HISTORIA WŁADZY NIE UCZY

Obrazek użytkownika prof Rycho
Idee

Przeczytajcie Państwo najpierw i wyciągnijcie wnioski...

Instrukcja Katarzyny II jak pokonać Polskę

"Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można podbić i przesiedlić w celu zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku – to małe narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę Pana – to narody o podłej duszy, od kolebki niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu. Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu – to Polacy. Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie jeszcze z kim; narzuca to europejska równowaga sił. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce.

Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości. Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu… Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba.

Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę.

My rozpoczniemy ten proces Panin! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem.

 

Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Zadanie to jest wielkie Panin, lecz i efekty będą wielkie.

 

A więc piszę instrukcje  antypolskiej bez wątpienia ELYTY z nadania, co i przez ostatnie 26lat mieni się POLSKĄ  WŁADZĄ.

Polska zniknie w samych Polakach!

Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność!

Korupcją...,którzą będą nimi rządzić!

Nowa oligarchia,która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły!

Każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie!

 

To właśnie tasmy prawdy potwierdziły, takze te historyczne tezy, a seryjny "samobójca" o którym i tu tyle pisano, dawał nie raz i dwa znac o sobie.

I jak mądrze dzwięczą słowa w ostatnim wywiadzie Janka Pietrzaka -"Mamy wrogów w Polsce służących Rosji i Niemcom oraz zdrajców we władzach". Tak działaja według instrukcji Katarzyny, ilu takich Branickich ma Polska jeszcze? 

Lecz dla odporu obcej  kwintystencji dla polskiej  racji, nalezy przypomniec słowa Józefa Piłsudskiego:

   Żadne zdrowe społeczeństwo nie będzie bez zdobycia się na opór czynny, znosić gospodarki bandytów podtrzymywanych przez władzę i władz podtrzymywanych przez bandytów. I jeśli takim społeczeństwem jesteśmy - podobnych gospodarzy powinniśmy się pozbyć.

   I staję do walki, tak jak poprzednio, z głównym złem państwa: panowaniem rozwydrzonych partyj i stronnictw nad Polską, zapominaniem o imponderabiliach, a pamiętaniem tylko o groszu i korzyści.

Jakże wdzięcznym trzeba byc za to, że kto taka doktryne juz sformuował, by do walki o WOLNA POLSKE stanąć na nowo uzbrojonym w jego słowo..

Ale co do innych treści  co nie przeminęły:

   "Dusza Rosjanina, jeśli nie każdego, to prawie każdego jest przeżarta bakcylem nienawiści i niepokoju w stosunku do każdego wolnego Polaka i do idei wolnej Polski. Oni są łatwi i zdolni do uczucia wielkiej nawet przyjaźni i będą was kochać szczerze i serdecznie, jak rodzonego brata, do chwili, nim nie poczują, że w sercu swoim jesteście wolnym człowiekiem i boicie się ich miłości, w której dominującym pierwiastkiem jest żądza opieki nad wami, inaczej mówiąc - władzy".

Rozmowa Tuska z Putinem na molo co znaczyła?  A do tego pewnie knucia i spisek wobec narodu i niewygodnych dla instrukcji Katarzyny, ale i słowa znaczące-"mamy swojego człowieka w Moskwie". No tak, wasalizm i  przyzwolenie agentury rozpasanej w Polsce od nadania "swego człowieka"?

No, ale nie tylko, dzień za dniem przynosi obraz Michników, Olbrychskich, Wajdów, sfory polityków, dziennikarzy, oligarchów z posowieckiego nadania, ba nawet generałów tam szkolonych. Mających wpływ na losy Polski dalej, nagradzani , odznaczani -a pospolitych wasali i agentów wobec instrukcji, pomimo przestóg Naczelnika. Jak Polska zatem ma sie rozwijac, jak ma się bronić, skoro jest przez nich rozbrojona....Tak własnie społeczna niewiedza im procentuje i dlatego fałsz historii w wielu wymiarach budują przy brzęczacych im srebrnikach... Jakze wazne i prorocze słowa i tu Naczelnika - "strzeżcie się agentury..."

Ale posłuchajcie słów  Komorowskiego , tego co w  ukryciu z generalicja GRU i sowiecka agentura w pewnej leśniczówce - strzelań, opilstwa i żarcia zażywał. Prezydenta co w ostatnim swym tchnieniu za "zasługi" ordery i apanaże rozdaje. To słowa tego, co zdemoralizowaną agenture przykrywał i  są ze... wczoraj:

„Przecież Lwów to nie tylko miasto polskich nostalgii, polskich wspomnień. To także Piemont ukraińskiego ruchu narodowego, a dzisiaj to przede wszystkim Piemont marzenia o Ukrainie integrującej się ze światem zachodnim” 

Nóż się otwiera na tego historyka -sprzedawczyka, za ...tytuł honorowego doktora hc

CÓZ HISTORIA WIELU NIC NIE UCZY....

Pozdrawiam wszystkich w goryczy czytania tego co najbardziej boli.

PS.  Nikita Iwanowicz Panin (]]>ros.]]>Ники́та Ива́нович Па́нин), (ur. ]]>29 września]]> ]]>1718]]> w]]>Gdańsku]]>, zm. ]]>11 kwietnia]]> ]]>1783]]> w ]]>Petersburgu]]>) – polityk ]]>rosyjski]]>, bliski współpracownik ]]>cesarzowej]]>]]>Katarzyny II]]>, minister spraw zagranicznych Rosji w latach ]]>1764]]>-]]>1780]]>, zastępca wielkiego mistrza]]>Wielkiej Loży Prowincjonalnej]]> ]]>Iwana Perfiljewicza ]]>

 

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Piasek pustyni

 

Szatanów dzieło Rosja i Prusy czyni -

zostanie po nich jeno piasek pustyni.

Vote up!
2
Vote down!
-3

jan patmo

#1486716