MAKulatura

Obrazek użytkownika PLK
Świat

Tytuł mówi sam za siebie ten raport to MAKulatura*.
Nie mam zamiaru analizować zawartości tej MAKulatury, tym bardziej że tak zwane odszumianie taśm trwa w najlepsze i w każdej chwili, w zależności od potrzeb propagandowych, się znowu coś odczyta.

Dzisiaj rano "odszumianie" taśm trwało u jednego z największych polskich dziennikarskich CYNGLI, Konrada Piaseckiego z RMF. Człowiek o twarzy wieprza i wybitnie polsko-brzmiącym nazwisku (w rządzie Tuska to duży plus) Miller raczył pierdnąć Polakom w twarz:
http://www.rmf24.pl/opinie/wywiady/kontrwywiad/news-jerzy-miller-decyzja-o-ladowaniu-w-smolensku-to-nie-byla,nId,317856

Powtarzam jeszcze raz nikt w samolocie nie przeszkadzał pilotom. W kokpicie TU154m były 4 fotele, jeśli Generał Błasik i Mariusz Kazana zajęli miejsca za pilotami w dwóch wolnych fotelach, to nie ma to żadnego znaczenia dla bezpieczeństwa lotu, a jeśli to tylko zwiększa się bezpieczeństwo bo 3 pilot znajduje się w kabinie (może n.p. obserwować instrumenty). Więcej, podczas lądowania nikt nie rozmawiał z pilotami, wszystkie nagrane wypowiedzi gen. Błasika, czyli jedna (!) (brzmiąca: "mechanizacja skrzydeł to jest..." cytat z pamięci) są skierowane do Mariusza Kazany (gen. pilot tłumaczy cywilowi funkcje samolotu). Sam Mariusz Kazana zdaje się że nic nie mówi, albo mówi tak cicho że nawet mikrofony pilotów tego nie nagrały.

Ale co najważniejsze te taśmy nie stanowią i tak wiarygodnego materiału dowodowego, ponieważ były we władaniu głównego podejrzanego w tej sprawie, czyli państwa rosyjskiego. Z łatwością można było wykasować z nich co się chce albo nawet nagrać coś. Co więcej nie ma prawie w ogóle wiarygodnego materiału dowodowego, ponieważ cały materiał dowodowy znajduje się w rękach głównego podejrzanego. A głównym podejrzanym dla wszystkich ludzi myślących na całej kuli ziemskiej, w tej sprawie jest państwo Rosyjskie i jego Führer Putin.

*Makulatura - niepotrzebne wyroby papiernicze, nadające się bezpośrednio do wtórnego wykorzystania w innych celach niż były przeznaczone.

Ocena wpisu: 
Brak głosów