Prosto z kuchni TVP

Obrazek użytkownika 1Maud
Kraj

Tu studio nr 5 TVP

Niestety, mimo ,że relacja jest pisana z kuchni (tym razem nie mojej własnej, a TVP) przyczyn różnicy w sondażach pomiędzy konkurentami medialnymi nie jestem w stanie podać. Na Woronicza wszyscy dziennikarze są pewni poprawności swoich sondaży. Zobaczymy, co się będzie działo dalej. Czy będą się do siebie zbliżać..

Kiedy jechałam do studia TVP ,córka zatrzymała się na pasie oddzielającym jezdnię z Piaseczna do Warszawy. Po drugiej stornie drogi, na ziemi leżał starszy Pan. Tuż przed nami ,nawrotu na drogę do Piaseczna dokonał inny samochód. Starszy Pan zasłabł w drodze powrotnej z lokalu wyborczego. Ma 92 lata. Ani jeden samochód ,jadący jezdnią przyległą do chodnika ,na którym ów Pan leżał, nie zatrzymał się.
Do studia w TVP weszłam smutna…

Nastrój poprawił mi widok Consolamentum.W gąszczu znanych twarzy dziennikarskich, nieznana (do tej pory )twarz miłego blogera-to jest to!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Bardzo wielu ludzi ciężko i z mozołem pracowało nad tym aby znieczulica społeczna mogła zapanować nad ludzkim miłosierdziem i solidarnością. Pracowało wielu ludzi przez lata całe dzień w dzień imając się wszelkich metod i wszystkimi środkami powodując erozję więzi międzyludzkich , społecznych narodowych i rodzinnych. Ale to im się nie uda wobec wszystkich. Nigdy. Jeden szlachetny człowiek , jeden pozytywny przykład , jedno słowo prawdy , jeden ludzki gest potrafi zniweczyć lata ich mozolnej pracy. Temu starszemu panu mającemu ponad 90 lat w drogę do lokalu wyborczego nakazał ruszyć obowiązek . Nie mamy pewności na kogo głosował... . Ale nie to jest przecież najważniejsze.
Możemy wszak mieć rozmaite wizje Polski ale jeśli ta choćby najpiękniejsza i odwołująca się do najszczytniejszych haseł pozbawiona będzie etosu pomocy wzajemnej i współczucia - prędzej czy później przerodzi się w urzędniczo - prawny nowotwór , sposób jedynie ucisku państwa za pomocą prawa stosowanego względem nieposłusznego obywatela. Niczym więcej. I o tym chciałbym abyśmy dziś przed ogłoszeniem wyników wyborów pamiętali. Bowiem to że każdy mądry głosuje na mądrego słychać po każdej ze stron. Nie jest jednak tak że tym samym strony te mówią to samo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#66801

gratuluję bardzo dobrego występu w TV. Przykro mi natomiast, że taka panuje znieczulica...cholera.

Pozdrawiam.

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#66829

Poza Azraelem, na którego jestem uczulony towarzystwo było przednie. Współczuję więc akurat tego sąsiada. Przekazuję bardzo pochlebną opinię mojej rodziny - stwierdzili, że blogerzy mówili rozsądniej niż profesorowie typu Kik czy Czapiński. Życzę byście za dwa tygodnie komentowali w telewizji wyniku zwycięskie dla Jarosława.

oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#66833

Brawo za występ. A co do bliźnich - komuna nie próżnuje, tylko demoralizuje.

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#66835

Dobrze wypadliście razem z Budyniem!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#66840

oby liczyli się z nami......10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#67296