Alternatywy 4 – wersja 2012

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

„Panowie, to zaczyna być interesujące. Chowajcie kamerę”. Taki tekst pada w ostatnim odcinku popularnego serialu. Dziś mamy powtórkę z rozrywki?

Ewa Stankiewicz mówi o kamerzyście telewizji publicznej, który widząc agresję Niesiołowskiego, opuścił kamerę. Nie nagrywał. Politpoprawność wzięła górę? Waaadzy na rąsie nie patrzymy bo mamy „poprawny” już Zarząd TVP, gotów „posunąć” każdego pracownika TVP, który ośmieli się pokazać prawdziwą twarz Platformy Obywatelskiej?

Pamiętam czasy gdy TVP Info nazywano „pisowską propagandówką”. I dziś nawet powtarza się tę brednię. Warto bowiem pamiętać, że ówczesnym szefem TVP Info był …obecny rzecznik peowskiego MON – Janusz Sejmej! No to jak to jest? „Pisowszczyka” wzięło się na rzecznika ministerstwa pod władzą PO? Coś tu nie gra.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pozdrawiam serdecznie.:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#254939

Ex aequo z dziennikarstwem, oczywiście.
Rozmiar szkód jakich narobiła ta swołocz ze swoimi szybkostrzelnymi, kłapiącymi, cyfrowymi lustrami (oraz kamerami) jest nie do oszacowania.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#254944

Poprawne za to jest robienie transmisji on-line w TVP-Info i w TVN z przejęcia władzy przez socjalistę Hollande'a we Francji. Lewe lobby trzyma się w mediach nieźle - nie pamiętam takich transmisji wcześniej, przy Sarkozym np.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#255001