Czas Schizofrenii

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Nie, nie – to jeszcze nie pomysł na scenariusz filmowy. To rzeczywistość zakochanych w Tusku celebrytów, mediów i tzw. wybitnych autorytetów.

Nie dziwią mnie fakty odejścia od ślepej wiary w „cuda” tych, którzy wczoraj sprzedali duszę Platformie Obywatelskiej - wierząc w kłamstwa Donalda Tuska. By żyło się….jak?

Pani Rzeczywistość odpowiada – dziś nie żyje się lepiej. Zakochani w Tusku również robią zakupy, płacą rachunki za prąd i gaz, tankują ropę, benzynę. Kupują cukier i chleb. Widzą, że „irlandzki cud” to jedno wielkie kłamstwo. I budzą się z „cudownego snu”, którym się karmili przez z górą trzy lata „najlepszego rządu po roku 1989”.
Dziś celebryci muszą zmierzyć się z faktami, na które byli ślepi (z własnego wyboru) przez trzy lata rządów Cudonalda. Dziś zaczynają im się otwierać oczęta ich modre. I widzą bezmiar kłamstw, które zafundowała im (i nam wszystkim) cmentarno-cepeenowa szajka.

Nie znaleziono „zbrodni PiS”, którymi straszono wyborców w roku 2007. Sejmowe komisje śledcze ds. znalezienia „zbrodni PiS”, po ponad trzech latach działania, okazały się całkowitymi porażkami. Są kłamstwem, które dziś wstydliwie przemilczają gazwyby i tefałszeny, michniki, żakowskie, wołki, kubliki, czuchnowskie, paradowskie. I cała reszta tej zorganizowanej grupy, działającej wspólnie i w porozumieniu.

Cuda Donalda to benzyna i cukier po 5 złotych. Kto pamięta czym Donald Tusk straszył wyborców? Straszył tym do czego dziś on sam doprowadził. By żyło się… jak?

Nie było i nie ma „zbrodni PiS”. Są zbrodnie Platformy Obywatelskiej. Cmentarz i cepeen, licytacja za miejsce na liście, Wałbrzych, „słupy”, wyciągi, pędzące króliki, łapówki. By żyło się…..

I to wszystko – przy niemal całkowitym milczeniu celebrytów. Ale ze wściekłymi atakami tych, którzy stoją tam gdzie stoi ZOMO. Tym wścieklejszymi im więcej syfu wyłazi z partii miłości.

Dane Ministerstwa Finansów i GUS, dotyczące długu publicznego, są nazywane „pisowskim bełkotem”. Uwaga – Tusk i Rostowski to pisowcy!

Co pozostało - zarówno kłamliwym mediotom z czerskiej i wiertniczej, jak i ich idolom spod cmentarza i cepeenu? Pozostało dalej brnąć we własne kłamstwa.

A co pozostało tzw. celebrytom wobec faktu kłamstw Platformy Obywatelskiej, które bezkrytycznie popierali? Zapewne golą się przy zdjęciu, bo spojrzenie w lustro budzić musi obrzydzenie do samego siebie. I potajemnie leczą się na schizofrenię. U Klicha?

Brak głosów

Komentarze

Ale wiadomo: napluj takim w twarz, to powiedzą, że deszcz pada.

ONI mają się dobrze. To nic, że 2/3 Polaków żyje nędznie, z biedą wiążąc koniec z końcem. Zatrważająco rośnie zadłużenie Polaków, ostatnie badania wskazują, że wzrasta również niewypłacalność Polaków. Nic dziwnego: dziś frank po 3,15!!!

Współczuję tym co wzięli kredyty w tej walucie: na dzień dzisiejszy muszą spłacić nie 2x ile pożyczyli, ale 3x. Ale ONI mają się dobrze.

Jak to było? "Rząd się sam wyżywi". Do tego trzeba dodać - i celebryci też.

Bardzo dobry tekst, pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142477

był kiedyś taki czechosłowacki serial...

ponoć doktoruje tam teraz imć Klich... 

===

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

Vote up!
0
Vote down!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#142485

coraz odważniej żartują z Tuska....śmiać się powinni z samych siebie,biedni,wydymani durnie...no,ale do tego trzeba mieć poczucie humoru.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142495

cos mi sie wydaje ze donaldu tusku vel słonce peru
niedotrwa do jesieni........heheheh
co ja mówie wiosny moze nie przezyc
18 marca w katowicach górnicy organizuja protest
a to moze byc tylko iskra która wznieci płomien
i przypali dupsko naszemu umiłowanemu przywódcy........hehehe

pozdrawiam

"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność"

(Konfucjusz)

Vote up!
0
Vote down!
0

"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność"

(Konfucjusz)

#142491

my się możemy tymi jego cudami-niewidami podniecać lub nie, ale reguły gry na tym świecie ustala Nowy Porządek Świata. Na ten temat można znaleźć bardzo ciekawy materiał na portalu
http://www.prisonplanet.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#142502

Muszę przyznać, że pragnę jak mało kto aby w końcu Polską rządzili Polacy, żeby obecny rząd i obecnego prezydenta piekło pochłonęło to jednak nie jestem jak Wy optymistą. Czytam właśnie "Polactwo" Ziemkiewicza i choć z wieloma tezami się zgadzam to muszę stwierdzić z głębokim żalem, że moja sympatia do autora nieco zmalała. Nie będę zagłębiał się w szczegóły a zainteresowanych odsyłam do książki. Natomiast jedno z czym zgadzam się w zupełności z Ziemkiewiczem i jest to skorelowane ściśle z moimi własnymi obserwacjami i przemyśleniami to niewiara w rozsądek Polaków. Wspomnicie jeszcze moje słowa, że PO wygra wybory, a jeśli minimalnie przegra to bez niej nie będzie można stworzyć rządu. Wniosek więc nasuwa się sam - kolejne lata gówna przed nami!

Vote up!
0
Vote down!
0
#142543

... indziej jest kryzys (ALE OCZYWIŚCIE NIC WSPÓLNEGO Z LIBERALIZMEM NIE MA!), oni tak mogą naprawdę długo...

Zaraz potem oczywiście Unia to najwieksze cudo od czasu krojonego chleba.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#142552

że Platforma nie konsultuje żadnych ustaw. Jak ktoś zauważył, ustawa o OFE była zatwierdzona już dawno, a te ostatnie z nią przewalanki to mydlenie oczu. Ciekawe, kiedy celebryci i inne lemingi wreszcie to zauważą. Jak na razie to chyba tylko niektórzy się poobrażali, że ich odsunięto od żłobu. A pan Globisz to się nie na żarty pzrestraszył, z czym to on wyskoczył. Słowem Platforma nie szanuje nawet swoich.
Muldi

Vote up!
0
Vote down!
0

Muldi

#142572

Przecież gdyby tak było , to po pierwsze znakomita większość jej poczynań zostałaby zanegowana przez konsultantów i odesłana do korekty. Po drugie , co w istocie ważniejsze od pierwszego, zmnieszyłby się wydatnie rozmiar tortu , który przy zachowanym układzie sama kroi i sama nakłada na talerze.To ,że Placforma nie szanuje "nawet swoich" to pikuś, cieszyć sie można , że "nawet swoi" zaczynają nie szanować Placformy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#142578