Czy ksiądz Lemański rzyga na Kościół obficiej niż inni?

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Kraj

Nie. Wśród celebrytów atakujących Kościół ksiądz Lemański nie wyróżnia się ani nadzwyczajną zręcznością, ani zaangażowaniem. Rzyga na Kościół, ale nie robi tego jakoś szczególnie obficie. Inni wydają się w tej konkurencji lepsi! Skąd w takim razie jego mocarstwowa pozycja w mediach?

(fot. Wikipedia)

Żeby wygrać medialny casting na antyklerykała ksiądz Lemański nie musiał wykazywać się większą pomysłowością od pośledniejszego sortu autorytetów moralnych popularyzowanych w GW i TVN. Miał nad nimi miażdżąca przewagę, bo... jest księdzem!

Gdyby po odejściu - dla przykładu - z "Coca-Coli" jakiś pracownik zaczął opowiadać, że jego była firma to wuj, kupa kręta i kamieni sterta, to pewnie konkurencyjna "Anty-Coca-Cola" chętnie popularyzowałaby w mediach jego opinie.

Sukces "Anty-Coca-Coli" byłby jednak większy, gdyby te opinie przedstawiał zawodnik, który ciągle w "CocaColi" pracuje.

"Suchajcie... możecie mi wierzyć, bo sam tam pracuję... No jest kupa jak zbój! A będzie jeszcze gorzej. Bo zarząd naszej firmy nie zmieni się. Oni muszą wymrzeć. Jest smród, więc wcale nie dziwię się tym, którzy bojkotują nasze produkty". 

Co zrobiłaby "Coca-Cola" z zawodnikiem gdyby zorientowała się, że ich pracownik, jako medialny celebryta wspiera "Anty-Coca-Colę"?

 

]]>image]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Nie na darmo został odznaczony przez Lecha Kaczyńskiego Orderem Odrodzenia Izra... "Polski", za wybitne dokonania dla "społeczności żydowskiej".

 

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#1433997

Szansę  poprawy miał, nie skorzystał. Czytam o próbie kolejnej jego "resocjalizacji", która skończy się jak poprzednia. Lemański powinien być wywalony na zbity pysk ze społeczności chrześcijańskiej.

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1434010