Marek Migalski

Obrazek użytkownika elig
Kultura

  Na okładce najnowszego wydania tygodnika "Do Rzeczy" /nr 22/2015/ widnieje napis: "BEZ LITOŚCI Skandalizująca powieść polityczna Marka Migalskiego.  Piętrowe intrygi, wielkie pieniądze, żądza władzy, prawdziwi bohaterowie". 

  Wewnatrz numeru znajduje się 12 stron pierwszego odcinka owej powieści.  Jej głównym bohaterem jest sam Marek Migalski występujący pod własnym nazwiskiem.  Najpierw użala...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Idee

Marek Migalski mówi, że jest bogatym człowiekiem ( i że za dużo zarabia !) co chyba należy rozumieć jako efekt/dowód krzywd, które go spotkały

jw - Marek Migalski wylansowany przez ikony dziennikarstwa prawicowego  na symbol pokrzywdzenia w polskim systemie akademickim ( przy jednoczesnym  olewaniu pokrzywdzonych  x razy bardziej i to  naprawdę) mówi, że jest bogatym człowiekiem ( i że za dużo...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski
Kraj

czyli o tym, jak (znów) postawić wóz przed koniem
Janusz Korwin-Mikke i Marek Migalski w apelu z 13 października (całość tutaj: http://korwin-mikke.pl/blog ) kolejny raz orędują za karą śmierci:

Prawa brutalnych morderców nie mogą stać ponad prawem ich niewinnych ofiar (…) Coraz doskonalsza technika z każdym dniem czyni możliwość pomyłki sądowej coraz mniej prawdopodobną. A przejrzyste reguły...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Popruch
Kraj

Minęło już ponad dwa lata, a kundelki szczekają jak najęte, zapluwają się i jak wściekłe uganiają się w kółko za własnym ogonkiem, byle pan miał ubaw, jak to debile kręcą się w kółko u uciesze gawiedzi.

Takie obrazki ostatnio na wsi widziałem, jak jeszcze młody byłem.

Zastanawiam się panie Migalski, co tak plujesz na posłów, którzy 10 kwietnia 2010 roku poszli do ruskiego baru zjeść obiad, gdzie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Po czym rozpoznać europosła, który wrócił pijany z kolacji, na której pokłócił się z nadgorliwym zwolennikiem PiS-u? Po tym, że pisze taki artykuł, jak Migalski o "smoleńskim obiedzie".

A tak na poważnie. Co najczęściej mówi rodzina osobie czuwającej przy łóżku kogoś najbliższego konającego lub walczącego o życie?
"Musisz odpocząć!"
"Musisz coś zjeść!"
"Spróbuj chwilkę się przespać!"
Nie chcę...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Czytam uważnie artykuł Marka Migalskiego "Arłukowicz, czyli o przeskakiwaniu ze statku na statek" z maja br. Akapit po akapicie mam coraz mocniejsze przekonanie, że obecna i prognozowana sytuacja Bartosza Arłukowicza jest jakoby alegorią sytuacji samego Marka Migalskiego i jego kolegów z PJN.

Czy Pan pisał o sobie, Panie Migalski?

Wy też mogliście być kimś. Jeśli nawet obawialiście się, że w PiS...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Do PiS-u mam wiele zastrzeżeń i szewską pasję wywołuje u mnie fanatyczna część jego elektoratu. Ale elektorat PiS-u to także ja. I powiem więcej - byłem potencjalnym 100%-owym wyborcą pańskiego ugrupowania

, ale wy z własnej głupoty wcisnęliście mnie siłą w objęcia PiS-u w których (z braku lepszej alternatywy) trwam do dziś.

Używa pan określeń żeglarskich, zresztą w tym przypadku bardzo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

"Demokracja to wyjątkowy, zdumiewający ustrój. Pomimo tysięcy lat prób, ludzkości do dziś nie udało się wymyślić niczego głupszego".

(z cyklu "Myśli niewypowiedziane", podejrzewany: Winston Churchill)

W dyskusjach ze szczerymi demokratami, wsparcie ze strony znakomitego Blogera i polityka (tu akurat pozbawionego znakomitości), doktora Marka Migalkiego jest bezcenne.

Od dawna próbowałem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Max
Kraj

Sławomir Cenckiewicz i Tomasz Terlikowski postanawiają zakończyć dopiero co rozpoczętą współpracę z nowym tygodnikiem "Wręcz przeciwnie". Powodem jest umieszczenie na okładce Jarosław Kaczyńskiego i Donalda Tuska... udzielających sobie nawzajem komunii. Koncept to wyjątkowo niesmaczny, trzeba przyznać, co ciekawsze zilustrowany został w ten sposób artykuł samego Terlikowskiego (dość mierny,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 Po wyrzuceniu z PJN Adma Bielana przez Joannę Kluzik-Rostkowską, Marek Migalski tak napisał na swoim blogu:

Kluzik udowodniła, że to ona jest szefem naszej formacji. Wzięła na siebie pełną odpowiedzialność za ten ruch, bez względu na to, czy był on słuszny, czy nie. To pokazuje, że ci, którzy uważali, że jest liderem malowanym, muszą zrewidować swój pogląd. Pokazała siłę, geminację i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog
"Polityka, polityka. Tu wojenna gra muzyka. Jest rakieta, ruch lotnika. Polityka, polityka".

Nie mam jakichś szczególnych uprzedzeń ani wobec posła Jana Filipa Libickiego, ani wobec jego kolegi, europosła Marka Migalskiego. Obaj poza politykowaniem z zacięciem blogują, więc pewnie dlatego akurat Im przyszło robić w tej notce za symbol politykierskiego stanu...

Jeden - ideowy konserwatysta....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

 

Deklaracje grupki rozłamowców, którzy z premedytacją tuż przed wyborami samorządowymi postanowili wbić Jarosławowi Kaczyńskiemu nóż w plecy zakrawają dzisiaj na niezły żart i kpinę z elektoratu.

Warto przypomnieć wszystkim, czym miał być PJN i zacytować Joannę Kluzik-Rostkowską, którą natychmiast w mediach okrzyknięto „Joasią”:

„Po „sienkiewiczowskich" emocjach na wysokim C i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
W aktualnym numerze "Uważam Rze" Igor Janke ciekawie pisze o anatomii partii Polska Jest Najważniejsza. Bielan z Kamińskim tworzyli trzecią nogę PJN. Jedna to "muzealnicy", czyli kwartet Jakubiak - Kowal - Ołdakowski - Cichocka, druga to Joanna Kluzik-Rostkowska z Pawłem Poncyljuszem, trzecia - to "spinki"

Mamy więc aż trzy nogi, nie mamy zaś na tej liście Marka Migalskiego. Zastanawiam się,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Czy pamiętacie jeszcze zapowiedzi rozłamowców z PJN mówiące, jaką opozycją będą i jakie motywy nimi kierowały przy wbijaniu Kaczyńskiemu noża w plecy podczas kampanii samorządowej?

Otóż mieli być merytoryczni, profesjonalni, uwolnieni w końcu od Jarosława Kaczyńskiego i PiS, którzy stali się niewolnikami jednego tematu pod tytułem Smoleńsk. Mieli posługując się innym językiem, bezwzględnie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Fot. STANISLAW KOWALCZUK-East News  – Źródło
 

Przeczytałem sobie wczorajsze oświadczenie jednego Pana na temat innego Pana.
 

Przejrzałem co o tym pierwszym Panu mówią w wikipedii, co sam o sobie pisze oraz zapoznałem się z jego twórczością blogerską...
 

Jakiś straszny "dziwoląg słowno-poglądowy" z tegoż Pana...
 

Raz np. uważa Jarosława Kaczyńskiego za "najwybitniejszego żyjącego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Co by było, gdyby Jarosław Kaczyński nie zmienił swojej strategii i zachowania po wyborach prezydenckich? Gdyby kontynuował tamtą linię, język, taktykę ? Gdyby nie zdecydował się na wyrzucenie mnie, gdyby zaakceptował to, że wsparły mnie Joanna Kluzik – Rostkowska i Elżbieta Jakubiak?

Takie oto pytanie zadał dzisiaj na swoim blogu Marek Migalski. Pytanie w jego mniemaniu czysto retoryczne....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Genialny strateg, wizjoner i politolog Marek Migalski pisze:

Praw fizyki pan nie oszukasz i nie bądź pan głąb. Prawo Migalskiego będzie obowiązywać, czy się Migalskiego lubi, czy nie. Formacja, która nie rozumie tego typu zasad, będzie sobie trwała na polskiej scenie politycznej, ale jej wyborcy nigdy już nie dostąpią przyjemności realizowania przez nią swojego programu.

Z jego wynurzeń...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Nasz "fruwający ornitolog", pan Doktor Migalski, piórem swym wprawnym, znów zrobił trochę wiatru wokół walk wewnętrznych w Prawie i Sprawiedliwości.

Spróbuję pomóc znakomitemu socjologowi-blogerowi-politykowi... Odpowiem na Jego pytanie, mimo, ze sam na pewno od dawna zna odpowiedź...  "Co się stanie z Aśką K."?

Sympatyczną (nazywaną ostatnio "Samicą Alfa") panią poseł Joannę Kluzik-Rostkowską...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kataryna
Kraj

Marek Migalski: Jeśli
morderstwo w Łodzi nie było w stanie zmienić sympatii społecznych wobec
PiS i jego prezesa, nic już tego nie zmieni. Czas to wreszcie zacząć
rozumieć.   I wyciągać z tego wnioski. Ale czy znajdą się odważni do tego wśród wyborców PiS?

W kolejnym odcinku
rytualnych połajanek pod adresem PiSu Marek Migalski woła o odwagę
wyborców PiSu i wyciągnięcie wniosków z...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Funkcjonariusze partyjni to najczęściej nudziarze. Rzadko (po przyjęciu sporych dawek substancji rozluźniających) zdarza im się przemówić ludzkim głosem.

"A po co mnie mózg, jak ja mam legitmację?" - pytają sami siebie, kiedy przychodzi im do głowy myśl, że  partyjni liderzy mogą... nie być nieomylni!

Tak! Słuchanie polityków może wywoływać u zdrowego człowieka złuszczanie się naskórka i ...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Marek Migalski jest zdziwiony, rozżalony, zaskoczony, rozczarowany. Chciał dobrze, a spotkała go wielka niesprawiedliwość.

Po pierwsze to chciałbym wyjaśnić przenikliwemu politologowi, że zakładając, iż PiS byłby partią establishmentową i popieraną przez 90% zaprzyjaźnionych z nią mediów, a PO aspirowała do odebrania mu władzy to w opinii publicznej istniałby od dawna przekaz, że partia Tuska...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Minęło kilka dni od słynnego   "Listu otwartego do prezesa Jarosława Kaczyńskiego".

Dyskusja na ten temat przygasła. Emocje wyparowały. Wreszcie można uczciwie powiedzieć, że...  Bloger Marek Migalski miał rację! Natomiast polityk Marek Migalski jej nie miał!

To, że w sprawie treści listu przyznaję rację Blogerowi Migalskiemu nie powinno nikogo zaskakiwać.

Już ponad miesiąc temu pisałem na S24,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Marek Migalski należał do tych telewizyjnych gadających głów specjalizujących się w opisywaniu polskiej polityki, których najbardziej lubiłem słuchać. Różnił się znacznie od swoich znanych kolegów, którzy zapraszani, jako „niezależni eksperci” nie potrafili nawet maskować swojej nienawiści do PiS-u oraz miłości do PO.

Często panu Migalskiemu zdarzało się to, co lubię w polityce najbardziej, czyli...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Kraj

Dobrze, że zaczął się Mundial, to będę miał się czym konstruktywnie gorączkować, bo gorączkowanie się obecną kampanią wyborczą nie wpływa na mnie zbyt pozytywnie. Po prostu czuję zdezorientowany.
Tak tak, jakże łatwo się pogubić w tej całej plątaninie działań kampanijnych. Oto np. wczoraj w tej jakże PiSowskiej ponoć telewizji publicznej poleciał kabarecik Olgi Lipińskiej, który ani trochę nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

"Źle sie dzieje w państwie duńskim",  "Coś się z Narodem dzieje niedobrego", "Zaraza w Grenadzie", "Dżuma w Sante Fe"...

Każdy internauta wie, że w realnym świecie sporo jest wydarzeń niepokojących. Niestety, blogosfera też nie jest wolna od plag panoszących się realu. We wszystkich jej środowiskach  mamy np.  pandemię "naszości".

Całkiem niedawno Budyń78 zauważył, że brak akceptacji i ...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Jeszcze przed trzema tygodniami, eurodeputowanemu Markowi Migalskiemu przydarzyła się na Salonie24 notka wyjątkowo infantylna. Napisałem wtedy o "błędnym gambicie Migalskiego". Nie myślałem, że wkrótce przyjdzie mi bronić Autora przed sympatykami partii, dzięki któej zasiada w Parlamencie Europejskim!

Sprawa zwolnienia Anity Gargas rozgrzała dyskutantów do białości. Pretekstem telewizyjnej,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Notka eurodeputowanego PIS, Marka Migalskiego robi wrażenie.  Czy PiS odpowiada za świństwo wobec Anity Gargas?  Mocne pytanie jak na polityka wybranego do PE z listy Prawa i Sprawiedliwości!

Współpraca PiS i SLD w telewziji była by aż tak zgodna, że obie partie pomagały sobie w odwołaniu Anity Gargas?Śmiała teza. Coś musi się wydarzyć...

Póki co, polecam - nie mniej ciekawy od notki...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

"Fruwający Ornitolog" (genialna nazwa bloga!), czyli eurodeputowany Marek Migalski zamieścił na Salonie24 notkę, która wydała mi się... infantylna.

Autor sugeruje, że "decyzja Donalda Tuska", rezygnacja z marzeń o prezydenturze, wynika z jego siły, a nie ze słabości!

"To manewr godny Rosji i Putina - prawdziwy lider zostaje premierem, a na funkcję prezydenta wskazuje bezbarwnego i posłusznego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika PiotrCybulski
Kraj

Polski światek (półświatek?) sportowego dziennikarstwa zadrżał w posadach i zagrzmiał z oburzenia. Europoseł PiS Marek Migalski nie tylko śmiał porównać Tuska do Małysza, ale wręcz uznał, że Małysz czyli nasz “Orzeł z Wisły”, jest wiecznie przegrany.

Może ktoś czegoś nie doczytał, może doczytał ale nie zrozumiał, może zrozumiał ale wygodniejsze jest udawanie, że nie zrozumiał. W końcu o czymś...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika tosz
Blog

Dobra wiadomość dla dr Marka Migalskiego, zła - dla jego przeciwników. Już słyszę to ich zgrzytanie zębów...

Otóż powołana dnia 2 lutego br., przez J. M. Rektora
Uniwersytetu Śląskiego, Prof. zw. dra hab. Wiesława Banysia Komisja (w
składzie Przewodniczący Komisji:
Prof. dr hab. Wiesław
Kaczanowicz, członkowie: Prof. dr hab. Stanisława Kalus Prof. dr Hab.
Zygmunt Tobor Prof. dr hab. Wojciech...

0
Brak głosów

Strony