Treści z tagiem: niezgoda

Obrazek użytkownika prof Rycho
Kraj

Skorumpowana III władza nigdy nie zlustrowana z komunistycznymi sekretarzami jako prezesami sądów i prokuratur jest oczywistym sprawca korupcji, która tkwi w nich samych, bo sumień z pewnością ci ludzie nie mają. Jaką zatem szansę ma Polska w takich uwarunkowaniach. Tak dzieje się w Polsce, rażąco w Rzeszowie.

 Cztery Prokuratury...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Tomasz A.S.
Kraj

Ostatnio media fascynują się sprawą opublikowania w internecie drastycznych zdjęć ofiar smoleńskich.
Wygląda na to, że chce się przykryć inne poważne zdarzenia. Jednym z nich jest niewątpliwie naukowa konferencja, która się odbędzie 22 października.

W kwietniu br pisałem tu [http://niepoprawni.pl/blog/546... :

"Piętnastu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Idee

Obawiam się, że polscy politycy prawicowi jak i cała prawica oraz to, co za prawicę uznajemy, nie są zdolni do pokonania własnych ambicji, lęków i uprzedzeń. Wiem, że to nie jest łatwe, ale jeśli chce się zdobyć władzę i na coś się wreszcie przydać, to trzeba zapomnieć o cierpieniu jakiego się doznało, pomyśleć o przebaczeniu, i to nie wobec „...

1
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (1 głos)
Obrazek użytkownika GosiaNowa
Kraj

Niezgoda rujnuje i właśnie ruiny polskiej demokracji, a może nawet walącej się Polski były bezpośrednią przyczyna śmierci Marka Rosiaka. Dzisiaj odbywa się jego pogrzeb, ale przecież ofiarami tej samej nienawiści, jaka spotyka nasz kraj byli pasażerowie busa, a wcześniej uczestnicy lotu do Smoleńska.

Kruszy się gmach, w którym żyjemy....

0
Brak głosów