Najlepsze treści blogera

Obrazek użytkownika Okowita
Historia

Niniejszym zgłaszam kandydaturę Pawła Wrońskiego do tej … nagrody.

Niech uzasadnieniem będzie to co pan Wroński dziś z siebie wydalił pisząc o Stanie Wojennym, komunie i Jaruzelskim:

„Po raz pierwszy proces historyczny odzyskiwania wolności i niepodległości przez Polaków nie zakończył się kolejnym bezsensownym powstaniem, rozlewem krwi i klęską. Stało się tak dzięki ówczesnej komunistycznej...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Choć w rzeczywistości jestem przeciwnikiem Platformy.

 Tej wywodzącej się z UD i KLD. Tej samej, która dziś nie tylko, że produkuje bomby kasetowe fałszywego obrazu swojej prawdziwej twarzy – krwiożerczego monstrum, którego jedynym celem jest władza dla władzy i związanych z nią przywilejów, niszczenie, wszelkimi możliwymi sposobami, wszystkich tych, którzy ośmielają się opisywać obraz...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

To oczywista oczywistość.

Kto śledzi karierę polityczną Tuska musi dojść do wyłącznie jednego wniosku – tan człowiek nigdy niczego w polityce sam nie zbudował. Zawsze kradł.
KL-D, partyjka „aferałów”, to wstęp do budowy zorganizowanej grupy, działającej wspólnie i w porozumieniu. W czasie obalania rządu Olszewskiego Tusk został potraktowany wyłącznie instrumentalnie. Wyliczakiem został. I nikim...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Na początek przyznam szczerze, że zainspirował mnie tekst Azraela. Stąd tytuł mojego postu. Ale walę… Jak łysy grzywką... No moher… normalnie w berecie bez atenki… 


Nad przeczytanym tekstem Azraela zastanawiałem się długo.Może mniej kumaty jestem, czy co…

 

Od samego początku, od pierwszych wyrazów, od razu dostałem w pysk. Z forhendu. Pan Jaruzelski został postawiony przed sądem przez tych,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita

Ostatnie tygodnie wydarzeń w polityce rządzących mogę
podsumować jednym słowem – wstrząs.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Blog

Obruszył się Januszek. Cytuję- "(Janusz Palikot) Stwierdził również, że ten tekst (w Dzienniku) jest jak rozstrzelanie, bo sam fakt, że musi się tłumaczyć z tych oskarżeń spowoduje, że część podejrzeń do niego przylgnie." No proszę jaki "wysoki standard"! Januszek martwi się, że musi się tłumaczyć.

No to przypomnijmy panu Januszkowi jego "pytania" skierowane do Prezydenta. I żądania by Prezydent...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Blog

Nie wiem dlaczego trwają jakieś nagonki na tego Wybitnego Polaka. Przecież każdy kto żył w czasach komuny musi dziś zdać sobie sprawę z tego, że gdyby nie ta Wybitna Jednostka Ludzka to komuna nigdy by nie upadła!

Ale zacznijmy od początku.

Już w kołysce zapałał szczerą nienawiścią do bolszewizmu i powziął najpoważniejszą w swoim życiu decyzję - musi dostać się na sam szczyt tej zarazy by ją od...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Nie, nie – to jeszcze nie pomysł na scenariusz filmowy. To rzeczywistość zakochanych w Tusku celebrytów, mediów i tzw. wybitnych autorytetów.

Nie dziwią mnie fakty odejścia od ślepej wiary w „cuda” tych, którzy wczoraj sprzedali duszę Platformie Obywatelskiej - wierząc w kłamstwa Donalda Tuska. By żyło się….jak?

Pani Rzeczywistość odpowiada – dziś nie żyje się lepiej. Zakochani w Tusku również...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

* - kropki to dowolnie wybrane słowo, uważane powszechnie za obraźliwe. Z pominięciem słów „ścierwojad” czy „hiena”. Są zbyt delikatne.

Dziennikarskie kropki dają przede wszystkim temat stanowiący doskonałą pożywkę dla najzwyklejszego chamstwa, którym obrzucany jest Jarosław Kaczyński.
Temat używania wątku „lekowego” nie jest tematem nowym. Swojego czasu szczujne dziennikarskie kropki wynalazły...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Nie byłem na Marszu Niepodległości. Taka praca niestety. Jej niewątpliwą korzyścią jest jednak to, że mogłem obserwować „pracę dziennikarzy”. Praca dziennikarzy….hmmm.. dwa słowa, trzy bzdury.

Dziś jeden z gości TVP Info (przepraszam ale nazwiska nie pamiętam niestety), profesor, stwierdził jasno – dla dziennikarzy liczy się nius. Zamieszki to nius, krew się leje – mamy niusa. Itp.
Święta...

0
Brak głosów

Strony