Jak Mewy ograły Gołębie! Kluzikowa już w Sopocie

Obrazek użytkownika 1Maud
Kraj

Wiadomość sprzed chwili, czyli jeszcze gorąca.

Jak informowało TVN„ Premier Donald Tusk listownie zaprosił kilku działaczy PJN do udziału w konwencji wyborczej Platformy Obywatelskiej? Najważniejszym gościem ma być Joanna Kluzik-Rostkowska, która być może ogłosi swoje przejście do partii rządzącej. „

„Późnym wieczorem sprawę skomentował, na Twitterze rzecznik rządu Paweł Graś. "Informuję uprzejmie, że to kompletna bzdura. List premiera został wysłany wyłącznie do członków PO" - napisał polityk.”

Przed chwilą w Hotelu Chińskim w Sopocie skończyła jeść kolację niedawno mianowana przeze mnie na Matkę Joannę od Gołębi pisowskich, niedawana szefowa PJN czyli Joanna KR. Informacja rzecznika rządu Grasia chyba nie pozostawia wątpliwości: Joanna Kluzik Rostkowska jest już członkiem PO. Graś kłamać nie może, prawda?

Pani Joanna w Hotelu zameldowała się razem z towarzyszącą jej kobietą (asystentka?) koło godziny 21-ej. Być może gdyby panie lepiej radziły sobie z dużym suvem przy parkowaniu zdołałyby się pokrzepić po drugiej podróży kilkanaście minut wcześniej.Obie panie w znakomitych humorach – jak widać od gołębi bliższe im stada wybrzeżowych mew.

Smaczku pobytowi w tym miejscu dodaje fakt, ze przyległy do zacisznego hotelu Park nosi imię Marii i Lecha Kaczyńskich. Z tego tytułu zagorzała promotorka spuścizny zmarłego Prezydenta musi mieć dodatkową satysfakcję z pobytu tutaj. I, że z tego miejsca uda się na konwencję PO.

Kilka dni temu pisałam, że nikt nie może mieć wątpliwości, iż miejsce Joanny Kluzik Rostkowskiej w PO to sprawa przesądzona. Moda na wolty i transfery w okresie przedwyborczym stała się wśród naszych polityków ugruntowana. Niektórzy przed przejściem do diametralnie innej poglądowo partii przechodzą po pewnym okresie kwarantanny, (jako niezależni lub w klubach „czyszczących” ze starych poglądów).Inni wykonują bezpośrednie salto.
Jedno jest pewne: pani Joanna kwarantannę zakończyła swoją kwarantannę p
ełnym sukcesem. Podobno ma być wielka gwiazdą po-wskiej konwencji. Duże gatunki mew, jak podaje Wikipedia „późno dojrzewają i przed osiągnięciem dojrzałości płciowej kilkakrotnie zmieniają ubarwienie”. Podobnie jest z dojrzewającymi politykami ?Coś w tym jest….

Ciekawe czy zabrzmi jutro w Balitic Arena gorące wyznanie premiera ,takie jak poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=QG_m4rvJVaw
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ujawniono-listy-tuska-ja-tam-bede-czekam-na-ciebie,4416289,9529521,artykul-fotoreportaz-duzy.html

Brak głosów

Komentarze

Kluzikowa albo jest agentem albo pożyteczna idiotką ale na pewno specjalistką od destrukcji.

Vote up!
0
Vote down!
0
#163867

Oby Tym razem jej się udało..
Ale się zaczaiła w ustronnym miejscu:-)
Miłej nocy

Vote up!
0
Vote down!
0
#163869

Wszyscy Sopocianie wiedza co stoi za określeniem mewka. To nazwa profesji wykonywanej przez zlatujace się panienki wiadomego obyczaju do letniej stolicy. Szczegolnym ich zainteresowaniem były wszelkie znane imprezy bądź wydarzenia. Można się tylko cieszyć ze nadal jest normalność której nie chce znać ten co ma tole. Mewki za swoją sztukę zawsze sa niezle karmione. Czym i za co zostanie nafutrowana tytulowa mewka na gościnnych występach, zobaczymy. Wpylone będzie mieć aż milo...

Vote up!
0
Vote down!
0

Nasza Szkapa

#163880

Tusk jako dyktator wyżucał już większe gwiazdy z PO,choć by Rokitę,Gilowską,to z taką mewką nie będzie się cackał,zdrajców nikt nie szanuje,choć do pewnego czasu można ich wykożystać

Vote up!
0
Vote down!
0
#163883

Najlepszy przykład - Raduś Sikorski. Wprawdzie do "prawyborów" wystawili go tylko po to, aby marszałek Bul -Komorowski miał z kim wygrać, ale i tak traktują go jak cenny nabytek.
W sumie to niewiele się różni od pozostałych, bo oni wszyscy świadomie zdradzili nasz kraj. No, chyba że któryś z nich jest tak głupi, że nie wie do czego prowadzi zadłużanie państwa, nie mówiąc o oddawaniu śledztwa smoleńskiego w ręce Rosji, lub tak fanatycznie naiwny, że rzeczywiście wierzy w demoniczne zagrożenie "faszystowskim", "destrukcyjnym" i antysystemowym PiS-em, to w jego przypadku nie można mówić o celowej zdradzie, tylko o niepoczytalności.
Raduś wyróżnia się tym, że oprócz kraju zdradził także tych, co go wyciągnęli z politycznego niebytu na salony. Ale nie jest rekordzistą - Kaziu Marcinkiewicz dodatkowo zdradził chorą żonę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#163886

On wyrzucał tylko tych, co przerastali go o głowę i więcej. Żaden prostak, /Tusk, czy Komorowski/ nie zniesie bycia tłem, dla czyjegoś intelektu. Stąd eksmisja Gilowskiej i Rokity, a wcześniej Piskorskiego. Reszta platformy, to tylko kolorowy dywanik kabotynów, rozwinięty pod nóżkami małego piłkarzyka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#163893

Kluzik walczyła o prawo do spuścizny po śp.Lechu Kaczyńskim. Czy teraz powie, że odnalazła w niej przykazanie przejścia do PO?
Cyrk
Dowaliła koleżankom i kolegom z PJN.
Pozdarwiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#163894

A moze "spioszke" wezmie w swoje objecia lodowatego uscisku Sp.Prezydent Profesor L.Kaczynski i szepnie -"Joasiu cos mi uczynla, choc ze mna na drugi brzeg" jak w "Boskiej Komedii"

Vote up!
0
Vote down!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#163925

ale większość Polaków nie dała się zeszmacić, i się nie zapisała. Teraz jest podobnie, tylko standardy się obniżyły: teraz wystarczy szczuć na Kaczyńskiego, żeby spełniać podstawowe wymogi ideologiczne.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#163882

To jej przepustka na salony PO
Świństwo zrobiła swoim towarzyszom w PJN
Pozdarwiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#163895

Pewien sort ludzi jest ukierunkowany przez geny? charakter? wychowanie? na pozyskiwanie mamony, władzy i wplywów. Reszta się nie liczy. Nie ona pierwsza i nie ostatnia. A swoją drogą: słowo " mewka" uzyte w kontekście tej pani doskonale oddaje sytuację...

Vote up!
0
Vote down!
0
#163884

kitciwucho; Za nic nie wiem jak ta Kluzik mogłaby pomóc PO? Przecież ta głośna sprawa zdrady jest znana szerokim kręgom Polaków , a Polacy nie znoszą zdrajców.

Vote up!
0
Vote down!
0

kitciwucho

#163892

nawiazuje do listu Tuska:Czekam na Ciebie:-)))))))))))))))))))
Serdecznosci

Vote up!
0
Vote down!
0
#163896

Partia z narodem!
Aśka z Donaldkiem!

Vote up!
0
Vote down!
0
#163890

Sama radość posłuchać czytając list Tuska z zaproszeniem na konwencję i oglądać :Obrotowa Joaśkę"
Serdeczności

Vote up!
0
Vote down!
0
#163898

Sama radość posłuchać czytając list Tuska z zaproszeniem na konwencję i oglądać :Obrotowa Joaśkę"
Serdeczności

Vote up!
0
Vote down!
0
#163899

większe zakłamanie niż w wydaniu JKR. Nie umiem.
Jak sobie przypomnę jej pierwsze wystąpienia w sprawie merytorycznej opozycji, której na polskiej scenie politycznej brakuje i że powołuje PJN aby punktować rząd, bo PiS tego nie robi tylko się zakleszczył na katastrofie, to mi się w żołądku przewraca.
Jeśli w ogóle ktoś na nią zagłosuje, to tylko ludzie tak samo pozbawieni zasad jak ona!
Ciekawe, czy Joanna Zdradzanna jakiś elektorat znów przeprosi i który tym razem?

Vote up!
0
Vote down!
0
#163902

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#163912

No do mnie doszły słuchy że Pani Joasia ma tam być jedynie od wyglądania, bo wodzowie Platformy nie chcieli żeby temat transferów i samych transferowanych przyćmił ich konwencję i Dżoana przemawiać nie będzie...

Czyżby w "otwartej partii" byli równi i równiejsi?
Pretorianie, akolici, adepci... ech, za dużo fantasy czytam :P

Howgh!

Vote up!
0
Vote down!
0
#163911

DEDAL

godz. 11.30

- na przeciw star z fagami SLD

- autokarów  i busów -95 szt

- część przyjezdnych  za miast na spęd ,, jadą do katedry Oliwskiej ?sam kierowałem grupę z Radomia/ 

Osobiste odczucia :

-leminga poznasz na od razu , PO-zwolennicy:Ostróda , Ostrołęka , Konin ,Kwidzyn, Kościerzyna , Koło ,Radom.... 

Wybaczcie a klasa sama dla siebie , dla mnie PGR i kółka gospodyń wiejskich i wiejskie dziołchy....

Cd nastąpi ....

 

Vote up!
0
Vote down!
0

DEDAL

#163926

[quote=DEDAL]

DEDAL

godz. 11.30

- na przeciw " Star" z fagami SLD

- autokarów  i busów -95 szt

- część przyjezdnych  za miast na spęd ,, jadą do katedry Oliwskiej /sam kierowałem grupę z Radomia/ 

Osobiste odczucia :

-leminga poznasz na od razu , PO-zwolennicy:Ostróda , Ostrołęka , Konin ,Kwidzyn, Kościerzyna , Koło ,Radom.... 

Wybaczcie ale to , klasa sama dla siebie , dla mnie PGR , kółka gospodyń wiejskich i wiejskie dziołchy....

Cd nastąpi ....

 

[/quote]
DEDAL

Vote up!
0
Vote down!
0

DEDAL

#163927

Alexola

WIDZĘ ZE MIERNĄ WIEDZĘ MA PAN NA TEMAT WIEJSKICH SIOŁ! NA TYCH SIOŁACH MIESZKAJĄ NAPRAWDĘ ZACNI LUDZIE! NIE MIESZAC RAZEM Z KLUZIKOWĄ -OBRAZA ICH PAN NAPRAWDĘ OBRAZA!

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#163935

DEDAL

Proszę czytać ze zrozumieniem ... po kolei ...jak sądzę już pojętą jest  moja notatka względem przyjezdnych , a co do moich  spostrzeżeń że można ich poznać to ... po prostu widać   .A płaczliwość to raczej powinna wynikać  z  Status Quo  naszego kraju i faktu że jeszcze znajdują się osobniki  , którzy za chorągiewkę i siateczkę z suwenirami robią za motłoch złodziejom . A gdyby było jeszcze coś nie  zrozumiane   ...dodam że większość autobusów to właśnie z regionów post PGR-owskich ....

A na koniec  dodam...że mnie obraża tak postawa ludzi  , którzy zaprzepaszczają dziełu  ludzi myślących  ...choć raczej powinno wkurzać  ... 

Zatem ...ku zdumieniu w/w narratora , warto czytać ze zrozumieniem , bo ni jak nie zostali obrażeni ludzie  tam mieszkający a jedynie ci  , którzy przywlekli się na złodziejki spęd....

Dodam , że było także wiele samochodów osobowych z rejestracjami  obcymi i trójmiejskimi i tu ,ku uspokojeniu wrażliwości Alexola , uznaję ich za śmietnik bruków miejskich ....:)

Vote up!
0
Vote down!
0

DEDAL

#163955