Początek końca PO?

Obrazek użytkownika prof Rycho
Idee

Oto pełna lista, powyżej posłów PO, którzy zagłosowali przeciwko projektowi swojej partii!

Dziś historyczny dzień- wielu dziennikarzy stawia pytania ,czy to koniec PO i Tuska .

Wczoraj dali poczatek swej wielkiej arogancji wobec Narodu :wielkie nagrody dla zakłamanej Kopacz,jej podwładnych i chciwego Borusewicza...
Ten fakt był jak katalizator dla nastrojów Narodu i dla ...niektórych posłów PO!
Nawet Tusk zdarzenia zwiazane z nadawanien sobie nagród /Borusewicz w ogóle sam sobie nadał?/ skrytykował!

Wielki dzień, bowiem Sejm odrzucił wszystkie projekty ustaw dotyczących związków partnerskich. Platformie nie udało się przegłosować nawet projektu swojego posła Artura Dunina, bo przeciwko niemu zagłosowała konserwatywna frakcja w Platformie. Przeciw Duninowi byli m.in. Antoni Mężydło, Jarosław Gowin i Elżbieta Radziszewska. Za - Donald Tusk i oczywiście ... Stefan Niesiołowski.

Głosowanie rozbiła własny odłam konserwatywny reprezentowany w PO mi przez Gowina!
Minister słusznie powołuje się na art. 18 ustawy zasadniczej Konstytucji, który brzmi: "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się i pod opieką Rzeczypospolitej Polskiej".

Tusk jednak apelował- do "wszystkich, którzy nie mają twardych ideologicznych uprzedzeń", aby umożliwili komisji pracę nad rozwiązaniami, które "uczynią życie wszystkich Polaków, w tym homoseksualistów, życiem godniejszym".Dodał ,że Sejm powinien wypracować przepisy, które ułatwią im życie. No coz -takiego mamy premiera-bez komentarza...

W koalicyjnym PSL nikt nie poparł projektu PO. 46 ludowców zagłosowało przeciw, dwóch się wstrzymało. Przeciwko projektowi był cały PiS i Solidarna Polska, nie głosował tylko Jarosław Kaczyński, którego nie było w Sejmie.

Projekt Platformy wsparło 42 posłów Ruchu Palikota, tylko jedna posłanka Ruchu była nieobecna. Za projektem głosowało też 23 posłów SLD, dwóch było nieobecnych.

Sejm odrzucił wcześniej oba projekty ws. związków partnerskich zgłoszone wspólnie przez SLD i RP. Za przyjęciem wniosku o odrzucenie pierwszego projektu było 276 posłów, 150 było przeciw, a 23 wstrzymało się od głosu. W sprawie drugiego projektu: za odrzuceniem było 283 posłów, przeciw 137, od głosu wstrzymało się 30.
Wraca chrzescijanska normalność!

Przed głosowaniem, na trybunę wszedł minister Jarosław Gowin. Powiedział, że jego zdaniem - jako ministra - projekty są niezgodne z konstytucją. Na to wystąpienie zareagował premier, który stwierdził wyraźnie, że jest to osobista opinia Gowina.
Tusk wyrażł nadzieję, że głosowanie w sprawie związków umożliwi pracę nad wszystkimi projektami. Mimo różnicy poglądów.

Ciekawe komentarze przytocze:

Konrad Piasecki
Żeby premier dyskutował z własnym ministrem na trybunie sejmowej - tego to chyba jeszcze nie było!

Agnieszka Pomaska posłanka PO
Żenada:/ Wstyd mi za moje koleżanki i kolegów z sejmu.

Andrzej Rodzenek z RP
Warto zapamiętać tę datę. Właśnie rozpoczął się schyłek PO. Głosowanie przeciwko związkom partnerskim to koniec Platformy OBYWATELSKIEJ!

Dziennikarz Perejra
Dziś przegrał Nowy Porządek Świata, wygrała normalność. Czas na ochronę życia najmniejszych i bezbronnych obywateli. Starczy odwagi?

Łukarz Warzecha
No i git - lewacki temat zastępczy w postaci tzw. związków partnerskich przepadł. Są jeszcze normalni posłowie.

Tomasz Terlikowski
Nigdy i nigdzie poza kilkoma schyłkowymi krajami Zachodu nie wprowadzano związków gejowskich do prawa. Ciemnotą jest ich wprowadzenie.

Tomasz Kamiński (SLD)
To, że premier musiał ustosunkowywać się do wypowiedzi swojego ministra pokazuje, że Platforma skręca bardzo mocno w prawo, a to co się dzisiaj stało, cofa Polskę do średniowiecza. Platforma pokazuje swoje oblicze, klęczy przed hierarchami kościelnymi, boi się kleru i mam nadzieję, że Polacy dostrzegą, że to partia zaścianku, co przyczyni się w rezultacie do spadku poparcia dla tej partii{PO}

A na deser "ulubieniec"- Tomasz Lis
KOMPROMITACJA SEJMU! CZAS NA DYMISJĘ GOWINA!
/ to już tracenie oceny rzeczywistości - dymisja Gowina, dlaczego nie TUSKA-Panie Lis?/

Po głosowaniach, rozpoczęła się ostra wymiana zdań między politykami i komentatorami. Dziennikarze ironizowali, że szef klubu PO znów nie był w stanie zdyscyplinować swoich posłów.

Dodam że ONI kłocą sie obecnie miedzy sobą i oczerniaja juz -co dla Nas jest jak woda na młyn!
Wreszcie... Na dowód zacytuje ostatnie wypowiedzi Rodzenka:
Mieliśmy chwilę prawdy, dzisiaj Platforma Obywatelska przestała być obywatelska, zwyciężył kołtun i ciemnogród, a Jarosław Gowin udowodnił, że jest trzecią siła polityczną w państwie - po tym, jak sejm odrzucił wszystkie projekty ustaw dotyczących związków partnerskich.

Mało mnie obchodzi, że część PO zagłosowała za związkami partnerskimi - dodajał . Podkreślił, że obowiązuje odpowiedzialność zbiorowa i skoro partia nie potrafiła dogadać się w tej sprawie i załatwić jej dla dobra obywateli, to weźmie za to odpowiedzialność w całości jako partia. - Nie pomogło nawet wezwanie premiera, by ludzie byli dla siebie ludzcy, zwyciężył kołtun i ciemnogród. Współczuję społeczeństwu, że ma takich przedstawicieli.
PO-PiS rządzi dalej i należy położyć temu kres - mówi Andrzej Rozenek.

Te projekty dla wszystkich są niekonstytucyjne odpowiedział na to Jacek Żalek z konserwatywnego skrzydła PO.

Czy to oznacza, że pozycja premiera w partii nie jest taka silna, że nie ma tak wielkiego wpływu na swoich posłów? - Nie, to oznacza tylko tyle, że w tej chwili Jarosław Gowin dysponuje trzecią siłą polityczną w Polsce - odpowiada rzecznik RP.
Wiele to znaczy,to wskazuje na to,że ICH rozgrywki -WYSZŁY tu w Sejmie w całej krasie !!!
Walka o stołki i kase wychodzi ...i zapewne agentura dodaje oliwy na całego!
Pamietajcie Tusk rozwala SŁUŻBY!!!

Że To początek rozłamu w PO i utrata kontroli nad partią Tuska - pomimo jego wsparcia Ustawom i Dyscyplinowaniu, po wyjściu ze szpitala, cicho potwierdził -szef klubu...Wcześnie Grupiński stwierdził: "Gowin im starszy, tym węższe ma horyzonty"-
bowiem wiele wskazują te słowa!

Brak głosów

Komentarze

"Wstydzę się za swoich kolegów i koleżanki" - wtóruje mu posłanka POmaska

A Biedroń chlipie, że wcale nie chodziło o "przyczółek" :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#325900

Czółko nie jest chyba interesujące w specyficznych, preferowanych przez tego Posła Rzeczpospolitej Polskiej kontaktach, więc może poszło o przydupek?

Nie wydaje mi się, żeby przez coś takiego rozleciała się Koalicja Kochających Polskę i Polaków Ludzi Rozumnych oraz tych, co to Żywią Y Bronią.

Vote up!
0
Vote down!
0
#325906

Czy głosując "za" "dziurawy Stefan" na coś liczył? Chyba nawet Grodzka na niego nie poleci.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#325902

prof Rycho

Niesiołowski w kuluarach - wpadł w furie. Wykrzykiwał "CIEMNOGRÓD", "Ciemnota i zacofane panstwo"...pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#325919

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

gdy przychodzi do ich prezentowania, nagle pojawią się określenia związane z "wsteczniactwem" i "zacofaniem". Dlaczego mówi się o tym, że katolicy coś narzucają? gdy to im próbuje się najwięcej narzucać. Pan z trzyliterowym nazwiskiem, który już dawno zapomniał co oznacza etyka dziennikarska, niech od razu powie, że katolik nie może być ministrem sprawiedliwości, bo już zdążył zasugerować.

PS. Nie ważne czy lubimy niektórych polityków, czy też nie, niech każdy napisze podziękowanie do tych, którzy nie bali się w PO mieć innych poglądów, niż te homoaktywistyczne. Jeśli macie taką chęć, zachęcam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#325937

Nie jestem wcale pewien, czy to jest początek końca PO.
To był i jest temat zastępczy, który miał przykryć kwestie gospodarcze.
teraz ta przykrywka będzie szła w trochę inną stronę. W mendiach będzie wylewanie krokodylich łez, że "zwyciężył kołtun"
Powiem więcej, jestem w stanie sobie wyobrazić, że była to ustawka. Czyli, że Gowin i inni zostali nakłonieni do takiego głosowania, żeby można było dłużej mleć ozorami w przekaziorach - "jakie to społeczeństwo jest wsteczne".

This world is totally fugazi.
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#325943

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

Odwrócenie uwagi - na pewno, już mieliśmy pokazy sprawiedliwości (premie dla prezydium, pokazowy samosąd, a kolejarze) i zmyłki związane z odwróceniem uwagi od premiera, który nie udał się do Davos, śmiertelnie zachorował, ale na lincz prawicy cudownie ozdrowiał. Poza tym, mydlenie oczu nazwą związki partnerskie, bo gdyby mówili wprost "związki homoseksualne" byłoby inaczej. Miękczą grunt. Ktoś zauważył kwestię budżetową: http://niepoprawni.pl/blog/5303/ustawy-o-partnerstwie-zniszcza-budzet

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam.

#325951

prof Rycho
Poseł Jonski /SLD/- ten nieuk -co daty powstań nie znał...
w Tv "Ten Sejm jest konserwatywny ,posłowie PO nie czytali projektów ustaw, PRZEPADLIŚMY Z KRETESEM"!

Marzena Wróbel (SP) uważa, że posłowie odrzucając projekty o związkach partnerskich obronili GODNOŚĆ RODZINY. Skrytykowała też premiera za to, że "wymierzył policzek" konserwatywnej części PO publicznie krytykując Jarosława Gowina.

L MIller o posłach głosujących przeciw-"Oni się po prostu boją Kościoła, tych swoich proboszczów. Tego, że jak wrócą do swoich miejsc zamieszkania to w najbliższą niedzielę usłyszą na mszy słowa potępienia. Tego się boją" - chamstwo -nieprawdaż!
Stwierdził też:
"Mimo apelu premiera Tuska padły związki partnerskie. Prawicowy pucz w Sejmie"

Poseł PO Godson
"Niestety nie da się zadowolić wszystkich. Głosowalem zgodnie z moim przekonaniem. Nie mogę inaczej postępować. Nie ma możliwości byśmy we wszystkim się zgadzali. Pozdrawiam i liczę na tolerancje moich poglądów nawet jeżeli różnią się od Waszych"

Wojciech Olejniczak /SLD/
"Nie może być tak, że minister sprawiedliwości wychodzi na sejmową mównicę i stwierdza, że dana ustawa jest niekonstytucyjna. A następnie wchodzi premier i apeluje do posłów o przyjęcie tej ustawy. Ktoś tutaj musi zostać zdymisjonowany. I raczej NIE JEST TO PREMIER"!!!

"Przyjaciel Bronka"-Waldemar Kuczynski
"To głosowanie PO może oznaczać początek końca wielkiej partii. Dużo będzie zależało od reakcji elektoratu w sondażach"

Jakub Spiewak na blogu:
"Byłem zwolennikiem Platformy Obywatelskiej. Czas przeszły jest tu jak najbardziej na miejscu. Platformo, nie dostaniesz już mojego głosu"

Robert Bioedroń z RP
Przegrało znów społeczeństwo obywatelskie. Przegrywa taka koncepacja PO, która miała być platformą obywatelską, która rozumie społeczeńtswo, działa na rzecz społeczeństwa. PO obnażyła swoje prawdziwe oblicze - komentuje w TVN24

Jarosław Kuzniar z TVN 24
"Klauzulę sumienia czas zastąpić przymusem z rozsądku. Platforma Obywatelska ma dziś twarz posłanki Pawłowicz "

No wystarczy- pozdrawiam ...

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#325952

Pozdrawiam wszystkich niepoprawnych w tym pięknym dniu. Od rana pokazało się nam słoneczko na niebie a w sejmie schorowane słońce Peru. Jak przyjemnie było patrzeć jak łykał żabę razem z pederastami.
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#325948

 Wracam z pracy , włączam swoje źródło informacji  czyli NP i co czytam 46 posłów przeciwko Tuskowi. Tylko tak dalej , może się uda szybciej pogonić Tuska  and company .

Panom posłom z PO którzy mieli odwagę to zrobić trzeba podziękować, więc dziękuję i tak trzymać dalej . 

Ciemnogrodem Niesiołowskiego bym się nie przejmował, on niedługo w swoim stylu po raz kolejny powie że zrozumiał swój błąd , tylko kto tego wysłucha.

Ciekawi mnie co na to autorytet i doradca Tuska mgr Bartoszewski ?

Pozdrawiam Pana prof. Rycho (10 ) za super newsa.  

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#325949

10 na sam początek dla ciebie,teraz wiemy PO co mucha plujka vel Stefek burczymucha,wsiadał do samochodu należącego do Urbana i jechał się z nim sPOtkać,czyżby PO wytyczne,czy PO finanse na wsPOmaganie,a może dwa w jednym,kapuś zawsze będzie kapusiem

pozdrawiam profesorze

Vote up!
0
Vote down!
0
#325959

Ma ktoś linka z głosowania,chciałbym zobaczyć jak POmocnikom zła,kopary opadają ze złości

Vote up!
0
Vote down!
0
#325962

prof Rycho
To o Stefku...
Stefan Niesiołowski zapowiedział, że jest gotów poprzeć ustawę wprowadzającą w Polsce związki partnerskie. - Może poprę ustawę autorstwa posła Dunina. Będę za odrzuceniem pozostałych dwóch projektów. Ruchu Palikota od razu, nad SLD się jeszcze zastanowię - mówił. Palikotowi zarzuca, że idzie za daleko i właściwie zrównuje związki partnerskie z małżeństwami. - A małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny i nie ma o czym tu dyskutować - podsumował w rozmowie z Moniką Olejnik.

Trzy projekty w Sejmie

Na zaczynającym się dziś posiedzeniu Sejm rozpatrzy trzy projekty ustaw regulujące kwestie związków partnerskich. Zostały one zgłoszone przez Platformę Obywatelska, Ruch Palikota i Sojusz Lewicy Demokratycznej. Wszystkie projekty zakładają, że związek partnerski będą mogły zawrzeć zarówno osoby homo-, jak i heteroseksualne. Żaden z nich nie zezwala jednak na adopcję dzieci. Regulują natomiast takie kwestie, jak obowiązek alimentacyjny czy dziedziczenie majątku po zmarłym partnerze. Umożliwiają otrzymanie informacji o stanie zdrowia nieprzytomnego partnera oraz prawo odmowy zeznań przeciwko partnerowi.

Projekty różnią się w szczegółach. Najbardziej zachowawcza jest propozycja PO, która nie daje związkom partnerskim możliwości wspólnego rozliczania z fiskusem, ani automatycznego przyjmowania nazwiska partnera.

"Rydzyk jest potwornym nieukiem"

Przy okazji dyskusji o związkach partnerskich Stefan Niesiołowski ostro skrytykował Tadeusza Rydzyka. - On bredzi. Rydzyk jest potwornym nieukiem, myli transseksualistów z transwestytami, jakaś wypowiedź o Murzynie, chyba na Jasnej Górze. To ograniczony, tępy człowiek.

Zarzucił też właścicielowi Radia Maryja, że jest oligarchą, który dostaje pieniądze dzięki poparciu polityków.

Był przecieZ w ZCHN....pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#326363

z tej radości dodałem Baroszewskiemu studia a to maturzysta.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#325964

Jak dzieci :) . Toż to widać na żywca , że w błahej sprawie te POmioty chciały pokazać ogrom demokracji panującej na zielonej wyspie . Może przypomnieć jak głosowali za odwołaniem Arłukowicza ? :) . Proszę się nie podniecać , to tylko mały teatrzyk , małych ludzi , z darmową wejściówką dla wielkiego narodu . Nawet ta ruda menda przywlokła się z łoża śmierci .

Rzygać się chce .

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#325980

Kto się podnieca,czas wszystko pokaże,a że pedalstwo nie przeszło to bardzo dobrze,jedna jaskółka wiosny nie czyni,w niszczeniu Polski jakoś nie protestowali i nie przeciwstawiali się Tuskowi,POlszewikom tak można ufać jak krokodylom, wchodząc do Nilu

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#325999

To głosowanie to wrzuta-temat zastępczy dla odwrócenia uwagi.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#325990

Wiekszosc glosowala przeciw i koniec dyskusji. Po co te placze? Mamy demokracje czy nie?

Trzeba przyznac, ze niektorzy sa bardzo bezczelni z tym biadoleniem na temat glosowania przeciwko zwiazkom heteroseksualnym. Chcieliby bardzo szybko i sprawnie pokazac, jacy to sa nowoczesni? W Kanadzie od kilku lat sa zalegalizowane malzenstwa homoseksualne, ale zajelo to dlugie lata, w spoleczenstwie, ktore jest indoktrynowane od lat czterdziestych ubieglego wieku w sposob, w jaki Polska jest indoktrynowana od najwyzej dwudziestu lat. Co i tak nie oznacza, ze cale spoleczenstwo popiera te idee, aczkolwiek wiekszosc nie jest przeciwna jednakowym prawom jak chodzi o dziedziczenie majatku czy prawo do emerytur po zmarlym partnerze.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#326015

Modlitwa to wielka moc i diabła trwoga
Czym jest więcej modlitwy tym więcej Miłości
Wtedy zły rzadziej w naszym domu gości
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#326086

prof Rycho

Pragne Państwa tez poinformować,teraz po przeczytaniu komentarzy, ze to co dzisiaj ZWYCIEZYŁO w SEJMIE to nie tylko postępowanie ZGODNE z Konstytucją RP art 18, ale i zapisem Konkordatowym z 1993r, ktory strona Polska zawarła ze Stolica Apostolską. Mianowicie art 11 , ktory mówi:

Układające się Strony deklarują wolę współdziałania na rzecz obrony i poszanowania instytucji małżeństwa i rodziny będących fundamentem społeczeństwa. Podkreślają one wartość rodziny, przy czym Stolica Apostolska, ze swej strony, potwierdza naukę katolicką o godności i nierozerwalności małżeństwa.
Przypomnę "FUNDAMENTEM SPOŁECZEŃSTWA"...Fundamentem związek monogamiczny!!!
Dla wyjasnienia znaczy to-trwałą relację dwojga osób: w znaczeniu społecznym (związku, najczęściej małżeńskiego) -
termin ten jest rozumiany jako małżeństwo jednego mężczyzny i jednej kobiety!
Wszelkie prawne korzysci-inne związki moga bez stanowienia takiego prawa-uzyskać na drodze NOTARIALNEJ w RP i korzystac z dobrodziejstw wszelakich !!!
Stanowienie wiec praw innych w tej materii wydaje się zbedne...

Ubolewam tu na jakość myślenia nie ktorych np Tyberiusz ,Kazikh mówiacych, ze to jakas "wrzuta", czy "Jak dzieci:) Toż to widać na żywca , że w błahej sprawie te POmioty chciały pokazać ogrom demokracji" ...Nie! Tu chodzi o sprawy najwyższej wagi - dot narodu polskiego- Panowie!

To niepotrzebne mącenie to jak w powiedzeniu, gdzie 3 Polakow -to 4 opinie!- Nie - patryjoci, chrześcijanie- Polacy -tu MUSZA MOWIC JEDNYM GŁOSEM!!! Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#326108

Przepraszam , ale nie zrozumiał Pan tego , co chciałem podkreślić w mojej opinii i nie wiem o jakim " mąceniu " Pan mówi ? . To że wnioski zostały odrzucone , to jestem całym sercem za , ale ja odniosłem się do perfidii posłów koalicji i motywów które kierowały nimi w trakcie tego głosowania . Gdyby przyjrzał  się Pan wcześniejszym głosowaniom tej zgrai , w sprawach fundamentalnych dla Polski , zrozumiałby Pan , że to co zrobili dziś , jest tylko grą polityczną obliczoną na aplauz gawiedzi i poprawienie statystyk . Nic więcej .

Swego rodzaju proteza demokracji .

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#326142

prof Rycho: OK
Ostatni sondaż :67 proc. źle o Donaldzie Tusku; 75 proc. niezadowolonych z rządu
"TRZA RECE ZAKASAC, A NIE BIADOLIC I PIEPRZYC"- rysy aż nadto widać!
Pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#327211

Sondaże , sondaże .............a gdzie ten , w sprawie poparcia dla partii politycznych ,  umknął Panu ? .  Może podać Pan źródło ? . Czy bardzo się pomylę , że brał Pan te dane z sondażowni , u których PIS i PO idą łeb w łeb , z niewielkimi wahnięciami w jedną lub drugą stronę ? .

Tak czasami bywa , że wcześnie TRZA ZAKASAĆ ROZUM , zanim zakasze się RĘKAWY .

PS. Nie wątpię , że dane te są prawdziwe , ale co nam dają rysy na koalicji rządzącej , skoro bezkrytycznie większość NIEZADOWOLONYCH wchodzi w tyłek rozleniwionej ( ustawionej ) opozycji ? .

W ten sposób szykujemy sobie następne lata biedy i poniżeń .

Po ostatnich działaniach PISu , a raczej całkowitego ich braku , zaryzykuję teorię , że kto ( w ciemno ) zagłosuje na PIS , ten jest zwykłym  baranem , prowadzonym na łańcuchu komuszych sondażowni .

Co zaś do PIEPRZENIA  , to da Pan sobie spokój , nie bądźmy aż tak samokrytyczni :)

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#327225

prof Rycho
Fajnie tak gadać , a czy tych rys Pan nie dostrzega? Moze tak zapamietamy -czy ich nie ma i napisze lub Pan do mnie, bo w UPR "bywalem". Opozycja rozleniwiona głupota narodu,wiec mow im Pan -bo my mówimy...Kto mowić musi czy Wolniewicz mówi? Ja wiem ,ześmy lekkomyslni i naiwni -o tym pisałem.
Nawet w wiezieniu siedziałem . Lecz wiem co wiecej i ,ze rysy są ! Kraść coraz trudniej, a wtedy niejeden granat wybuchnie!!!!Jak i wybuchnie to wielu otrzezwi i rozum troche bedzie wiekszy lub wroci jak go nie ma. Wiec jeśli nie -to pieprzmy i utyskujmy. A ja mowie pora juz bliska, rekawy zakasać! Pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#327458

Ale Pan zamieszał :)

Impreza musiała być super :)

Pozdrawiam :)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#327755