"Taniec z gwiazdami"? Może z pomocą redaktor Paradowskiej...

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Kultura

Na razie wygląda na to, że pan Piotr Gąsowski może spać spokojnie. Szanse, abym mógł zastąpić Go i poprowadzić kolejną edycję "Tańca z gwiazdami", maleją. Nie załamuję się i ciągle liczę na poparcie ze strony pani redaktor Janiny Paradowskiej...

Sprawa wyniknęła zupełnie niespodziewanie.

Krótko po ogłoszeniu wyników konkursu na "Blogera Roku 2008". W dyskusji pod tekstem, w którym odpowiadałem na - zgłaszane przez panią redaktor Janinę Paradowską - zapytanie: "dlaczego Chłodny Żółw ukrył twarz?", pozwoliłem sobie na niewinny żarcik.

Napisałem, że chętnie twarz upublicznię, gdybym miał np. poprowadzić telewizyjny "Taniec z Gwiazdami".

Temat uznałem za zamknięty, gdy... jedna ze znajomych pań zaczęła mnie energicznie przekonywać do jak najszybszej realizacji tego pomysłu! Pani ta była przekonana, że w ciągu dni kilku otrzymam od pewnej wiodącej stacji telewizyjnej konkretną propozycję i jesli tylko zgodziłbym sie na stawkę 10 tysięcy  złotych za jeden odcinek programu, to długoterminowy kontrakt praktycznie mam już w kieszeni... Na stawkę zgodziłem się bardzo szybko.

Niestety. Po spokojnym, kilkudniowym oczekiwaniu na obiecany kontrakt, nadzieje runęły!

Jeden ze światowej klasy ekspertów ds. mediów wyjaśnił mi, że nie mam szans. Bo ŻADNA telewizja nie będzie zainteresowana obsadzeniem blogera w roli prowadzącego program rozrywkowy. "Tam trzeba śpiewać i tańczyć! Nie blogować!" - wyjaśnił mi dobrotliwie ekspert.

Tłumaczył, że tak jak dla czytelników nie ma znaczenia jak śpiewam, tańczę, ani jak wygląda moja twarz, tak dla widzów telewizyjnych nie ma znaczenia czy bloguję, surfuję, czy kajakuję.

Wtedy przypomniałem sobie o Pani Janinie Paradowskiej... Przecież dla niej miało znaczenia jak wygląda moja twarz!

Pani Janino, mam pomysł... Pani przez tyle lat odważnie, pod własnym nazwiskiem, pracuje w telewizji. Niech Pani szepnie słówko komu trzeba. Niech Pani wytłumaczy, że tak jak dla czytelników (np. dla Pani) ważna jest twarz blogera, tak dla telewizyjnych widzów liczyć się powinna blogowa pisanina konferansjera...

Da Pani radę?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Eeeee?
Ten moron, co prowadzi Taniec... w amerykanskiej telewizji nie uprawia ani jednego ani drugiego ( i do tego, jest piramidalnie glupi - znam go z Home Videos, bo Tanca nie ogladam).
Kaska

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16210

Zapros Paradowska abyscie wzieli udzial w tych zawodach jako para!
Kaska
PS. Wiem, wiem - nie musisz artykulowac;););)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16211

...uuuuuuuuuuuuuuuuuuu...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16224

ale ogolnie trochę się tam tańczy, trochę śpiewa, trochę się - tak jak brazylisjki siatkarz - Giba... Obejrzałem już kawałek jednego odcinka. Jestem przygotowany.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16225

to jedyna para nadająca się do tego konkursu.
A Ty Zółwiu to lepiej nie zadawaj się z taką maszkarą jak Janina P., będzie to z pożytkiem nie tylko dla Twej ...skorupy!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#16222

to wszystko dla dobra widzów :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16226

Jasia chciaLa sprawdzić czy ładniejsza od Ciebie.

Ale na nic jej nadzieje,ma I miejsce zaraz po Piterze w najnowszym rankingu,3 miejsce ma KatarasinskaSledziNska.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16223

nie ma szans. Ja się ładniej maluję.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16227

Swoją Drogą Gąsowskiego mam nawet nie za wydmuszkę, ale za pompowaną prezerwatywę, czyli balona w stylu celebrities. Ani jakiś inteligentny, ani specjalnie uzdolniony, z roku na rok coraz bardziej powiedziałbym "przystojny inaczej"... Jak to jest, że nie można włączyć dowolnego urządzenie RTV czy AGD, żeby nie natknąć się na niego i jego żonę????!!!! Kim oni są? Dziećmi Jaruzelskiego z Michnikiem???????
Paradowska natomiast straszy strasznym pyskiem, którego nie zrekompensuje inteligencja, bo ma przeciętną. Następny podobny przypadek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#16262