenników, żerowanie na śmierci politycznego przeciwnika jest postępowaniem godnym polityków mieniących się elitą państwa demokratycznego ? Proponuję skasować Konstytucję, kk, kc - niech żyje prawo dżungli, stosowane przez partię rządzącą.

- Pisowskie kłamstwo smoleńskie ma wmówić Polakom, że na prezydenta Kaczyńskiego został zaplanowany i przeprowadzony zamach, a sprawcami jego śmierci byli rosyjscy kontrolerzy lotów działający na polecenie rosyjskiej i polskiej góry. Kłamstwo to ma zdecydować o nowym i trwałym podziale sceny politycznej. Stało się wyzwaniem dla wszystkich ugrupowań politycznych, które muszą jasno wyrazić swoje stanowisko. Będzie to miało kapitalne znaczenie w kampanii wyborczej - uważa Miller.

Przypuszczenie zbudowane na podstawie znanych i udowodnionych faktów to jeszcze nie kłamstwo i Leszek Miller zapewne o tej subtelnej różnicy  wie.

Przedstawiciele PO dostarczają  wielu i coraz to nowych  przypuszczeń, podpartych jedynie małowiarygodnymi argumentami i dowodami, które mają jedynie wartość pomówień, natomiast przypuszczenia J.K. są podparte konkretnymi dowodami, trudnymi do obalenia.  Z tego – sądząc po reakcji niedawnego specjalisty, zaproszonego na grudniowe posiedzenie RBN -  Leszek Miller na pewno też zdaje sobie sprawę,

 Natomiast:

- kłamstwa premiera i prezesa PO, D.Tuska  o powodach rozdzielenia uroczystości katyńskiej na putino-tuską 7 kwietnia 2010 r.i prezydencką 10 kwietnia,

- twierdzenia Kancelarii Premiera, MSZ, MON, że podróż Prezydenta L.Kaczyńskiego do Katynia była przygotowana przepisowo,

- twierdzenia Donalda Tuska, że śledztwo toczy się normalnie,

- wymijające i nieadekwatne wypowiedzi prokuratora generalnego A.Seremeta i prokuratorów wojskowych,

- kłamstwa minister Kopacz,

- matactwa szefa BOR,

- długo niejasna rola T.Turowskiego w ambasadzie RP w Moskwie,

- medialne „sensacje”  typu „debeściaki”,

- spreparowane tezy o nietrzeźwości gen.Błasika i niekompetencji załogi Tu-154M feralnego lotu zakończonego katastrofą i śmiercią wszystkich uczestników,  

- arogancka i agresywna postawa premiera Tuska względem rodzin ofiar, domagających się nie odszkodowań (co twierdzi Tusk), a rzetelności śledztwa,

- brak odpowiedzi prokuratury na wnioski rodzin o  ekshumację ciał,

- arcyboleśnie kremlopokłonna wypowiedź prezydenta Komorowskiego, przed wyborami prezydenckimi marszałka sejmu z kwoty PO, 

 

to tylko część manipulacji, których autorami są wyłącznie  politycy PO.

 

Pytanie nr 6: Czy manipulacje te są w stanie obronić hipotezę PO, że katastrofa smoleńska była zwykłym nieszczęśliwym wypadkiem ?

 Byłemu premierowi nie podoba się, że Tusk zabrał głos w sprawie raportu MAK: - Uważam, że ta reakcja była przesadna i asymetryczna. Proszę zwrócić uwagę, że po tamtej stronie mieliśmy szefową MAK, a po polskiej stronie - premiera i najważniejszych ministrów. Polskim odzewem na konferencję prasową pani Anodiny powinna być reakcja Edmunda Klicha, może ministra Jerzego Millera, i to wszystko.

Byłemu premierowi nie podoba się sposób, w jaki premier Tusk zajął stanowisko w imieniu strony polskiej w sprawie raportu MAK i choć Leszek Miller dobrze o tym wie, stara się wypaczyć reakcję Jarosława Kaczyńskiego.

Przypomnę Leszkowi Millerowi, że ten kto przekazał śledztwo smoleńskie  Rosjanom jest zobowiązany ustosunkować się do raportu MAK bo zlecając  śledztwo stronie rosyjskiej  premier Tusk, reprezentujący z racji sprawowanego urzędu stronę polską stał się automatycznie powodem w sprawie. Nie akredytowany Edmund Klich, nie  minister Jerzy Miller. I o tym  Leszek Miller też doskonale wie. Przypomnę L.M. też, że śledztwo premier Tusk niejako zlecił samemu premierowi Putinowi, a ten MAK-owi, zatem wszelkie roszczenia strony polskiej może zgłaszać tylko premier Tusk.

 

Pytanienr 7: Czy Leszek Miller uważa raport MAK za fachowy, rzetelny i absolutnie obiektywny?

 

******************************************************************

Dalej apeluje (L.Miller – przyp.moja), by obecny szef rządu zachował dystans do sprawy Smoleńska: - Premier powinien Smoleńsk sprowadzać do właściwej rangi, a więc do tragicznej w skutkach katastrofy lotniczej. I nic więcej.

Natomiast były premier nie ma aż tak wielu zastrzeżeń do obecnego szef rządu, być może dlatego, że sam doświadczył, jak trudne jest to stanowisko.

 

 - Każdy premier po jakimś czasie jest trochę wypalony, bo to najbardziej   wyczerpująca posada w Polsce. Nie ma nic bardziej odpowiedzialnego i nic bardziej frustrującego niż teka premiera - zwierza się Leszek Miller.

 

Obecny szef rządu zachował wystarczający dystans do sprawy Smoleńska – przekazując śledztwo stronie absolutnie niezainteresowanej poznaniem przyczyn katastrofy, marginalizując ją, pozwalając na bezkarne szkalowanie jej ofiar, ich rodzin i w szczególności brata zmarłego Prezydenta RP.

 Były premier RP, Leszek Miller nie znalazł się nigdy w sytuacji podobnej do swego kolegi, aktualnego premiera RP, dlatego nie ma podstaw porównywać swego premierowania z tym Donalda Tuska.

 Po Donaldzie Tusku mimo wszystko trudno sądzić by był wypalony – premier dba nadzwyczaj o swą tężyznę fizyczną, zaś doradcy jego mają pieczę nad jego  komfortem psychicznym. Premier nie przemęcza się specjalnie  reformami kraju i o ile Leszek Miller ma pełne i usprawiedliwione prawo czuć się wypalonym i sfrustrowanym swym premierowaniem, to Donald Tusk takich podstaw nie ma. I czas najwyższy by w kwestii katastrofy smoleńskiej, która jest i będzie tematem wiodącym w polityce krajowej i zagranicznej Polski oraz dyktującym ton tej polityce, wreszcie zmobilizował się i bronił interesu polskiego, który jest – również i przede wszystkim -  jego interesem. Tak bardzo chciał rządzić więc niech nareszcie zacznie bo szansę miał, ale jak do tej pory marnie mu idzie. Wystarczy popatrzeć na sytuację w kraju i porównać pozycję Polski w polityce międzynarodowej sprzed 3 lat i obecnie...

 

Tu powinno nastąpić końcowe pytanie nr.8 do Leszka Millera. Miało ono brzmieć – na jakim kursie i na jakiej ścieżce jest obywatel RP i były premier RP, Leszek Miller. Pytanie jednak oszczędzę bo pytania retoryczne nie zawsze wypada zadawać.

Na zakończenie wrócę jeszcze na chwilę do sztandarowych słów L.Millera - . „Nie uważam, że prezes PiS zwariował, wręcz przeciwnie”.

 Sądząc po  powyższych wypowiedziach  L.M. na wp.pl, stał się Leszek Miller niechcący  zakładnikiem  i advocatus diaboli  Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska i całej popierającej ich frakcji. Wyrażając o Jarosławie Kaczyńskim takie pozytywne zdanie,  zrobił Leszek Miller niedźwiedzią przysługę  tym, których ofiarnie bronił przed krwiożerczym Jarosławem Kaczyńskim, a mianowicie - obecnemu premierowi  Donaldowi Tuskowi, PO i ich zwolennikom. Leszek Miller właśnie obalił wszystko to, co Donald Tusk, PO i ich satelici  o prezesie PiS i jego sympatykach oficjalnie twierdzili, obalił pewien długo i z trudem budowany mit, a mianowicie, że Jarosław, PiS i ich zwolennicy to faszyści, oszołomy, głupie mochery, psychopaci itd. Leszek Miller zdradził co tak na prawdę myślą o Jarosławie Kaczyńskim, PiS i jego sympatykach przeciwnicy polityczni w osobie Donalda Tuska, PO i ich elektorat - wyszło szydło z worka, że Jarosław Kaczyński, PiS i ich sympatycy są dla nich  bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem, którego  nie lekceważą bo nie potrafią i nie czują się na siłach zwalczyć i pokonać cywilizowanymi metodami. Dlatego uciekają się do podłych chwytów poniżej pasa, mających za cel pełną dyskredytację Jarosława Kaczyńskiego i jego partii w oczach potencjalnych wyborców.

To w sumie nietrudne dla dysponujących mistrzami od PR i oddanym zapleczem medialnym. Nietrudne  ale rządzącym zabrakło czego? Umiejętności ich maksymalnego wykorzystania.

 

Z tego wypływa mi (tak już na marginesie) pewien wniosek – brak profesjonalizmu polityków posiadających władzę, połączony z brakiem profesjonalizmu ich satelitów (mam na myśli m.in.  media) nigdy nie zagwarantuje tym pierwszym 100% władzy choćby słupki pokazywały nawet 120% wsparcia...

 

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nie-uwazam-ze-prezes-PiS-zwariowal-wrecz-przeciwnie,wid,13079361,wiadomosc_prasa.html

 

Brak głosów

Komentarze

chwilowe uniedogodnienia w odwiedzaniu wpisu. Powodem był buszujący wespół w zespół z mozillą-godzillą diabełek.

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130331

Witaj,
Lesiu to wyjątkowo podły typ, już dawni powinien siedzieć. Ale skoro nie siedzi to cierpliwie należy go obnażać.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#130386

Też jestem zdania, że kanalie trzeba punktować na każdym kroku.

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130434

To ta sama klika okrągłostołowa, przesiana na Nocnej Zmianie. Role są dokładnie podzielone strefy wpływów ustalone. SLD ma Gwarantowane 15% i nietykalność funkcjonariuszy ustawionych za czasów ich rządów. Pozsiadanie własnego rządu jest im zupełnie niepotrzebne. Mają byc tylko NIETYKALNI i maja to zagwarantowane. To widać gołym okiem.
Prawdziwych pieniędzy nie robi się w rządzie.

Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130337

też w pełni podzielam Twoją opinię!:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#130339

Oniemiałam gdy komiwojażer z Budy Ruskiej powiedział na przedwyborczej debacie do Kaczyńskiego "Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem ci kim jesteś" i gdy dowiedziałam się, że Jaruzelski został zaproszony do RBN wcale się nie zdziwiłam. Dlatego dziś spokojnie pozwalam sobie nazywać tą całą bandę po imieniu.

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130439

Leszek Miller jest obecnie eksploatowany przez media jak nigdy dotąd. Autorytet nieomylny w każdej sprawie, która wiąże się z PiS i premierem Kaczyńskim. Dziwię się, że nie jest jeszcze stałym członkiem Rady BN u Komoruskiego.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#130342

Ma RBN już "zadebiutował" w grudniu i raczej nie będzie to pojedyńczy udział. Jasne jest, że zwierają szeregi bo mając obecnie pełnię władzy nie bardzo im wychodzi, zatem każda "tfasz" jest potrzebna. Nawet niechby skompromitowana...

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130431

Przeczytałem Twój tekst z odrazą. Ten człowieczek jest postacią odrażającą. Za jego panowania, mafia rozwinęła skrzydła jak nigdy przedtem. Za jego panowania, powstawały post sb-ckie mord brygady. Pokazały one, że można zlikwidować każdego. Od generała Policji, po świadka koronnego, czy monitorowanego więźnia. Za jego panowania prawo zaczęło służyć do ochrony bandytów i złodziejów. Trwa to do dzisiej. Z drobną przerwą, na rządy Jarosława Kaczyńskiego. Za jego wreszcie panowania, iluminackie żydostwo, musiało zacząć płacić haracze dla baronów i baronetek z SLD. To wtedy skorumpowano Blidę, Pęczaka i setki innych niewykrytych do dziś "działaczy". Wtedy Rywin, został wysłany po łapówkę do innego żydka. Wtedy też, zaczęto mataczyć ze śmiercią Olewnika. Zginął, bo jego ojciec nie chciał przkazać kwitnącej firmy, na rzecz innego barona z SLD. To z jego poruczenia, zginął eks komunistyczny dygnitarz, Piotr Jaroszewicz. Chciał w pamiętnikach, przybliżyć okres tzw. transformacji. Okres największego bandytyzmu i mafijności na szczytach władzy!. Leszek Miller to postać mroczna, odrażająca i godna potępienia. Powinien razem ze swoimi protegowanymi z SLD, resztę życia spędzić w ciężkim kryminale.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130344

Włodeusz!
Nie masz pojęcia z jaką odrazą go pisałam i pod palce pchały się same niekonwencjonalne słowa...
Komuniści gdy mówią, że kończą nie wolno im wierzyć bo oni kończyć nie mają zamiaru. Właśnie mamy return Miller, a najbardziej mnie wkurza, że Tusk może się zamelinoać na jakiejś unioeuropejskiej posadce i dalej będzie szkodził Polsce.

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130430

Jesteś niezawodna.
Tak sobie myślę, że on nie jest ani adwokatem, ani zakładnikiem PO, tylko razem z PO są zakładnikami tych, co nigdy nie dają twarzy, stoją zawsze w cieniu, co gwarantuje im anonimowość i niemożność skompromitowania się. Oni zawsze będą na czasie i zawsze będą starali się pociągać za sznurki lub dyscyplinować bractwo. Myślę, że pociągnięto batem po nogach i Miller wyskoczył, by dotrzeć z przekazem do lewej strony. Każdy jest dobry i użyteczny w oczernianiu i ośmieszaniu ludzi, wg. tych z cienia, zbędnych, czy przeszkadzających. Zupełnie nie rozumiem skąd Prezes ma tyle sił, ale obawiam się iż serce ma tylko jedno, a profesor Religa już nie żyje.
Jarosław Kaczyński, czy się chce, czy nie, stanowi swoistego rodzaju odnośnik, który nadaje skalę temu co się dzieje w kraju; brak skali może podłość obecnych rządzących posunąć w stronę, gdzie wyobraźni nie staje.
Trzeba Prezesowi dawać poczucie, że Go wspieramy, bo skanalizowaną, jednostronną scenę polityczną już mieliśmy i nic ona dobrego Polsce nie przyniosła. Hmm, ale czy wsparcie, to nie za mało?
Odwdzięczam się na kropkach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130346

     Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Od dawna chylę czoła przed heroizmem Jarosława Kaczyńskiego.  Heroizmem, bo kto z nas wytrzymałby psychicznie /i fizycznie też/ tak haniebną i plugawą  nagonkę?!  Jak żyję parę lat na tym świecie,  nie przypominam sobie aż tak olbrzymiej nienawiści skumulowanej na osobie jednego człowieka? To cuchnie wręcz diabelskim opętaniem - bo normalny człowiek, nawet ten zły - ale normalny - wykazuje czasem jakieś, choćby nikłe odruchy człowieczeństwa.

Na pokrzepienie serc - fragment z Pisma Świętego:

 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą.

Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.”

/Mt 10, 28 BT/

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#130358

jedynie potrafi wypowiadać wcześniej wyuczone frazy!
Absolwent przyzakładowej szkoły zawodowej fabryki tkanin lniarskich w Żyrardowie został wytresowany w szkołach partyjnych jedynie do obszczekiwania!
I tak czyni!
To coś jakby Wałęsa, tyle, że staranniej dobierający słów.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#130353

Witaj hrabino
Miller prezentuje swój normalny poziom podłości wobec Polski i służalczości wobec postbolszewii. Jest klasycznym putinowskim pachołkiem, spadkobiercą i dziedzicem tradycji pachołków breżniewowskich, a wcześniej stalinowskich.
Nawet szkoda z nim polemizować czy zadawać pytania, ale czasami człowiek musi, inaczej się udusi:). Trzeba dawać odpór partii białej flagi wobec kagiebistów. Tak trzymaj, hrabino, dzięki za ten tekst.
Pozdrawiam serdecznie

seaman

Vote up!
0
Vote down!
0

seaman

#130357

Trudno było pominąć ten wywiad. Poza tym zastanawia mnie jak facet otoczony samymi historykami mógł palnąć taką głupotę o IV RP i rewanżyźmie. Poza tym, że sam umoczony po same uszy w mafijnych aferach, czepia się porządnych i uczciwych ludzi.

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130490

Jan Bogatko

...strzał w dziesiątkę - na pohybel tchórzom,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#130365

Sam się nadstawia ! ;);)

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130491

Twój wpis, ale na temat L. Millera wypowiadać się nie będę. Żal mi czasu na zdrajców i szumowiny. Przełączam na inny program jak tylko ta trucizna nabiera powietrza, aby zabrać głos!
Pozdrawiam wszystkich
ossala

Vote up!
0
Vote down!
0
#130367

Osobnikom typu Miller wcale nie chodzi by ich słuchać. Oni są jak psy ,które obsikują krzaki.Chodzi tylko o to by było zaznaczone to ich terytorium i, żeby nikt tam nie wchodził.
Trzeba reagować bo nam Polska zaśmiardnie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130373

(tych brak) lub politycy PiS przy byle okazji, aby przekaz był nośny.
Tak jak np. nie rozumiem braku reakcji PiS na wypowiedź wicemarszałka sejmu, Wenderlicha, że PiS to barbarzyńskie ugrupowanie i jako takie powinno zniknąć z polskiej sceny politycznej.
Rzeczywiście, czy tak ma prawo wypowiadać się polityk, wicemarszałek o partii opozycyjnej, która ma w granicach 25-27% poparcia społecznego.
Chyba, że i na niepoprawnych są blogerzy, którzy mają wątpliwości do takich szmatławych postaci, do których należy L. Miller. To wtedy tak: trzeba nagłaśniać i uświadamiać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130391

Przełączać można ale... jestem zdania, że należy reagować na ich ekscesy. Co wykrzywią, wypaczą - prostować. Oni niech sobie schlebiają, że są słuchani, czytani czy oglądani przez opozycję, ale muszą wiedzieć, że robimy to tylko dlatego by patrzeć im na ręce, że są pod lupą i kiedyś przyjdzie moment, w którym wszystko postawi się na szalę i zważy by "ocenić" ich wedle zasług.
Mnie się podoba to na NP, że są ludzie, którym wcale nie jest całkowicie po drodze z Jarosławem i nie kryją się z tym, ale że Polska jest dla nich najważniejsza, darzą go zaufaniem i poparciem. I to jest właśnie nasz priorytet moralny nad takim chyżym rojem, pieprzącym że polskość to nienormalność.

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130447

"czerwone skurwysyny zdrajcy naszego kraju

czerwone skurwysyny patriotów dziś udają

czerwone skurwysyny znowu chcą dojść do władzy

czerwone skurwysyny -NIE GŁOSUJ NIGDY  NA NICH ! ! !"

 tekst utworu zespołu Awantura "Czerwone skurwysyny"-do przesłuchania na youtube.Warto popularyzować, szczególnie wśród młodych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130376

Witaj,
Lesiu to wyjątkowo podły i cyniczny typ mający się za inteligenta, już dawno powinien siedzieć. Ale skoro nie siedzi, to należy jego i jemu podobnych obnażać i chłostać.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#130442

Dziękuję.

Od dawna wiadomo że Miller to wyjątkowa kanalia. Obserwuję od dawna jak w jadowity sposób szkaluje i kłamie w żywe oczy na każdy temat. Ma w rzeżymowych mediach pełnić rolęniezłomnego tępiciela JK i PiS. Chciałbym dożyć tej chwili gdy wszystkie albo przynajmniej jakaś część brudnych interesów tych bandytów ujży światło dzienne i jakiś sprawiedliwy i surowy sąd osądzi to wszystko. Kara śmierci to dla Millera zbyt mało. On uczynił takie szkody że konsekwencje będą odczuwalne jeszcze przez pokolenia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130424

Zauważam, że ostatnio PO wyciąga z lamusa coraz cięższą artylerię, np. właśnie w postaci reaktywacji L.Millera i Jaruzelskiego. To z jednej strony znak, że tracą grunt pod nogami, a z drugiej - jest to ostrzeżenie, że będzie trudno.
Najlepiej by było wyprzedzić jakiś kolejny ich krok by to oni musieli kontrować. Póki co - walić w nich słowem i demonstrować sprzeciw.

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130451

Jego cień i kilku innych komuchów snuł się za plecami kukiełki Napieralskiego.

Poczuli smrodek wokół PO .Cały beton,

Zdaniem Leszka Millera obecna taktyka partii Jarosława Kaczyńskiego jest obliczona na uzyskanie jak najlepszego wyniku w jesiennych wyborach: - To cyniczna gra o władzę, żądza rewanżu, pragnienie recydywy IV RP. Żeby to osiągnąć, Kaczyński ubiera swojego brata w szaty o wiele za duże, bo dla niego jest ważne, aby spiżowa postać zmarłego prezydenta, nastrój tragedii, legenda męczeńskiej śmierci trwały jak najdłużej, a już na pewno do wyborów.

Każdy sądzi według siebie !!! Cynicy, wyjątkowe szuje.

Myślę, że Polacy nie zapomnieli kto rozpoczął likwidację Polski.

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#130429

RyszarP Mma małą propozycje ..wciaz sie przy niej bede upierał...My Niepoprawni mamy zbyt maly zasieg by uswiadamiac innym grupomspolecznym....tym ktore stoja na rozdrozu .pownnismy pomoc poprzez propagowanie takich tekstow jak Contessa dzisiaj napisala .Stworzmy grupe na styl ten "dzien bez smolenska" i propagujmy nasze tresci
posrod wiekszych grup spolecznych ...musimy sie bardziej zorganizowac i wyjsc (jak za komuny mowiono) z tym do ludzi
...a propos Millera nie bede sie wypowiadal ..slow szkoda
i nerwy biora ..jednak drodzy Niepoprawni powstrzymajmy nerwy na wodzy (wzorem niech beda bracia L i J Kaczynscy)
i nie uzywajmy okreslen "zamordowac " zarżnac " zabic itp
pamietajcie oni nas czytaja i bedda robic z nas oszolomow
ktorzy chca wszystkich pozabijac ..zmienia nasze slowa nasze mysli dla wlasnej propagandy ...zorganizujmy sie ...wyjdzmy z ulotkami z takimi tekstami jak napisala dzisiaj Contessa(swietny tekst)...robny ulotki drukujmy rozklejajmy (nie mamy wszak mendiow ) wychodzmy z tym do ludzi niech jeden tekst na tysiac trafi w dobrygrunt i zakielkuje ..niech rodza sie w ludziach watpliwosci...bierzmy przyklad z naszych przeciwnikow RODŹMY WĄTPLIWOSCI wtych zamarlych umyslach ...pokazujmy teksty o uniewinnieniu Macierewicza pozwanego przez ITI ...tu nasze [pole dzialania ...inaczej umrzemy "smiercia naturalną" w naszej małej piwniczce ..
Contesso dziekuje za wspaniale teksty i mysle ze pomozemy sobie wzajemnie w wyrazaniu naszych WOLNOŚCIOWYCH pogladow
z Szacunkiem dla wszystkich Niepoprawnych RyszarP

Vote up!
0
Vote down!
0

RyszarP

#130432

Dziękuję! I... ku chwale Ojczyzny !

Obserwując mych znajomych, a i własne poczynania widzę, że powoli, krok za krokiem krąg się rozszerza. Gdy na wiosnę po katastrofie smoleńskiej trafiłam na NP było Ich mniej, mniej nowych dołączało. Ostatnio (po liczbie nowych nicków) widzę, że Niepoprawni się rozrastają, zatem - coś się dzieje, zasięg NP się zwiększył wydatnie, zatem... nie jest tak źle i będzie jeszcze lepiej.
Dziś uradowała mnie niesamowicie wiadomość Redakcji NP o spotkaniu w londyńskim Klubie Gazety Polskiej i... mam w tym (całkiem przypadkiem) swoją maleńką cegiełeczkę. Jednym słowem - mój nieporadny trud zawarty w słownym proteście (tyle na razie mogę), przynosi konkretne owoce.

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130456

... śliny na tego zgranego komucha?

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#130459

Uważasz, że lepsze milczenie?
Tylko owce milczą....

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130468

... trudniejsze, zająć się czymś sensownym.

Nawet pisaniem, ale na odmianę o czymś, co ma jakieś znaczenie.

Nie przyszło Ci to do głowy? ;-)

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#130728

Przecież się zajęłam - sprzątaniem po czerwonych kosynierach...

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130982

... przejawu wrogości, ale moim skromnym, powinniśmy ROBIĆ SWOJE, BEZ (w miarę możności) KONTAKTU Z WROGIEM...

A pierwszy istotny kontakt z wrogiem to powinien być POTĘŻNY KOP WE WRAŻĄ DUPĘ.

A nie, że my dyskutujemy z kurestwem (z przeproszeniem tych pań), które nawet na splunięcie w mordę nie za bardzo zasługuje.

Szkoda Cię po prostu! I każdego sensownego człeka.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#131085

Ależ nie odbieram...
Każdy robi to co potrafi najlepiej, a poza tym skąd wiesz, że tylko patriotycznie kłapie dziobem na forach lub blogach? To jest tylko "między innymi", mam swoją działkę w realu, którą regularnie "użyźniam" ale nie mam zamiaru tym się specjalnie chwalić.
Poza tym wszystkim - uważam, że sukinkotów trzeba punktować i jak taki Miller, nie ważne Leszek czy inna swołocz wypacza konteksty to trzeba na to reagować. Zadna reakcja nie zostaje tak zupełnie bez echa...
Mam ogromną nadzieję, że pierszy kontakt z wrogiem będzie wyglądał właśnie tak jak piszesz.

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#131148

... tylko kłapiesz dziobem. Ani że w ogóle.

Po prostu tyle jest do zrobienia, a my dajemy się wciągać w bezsensowne razgawory z ludźmi, których kiedyś szczuło się psami, kiedy tylko pokazali się w okolicy domu.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#131272

Czy ja krytykuję z kim dyskutujesz na swoim blogu?
Niech zostanie jak jest. Starcza mi czasu na to co jest do zrobienia... Czas jest mój i dysponuję nim wg własnych potrzeb. Nawet myślę, że dość racjonalnie...
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#133610

... zdanie i tyle.

A nie chodziło mi o to, o czym TY dyskutujesz - możesz sobie faktycznie dyskutować, o czym tylko chcesz. Nic mi do tego i nie jestem takim zamordystą, bym chciał komuś zabraniać.

Chodziło mnie raczej o to, o czym MY w ogóle dyskutujemy.

I to, przyznam, niespecjalnie mi się podoba - bo jak nie przekomarzanki z Niesiołkami tego świata, to martyrologia. Albo (hłe! hłe!) Koneczny i jego kabaretowe teorie o "bizantyjskich Niemcach".

Ale cóż, widać tak musi być.

Naprawdę nie ma powodu się AŻ obrażać.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#134022

....... Kochani z NP, szapoba dla Wojtka Olejniczaka... to On tę KANALIĘ millera, wysłał na Out. To Wojtek bez ceregieli,powiedział w TV ,że Jaruzelski jest ZDRAJĆĄ Narodu. coś tam u nich zadrgało :-))
pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#130463

Eeeee tam, Olejniczak. Olejniczak to wazeliniarz. ;);)
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130469

Olejniczak, to Olejniczak, ale w studiu Polsatu 10.04.2010 zachował się jak człowiek; przeciwieństwem jest Szejnfeld.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130565

Odniosłam wrażenie, że wtedy Olejniczakowi jakoś tak nieopatrznie się wyrwało...
Z innej strony to znak, że nie został jeszcze zupełnie wyzuty z człowieczeństwa. Jednak nie mam żadnych podstaw by jemu u jemu podobnym wierzyć.

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#131151

To człowiek niezasługujący na jakikolwiek szacunek,czy wręcz uwagę. Abu nie zostać posądząnym o jakiekolwiek zamierzenia względem tego komunisty, powiem, że jest dla mnie politycznym zombie, szukającym politycznego przytułku.

Harpoon

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#130471

I znalazł!
Teraz będzie nauczał jak kończą prawdziwi mężczyźni...

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130473

Widzę, że kogoś ugryzłam w jajka? Hahahahaha !

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130474

A lubisz takie igraszki, że spytam?

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#131087

 ..jak kończą prawdziwi mężczyżni...  towarzysz w agencji towarzyskiej? Nareszcie zrozumiałem skąd ta nazwa...i czerwone abażury  hihihi

Vote up!
0
Vote down!
0
#130735

Zapomnialaś przypomnieC Droga Contesso...
..kim Pan Jesteś, Panie Z..? pan jesteś zerem panie miller !

Vote up!
0
Vote down!
0
#130476

Tą replikę chyba wszyscy pamiętają. :):)
Trochę śmieszne gdy ktoś przeczołgany przez kacapskie "uniwesytety" tak zwraca się do oponenta, bijącego go nie tylko pod względem wykształcenia...

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#130492

Miller i spółka tak mówią od 1989 roku jednym głosem.PO,SLD,PSL to wielka rodzina UBeków,SBeków,Milicjantów,agentów WSI i tacy nami rządzą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#130903

Witajcie - wszystko już napisaliście, ale to tak wraży temat ,że też chcę coś dodać. Mianowicie Miller przypomina Mi mojego teścia, małą gnidę byłego ormowca, który zawsze ustawia się do wiatru. Pluń świni w oczy a powie że deszcz pada. Lesżku tasie chciałoby się powiedzieć, ale nie wypada!
P@wo

Vote up!
0
Vote down!
0

P@wo

#131111