CI CO UJAWNIAJĄ PRAWDĘ Z AKT SĄ PATRIOTAMI.

Obrazek użytkownika prof Rycho
Idee

Pan Nisztor na Niezależnej napisał, ze ujawnienie akt przez Stonoge jest szkodliwe...- z czym się nie zgadzam!  Władza wręcz to przestępstwo!

A przy tym pan Nisztor stwierdził: "To kompromituje organy ścigania, a upublicznienie w internecie skanów akt z tego postępowania to niestety „tylko” kolejny przykład, w jak wielkim rozkładzie jest nasze państwo".

A więc ujawnienie dokumentów jednak potwierdza, w jakim stanie jest Prokuratura Polska i Państwo Polskie, że jest patologiczne... Nad to widać,że dokumenty obnażaja mafijne powiązania swiata polityki i biznesu. Mamy bowiem doczynienia często z...przestępcami ulokowanymi we WŁADZY i skorumpowanym z NIĄ - biznesem!

Zatem TYCH zadufanych w swej bezkaronosci i arogancji, co Panie Nisztor , czy mamy ICH bronić i chronić?

Wobec opieszałości prokuratury i skandalicznych jej działań, niby śledztw z tzw taśm prawdy, nie przeciw FAKTYCZNYM SPRAWCOM  afer, lecz tym którzy smieli nagrywac to co wszyscy wiemy, co jest istotą jeszcze funkcjonowania IIIRP ?

KAŻDE CZYNNOŚCI OBNAŻAJĄCE MAFIJNY STAN PAŃSTWA, SĄ WŁAŚCIWE, A NIE NAGANNE -PANIE SEREMET!!!   DLATEGO BRAWA DLA TAKICH STONOGÓW....bez względu z jakich zródeł korzystają i nawet z czyjej inspiracji / jest wątek,ze nawet od prokuratora/.

Wazne jest, by informacje te unaoczniały SPOŁECZEŃSTWU POLSKIEMU PRAWDE o funcjonowaniu mafijnej władzy.   Dlatego spodziewam sie wkrótce wielu dymisji i zawirowań, cisnienie PRAWDY jest zbyt duże, nawet jak na IIIRP. A PRAWDA NAS TYLKO WYZWOLI - przypomnieć warto.

Dlaczego nie odpowiadają CI z taśm, co knuli prawie ZAMACH STANU, czy UBIJALI lewe interesy w knajpie u Sowy, za pieniadze podatników, zażerając sie osmiorniczkami, zakrapianymi drogimi winami?  Ale wiem- boją się już przyszłości i rozliczeń...

Wg prokuratury ONI własnie, zostali uznani za osoby pokrzywdzone?  Ci co nagrywali postawione maja zarzuty! Ci co w społecznym interesie działali, interesie PRAWDY także.  To jakieś żarty, swiadczące tylko o upolitycznieniu prokuratury!  Mamy nie tylko realnie doczynienia z przestępcami- politykami i powiązanymi biznesmenami, ale i także przestępcami... w togach.

Polityk prawy i rozumny to taki, który winny być odpowiedzialny za swe słowa i czyny szczególnie, bowiem jest osoba publiczną-proszę zważyć!!!  Prokurator natomiast decyduje o zakresie i formy udostępnianie akt. Akta moga byc jawne i tajne- o tym decyduje prokurator.

Jaka wina tych , którzy pozyskując tak ważne, często sensacyjne dokumeny, upobliczniają je... Wycieki ze sledztw są powszechne, choćby ze sledztwa smoleńskiego, ba giną nawet z akt kluczowe dokumenty.   To dowód patologii prokuratury. 

W KAZDYM PAŃSTWIE NIE MAFIJNYM, DYMISJE TAKICH LUDZI BYŁYBY NORMĄ, a wtedy adresy ICH byłyby jak kazdego obywatela, normalne  dostępne... Kopacz do dymisji z rządem i szefami służb - to winno natychmiast się stać. I wobec takich Sikorskich ,Belków, Grasiów, Wojtuników, Nowaków, Bieńkowskich, Kulczyków winny być wszczęte należne śledztwa...

Jak to zatem było, nagrania Michnika wobec Rywina były legalne, a tutaj nie ... Rywin za gadanie za propozycje korupcyjne poniósł konsekwencję, a ta banda która przehandlować Polskę chciała - nie?    Cóż - sprawiedliwość okazuje się być inną za czasów PO i PSLu?

Prokuratura Polska jest w opłakanym stanie, jest skorumpowana politycznie i beznadziejna w swej opieszałości i metodach. Seremet szef jest słaby pod kazdym wzgledem, jest marionetką sił wyzszych, a to co dzieje sie w prokuraturze w terenie to urąga wszelakiej ocenie. Przyjedzcie do Rzeszowa tam prokuratura winna własciwie być w całości rozwiązana!!! To nie tylko pokłosie sprawy Habało, ale działającego tam UKŁADU rodem z KW PZPR i miejscowego SB, co bez wątpienia dotknęło i M Kamińskiego...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

...a ujawnieni zdrajcami i renegatami....

 

Vote up!
7
Vote down!
0

zimny drań
 

#1483685

Wyrobily sie one - jak nigdy w dotychczasowej historii Polski - w oststnim 20 leciu.

Doskonala "baze" stanowily powiazania SB-cko PZPR-owskie (sami swoi), ktore straciwszy konotacje ideologiczne zaczely tworzyc struktury mafijne juz przed "magdalenka".

PO - to szczyt rozpasania, bezczelnosci i okradania obywateli - nawet spora czesc "lemingow" to zauwazyla...

Vote up!
9
Vote down!
0

mikolaj

#1483692

Wczoraj pisałem podobnie w komentarzachna blogu”

http://niepoprawni.pl/blog/cornik/patologia-jest-przeciek-czy-patologia-jest-obecny-sposob-sprawowania-wladzy

„Dokonujący przecieku (działając później, jako odpowiedź na nieprawości waadzy) mieli moralny obowiązek sprawę pilnie ujawnić – inaczej byliby współwinnymi. Ich nielojalność wobec aktualnego, patologicznego działania władz państwowych jest propaństwowa, chwalebna – wymagała męstwa i odwagi wobec wciąż trwającej władzy waadzy nad aparatem państwowych represji. Nie wolno nikomu pomagać w złu, bo jest się współsprawcą.

Samo atakowanie obnażających machinacje waadzy jest aferą samą w sobie. Wymiar sprawiedliwości, prokuratura powinny swoje tu działania zaczynać od pociągnięcia do odpowiedzialności tych „polityków”, którzy tu będą na nich naciskali”.

„„To dewastowanie podstawowego systemu funkcjonowania instytucji."

I o to chodzi. To jest konieczne. Teraz właśnie to jest działaniem moralnym, odpowiedzialnym i dalekowzrocznym.

Bo to ten ład stworzył warunki do patologii, to ten ład chronił tą patologię

Bo to nie był ład społeczny, bo to nie był ład działający w interesie społeczeństwa obywatelskiego, w interesie Narodu.

Ten „ład” to był tylko faktyczny sposób na funkcjonowanie faszystowskich grup spiskowych w ramach związków korporacji prywatnych i państwa, i mafijnych grup przestępczych, a nie działających w interesie społecznym instytucji Państwa...”.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1483694

Witam Pana ! Poruszyl Pan bardzo istotne sprawy w zasadniczych kwestiach trwania panstwa Polskiego! Poruszyl Pan fakt wpisywania przestepcow w struktury zarzadzania panstwem! Podejrzewam  ,ze mowimy o duzej czesci prokuratury, powiazana z tzw. lewym biznesem ,ale rowniez z pospolitymi bandytami! Srebrniki nadal w cenie! Juz spoznionej,ale dekomunizacja nadal aktualna!!!

Vote up!
11
Vote down!
0

ronin

#1483696

Witam Pana ! Poruszyl Pan bardzo istotne sprawy w zasadniczych kwestiach trwania panstwa Polskiego! Poruszyl Pan fakt wpisywania przestepcow w struktury zarzadzania panstwem! Podejrzewam  ,ze mowimy o duzej czesci prokuratury, powiazana z tzw. lewym biznesem ,ale rowniez z pospolitymi bandytami! Srebrniki nadal w cenie! Juz spoznionej,ale dekomunizacja nadal aktualna!!! Przepraszam,klopoty z zasiegiem i czasem dubluje moja wypowiedz!

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1483697

Witam! W nowym panstwie po jesiennych wyborach ,nowe wolne Polakow media! Aby sie nie kojarzyly! Pozdrawiam!

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1483705

A widzicie szanowni czytelnicy i blogerzy jaki skutek wywołali ci co opublikowali akta z Panem Stonogą na  czele!!!   TRZĘSIENIE ZIEMI W PO I RZĄDZIE KOPACZ :Rezygnację złożyli ministrowie: Bartosz Arłukowicz, Andrzej Biernat, Włodzimierz Karpiński, wiceministrowie Rafał Baniak, Stanisław Gawłowski i Tomasz Tomczykiewicz, a także Jacek Rostowski. To nie koniec, Radosław Sikorski zadeklarował, że zrezygnuje z funkcji marszałka Sejmu.Kopacz oświadczyła również, że nie przyjmie sprawozdania prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta!!!

Ci co pisali kto, po co za kim kto stoi -jakze się mylili, kombinując w prostych sprawach spiskowe teorie, słuzby podstep itd?  A sprawa była prosta upadek państwa i w tym prokuratury....To nasza cech narodowa doszukiwanie się wiecznie czegoś i ponad wobec truizmu już znaego, że "Państwo Polskie istnieje teoretycznie". Teraz widać jakie znaczenie tych działań ofiarnych ludzi jest w słowie patriotyzm.

MNIEJ MÓWIC, WIECEJ DZIAŁAĆ, NIE KOMBINOWAĆ, BO  ZYCIE JEST PROSTRZE NIŻ NAM SIĘ ZDAJE... Pozdrawiam, dziekując za słowa

Vote up!
8
Vote down!
0

prof Rycho

#1483725

Oczywistym skutkiem ujawnienia tych akt jest przede wszystkim to,że przestępcy i złodzieje umawiajacy się w ekskluzywnej knajopie na okradanie publicznych pieniędzy dostaja w "niezależnej" prokuraturze status "pokrzywdzonych". A kto ich skrzywdził? Czyli jesli taśmy by nie wyciekły byłoby ok? To patologia mafijnego okradania Polski. Tych "ministrów" nie tylko trzeba usunąc ale i zamknąc do ZK na długie lata...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1483733

jeden przez drugiego bedzie sypal aby sie ratowac z tonacego okretu.
Trzeba tylko odroznic prawdziwych patryjotow od tych szczurow.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1483737

  Donos - denUNIi… denuncjacja - poufne lub tajne (anonim) pismo oskarżające daną osobę lub instytucję, skierowane do osoby lub instytucji dysponującej sankcjami wobec oskarżanego w nim. Stanowi gatunek literatury stosowanej – międzynarodowo…

 Prócz donosów ściśle poufnych zdarzają się także donosy drukowane w formie artykułów publicystycznych. Drukowanie „donosów” powinno przyczynić się do wywołania należytego użycia praworządnych społecznych sankcji wobec osób oskarżanych „rządzących”

 Patriotyczne doniesienia wzmacniają dobroczynny wpływ na opinię publiczną. „DoNosy” (patrzące dalej niż czubek własnego nosa ) pojawiają się w każdej rozwiniętej cywilizacji –prodemokratycznej…

W starożytności donosicielstwo (pro obywatelskie)   przybrało charakter częściowo zinstytucjonalizowany - część greckich sykofantów i rzymskich delatorów, trudniła się nim zawodowo. XIX-wieczne listowniki (podręczniki pisania listów) zawierały często wzory listów donosicielskich…

Pozdrawiam

J.K.

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1483777

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

a jak nie (http://niepoprawni.pl/blog/satyr/jak-niepoprawni-zostali-zmieszani-z-blotem-przez-hejterow) to pałujecie bez litości jak jakieś ZOMO.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1483805

MeryTORYczne inspiracje LUDowych intelektów -pielęgnujących DOBROstan  państwa w Nas - w NASZYCH - (czyTających ?) skoJarzeniach -> faktów oczywistych… z kontrfaktycznymi „ faktami medialnymi ” -  intelektualnie- aktualnie ciemniejącymi …

- JEST ważniejsze dla rozwoju Polski  - od indywidualnych satysfakcji z punktacji --- :)

Pozdrawiam.

J.K.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1483852

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

dobry wizerunek obywateli, ich wiarygodności i prawdziwy obraz opinii publicznej?

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1483857

A co jest ważniejsze niż...

... - ABSOLUTNIE :) --- Nie ma  nic  ważniejszego w POlityce medialnej ... od  dobrego wizerunku „wiarygodności obywatelskiej platformy władzy”…

Dlatego władza  nie zezwala prokuratorom RP   aby Prokuratura RP prowadziła merytorycznie śledztwa, które  w  fazie  przygotowawczej (w 1998 roku) zgromadziły obiektywne policyjne dowody najcięższych  zbrodni przeciwko LUDności Polski...

ZBRODNI ( znanych  kolejnym  ministrom sprawiedliwosci, ministrom "służb zdrowia" premierom, prezydentow w RP...  - które gdyby wyszły  na jawę medialną -  TO  WIEDZA o płaskiej formie  politycznego ZOOrganizowania  zbrodni  medycynicznych …

RADYKALNIE mogłaby zmienić  aktualny obraz  opinii publiczne -> o  waadzy (do tych faktów dopuszczającej) …

Dlatego  racjonalna waadza  radykalnie (grożbą  nie  przyjęcia rocznych sprawozdań z politycznie rozkazanych umorzeń )  ZOObowiązuje  prokuratorów  do kurowania wizerunków  prawdziwych  zeznań  świadków  zbrodni medycynicznych...

Radykalnym  zaprzeczaniem  prawdzie faktów niepodważalnych …  zaje-profesjonalnymi  fałszerstwami- wyników pryncypialnych śledztw policyjnych  dotyczących  kompromitującego postępowania pubLicznych ...

JElit - politycznego „nadzoru”  nad  pubLicznymi „służbami zdrowia” …TO wszystko są fakty prokuratorskie zebrane obywatelsko -   przed zabójstwem gen. M. Papały -   na widOku publicznym, bez  opinii  spirali milczenia instytucjonalnego i  medialnego… 

 Z twierdzenia  Napoleona Bonaparte  :  -  „Opinia publiczna jest niewidzialną i tajemniczą potęgą, której nic nie jest w stanie się oprzeć, nic nie jest od niej bardziej zmienne, bardziej nieokreślone i silniejsze. A przy tym, przy wszystkich swych kaprysach, jest ona znacznie częściej, niż się wydaje, prawdziwa, rozsądna, sprawiedliwa”…

 

Pozdrawiam

J.K

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1483993

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

ale nie rozwiążesz do póki będzie tu medialny układ zamknięty, który masowo fałszuje reputację użytkowników, oczernia wizerunki różnych ludzi oraz kłamie. Jeśli dopuszczamy takie rzeczy na tym poziomie to i dopuszczamy do nich na poziomie całego państwa.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1483997

POmedialne grillowanie  ośmiorniczek, to  „pikuś”  dla  nadchodzącej  przyszłości-  dla sprawiedliwości   praw LUDZKICH…

Nawiązuję OCZYwiście --- do układu ELITarnego - zamykającego  SPRAWY SĄDOWE… POsPOlite -  które  by mogły… na poziomie  wewnętrznych (krajowych 0 sądów pubLicznych…) dać takie  przykłady z praktyk tajnych „szpitalnych” … żeby ELITY  sądów najniższych i sądów najwyższych, MOGŁY postępować  profesjonalnie , a zarazem  pryncypialnie  wobec sprawiedliwych praw społecznych… 

Nawiązuję ( w  miarę  odpowiedzialnych możliwości)   „PO-PRoStu”  do  niezwykłych  pacjentobójstw  organizowanych SUKCESywnie  w  miarę  POstępów  w „  cywilizowaniu premierOwania” …

 PremierOwanie  - czyTaj, czyTając (?) ---> premier Cho CHo CHO… premier CHOWANIA… 

Chowania --- czy(li) „lekarskiego” tUczenia  stada… czegoś hoDoWlanego --- jakby „parlamentarnego” -  bez  Ego…EKSperymentowania - EKSparlamentowania z  pasieniem  paszami- bardziej  (paszczowo )...?

ALE z „czymś” „zGodnym”  z egoizmem „opinii publicznej”…    która  woli  „Zostaw TO  w sPokoju” (?) ….jakim „ Pokoju LEKARSKIM” – taKim - typu  (mengelo… ?)…

 A może…JeDNAk w  Pokoju Osobowości --- Janków  KARSKICH …

DLA internetOwego UJAWNIANIA POpopulacjom--- choć  małych RACJI   prawdy  GODNEJ - do rozsądzenia przed  międzynarodowymi Trybunałami Karnymi  typu  norymberskiego…

PO latach ukrywania „POkoju” publiczno-medialnego…

„sprzątanego”  metodycznie, medycynicznie - metodami  premierowego chowania prapremier przedstawień prawdy odkładanych na wyższe półki POziomów CENzurowania  „półkowników”…

Pozdrawiam Państwa w państwie…

Janusz Krzemiński –ojczystegoiowego@interia.pl 

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1484022

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

taka pisanina co jest nie na temat i naszpikowana błędami pisowni widocznych w na pierwszych rzut oka w dramatycznym stopniu.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1484046

 

"taka pisanina co jest nie na temat"…

WŁAŚNIE ( JSC jeśli Ogarniasz  POLSKIE tematy…) "niepoprawna"  PiSanina  jest  na  wzniosłe tematy, które POruszyłeś (ze zrozumieniem ?)  swoim pytaniem :  „ A co jest ważniejsze niż...

 

dobry wizerunek obywateli, ich wiarygodności i prawdziwy obraz opinii publicznej?”... Zainteresowało mnie (Twoje, własne  ?) pytanie sugerujące (dy(?)wersje Twojego zaangażowania ) a  może  nie (troll )  - cel Twoich  występów na NP.pl…

Cytat zdanie JSC :

 „ naszpikowana błędami pisowni widocznych w na pierwszych rzut oka w dramatycznym stopniu.”  …

Odpowiedz ojczystegoiowego :

 Ma na celu  zorientowanie  się - na jakim stopniu  rozgarniania własnego myślenia i kojarzenia różnych wiedzy i faktów znajduje się JSC - "Czytajacy"  - CzyTający – (UKRYWAjący ?)wiedzę  socjoLogiczną i inne…  związane  z poziomami opinii publicznych …

…@ wirujących wokół postaw i problemów teorEtycznych… nie związanych bezpośrednio z istniejącą sytuacją… a jednak  decydujących o poziomach  i pułapach funkcjonowania państwa w Ojczyznie…

Cytat ,C. K. Norwid :  „Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek”…ROZUMicie, Wicie...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1484097

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

niż tworzenie tekstów, które wymagają do zrozumienia nadmiernego wysiłku intelektualnego.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1484101

Sam się spławiasz ( Spłycasz) jeśli faktycznie bez  zrozumienia -  POchopnie kryTyKujesz …

Coś Wiesz o kuciu kry… ? (kumatemu „dość  dwie słowie”...

oczu–ócz… Tucz i ucz rój ós  - publicznych…

Tak się  składa, że nie  PiSzę - PO próżnicy…rejestruję  efekty pubLiczne…”opinie publiczne  i społeczne…”

 Załapałeś  się na …tytuł : Tucz ócz publicznych…grillowanie ośmiorniczek... Coś co jest wstępniakiem, wstępnopisem do  raportu, donosu do nosów najwyższych władz POlski  jako (biLansu) strat wyrządzonych  statystycznemu  Obywatelowi  przez  ostatnie „władze”...

W oKresie (2008 – 2015) ”odpowiedzialnego rządzenia”   - w  które (na mecie)  została wrobiona Osoba (nie odosobniona)osobliwie kompetentna  w  zawodowym  rozstrzyganiu ZBRODNICZYCH  decyzji medycyników...

-RePREZENTujących  uzgodnione  wole autentycznych władz…

SYSTEMOWO zmuszających prokuratorów  do zostawiania  kluczowych śledztw na  etapie śledztw  przygotowawczych…

Przygotowan  mentalnych do LUDobójstwa i operacyjnego  współudziału najważniejszych funkcjonariuszy …

 NAGLE zostawionych, czy POnaglanych  przez  władze pewnych europejczyków… ? 

 

Nie Musicie Obywatelu JSC rozumieć do końca … faktów  znanych- prawdopodobnie  wszystkim  tajnym służbom  bezpieczeństwa Obywateli i międzynarodowym  wywiadom prawnym…  specyficznie ”zainteresowanym POlską”…

Pozdrawiam Wszystkich obywatelsko Śledzących POstępowanie „POwładz”  

J.K.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1484136

W sposób ciągły uciekasz się do kłamstw i to szkalujących Portal.

Umieszczając bowiem swoje komentarze, zadajesz kłam sam sobie.

Układ zamkniety nie dopuszczałby bowiem do publikowania

Twoich komentarzy.

Ty zaś wielokrotnie powielasz kłamliwe teksty, nic nie robiąc

dla merytorycznej obrony swojego wizerunku.

Jesteś tym samym niepoważny.

PS

Aby uchronić Cię przed żmudnymi dochodzeniami:

- ostatni minus ja Ci postawiłem i jeśli nadal będziesz szermować

pomówieniami, to możesz liczyć na ciąg dalszy.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1484032

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A co do układu zamkniętego, to wiesz że środek językowy przejęty od was. Gdyby taki był to nikt by nie mógł prowadzić niezależnych firm, ani mediów takich jak Radio Maryja, Gazeta Polska, Telewizja Trwam, partii politycznych takich jak PiS.

PS. Jaki jest ciąg dalszy po ostatnim minusie? Działania terrorystyczne?

Trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
0
Vote down!
-5
#1484048

Chcesz powtórki?

Powtórzę zatem - tak, KŁAMIESZ.

Pisząc o zamkniętym układzie na NP kłamiesz i czynisz to wielokrotnie.

A dowodem na to kłamstwo jesteś ty sam, i twoje komentarze.

Rozumiem, że dziś upał, ale proponuję chłodną kąpiel.

Nie będę ci się wtedy jawił wielokrotnie.

Bo ja jestem sam a i nicka mam Leniwiec Seed nie zaś "wy".

Co do ciągu dalszego, to za każdy następny komentarz

jaki zbudujesz na kłamstwie, możesz liczyć na moje kolejne minusy.

Zrozumiałeś?

MOJE a nie żadnych układów!

Vote up!
3
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1484052

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika JSC (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ile wlezie, bo prawdy nie zakrzyczysz.

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1484056

Krystalizowanie (łez z worków łzOwych) oraz opinii na szczegółowy temat (głów państwa) jest DŁUGawym procesem, gawiedzi operacyjnych zleceń... w którym ścierać się mogą ( na miał…)  często przeciwstawne sądy...

 ZJAWiska  mentalne intelektów - w życiu społeczeństw- funkcjonują na różnych platformach …  : ---  do  integrowania; tworzenia opinii; komentatorskiego (menTor) konsultowania; internetowego  kreowania teorEtycznej demokracji ; kontrolowania  rozumowania  …prospołecznego,  ewentualnie antyspołecznego , które  nie jest  ewenementem ” odpowiedzialnego myślenia – sobie…”

… W  instytucjAch państwa opanowanych  przez „władzę” -  pasażerów  (pasożytów ?) …

W  jakiś „CUDowny” sposób  wdzierających  się  w  myślenie POczytalnych funkcjonariuszy państwa…

(NIE ?)którzy  BY  MOGLI  lepiej i efektywniej  (w  sensie standardów cywilizowanych państw prawa)   mogliby  przysparzać wiele więcej dóbr i pożytków

 dla  społeczeństwa – od lat…dojrzewających -do opinii pubLicznych…

niejednych - na  całe pokolenia - na  całe życie -  nie  tylko jednostkowe Ego,  ale na  Życie  wśród  Nas … Innych  Gatunków  ZIEMSKICH - z zadaniami  tworzonymi  przez ŻYCIE…

Pozdrawiam

J.K.

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1484050

Witaj

Problemem zasadniczym w komunikacji, a zarazem

budowie własnego zdania, jest sytuacja w której

własne EGO przerasta zdanie Bliźniego.

Wtedy myśli raczkowanie zastępuje zdanie...

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1484054

Problemy własnych EGO przerastających problemy EGO Bliźnich, decydują o  poziomie  gospodarki państwa, zaleznym od  poziomu  manipulacji  medialnej skłócającej i dzielącej warstwy społeczne dla dywersyjnEgo uzyskania  zniechęcenia do ofiarnej  pracy dla  pryncypiów LUDZKICH...

 W duetach- komplikują dojście do wspólnego ( trzeciEgo ?) zdania  zrównoważonEgo – uwzględniającego statystyczny poziom światopoglądowych  opinii publicznych - POglądów

Raczkowanie myślenia  pro społecznych zastępów – śwuiadczy o szykujących się  do zastąpienia przestępczych przyzwyczajeń „władzy” -  przywykłej do dyktowania  prokuratorom i sędziom ->  jakich zdań  mają  bronić… inteligentnie domyślając  się  z  jakim typem  władzy  mają  do czynienia… w  okresie błędów,  wypaczeń i oświeconej bezczynności (prawnej ?) - nie  POdpadajacej  NIKomu… ?

Pozdrawiam.

 

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1484085