Nie dla pełzającego powrotu cenzury

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Rządowe media jak i premier rozpaczają po atakach na spotkania Środy i człowieka Adama*. Płaczący w tej sprawie zapominają iż praprzyczyną owych protestów jest pełzający powrót cenzury jaki nam się firmuje. Z instytucji państwowych, a takimi są też uniwersytety-wszyscy je utrzymujemy-chce się rugować całe środowiska oraz pewne wartości. Jest to tym bardziej skandaliczne iż w tym samym czasie zezwala się na pojawianie się w tych miejscach osób głoszących poglądy lub tezy o znikomo małym poparciu-jak np. feminizm Środy.

Polskiemu społeczeństwu są w przytłaczającej większości bliskie wartości chrześcijańskie, katolickie, konserwatywne, jednak obserwując zachowania instytucji państwowych można odnieść wrażenie odwrotne.

Środowiskom narodowym, naukowcom piętnującym homosiową propagandę, odmawia się debat na uniwersytetach. Podobne problemy napotykają naukowcy badający katastrofę smoleńską. Takim praktykom trzeba było powiedzieć dość i ja cieszę się iż ktoś to zrobił. Nie zgadzam się z Ziemkiewiczem iż akcja podczas spotkania z Środą jest zła. Złe jest ustępowanie i przyzwalanie na pełzający powrót cenzury-nic nie robienie.

Cieszy mnie pobudzenie ludzi do działania, dość ustępowania, nas jest większość w społeczeństwie. To oni mają się czuć mniejszością, to różnego rodzaju Środy, Grodzkie głoszą poglądy sprzeczne z poglądami ogółu. Ten ogół nareszcie zaczyna to rozumieć i zaczyna działać.

Państwo i jego instytucje mają wybór-albo poglądy konserwatywne, narodowe wyrzucają na ulice i wtedy godzą się na zachowania jak podczas spotkania z człowiekiem Adamem*. Albo odrzucają pełzający powrót cenzury i uczelnie stają się miejscami debaty dla wszystkich.

Ustępując dalej za chwilę lewacy i rządowe media będą rugować z debat poglądy polityków PiS, Solidarnej Polski-już mamy tego przykłady choćby ataki na prof. Pawłowicz. Nie można się na to godzić, tak jak ona myśli ogromna większość społeczeństwa, nie można ciągle być milczącą, ustępującą mniejszością. Młodym ludziom protestującym przed Środą i człowiekiem Adamem* należy się szacunek i podziękowanie, liczę za nimi pójdą następni i pełzający powrót cenzury nam przestanie grozić.

Poniżej wyjaśnienie*

http://zuberegg.salon24.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Przychylam się do Twojej opinii. Tym młodym ludziom, otwarcie sprzeciwiającym się narzucanej nam "nowej ideologii" przez obóz rządzący i TGW, należy się szacunek i podziękowanie. 

Co najbardziej w tym jest pocieszającego, to fakt, że to właśnie młodzież się tak otwarcie i głośno  przeciwstawia. To na pewno jest zmartwieniem Tuska, Michnika, Bartoszewicza, Niesiołowskiego. Autorytety Tuska jakby tracą blask, mają coraz więcej przeciwników niż zwolenników. Martwi to także lewicę, Olejniczak już nad tym ubolewał wczoraj w mediach. Nie jest to dobrym prognostykiem dla mającej powstać "centrolewicy", połączenie wykolejeńców Palikota z Kwaśniewskim. 

Stąd rozpoczęta nagonka na tą młodzież w mediach. Już słyszałem opinie, że to faszyści, słowa  ( MO ps. Stokrotka). Skąd takie skojarzenia u dziennikarzy? 

Obrona tradycji narodowej, obrona wiary katolickiej, obrona prawdy jest nazywana faszyzmem. 

Lansowanie i propagowanie odmienności jest natomiast racją stanu tego rządu. Nie tradycja, nie historia , nie chrześcijaństwo, nie suwerenność kraju ale wszelkiego rodzaju dewiacje. 

W jakim kraju przyszło nam żyć?

Pozdrawiam zuberegg (10)

Polak2013

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#337934

Kraj nam powoli pięknieje:)
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#338126

Na Uniwersytecie Gdańskim planowano dyskusję o związkach partnerskich w Polsce. Protestowała przeciwko temu m.in. Młodzież Wszechpolska. Debatę o homozwiązkach odwołano.

Jak podaje portal tvn24.pl w dyskusji na Uniwersytecie Gdańskim udział zapowiedzieli poseł Robert Biedroń i działacz PO Radomir Szumełda, który niedawno ogłosił, że jest gejem.

Spotkanie odwołano ze względów bezpieczeństwa.
- Ta debata przybrała rozmiar debaty politycznej, a tego nie chcieliśmy – powiedział TVN24 Marek Biełuszko z Akademickiego Centrum Kultury UG.

Panel na Uniwersytecie Gdańskim miał być spotkaniem z cyklu "Europa bez fikcji". Spotkanie organizował Dyskusyjny Klub Filmowy UG "Miłość Blondynki".
Autor: gb
Żródło: niezalezna.pl, tvn24.pl

http://niezalezna.pl/38864-bez-debaty-o-homozwiazkach

Ruch Narodowy komentuje incydent na wykładzie prof. Środy.
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=137&t=71&p=16161#p16161
Tym razem „napadli” na Michnika
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=137&t=71&start=740

****************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#338087

I prawidłowo, jeśli ktoś ma sie ukrywać to oni-seksualni dewianci

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#338129