Paradowska

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Aczkolwiek tytuł może to sugerować, lecz tekst wcale nie purnon, lecz w moim zamiarze sensowny, nawet i mocno.

Straszne rzeczy dzieją się nie tylko w rządzie, koalicji PO/PSL, lecz także na zapleczu, tak tym stricte salonowym jak i obrzeżach, peryferiach.

Oczywiście powód nr 1,czyli główna przyczyna rozszerzającej się epidemii strachu i paniki, to zwycięstwo Andrzeja Dudy, prezydenta elekta i...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Pani prof. Krystyna Pawłowicz w swej wypowiedzi zwracała uwagę na niemiecka mentalność Donalda Tuska. On sam przyznaje się publicznie, że w jego rodzinie /rzekomo mikst polsko-kaszubsko-niemiecki!!??/ śpiewa się świąteczny czas po niemiecku. Czy jest to jedynie niewinne bożonarodzeniowe O Tannenbaum!? czy może szło raczej o inne Bau,my coś w rocznicę ... Tannenbergu!? tego nie wiemy.
To, że D....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

czyli czerwona z zółtymi papierami nadaje...
Paradowska nie może zrozumieć, dlaczego prokuratorzy umarzają większość postępowań dotyczących Antoniego Macierewicza. Zdaniem publicystki wiceprezes PiS to jedyna osoba, której wolno w naszym kraju wszystko. I trudno znaleźć argumenty na obronę prokuratorów.

Paradowska szukała więc powodów pobłażliwości śledczych dla wiceprezesa Prawa i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika foros
Kraj

 Janina Paradowska wygłosiła dziś (czwartek) w tok.fm oświadczenie odnośnie tzw. konferencji smoleńskiej. Po okazaniu zniesmaczenia postawą Kleibera, który upolitycznił sprawę m.in. wysyłając list do Zespołu Macierewicza, który wszak nie istnieje, bo nie przewiduje tego ustawa i być może Zespołu Laska, Paradowska wyraziła jednak warunkową zgodę na konferencję. Te warunki to:

a. zmiana kształtu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

nie bez nadzieiJ, że bufetowa ostanie.
Zawsze z waaadzą, do końca swoich dni albo waaadzy.

Prezydent Bronisław Komorowski zapowiedział, że nie weźmie udziału w referendum ws. odwołania prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Prezydent stwierdził w wywiadzie dla TVP, że referenda stały się przeniesieniem walki partyjnej na poziom lokalny. Bronisław Komorowski wraz ze swoimi współpracownikami...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Bo dla lewactw szczytem patriotyzmu jest sprzątanie kup po psie i płacenie podatków, a powodem do dumy kolaboracja z okupantem i tchórzostwo.
Każdy lewcki fajnopolak chce w tym dniu dorzucić swoje trzy grosze, choćby najbardziej absurdalne i odklejone od rzeczywistości.
W melinie tokfm Paradowska i jej kumple: Markowski, Szostkiewicz i Imieliński przyklasnęli Bartoszewskiemu.

Paradowska...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- "Najśmieszniejsze jest to, że Gowin oznajmia, że on jest najwierniejszy ideałom Platformy Obywatelskiej, które pozostali liderzy zdradzili. Gowina przy narodzinach PO nie było, nie było przy nich nawet mentora Gowina Jana Rokity, który kierował wówczas swoją partią i długo trwały pertraktacje, aby SKL połączyło się z PO" - pisze na blogu na stronie Polityka.pl Janina Paradowska.

Paradowska na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

A to się narobiło.
Wojna, prosze Państwa, wojna!

- Premier Tusk jest w Niemczech na promocji książki kanclerz Angeli Merkel, a tu min. Gowin wypowiada wojnę Niemcom - oceniła Paradowska.

Tak, pachołek uczepiony d... carycy

a tu Gowin wojnę Niemcom wypowiada.

Gowin: Niemcy mogą eksperymentować na polskich zarodkach(TVN24/x-news)

Zdaniem Janiny Paradowskiej, zarzuty ministra mają "...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Prawda, że nie do uwierzenia. Ten ciekawy i zarazem przezabawny materiał z audycji radia TOK FM znalazłem na portalu wPolityce.pl. Od razu zaznaczam, że nie jest to żaden skecz kabaretowy.
( http://wpolityce.pl/artykuly/47505-paradowska-co-w-najwyzszej-formie-lizusostwa-to-jest-problem-tej-ekipy-naprawde-za-dobrze-zadzialala )
W audycji wzięli udział:
Janina Paradowska, Michał Komar, Paweł...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

klakierko Tuska, fanko Palikota, obrażającego nieżyjące ofiary katastrofy smoleńskiej

Gosiewski żyje
17 Lipiec 2010

Widziano go na peronie we Włoszczowej, jak zmagał się z Ruskimi, ale dał radę. Trzeba ekshumacji wszystkich zwłok, bo być może Rosjanie je porwali i dziś przetrzymują na granicach dawnego imperium. Tak, jesteśmy szaleni. Jesteśmy wariatami – to Nasze Życie.

http://palikot.blog....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Aktorzy dramatu: Igor, generał, redaktorka, młodzi wykształceni z dużych miast.

Na strychu kamienicy przy ulicy Czerskiej znaleziono w przyprószonej kurzem skrzyni ukryty tam bezcenny rękopis z 21. wieku – „Słowo o odwadze Igora”. Anonimowy autor (językoznawcy przypisują go gen. Dukaczewskiemu) opisuje w nim

zmagania Igora

ze stalinizmem w trwającej latami epoce kaczyzmu. CBA było taką właśnie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Zwyrodniałe i nie potrafiące ocenić ani dostrzec stanów emocjonalnych innych osób.

Psychologowie zastanawiali się skąd bierze się uczucie empatii i dlaczego niektórzy ludzie są go pozbawieni. Empatia jest jednym z najsilniejszych hamulców zachowań agresywnych, więc jest to także pytanie istotne z punktu widzenia inżynierii społecznej.

Oto dwie córy michnikowskiego koryntu, agresywne i bez...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Kupuje ktoś „Politykę”? Nie? Szczęśliwcy – oszczędzacie miesięcznie dwie dychy i to w dobie kryzysu. A może ktoś czyta? Też nie? Jak ja Wam zazdroszczę.
Ostatnio wpadł mi w ręce egzemplarz tego – jak go nazywają „tygodnika opinii” i skusiłem się. A teraz żałuję. Usprawiedliwia mnie tylko to, że jak po niego sięgałem – po prostu nie byłem sobą. Siedziałem akurat w poczekalni u stomatologa i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Godziemba
Kraj

 

Dowiedzieliśmy się dzisiaj z ust diwy polskiego dziennikarstwa Janiny Paradowskiej co to jest obiektywizm.   Ulubienica Tuska,  Komorowskiego i wszystkich „wielkich”  w trakcie rozmowy z Radosławem Markowskim, Adamem Szostakiewiczem oraz Pawłem Wrońskim w Poranku Radia TOK FM, poświęconej znanej publikacji Cezarego Gmyza w „Rz”, dobitnie podkreśliła: Nie rozumiem tego dziennikarstwa, które...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Passent: Gdzie, do stu diabłów, jest rzecznik rządu, którego utrzymujemy z naszych podatków!?

- "Polska awansowała o siedem pozycji na światowej liście prowadzenia biznesu, a wy milczycie? To "Rzeczpospolita" podaje tę wiadomość na czołówce pierwszej strony, a wy śpicie? Poranną kawusię popijacie? (...) Ty Grasiu jeden, powinieneś dzisiaj wstać o piątej rano, żeby zdążyć na "Pytanie na śniadanie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rymplum
Kraj

..żeby ją łatwiej rozpoznać?

 

[video:http://www.youtube.com/watch?v=5Z4872djh2M] Nie sugeruję wcale, ze to mogą być rękawiczki czy inne śmieci. Botox, silikon?

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W normalnym kraju demokratycznym przedstawiona niżej para dziennikarzy zostałaby wegnieciona przez widzów oraz brac dziennikarska w przysłowiowa glebe.

Oto te dwie dziennikarskie "dziwki".

Jedna "dziwka" to prowadząca swoją puszkę w lewackim smietniku Superstacja oraz jej stały towarzysz - komentator, a raczej klakier PZPRówy Paradowskiej i tak jak czerwona wywłoka wazeliniarz trzymajacych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby to właśnie Paradowska stała za upublicznieniem tych drastycznych zdjęć ofiar smoleńskiej "katastrofy" z prosektorium!
To paskudne babsko jest zdolne do najgorszej wręcz podłości!
Przytoczę dwa fakty.
Pierwszy.
Niedługo po pogrzebach rżała jak stara kobyła, gdy Palikoty "dowcipkował" , ze widział śp. E. Gosiewskiego na peronie we Włoszczowej.
Zaśmiewała się do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Żaden człowiek nie jest samotną wyspą; każdy stanowi ułamek kontynentu, część lądu (…) śmierć każdego człowieka umniejsza mnie, albowiem jestem zespolony z ludzkością. Dlatego nigdy nie pytaj, komu bije dzwon; bije on tobie.-

Autor motta: John Donne, Medytacja XVII
Tytuł dzieła: Komu bije dzwon
Autor dzieła: Ernest Hemingway

Ustrój demokratyczny zbudowała cywilizacja zachodnia, a fundmentyem...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Propaganda rzadowo-medialna głosi "miłość" bez granic i za wszelką cenę, choćby najwyższą.
Cenę najwyższą za tę "miłość" zapłacił Marek Rosiak.
Kochającym zaś był b.członek PO, fan Tuska.

W ataku w łódzkim biurze PiS zginął Marek Rosiak, mąż b. wiceprezydent Łodzi, asystent europosła PiS Janusz Wojciechowskiego; ranny został 39-letni asystent posła Jarosława Jagiełły - poinformował PAP radny...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Czy można się zarazić HIVem przez podanie ręki!? Można!
W blogosferze aż huczy od domysłów! Kto zaraził Michała HIVem?
Wiele wskazuje, że stało się to wskutek przypadkowego
podania ręki Cezaremu Ł. po jego ostatnim, hienowatym tekścidle na łamach ścierwowatego piśmidła POlskojęzycznego!
I stało się!
Po tym jego wyjątkowo wrednym tekście, wychowankowi Paradowskiej i Żakowskiego ( mówi się, że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Staram się być obiektywna, uważam, że zapanowała teraz taka moda na krytykowanie rządu i właśnie się zastanawiam, czy nie poddałam się zbytnio tej modzie, czy wręcz presji. Ja nigdy nie lubiłam chodzić w stadzie - mówi wazeliniara opozycji, a gorliwa krytykantka władzy w Vivie.

Do jej POdobnych bezstadnych zaliczyć można towarzysza Lisa, towarzyszkę Olejnik z towarzyszem Durczokiem w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Janina Maria Paradowska-Zimowska ur. 2 maja 1942 publicystka polityczna m.in. tygodnika "Polityka", radia TOK FM i Superstacji.
Należała do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Na początku lat 80. była m.in. szefową struktur NSZZ "S" w należącym do Stronnictwa Demokratycznego Wydawnictwie "Epoka".
Po wprowadzeniu w Polsce w 1981 stanu wojennego zrezygnowała z członkostwa w PZPR.
Została...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Salon IIIRP pełen wszelkiej maści celebrytów-komediantów, pajaców i błaznów.
Salonowe błazny maja poczucie humoru.
Wiedzą z czego i kogo się mają śmiać, komu padać do stóp i trzewiki lizać.
Jak na postępowych jewropejczyków z jasnej Polski przystało mają nowoczesne poczucie humoru.
Przypomnę chociaż jak cieszyli sie chamstwem swojego guru Januszka, które było dla nich ożywczym powiewem, jak...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika foros
Kraj

  Tak, na podstawie swego wieloletniego doświadczenia, wieszczy Janina Paradowska, diwa polskiego dziennikarstwa. Słowa Paradowskiej potwierdza poseł Neumann twierdząc, że zostanie wykonanych 85% zaplanowanych inwestycji. Ani Neumann, ani Paradowska nie wypowiadają się na temat przejezdności autostrad, natomiast ex-minister Ćwiąkalski, kibic i piłkarz, przytomnie stwierdza, że  autostrady nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Pisałem kiedyś, że Misiek Kamiński działa, jak Almanzor, dla tych, co na lekcjach polskiego grali w okręty podaję, że to taki Maur, co zaraził się dżumą, po czym serdecznie wycałował kolegów Hiszpanów oblegających Alpuharę. Otóż ten Kamiński co jakiś czas publicznie chwali, czasem ze swoim przydupasem Morozowskim, to tego, to tamtego polityka, Mężyka Stanu, który uwierzył, że to on właśnie będzie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

 

Wszystkich 96-ciu ! Bez wyjątku, bez podziałów, bez znaczenia, który z Nich baca, a który zwykły honielnik...

Bez podziałów bo w śmierci nie ma równych i równiejszych. To do pani - pani funkcjonariuszko  Paradowska,   skurwiona westalko świątyni Antypisa, a raczej jej mumio, która masz bezczelność twierdzić, że "Obchody drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej Prawo i Sprawiedliwość...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Dzisiaj może mało estetycznie, za to śmiesznie, bo o redaktor Paradowskiej, która w wyścigu o nagrodę kretyństwa roku wysunęła się na pierwsze miejsce i prowadzi o przynajmniej trzy długości nosa Pinokia. Trudno oprzeć się wrażeniu, że jej pasją jest wynajdywanie jak najbardziej pomysłowych usprawiedliwień dla lustrowanych agentów, dla kłamiących Rosjan i ich agentury. Zresztą, może się mylę,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika foros
Kraj

  Przedwczoraj Roman Giertych z Moniką Olejnik straszyli woją domową oraz wsadzaniem Giertycha i Olejnik "do kicia". Wczoraj niekwestionowany autorytet "nasz premier" Tadeusz Mazowiecki oraz profesor Aleksander Smolar ostrzega.i przed pełzającym puczem, prof. Smolar wieszczył też zamachy na Tuska i Komorowskiego.

Dzień dzisiejszy rozpoczął się obiecująco, oto "stragegiczna rezerwa Platformy"...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika foros
Kraj

 Janina Paradowska powiedziała, że prokurator Seremet powiedział, że na smoleńskiej brzozie są wyraźne ślady metalu.

No to już wszystko jasne.   Okazuje się, że prace fizyka doświadczalnego prof. Nowaczyka i eksperta NASA prof. Biniendy warte są funta kłaków. Podobnie kłamliwe sa zapisy amerykańskiego komputera pokładowego.   No bo, że jeżeli "wyraźne ślady metalu" utrzymały się na brzozie nawet...
0
Brak głosów

Strony