Ważne! Przegrana Ekipy Tuska w Sejmie !

Obrazek użytkownika prof Rycho
Kraj

Ważniejsze głosowanie - dotyczące prywatyzacji Polskich Kolei Linowych dla ekipy rządzącej - PRZEGRANE dziś w Sejmie! Marszałek Kopacz przerwała obrady...

Kolej na Kasprowy -Państwowa od zawsze-to KLEJNOT polskich Tatr. Kto z niej nie korzystał? Jakiż łakomy kąsek i... pewny biznes!
Czterema głosami PSLu głosowanie przegrane, ale jakże po burzliwych reakcjach ludzi z Platformy w kuluarach - okazuje się politycznie - WAŻNE!!
Tusk był tym faktem mocno zdenerwowany...

Chciano prywatyzować PKL - głosowały wszystkie kluby poza koalicją przeciw, a czterech z PSLu także!.
Czyżby jakaś zmiana i otrzeźwienie na scenie politycznej ?
To już kolejny sprzeciw i przegrana ekipy rządzącej w Sejmie!

Ze Stronnictwa sprzeciwili się w głosowaniu posłowie : Dąbrowski, Kłopotek, Sosnowski i Włodkowski!
Za było 217, przeciw 221, wstrzymało się z PO Gut-Mostowy i Cycoń, z PSLu Borowski, Kasprzak i Sztorc.

Projekt ustawy, autorstwa posłów PiS, zakładający przekazanie akcji Polskich Kolei Linowych władzom woj. małopolskiego, wróci do dalszych prac w komisjach.
Projekt nowelizacji ustawy o komercjalizacji, restrukturyzacji i prywatyzacji przedsiębiorstwa państwowego "Polskie Koleje Państwowe" oraz ustawy o Funduszu Kolejowym, autorstwa PiS, zakłada, że akcje spółki PKL zostaną wykupione od PKP SA za pieniądze z Funduszu Kolejowego, a następnie przekazane władzom woj. małopolskiego.
Projekt przewiduje także, że województwo przez 20 lat będzie musiało zachować 51 proc. głosów w kapitale zakładowym firmy.

Po głosowaniu Marszałek Kopacz PRZERWAŁA OBRADY Sejmu , bo sala nie tylko Prawej strony zaczęła krzyczeć - "Złodzieje",”Oszuści”!

Piątkowe głosowanie poprzedziła burzliwa dyskusja w Sejmie.
Posłanka Anna Paluch nazwała trwającą prywatyzację PKL wyprzedażą majątku narodowego. "Dlaczego spłacać długi PKP ze sprzedaży klejnotów narodowych"
Andrzej Adamczyk z PiS, pytał natomiast, czy Małopolska jest gorsza od Pomorza. Mówił, że choć koalicja sprzeciwia się przekazaniu akcji PKL woj. małopolskiemu, chce przekazać władzom woj. pomorskiego udziały w trójmiejskiej Szybkiej Kolei Miejskiej.Zatem jak to -przeciwnie czynią w podobnej sprawie?

Arkadiusz Mularczyk wskazywał z kolei, że wątpliwości co do prywatyzacji spółki zgłosiła nawet Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Mularczyk wczesniej złożył zawiadomienie o możliwości działania na szkodę skarbu państwa poprzez "niekontrolowaną prywatyzację PKL" do Prokuratora Generalnego.
Chodzi m.in. o mozliwe zagrożenie falą procesów o zwrot wywłaszczonych przez rząd ziemi, o czym mówił szef ABW, czy prywatyzację parków narodowych, które nie podlegają takiemu procesowi.

Sławomir Nowak z trybuny szyderczo i buńczuczno, że poseł Adamczyk "nie odróżnia kolejki z krzesełkami wożącej turystów od pociągów jeżdżących po torach i realizujących służbę publiczną". Nowak dodał, że "nie będzie się wyzłośliwiał" na temat argumentów o wyprzedaży majątku narodowego.
Cynicznie stwierdził "To musi być prywatna własność, będzie lepiej zarządzana niż dotychczas”.

Widać gołym okien , że tan „klejnot” znalazł się w centrum zainteresowani-kolejnej hałastry w kolejce do łupienia majątku narodowego.

Szef zakopiańskiej prokuratury Zbigniew Lis niedawno stwierdził: „W sprawie prywatyzacji PKL nie dopatrzyliśmy się podejrzenia przestępstwa”.
A jakże inaczej - to "niezalezna" Polska Prokuraturo-nie trzeba pytać!
Jednak sprawie Polskich Linii Kolejowych dokładnie przyjrzy się Najwyższa Izba Kontroli podczas sprawdzania działalności Polskich Kolei Państwowych

Premier Donald Tusk spotkał się sejmie z kierownictwem klubu PO. Politycy z kierownictwa klubu zapewniają, że spekulacje o głębokim kryzysie w partii są fałszywe. Z kolei sygnały docierają z partii PO, że Gowin "przebrał miarę"! Że za to „zapłaci”!

Żaden polityk w PO nie będzie z powodu debaty czy dyskusji na temat jakiejś ustawy narażał na szwank Platformy jako całości-powiedział Tusk.
Jarosław Gowin ze skrzydła konserwatywnego PO został sam? Jeśli odejdzie, to co najwyżej z Jackiem Żalkiem, może z Johnem Godsonem - powiedział jeden polityków PO.

Sam Tusk pytany o Gowina powiedział, że "liczy na to, że poseł zrozumie zasady panujące w partii i dostosuje się do nich".
Faktycznie Tusk przestraszył oponentów –nie odważyli się w tej jakże haniebnej sprawie - prywatyzacji Kolei Linowych, dodam jeszcze polskich , głosować jak na prawdziwego patriotę przystało!

Niedawno Sejm odrzucił wszystkie projekty ustaw dotyczących związków partnerskich. Platformie nie udało się przegłosować nawet projektu swojego posła Artura Dunina, bo przeciwko niemu zagłosowała konserwatywna frakcja w Platformie w sumie 46 posłow.

Ale jednak widać, kolejny raz ,że coś pęka w trybach rządzącej machiny...

Brak głosów

Komentarze

mina Kopacz nie do podrobienia - wszyscy przeciw koalicji rządzących. Bezcenne!!!

*************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#336939

 królestwo za link!       

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#336976

Pamiętam marszałków Dariusza Wójcika czy Adame Kerna strofujących i odbierających głos swoim nadmiernie zagalopowanym kolegom partyjnym - w imię zasad równości i sprawiedliwości. Ta baba nie jeszt żadnym marszałkiem, jest zwykłą woźną oddelegowana przez partię do pilnowania takiego porządku, jakiego życzy sobie jej capo di tutti capi.
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#336941

   ur. 1937, zmarł 2007     

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#336963

A córeczki lepiej nie wspominać. Prowokacja za pieniądze Urbacha - majstersztyk.
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#336967

W glosowaniu, o wotum nieufności dla Tuska i jego gangsterów, zreflektować ostatecznie musiałoby się co najmniej 80-100 posłów PO, to dla nich jest ostatnia szansa? Nie wiem kto będzie im przewodził, może Godson, no właśnie, niech murzyn, obywatel Polski, uratuje tą Polskę? Wcale nie ironizuje. Bo o to, toczy się dzisiaj gra, kto z Platformy, jeszcze Polski chce??? Glosowanie nad Paktem fiskalnym wskazało, że PO to zdrajcy, być może to jakiś kamuflaż, do decydującego głosownia, kiedy to, może powstać natychmiast nowa koalicja buntowników(patriotów)PO z PIS? Daj Boże! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#336946

Jeżeli facet czuje się Polakiem, rozumie Polskę, ma w Polsce rodzinę  i chce tu mieszkać i pracować, to co ma do rzeczy, że jest Murzynem?!

Jeśli tylko ma talent, żeby wykopać Tuska (i Schetynę!) z Paltformy, to daj mu (nomen omen) Boże!

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#336974

niejakiego Nowaka że "To musi być prywatna własność, będzie lepiej zarządzana niż dotychczas" znam jeszcze z czasów gdy był małolatem. Używając takich argumentów spowodowano że Polacy pozwolili (przy stosunkowo nikłych protestach) rozgrabić Polskę. Niektórzy nawet w to wierzyli; ja wtedy właśnie po raz pierwszy zdałem sobie sprawę że "coś jest nie tak".

Vote up!
0
Vote down!
0
#336955

prof Rycho:

PILNE!Rozmawiałem przed chwilą ze znajomą posłanką telefonicznie!!!
Powiadomiła mnie ,że faktycznie w kuluarach ludzie z PO k...mi rzucali na opozycje i swoich z PO i PSL.Niezwykle wściekły był sam Nowak i szefowie klubu PO...
Wczoraj pisałem o "potrzebnej wojnie" na argumenty tu i nie tylko- "Opozycjo! "Mądrości ci trzeba..."-Polecam.
DZIŚ WŁAŚNIE ARGUMENTY ZWYCIEŻYŁY!!!
Nikt przecież wieszać nie będzie, przynajmniej na razie -Tylko ARGUMENTY jasne logiczne jak w angielskiej OPOZYCJI i gabinet cienii...To u nas dopiero sie rodzi!! Dzięki temu i swiadomość w kraju, w ktorym 53% obywateli- W OGÓLE NIE CZYTA, powraca!!A wiedza czerpana jest przez Naród z telewizji jak u...KIEPSKIEGO.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#336959

peowców itp. dlatego chcą sprzedać kolejkę.
Przegrane przez Tuska głosowanie i jego wściekłość to balsam i miód na serce !!!!
Bardzo lubię górali, są niezależni, niepoprawni ;-), czasami wręcz anarchistyczni. Myślę, że zachowało się w nich wiele cech bohaterów "Na Skalnym Podhalu" Tetmajera. Jeśli ktoś nie czytał, zachęcam.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#336960

góralskiego rodu ???

Pozdrawiam.,
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#336964

Biznes dla kolesi,znowu w plecy

Vote up!
0
Vote down!
0
#336972

trafnie z tym Hitlerkiem ;-)))

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#337050

Szary kocie, spokojnie. Proponuję Ci zapoznanie się z książką Wojciecha Szatkowskiego pt. Goralenvolk - Historia Zdrady. Wierz mi - warto. A poza tym dostrzeżesz wiele analogii do sytuacji dzisiejszej Polski, czyli jak buduje się siatkę konfidentów przed zasadniczym "rozdaniem".

Vote up!
0
Vote down!
0
#336978

Nie chodzi o kapelusiki i muszelki. Nie patrzę na górali bezkrytycznie. Mają wady, chyba nawet całe mnóstwo :-). Tetmajer też nie pisał o nich ckliwie i cukierkowato, pokazał całe morze wad, ale także niezależność, umiłowanie wolności.
A że Goralenvolk, że siatka konfidentów, cóż w każdym narodzie, czy grupie etnicznej są zdrajcy. Mało jest Polaków - zaprzańców?

A górali lubię i tyle, może nie syćkich ,ale lubię :-)

Pozdrawiam serdecznie i chyba trochę przekornie!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#336992

Temat mojej pracy magisterskiej to "Działalność społeczna Walerego Eljasza - Radzikowskiego". To był malarz, nauczyciel z Krakowa, działał też w Towarzystwie Tatrzańskim. Pierwszy cepr, który wybudował sobie dom w Zakopanem. Bardzo podoba mi się jego stosunek do Górali. Bez "miastowej" wyższości, ale i bez ckliwego zachwytu. Patrzył na nich realnie, podziwiał, ale gdy trzeba był krytyczny.
Dominiku, jeśli trafisz na jakieś pisma W. Eljasza, polecam!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#336994

model i pomocnik piekarza Sławomira Nowaka nie będzie chronił ani immunitet ani ta antypolska PObanda złodziei, która opanowała cała administrację państwową, samorządową i sądowniczą.
Ten buńczuczny doopek wraz ze swoją rodziną w tym z siostrzyczką Kamilą powinien trafić do puszki za fałszowanie list poparcia do parlamentu w 2005 roku.
Posiadam na tę okoliczność dowody, którymi nie chciała zająć się upolityczniona i powolna rządowi prokuratura.
Mam nadzieję, że po wygraniu wyborów przez PiS zajmie się tym gostkiem prokuratura bez primaaprilisowego prokuratora generalnego.

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#336962

Xenia
Dla balsamu na nasze dusze przytoczę piękny wiersz forumowicza z niezależna.pl, Antek Boryna, śliczny wiersz:
..."ZRANIONA ORLICA
Szakal z hieną pospołu pochyłał się z troską
Nad orlicą zranioną wpiwszy kły w jej szyje
Żłopiąc krew jeszcze ciepłą, pożywną bo polską
Dziwili się oboje, że wciąż jeszcze żyje
Skąd się tyle błękitnej juchy bierze w żyłach
Wszak ją wcześniej dwugłowa ssała ślepowrona
Żadną miara nie pojmą że jest wciąż jak była
Nieśmiertelna a dawno powinna już skonać
Lecz jak to w życiu bywa między rabusiami
Pokłócili się srodze o resztki krwawicy
I dalej się okładać pazury i kłami
Aż sami się zagryźli przy żywej orlicy"...
Ukończyłam szkołę o specjalności nauk ścisłych, fizyka, chemia, ale uwielbiam poezję, stąd ten wiersz. Sama nie umiem sklecić żadnego porządnego rymu, poza jednym:
"TuSSk WON stąd" czyli z Polski.

Vote up!
0
Vote down!
0

Xenia

#336979

Xeniu, ZWYCIĘŻY szakale i hieny,

****************************  

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

----------------------------------

Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#337096

ale to już druga. Do wiosny wprawdzie jeszcze daleka droga, ale kto wie.
Fajnie jest wrócić z pracy i przeczytać takiego newsa.

Dziękuję i pozdrawiam (10)
Polak 2013

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#336984

Witam: dziękuję za tak dobrą informację, zwiastującą jednak nadzieję na quasi-normalność: okazuje się, że PSL-owskim posłom, co niektórym - nie brak zdrowego rozsądku i jest w nich to, co w ludowcach było od zawsze: myślenie o Polsce, jej dobru.

Jestem za każdą mądrą uchwałą, każdą mądrą ustawą, każdym mądrym posunięciem dla Polski - bez względu na źródło projektu, propozycji. Każde debilne posunięcie - powinno być natomiast blokowane, nie wzbudzając sensacji, jak czyni to ta jaskółka: prywatyzacje ekip Tuska, zdecydowana większość właściwie od początku naszego pseudo-kapitalizmu - są dewastacją polskiej gospodarki, więc każda kolejna próba prywatyzacyjna powinna być pod szczególnym "nadzorem" myślących o dobru Polski mocnej gospodarczo

Krzysztof Kaznowski

Vote up!
0
Vote down!
0

Krzysztof Kaznowski

#337015

W wiadomościach o 19,30 zero o przegranej Tuska w głosowaniu,myślą że społeczeństwo się nie dowie,a jak było na innych okupacyjnych stacjach,czy też milczeli,

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#337021

"W wiadomościach o 19,30 zero o przegranej Tuska (...)"

WooooW, to Graś nie ogłosił sukcesu ??? Co za błąd !

Marku, to milczenie nic nie da, ludzie się po nim domyślą, że Donek zrobił "pyf", hihhihihihihi !

A "pyf" to ze "Znaczy kapitan", rozdział "Birbante Rocca".
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#337047

"...okazuje się, że PSL-owskim posłom, co niektórym - nie brak zdrowego rozsądku i jest w nich to, co w ludowcach było od zawsze: myślenie o Polsce, jej dobru."

To oczywiście jest jakiś sarkastyczny żart, prawda ;-)???

Vote up!
0
Vote down!
0
#337022

Zastanawiam się skąd Pan zaczerpnął owo przeświadczenie o przyzwoitych "ludowcach". Odnoszę wrażenie , że co poniektórzy z nich miewają od czasu do czasu stany chwilowej poczytalności .Toteż ostatnio , kilku z nich , próbując przynajmniej na koniec uratować choć duszę ( bo ciało z całą pewnością należeć będzie do kata) dali odpór naciskom z "góry" i poparli przynajmniej w tej ważnej również sprawie , opozycję ...

Ten gest to jedynie kropla zadośćuczynienia w morzu dotychczasowych afer i korupcji politycznej na szeroką skalę . Tego całego plugastwa pojedynczym gestem nie przysłonią .

Powinni w przyszłości odwiesić abolicję na wykonywanie "KS-a" , przywrócić także stary zapis dotyczący odpowiedzialności urzędnika państwowego za sprzeniewierzenie się mieniu itd.

Jeśli dobrze pamiętam przedwojenny Kodeks Karny przewidywał za tego typu przestępstwa także i "Karę Śmierci"..

Coś musi zdyscyplinować obecnie zasiadającą w sejmie w swej przeważającej części nihilistyczną dzicz tą rozwydrzoną ponad wszelką miarę ludzkiego chamstwa i serwilizmu , hołotę.

Pewnie podskórnie wyczuwają zbliżający się kres ich nędznego panowania stąd coraz częstsze próby zrehabilitowania się w oczach opinii społecznej ,,,

Dla mnie to puste i żałosne gesty ,,,

Kanalie ,,,

Takich "ludzi" w przyszłości Polsce z całą pewnością - nie trzeba , wręcz przeciwnie winniśmy się wystrzegać podobnej nacji niczym zarazy !

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#337070

Panie Krzy-Kaz. Pan to se chyba jaja robi. Czy podpisanie umowy przez Pawlaka było podyktowane myśleniem o Polsce ?
Ten warchoł komuszy, ta menda czerwona nabarłożyła a potem dała drapaka do Chin za pieniądze Gazpromu.
Głupie żart się Pan trzymają.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#337068

Sprostowanie .

1) Ci ludzie się nie ujawniają , a uciekają z tonącego okrętu .

2) takich ludzi szczególnie nam nie potrzeba .

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#337101

 Niech Pan nie pisze w ten sposób o PSL-owcach, bo czytać hadko. Toż to banda jest, Panie...

Vote up!
0
Vote down!
0
#337124

Lecz ona swym sednem leje
Zło co się panoszy wszędzie
Choćby się skryło na urzędzie
Krucjata Różańcowa tę skutki daje
Bo Polska się ze skrępowania wydostaje
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#337075

to dają dupy byle komu, byle tylko utrzymać ciągłość w układach polityczno-biznesowych na prowincji. Przedwojenne PSL to inna bajka. Tak jak KPP jest babcią SLD, tak ZSL jest matką obecnego PSL. PO, SLD, PALIKOT, PSL to jeden komunistyczny chlew. Świnie trzeba przegonić, komunistyczny chlew zlikwidować i zasiąść do stołu, na którym dla każdego Polaka będzie to co każdy z nas od dawna oczekuje.  

Vote up!
0
Vote down!
0
#337088

Ze Stronnictwa sprzeciwili się w głosowaniu posłowie : Dąbrowski, Kłopotek, Sosnowski i Włodkowski!

Dąbrowski to osoba, która do dnia dzisiejszego nie rozliczyła się z bardzo bogatej kampanii wyborczej(nie każdego szefa powiatowego domu kultury stać na kampanię przekraczającą 100 tyś. zł, nie każdy twierdzi, że już najwyższa pora wziąć się za porządne zarabianie pieniędzy i nie chodzi tu o diety poselskie)startował z listy PiS w Kłodzku i gdyby nie wyślizganie Święczkowskiego z Sejmu przez POlszewików dalej lizałby rany po przegranych wyborach a tak przez okno dostał się, został niewybranym ale posłem i od razu oświadczył, że PiS jest be i będzie w SP u posłów z którymi pozował na wielkich bilbordach.
Tak, bilbordy były wielkie a na nich Dąbrowski z tym, który ma brata w wybiórczej, z tym, który był ministrem i ośmieszał urząd biegając ze wszystkim do wszystkich tv i z tym który jest ich kandydatem na premiera.
Dziwnym zbiegiem okoliczności wszyscy kombinatorzy znaleźli się w SP udając pokrzywdzonych przez wrednego Prezesa, który naiwnie próbował tłumaczyć tzw. opinii, że nie on jest zdrajcą.
Wracając do Dąbrowskiego facet szybko zorientował się o nikłych szansach na realizację swoich planów z SP i po cichutku czmychnął do PSL, które prawdopodobnie, za przejście, umieści go na liście do europarlamentu co jest już ciekawym kąskiem dla faceta myślącego kategoriami kasy gdy usta są pełne patriotyzmu.
Nie łudźcie się, że On i jemu podobni posłowie, z własnej nieprzymuszonej woli, zrąbią wszystko aby Polska była mocna.
Wręcz odwrotnie.
germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#337121

prof Rycho:
Prosze poczytać o pazerności rzeszowskiego barona Jana Burego ...To dopiero przywara PSLu.Nepotyzm i pazerność to cecha ludzi PSLu!Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#337343

Xenia
On nas poprowadzi do zwycięstwa, dlatego ryża szuja się go tak boi i usunął go ze stron ministerstwa.
Ten orzeł pokaże kominiarzowi nasze pazury. A na razie oglądnijcie kim jest Donald T., tylko niech Was nie przerazi reklama na początku z Olbrychskim, film warto oglądnać:

http://w587.wrzuta.pl/film/7iRHKxyWcI0/donald_tusk_kld_uw_po_-_zapomniane_fakty

Vote up!
0
Vote down!
0

Xenia

#337182