Ostre! prof. Piotr Jaroszyński o Marszu Niepodległości

Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Brak głosów

Komentarze

Dzięki. 10/10

germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#200649

już na niepoprawnych było, ale tu tylko się rozdaje punkty i zasiada wygodnie w ... komentarze recenzje ha ha ha ha ha nic nie możemy z takimi portalami zmienić, drukowanie ulotek było więcej warte 

Vote up!
0
Vote down!
0
#200650

Zdanie w zdanie mówi logicznie, jasno i dobitnie. Ciekawe czy nie będzie maiła kłopotów na KUL-u, który jest.... enklawą TW-sów?:):):) Byłbym tylko mniej optymistyczny jeśli idzie o wpływ kryzysu na świadomość. Obawiam się, że da on jeszcze większą szansę komuchom. Już to zresztą widać.
W tej beczce miodu jest jednak łyżka dziegciu. Nie oglądam od ponad roku telewizji (jak zaleca profesor:):):), wiec także TV Trwam (którą gość programu wręcz zaleca). Niestety muszę powiedzieć (z nam się na tym, możecie mi wierzyć), że program jest ewidentnie badziewny, a prowadzący żenująco chujowy. Tak się nie zrobi konkurencji TVN-owi. Dobra wola widzów i "Maryja Zawsze Dziewica" nie wystarczą. Piszę to z największą przykrością. Marnie zrealizowane programy ze śmiesznymi "dziennikarzami" (prowadzącymi program jakby był rozpisany na role) są skazane na niszowość.
Dzięki za cytat, PLK, bo warto było posłuchać Jaroszyńskiego! Niby nic nowego, ale doskonale wyartykułowane.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#200651

ale jako laik także widzę że program jest kiepski. Prowadzący jakby połknął miotłę i jeszcze ten okropny wąs! Przecież niskobudżetowe wywiady na VOD GaPola wychodzą dużo lepiej i naturalniej.

Ale co mnie najbardziej wnerwia to że wiadomości na Trwam nie mają stałej pory emisji o 20:00 i co chwilę jest jakaś transmisja na żywo w tym czasie. Tak nie można robić, kto to widział aby ciągle zmieniać czas nadawania newsów.

A radio Maryja jest robione jak jakieś amatorskie radio studenckie! (tak samo nie ma stałych pór emisji programów, ciągle te same podkłady muzyczne!)

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#200678

Zaczynamy budowę Państwa Podziemnego, z równolegle działającym rządem, policją, armią. 

______________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#200658

Pełna zgoda.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200871

prawda,ze tv trwam jest w jakims sensie amatorska ale jaki sens ww porownywaniu z tvn ktora ma gigantyczna kase i wysoko platnych profesjonalistow ? Poza tym skad pomysl o konkurencji tv trwam i tvn-u,dla tego drugiego konkurencja to polsat a nie trwam. Poza tym prawda przewaznie (a zwlaszcza ostatnio w Polsce )jest "niszowa" i obawiam sie ze coraz bardziej bedzie

Vote up!
0
Vote down!
0
#200789

... a nikomu by nie zaszkodziło, gdyby była lepsza, a nawet konkurencyjna. Prawdę też trzeba umieć podać na tacy, jasno i profesjonalnej, a nawet atrakcyjnej formie. Szczególnie lemingom. Facecik sztywny, spięty i z wąsikiem jak Groucho Marx na pewno nie posłuży przekazaniu ważnych treści.
Ponoć mamy w Polsce 95% katolików. A jak to się przekłada na wybory????
Jest coś takiego jak "krytycyzm miłujący" Właśnie go zastosowałem:):):)------------------------a
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#200874