a senat!? jednak ulżył... członkom komisji wyborczych!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Tak jak przewidywałem!
Senat, czyli większościowa PO mocno się ugiął! zatroszczył się o ... członków komisji wyborczych, odejmując im na noc z 25/26 pażdziernika paru godzin pracy!

Ludzki senat!
Bowiem obliczanie głosów oddanych na referendalne pytania zajęłoby dodatkowo trochę więcej czasu.

Członkom komisji wyborczych ulżył!

A!?
Polskim emerytom!?
Maluszkom, sześciolatkom i ich rodzicom!?
Oraz lasom państwowym!?

Już nie!
Dla Polaków, dla polskich interesów nie było ... zmiłuj!

Senatorowie PO i tzw niezależni już nie byli tacy troskliwi!
Nie zatroszczyli się!

Ani! o spracowanych, schorowanych polskich pracowników, którym Tusk i spółka wydłużyła czas pracy.
Ani! o polskie dzieciaczki zagonione o rok wcześniej do przepełnionych klas, często na dwie zmiany.
Ani! o przyszłość polskich lasów, które B. Komorowski z D. Tuskiem przyobiecali pewnej grupie rzekomych wierzycieli.

Senat w swej PeOwskiej większości zachował się jak najgorsza, najwredniejsza MACOCHA!
Nie jak wybraniec, jak przedstawiciel narodu!
Lecz!, jak wróg obywatela polskiego.

Myślę, że nie tylko ja; paskudny, wredny, upierdliwy antysalon przez małe "a" przeczuwałem wynik tego głosowania!, albowiem znam tę antyobywatelską, antyPOlską, wręcz POlakożerczą do gruntu menażerię niszczącą, degradującą, ubożącą od lat ośmiu nasz i tak już biedny kraj!

I co dalej?
Co teraz!?

..................25 pażdziernika!
To już za 52 dni możemy zadecydować, że już jest ....PO nich!

PO nich!#

pzdr

# do ... Budy! ruskiej!
Czy tam się POmieszczą?
Nie nasz to kłopot!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

żydostwo ukazało się dzisiaj w pełni, to co się dzisiaj stało w senacie, odrzucenie wniosku Prezydenta Dudy o przeprowadzenie referendum w sprawie obniżenia wieku emertalnego, obowiazku pójścia sześciolatków do szkoły, oraz o lasach państwowych. Polacy nie moga decydować o swoim losie, o swojej gospodarce o przyszłości, nie mogą decydować o niczym. Okupant siłą  w białych rękawiczkach  wciska nam gender, antyludzkie prawo. Wcisną nam ponad 10 tysięcy islamistów i to tych najbardziej agresywnych, a wszystko po to żeby jedyny kraj katolicki w europie Polskę zmazać z mapy Europy. POLAKU STAŃ WRESZCIE W OBRONIE POLSKI I GODNOŚCIE SWOJEJ. TYLKO INTRONIZACJA CHRYSTUSA KRÓLA JEST NASZĄ OBRONĄ I BĘDZIE NASZYM POLSKIM OSTATECZNYM ZWYCIĘSTWEM.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1492267

POlszewicy dzisiejszą decyzją o odrzuceniu referendum Prezydenta A.Dudy 25 października udowodnili ostatecznie, że są zajadłym wrogiem Polaków, że są bolszewicko-żydowską sfołoczą: na którą Polacy mają tyrać za marne grosze do 67 roku życia, że mają posyłać dzieci w wieku 6 lat do szkoły, żeby potem jak najdłużej pracowac na tą dzicz,żeby sprzedać polskie lasy i dopłacać żydowskim parchom po 100 dolarów do ich zasranych emerytur. Ścierwami żydowskimi, bo staneli po stronie banków, okradając do cna frankowiczów. Te wszystkie działania są po to aby sprowokować społeczeństwo do wyjścia na ulicę, do rozruchów, aby mieli pretekst do przesunięcia wyborów z 25 października na przyszły rok, aby jak najdłużej utrzymać się przy korycie, aby jeszcze więcej nakraść. Musimy wytrzymać do październikowych wyborów i pogonić POlszewicką chołotę. Jeżeli wytrwamy, to POsrańcy nie zdobędą nawet 5%,-oni otym wiedzą i dlatego nas prowokują. Postepujmt tak jak Nasz Prezydent A.Duda, którego opluwają i bluzgają na niego, a on nie da się sprowokować co POlszewię doprowadza do wściekłosci. W tym jest nasze zwycięstwo. Tak nam dopomóż Bóg. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1492272

POgonic PO i PSL!

http://i.iplsc.com/-/0004L3TB52U68NNC-C116.jpg

Pozdrawiam :-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1492275

Dość niszczenia Polski, przez spółdzielnie żydo ubecką POlszewików.

Beata Szydło premierem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1492281

Świadomi Polacy na to POlszewickie łajno nie zagłosują.

Ale ile znajdzie sie niepolaków a tylko polskojezycznych, a ile ogłupiałych lemingow , a ile "europejczykow dla ktorych ważny jest tylko grill i kasa? Skóra mi cierpnie.

Lemingi kochane przejrzyjcie wreszcie na oczy . W Was cala nadzieja , bo przecierz nie w niepolakach i cwanych bezideowych łajdakach.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1492277

Witam! Ta mafijna szarancza pokazala swoja bandycko-ubecka twarz! Teraz wszystkie rece napoklad do pilnowania wyborow! Pozytywnym skutkiem bedzie wieksza rzesza to tej pory niezdecydowanych,ktorzy teraz zaglosuja za Polska,za PISem! Ta ubecka mafia zostanie wykopana jesienia ze srodowiska spoleczenstwa Polski! To koniec rzadow bandytow Polszewi ze spolka! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1492279