Jest decyzja! Szatniarki namówiły Bronisława Komorowskiego...

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Na ten komunikat czekaliśmy od dawna. Rzecz cała nie była związana z radami speców od politycznego marketingu.

Jeszcze niezdecydowany... (niepoprawni.pl)

Mówi marszałek Sejmu, Bronisław Komorowski:

"Ja Bronisław Komorowski pewnego ranka dostrzegłem, że się postarzałem, bo siwe wąsy postarzają, więc je zgoliłem. Patrzę jak odrastają i jak ludzie reagują i mogę panu powiedzieć, że jestem umocniony w mojej decyzji, że jednak ogolę wąsy, po wizycie w Muzeum Narodowym, gdzie panie szatniarki przy okazji wystawy Malczewskiego, powiedziały, absolutnie niech pan zgoli, bo wygląda pan młodziej".

A co ze sprawami mniej ważnymi? Co z wyborami prezydenckimi? Komorowski dowcipnie wskazał na Donalda Tuska... jako na osobę, która podejmie decyzję.

BK: Są różne plany, planów się nie zdradza, plany się ma, więc my też mamy i Donald Tusk, ale klucz jest w rękach Donalda Tuska. Jestem przekonany, że wybierze najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia szans wyborczych Platformy.

Dziennikarz: Czyli własny start?

BK: Tak mi się wydaje, że to byłoby najkorzystniejsze.

Marszałek Sejmu nie domyśla się, że w wybraniu "najlepszego rozwiązania" Premierowi mogą pomagać dobrze mu znane "szatniarki"?

A te bywają bezkompromisowe. Mogą np. powiedzieć Donaldowi Tuskowi: absolutnie, niech pan nie startuje!

I chyba już powiedziały...

Brak głosów

Komentarze

To jednoznaczny sygnał, że będzie próbował kandydować na prezydenta!
Wcale nie żartuję. Zarost jest na pewnym poziomie dyplomatyczno-państwowym nie na miejscu. Nie przypadkiem Lech Kaczyński też pozbył się wąsów, które odróżniały go od brata. Zaryzykował nawet podkreślenie wypominanego bliźniactwa.
Nie uważam się za eksperta od bon-tonu, ale wiem, że dopuszczalny zarost górnej wargi powinien sięgać najwyżej ust. Dłuższe wąsy uchodzą za niechlujne i plebejskie, jak u stróża czy woźnicy (ze stratą dla piłsudczykowskiej tradycji:):):). Zauważcie, że Wałęsa, który nie mógł pozbyć się wąsów, stanowiących jego znak rozpoznawczy, podcinał je, podcinał..., aż osiągnęły "znormalizowaną" długość.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#44653

Tylko czy aby to nie byli ...szatniarze?!
Wszak to miejsce to od zawsze była domena byłych u i esbeków!
pzdr
p.s.
szatniarki to mu tylko wąsy obcięły, ale co mu Tusku obetnie jak uzna go za rywala!!!????

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#44692

ale w tej zabawie, pan Premier nie ma nic do powiedzenia. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#44707

Tak go bardzo kochamy, a te niedobre służby robią z panem premierem co tylko chcą. Strasznie mi go żal, ale sobie zasłużył, bo jak się nie umie to nie gra się ze starszymi chłopakami, tylko bawi się z innymi dziećmi w piaskownicy wyborczej.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#44709

I teraz Donald ma nie startować do zawodów z Kaczką bo jest zajęty zbawieniem stawu. To duże ryzyko dla WSI. Ci oprawcy się starzeją a ichni pomiot w cieple wychowany ,już nie ma tej predystynacji wrodzonej do podrzynania grdyki.Skąd tu się zadobyć świń jak PSL i SLD łowią dla swej kamarylli?

Proszę wybaczyć,to z głupoty

Vote up!
0
Vote down!
0
#44725