Rządzi PiS

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Według Stasińskiego i Passenta.

To niebywałe! Platforma rządzi ponad cztery i pół roku a ci… dziennikarze dalej tkwią w stworzonym przez siebie matriksie. Matriksie, którego jedynym celem jest ochrona rządu Donalda Tuska.

W normalnym kraju rolą mediów (a szczególnie tych mainstreamowych) jest patrzenie na ręce władzy. Bo to władza, a nie opozycja, ma decydujący wpływ na życie Polaka-szaraka. Nikt przecież nie zaprzeczy, że każdego z nas najbardziej interesują ceny, stan portfela na zakupach i przysłowiowe „co do garnka wrzucić”. A to już nie interesuje stasińskich, passentów i podobnych im PO-pagandzistów.

Ostatnia kampania wyborcza pokazała kolejny absurd, w który popadł medialny mainstream spod znaku Czerskiej, Wiertniczej i pomniejszych medialnych piesków – nie rozliczano rządzącej koalicji. Rozliczano PiS. Z czego? Z braku jakiegokolwiek wpływu na rządzenie?

Jakieś bubki z PO powtarzają „niech PiS coś zaproponuje”. Proponował wiele razy. I projekty szły do kosza. Z definicji. Nie dlatego, że mogły być wartościowe merytorycznie ale dlatego, że nie były koalicyjne. Fakt odrzucania każdego pomysłu opozycji był wielokrotnie sygnalizowany - również przez SLD. Wychodzi więc na to, że „słuszne i zbawienne” wychodzi wyłącznie z PO i jej koalicjanta.

Już takie „cóś” przeżyliśmy. Matka PO, Unia Demokratyczna, też uzurpowała sobie wyłączne prawo do posiadania monopolu na prawdę i słuszność. Życie pokazało fałsz takiej uzurpacji. Pokazało również fałsz tych, którzy wczoraj bezkrytycznie wspierali UD a dziś, w podobny sposób, wspierają PO. Idą śladem totalitarnej dezinformacji, której celem jest ochrona obecnej władzy za wszelką cenę – z zakłamywaniem własnych zmysłów włącznie.

Nie zauważyłem by w dzisiejszym programie pani Łaszcz dyskutowano na temat brutalnej napaści Niesiołowskiego na Ewę Stankiewicz. Ten temat musiał być pominięty bo w eter mogły by pójść „niepoprawne” oceny. W zamian, z ust Stasińskiego, usłyszeliśmy kłamstwa, że „sąd w sprawie Sawickiej nie zajął się działaniami CBA”. Zajął się. Potwierdził to co już dawno mówił Czuma. W działaniach dotyczących Sawickiej NIE BYŁO ŻADNYCH nieprawidłowości. Żadnych nacisków, „wysterowania” korupcyjnej afery „na zamówienie polityczne”. Ale o tych faktach pewni ludzie nie chcą pamiętać. Winny musi być PiS i tej wersji TMB będzie się trzymać.

Dziś Szejnfeld również pojechał po bandzie. Znowu. Ten człowiek dokonuje wręcz niebywałych manipulacji. Przeczy faktom. Wychwala to czego jeszcze nie ma. Twierdzi, że wszystko jest jak najlepiej na tym peowskim (a więc – wg PO - najlepszym) ze światów. Kalisz go załatwił krótko – autem, z Łodzi do Warszawy, w trzy i pół godziny. Autostradą, której nie ma. Pawlak stwierdza, że kasę z budowy dróg lokalnych przesunięto na autostrady. Te, które mają być „przejezdne”. Drogi lokalne leżą, autostrady leżą. A kasa gdzie? Może na kontach wyborczych PO? Kto wie…?

Nie dziwię się śmiechowi, którego doświadcza Tusk i wierne mu media. Granice ich absurdów są przekraczane codziennie. Platformę czeka los UW. Ludzie otwierają oczy. Wspierający PO mainstream bezpowrotnie stracił monopol na informację. Fakty idą w lud, co wywołuje wyłącznie wściekłe reakcje spadkobierców „Trybuny Ludu” i „Dziennika Telewizyjnego” – stasińskich, passentów, tefał(sz)enów i czerskich propagandzistów.

Polska się zmienia. Otwiera oczy. Widzi jak rządzący i wierne im media manipulują, oszukują. Na własnej skórze doświadcza prawdy o „Zielonej Wyspie”. Zdaje sobie sprawę, że została brutalnie omamiona, zaczadzona nachalną, totalitarną propagandą. Rozumie, że rządzą nią aferzyści spod znaku Sawickiej, Mira, Zbycha i Rycha.

Aferzyści i ich akolici skończą tam gdzie ich elektorat – za kratą. To tylko kwestia czasu.

Brak głosów

Komentarze

Oglądałem lożę prasową, żenada i poruta dla prowadzącej Małgosi Ł. Annały tefałenu stają się groteską dziennikarstwa.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#256913

Danz! Obudziłeś się??? ;-))). Pani Małgosia klasykę dziennikarstwa Tusk Vision Network uprawia od lat. Czasem tylko ma wyjątkowo dobry dzień!!! ;-)))

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#256915

Oglądam Małgosię i spółkę niejako z przymusu (aby się dowiedzieć jaka jest narracja "reżymowych mediów"). Brak zdecydowanej reakcji prowadzącej "lożę szyderców" kompromituje ją jako moderatora i dziennikarkę. Powiedziałbym, że loża jest odbiciem degrengolody "polskojęzycznych mediów", a zwłaszcza dziennikarzy GW-czej.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#256923

Puentą tej koszmarnej nawalanki była riposta prowadzącej pani Małgosi, która zakrzyczała Łozińskiego, gdy ten próbował coś rzeczowego powiedzieć: "No, tak panowie nie będziemy rozmawiać!".
Oczywiście agresywny wybuch Stasińskiego nie został przerwany poprzez moderatorkę loży.
Nie rozumiem co normalni dziennikarze robią w takim szambie jak "loża prasowa"? Stare przysłowi pszczół mówi: głupców nie sieją sami się rodzą!", jakby to powiedział Gucio z pszczółki maji.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#256927

Nie oglądam TVN z przymusu. Nie oglądam TVN, aby zorientować się w "narracji". Kątem oka oglądam TVN (nawet do 1 godz. na dobę!), aby zorientować się w "tryndzie" dnia i jego fluktuacjach. :-)

TVN otwarcie zdeklarowało się politycznie już dawno temu. Przy wyborach wygranych przez SLD i Millera. Deklaracja brzmiała: poprzemy każdego, kto zadba o nasze interesy. I TVN pozostaje tej deklaracji wierna. A nawet coraz wierniejsza. :-)))

Pani Małgosia nie zakrzykuje po raz pierwszy. Nie po raz pierwszy wykorzystuje swoją funkcję prowadzącego tudzież płeć do manipulowania (nie mylić z moderowaniem) dyskusji.

Przedstawiciele autentycznej opozycji i autentycznego dziennikarstwa powinni być w TVN obecni. Powinni być też bardzo dobrze przygotowani. Było parę przykładów, że da się to zrobić. ;-)

Świniom nie można oddawać pola, bo zryją je doszczętnie. Nawet jeśli to pole stanowią umysły tzw. lemingozy. ;-)))

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#256941

Ja oglądam TVN. Nie wiem czy robię krecią robotę, bo pochwalą się oglądalnością...
Diabli wiedzą czy oglądać ten kanał! Kanał kojarzy mi się z filmem o tym tytule, spływem sralni i "Kolumbami" Cokolwiek by o Bratnym nie gadać uwielbiam ten serial :)
"Siedzę tu na kupie padliny....Zabiłem, zabiłem i pierdolę"
Właśnie dlatego tę kupę padliny oglądam......
i dlatego jasno mogę powiedzieć i bez żenady że ja "pier.....ę
i zabijam:)
Może właśnie dzięki Monisi O.( kolejny raz nie mogę zrozumieć jak takie piękne imię może nosić taka miotła)nie mam wątpliwości i nie błądzę :D

Vote up!
0
Vote down!
0
#256943

Hej! :-)))

Do "Kolumbów" to ja mam stosunek ambiwalentny. :-)))
Do TVN - nie! :-)))

Jedynym dobrym pomysłem na bojkot mediów tego typu jest zasypywanie ich reklamodawców wyrażającą dezaprobatę korespondencją. A w konsekwencji - bojkot produktów reklamodawców.

Hej! :-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#256945

brytyjskim, który po kilku latach przerwy, chyba w 2008, znów odwiedził Polskę.

Z nudów zaczął w pokoju hotelowym zmieniać kanały w polskiej tv: Jedynka - Kaczyński, Dwójka - Kaczyński, POLSAT - Kaczyński, etc. Nie znając języka doszedł do logicznego wniosku, że dalej rządzi PiS z Kaczyńskim na czele, tylko on coś przegapił.

Vote up!
0
Vote down!
0
#256916

Kasa i tylko wyłącznie kasa jest wyznacznikiem dla dziennikarz, ich szefów, polityków, ich zleceniodawców i tak w kółko to się kręci.

A podobno Ziemia to cud, a Człowiek to tajemnica.. .

Polecam:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5AgDU8AxQjg

Vote up!
0
Vote down!
0
#256919

ustawiają się też dziennikarze, którzy kłamali jak najęci o dobrobycie i mamili ludzi. Niewygodnych pytań nie zadawali. Kiedy zobaczyłam tę migawkę we francuskiej tv natychmiast popełniłam wpis - przestrogę dla MO i jej podobnych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#256922

[quote=ossala]

ustawiają się też dziennikarze, którzy kłamali jak najęci o dobrobycie i mamili ludzi. Niewygodnych pytań nie zadawali. Kiedy zobaczyłam tę migawkę we francuskiej tv natychmiast popełniłam wpis - przestrogę dla MO i jej podobnych.

[/quote]

I co ? Nikt im po ryju nie nakładł w tej Grecji ?
Jakoś nie wyobrażam sobie stać w jednej kolejce po pyry z lisem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#256925

Lucyna
Polecam z całego serca ostatni felieton w Gazecie Polskiej T.Sakiewicza zat.Wielka wsypa,jest świetną odpowiedzią na pana słuszne spostrzeżenia.Przytaczam go w całości niżej-
Stefan Niesiołowski ani nie jest psychicznie chory, ani też nie jest kimś wyjątkowym w PO. Jego zachowanie to jedynie zupełnie nieprzewidziana przez strategów tej partii demaskacja planu wykluczenia poza nawias normalnego życia społecznego krytyków obecnego systemu. Celem zabiegów socjotechników pracujących dla obecnej władzy było takie poniżenie „wrogich elementów”, by ich los budził strach i zniechęcenie. Szczególnie ważne było to w przypadku dziennikarzy. Każdy, kto się wyłamywał, podważał ustrojowe pryncypia polegające na tolerowaniu przywilejów dla wybranych, zamykaniu oczu na niewygodne fakty, szczególnie dotyczące komunistycznych służb specjalnych, a ostatnio Smoleńska, miał skończyć na medialnym śmietniku. Służyła temu blokada dostępu do istniejących mediów elektronicznych, w tym mediów publicznych, a w przypadku osób wybijających się robiono propagandowy lincz. Żaden, nawet najbardziej znienawidzony prawicowy polityk nie doświadczył tego, co spotykało dziennikarzy, którzy wyłamali się z głównego nurtu. Pozbawienie pracy, czasem wszystkich środków do życia, rujnujące procesy, lanie w dominujących mediach niszczące życie towarzyskie, a nierzadko rodzinne. Pilnowano, by los niepokornych był jak najgorszy, z osobistym poniżeniem i odbieraniem praw do dobrego imienia włącznie.
Pogardę okazywali nie tylko koledzy z innych mediów, ale też często osoby przypadkowe, napakowane reżimową propagandą. Kumulacją takiego zabiegu były wydarzenia pod Krzyżem Pamięci. Na oczach policji i dziennikarzy bito i poniżano modlących się ludzi. Takich scen, a nawet dużo gorszych, jak ta ostatnia z agresywnym działaczem Platformy Obywatelskiej pod Sejmem, można było na Krakowskim Przedmieściu nakręcić dziesiątki. Doświadczyła ich zapewne i sama Ewa Stankiewicz.
W efekcie tej kampanii naładowany nienawiścią działacz PO zaczął mordować przypadkowych pracowników biura PiS. To nie otrzeźwiło ani mediów, ani zwolenników rządu.

Niesiołowski atakując Ewę Stankiewicz, pokazał, co tkwi w duszy znacznej części tych, którzy tworzą obecną rzeczywistość. Jeżeli mają do niego pretensję to o to, że dał się ponieść emocjom i pokazał, jaki jest naprawdę.
Poniżanie przeciwnika to ważny element socjotechniki totalitarnej władzy. Lepsi mogą rządzić, bo ci, których przymuszają do posłuchu, są gorsi, mniej warci, są z PiS-u albo, co gorsza, z „Gazety Polskiej”. Można więc bić i odbierać godność, można nawet całkiem zdegradować człowieka, byle się nie wydało.

salon24.pl/kleszcz/post/417556,wielka-wsypa

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#256944