DTV łże jak łgał

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Nie byłem na Marszu Niepodległości. Taka praca niestety. Jej niewątpliwą korzyścią jest jednak to, że mogłem obserwować „pracę dziennikarzy”. Praca dziennikarzy….hmmm.. dwa słowa, trzy bzdury.

Dziś jeden z gości TVP Info (przepraszam ale nazwiska nie pamiętam niestety), profesor, stwierdził jasno – dla dziennikarzy liczy się nius. Zamieszki to nius, krew się leje – mamy niusa. Itp.
Święta prawda.

Relacje z 11. Listopada sprowadzały się jedynie do pokazywania naparzanki, która miała być wyłącznym przekazem z Marszu Niepodległości. Naparzanki na Pl. Konstytucji, bo naparzanki na Nowym Świecie nie pokazano wcale. Jej po prostu nie było.

„Dziennikarka” TVP Info, Diana Rudnik, rozmawiała z Arturem Zawiszą w czasie gdy szedł on z Marszem Niepodległości ulicami Warszawy. Myślicie, że choć słowem wspomniała o Marszu?
Ależ skąd! Tą…dziennikarkę (wg mnie działającą na wyraźne zlecenie szefostwa odzyskanej już TVP) interesowała wyłącznie zadyma. Zawisza mówi kobiecie, że nic nie wie, że idzie z Marszem razem z kilkunastoma tysiącami ludzi, jest spokojnie a pani Rudnik, niczym zdarta płyta, wyłącznie pyta o jego ocenę wydarzeń na Pl. Konstytucji. „Szanowna Pani, tu jest Marsz Niepodległości. Idziemy. Jest spokojnie, żadnych incydentów”. Dalej Zawisza pyta dlaczego nie ma kamer TVP Info na Marszu? Zapultana pani „redaktor” mówi o kamerach na Pl. Na Rozdrożu. A na Marszu? Nie ma.
Są na Pl. Konstytucji. Na niusie. Marsz Niepodległości niusem nie był. Po prostu być nim nie mógł.

Inny „artysta” tej stacji, niejaki Prus, relacjonuje. Mówi o ultraprawicy. Choć wszyscy wiemy, że na zaproszenie m.in. GW, do Warszawy zjechała się ultralewica (w tym spadkobiercy terrorystów z RAF), słowo „ultralewica” nie przeszło „panu redaktorowi” przez usta. Mówił wyłącznie o lewicy.
Kiedyś spytałem jak się ma lewica do ultralewicy? Ktoś (już nie pomnę kto – sorry) celnie odpowiedział, że ma się tak jak Dzierżanowski do Dzierżyńskiego. Pan Prus, jak widać, minął się z powołaniem. W Trybunie Ludu z pewnością znalazłby miejsce.

Redakcja TVN drze szaty bo samochody im spalono. Na nic argument, że Policja po prostu nie zrobiła tego co powinna. Na nic przede wszystkim pytanie GDZIE BYŁA POLICJA? Redakcji TVN nie interesuje ta kwestia. Marsz Niepodległości musi być winny. Spalił. A spalił?

Dziwnym trafem na Marszu Niepodległości NIKT nie zaatakował kamerki Nowego Ekranu. Łażący Łazarzu – szacun. Oglądałem. Oglądało też kilka osób, które wcześniej wieszało psy na Marszu. Bo widziały „niusy” TVN i TVP. Nagle zobaczyły spokój, żadnej zadymy, zobaczyły „wzburzone morze ludzkich głów”. I nagle… zaczęły dostrzegać, że istnieje inna rzeczywistość. Nie ta medialna, kreowana wyłącznie dla „niusa”, dla oglądalności. Zobaczyli jakim kłamstwem są karmieni.

Ani TVN ani TVP nie pokazały Marszu Niepodległości w drodze z Pl. Konstytucji na Pl. Na Rozdrożu. Tak jak nie drążyły tematu bandyckich zachowań neofaszystowskiej bojówki na Nowym Świecie.

Nie zdziwiła mnie reakcja osób, o których napisałem wcześniej, po informacji o spaleniu wozu TVN. Powiem tak – nie była poprawna. Redakcja TVN grzmiała o zamachu na dziennikarzy (choć żaden z nich nie ucierpiał) nie chcąc pamiętać o tym jak bardzo właśnie ta stacja, w swojej działalności wręcz ucieka od tego, co powinno być kwintesencją dziennikarstwa – od rzetelności informacyjnej. Potrafi wyłącznie beczeć nad swoją „krzywdą” choć informacyjna krzywda, która wyrządza Polakom od lat, jest nieporównywalnie większa. I dziwi się, że odpłacono jej pięknym za nadobne. Nie pamięta Krakowa, gdzie jednogłośnie została osądzona przez obecnych na pogrzebie Pary Prezydenckiej? Siejesz wiatr, zbierasz burzę.

Poprawne telewizje jednym tchem wymieniały nazwiska celebrytów popierających tęczową manifę.
Żadna z nich nie zapytała celebryty jak się czuje w towarzystwie neoterrorystów z Niemiec.

Jak się ma lista celebrytów do listy wspierających Marsz Niepodległości? Poprawności nie wsmak wspomnieć o kombatantach AK, wymienić nazwiska profesorów czy choćby dziennikarzy, którzy wsparli Marsz? Na liście TVP Info znalazłem JEDNEGO profesora (a w zasadzie jedną profesor), wspierającą lewacką manifę. Zabrakło chętnych? Widać, że zabrakło. W zamian dostaliśmy listę celebrytów, którzy dbają głównie o poklask i kasę, której gwarantem jest bycie poprawnym.
Karolak wspominał o przyjaznych Niemcach. Zapomniał, że „przyjazność” to działania niemieckich instytucji w sprawie dzieci z polsko-niemieckich małżeństw. Zapomniał, że dziecko musi mówić po niemiecku. Pod nadzorem ( Überwachung ) niemieckiego urzędnika. Takich mamy celebrytów. Myślących inaczej. Ilu celebrytów mieści się w kombatancie z AK? Ilu Szyców, Karolaków, Brylskich, Olbrychskich? Przepraszam akowskich kombatantów za to „umieszczanie”. Zwracam uwagę na to jak, w imię celebryckiej poprawności, kasy i poklasku, można się upodlić. Jak można upaść do poziomu, w który normalny człowiek nie chce wdepnąć.

***

Dziś znowu zobaczyłem niezmiernie ważną rzecz. Kilkanaście tysięcy ludzi idących tam gdzie jest Polska. Wbrew bolszewickiej propagandzie. Wbrew tym wszystkim, którzy, mając na wykrzywionych kłamstwem pyskach hasło „by żyło się lepiej”, działają niczym dobrze zorganizowana grupa, działająca wspólnie i w porozumieniu. W imię zniszczenia historii, świadomości narodowej, polskiej racji stanu. Dla nich mamy być małym kraikiem, nic nieznaczącym bytem, który ma żreć, pić i … nie myśleć. Tyle, że cmentarno-cepeenowa szajka nie przewidziała kilkunastu tysięcy. Nie przewidziała nie tylko kilkunastu tysięcy. Nie przewidziała czasu, w którym jej kłamstwa, mataczenia, nikczemności i niegodziwości mogą być bezlitośnie obnażane. Dziś, po raz kolejny ( i jakże mocny!), czuje oddech nieuchronnie zbliżającego się jej upadku. Upadku tych, którzy bratają się z mordercami, nazywając ich „ludźmi honoru”, wynosząc na piedestał zaproszenia do pałacu prezydenckiego a tym samym dając dowód na to, że stoją tam gdzie stało ZOMO. Kilkanaście tysięcy stoi gdzie indziej. Rodzące się wolne media stoją gdzie indziej. Stoją tam gdzie jest Polska. Tego nie da się powstrzymać.

Brak głosów

Komentarze

 jak śnieg stopi się to co tu napisane popatrzcie wstecz nikt nie patrzy , niezależna niepoprawni to takie uśpienie pogadają przewiną się w dół a będzie tak jak my (PZPRze schowanym sztandarem) chcemy: , psy szczekają karawana ...........wszyscy to znają i jakie wyciągają wnioski ? dotąd żadne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199362

Majnstrim juz dostaje sraczki bo zauważa m.in. niepoprawnych.
A to jest dowodem ta to, że wiedzą, że stracili monopol na informację. Zapewne na Czerskiej i Wiertniczej wzrosło zapotrzebowanie na papier toaletowy....
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#199365

dostarczcie Polakom broni palnej i trotylu , bo to jest nam teraz najbardziej potrzebne - poradzimy sobie z nimi szybko.

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#199366

gość z drogi

Kolejna Lista Obecności Polek i Polaków

podpisana

dzięki WAM przeciez nie tylko Warszawiacy szli w Naszym Pochodzie,jechała Polska na Niego,mimo

że wciąż koleje żle kursują a drogi są nieprzejezdne,

wielkie Podziękowania dla WAS wszystkich

i wielka pała dla pseudo dziennikarzyn,którzy byli pierwsi w prowokowaniu zadymy,byle tylko zyskać"paliwo"

to oni podgrzewali od wielu dni atmosferę,licząc na efekt

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#199370

gość to wytłumaczy

Vote up!
0
Vote down!
0
#199374

http://www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU

Na Niezaleznaj nie chca mi tego dodac.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199376

Naród zbrodiarzy.Czego chcieli w Polsce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199377

awni  jesteście wredni cały czas oglądam i tylko manipulacje widzę 

Vote up!
0
Vote down!
0
#199399

Ustawa o zakazie wszelkich manifestacji powstnie w kształcie wygodnym bandytom obecnie trzymającym władzę i to oni zrobili tę prowokację we wiadomym celu. 

Ponawiam apel piętnowania celebrytów i oszustów dziennikarskich. Oni ponoszą ogromną i największą odpowiedzialność za sytuację medialną w Naszej Ojczyźnie.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#199413

Potomkowie nazistów przyjechali zaproszeni przez potomków komuchów walczyć z pokojową manifestacją Polaków w 93 rocznicę odzyskania po 123 latach niewoli(zaborów) Niepodległości.Historia zatem ponownie zatoczyła koło.To tylko mogło się wydarzyć gdy przy korycie są tacy jak bulu i całujący grabulę Patin Engeli "Bonasera-rudy"a mediami rządzą szechter,uszatek itd.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199422

tylko cienuem rzeczywistości tej złej której nie chcą ale muszą żyć to socjalizm opanował do perfekcji przecież oni muszą żyć nie wywiną się 

Vote up!
0
Vote down!
0
#199432

Też mnie zastanawiało, czemu helikoptery pokazywały tak skwapliwie pl. Konstytucji, czy potem płonacy wóz transmisyjny, a ani razu nie pokazały idącego marszu? Drzewa zasłaniały?
Trzeba piętnować gdzie się da spolegliwych celebrytów. Bojkotować ich występy i filmy z nimi. Jest nas dużo, więc zacznijmy to wykorzystywać.
Trzeba zwalczać nierzetelnych dziennikarzy. Zauważ, że najbardziej obiektywny był POLSAT, ale tam juz jeden za stronniczość poleciał. :)

Vote up!
0
Vote down!
0

GosiaNowa

#199435

TAKIEJ POLSKI NIE MA JEZELI ZZA  ZACHODNIEJ GRANICY BANDY NAZISTOWSKIE BEZKARNIE PRZYJEZDZAJA ZAKLOCAJA MARSZ "NIEPODLEGLOSCI" - TO JAKA TO SUWERENNOSC - GDZIE JEST MSZ? GDZIE NOTY PROTESTACYJNE GDZIE W KONCU POLICJA I SLUBY MIEJSKIE KTORE ZA BYLE GOWNO KARZA MANDATEM, ZA MODLITWE POD KRZYZEM KOPIA LUDZI. CO ZA RZAD, CO ZA PRAWO.  TEN RZAD TEN PARLAMENT WYSTAWIA NAM NAJGORSZE SWIADECTWO W OCZACH EUROPY I SWIATA - HANBA PO STO KROC HANBA.

Vote up!
0
Vote down!
0
#199452

Przyjemnie było zobaczyć jak płonie samochód TVN.....ale moim marzeniem jest zobaczyć jak płoną 2 budynki na Czerskiej i Wiertniczej. Należy się tym skurwysynom za próby zniszczenia Święta Niepodległości. Delegalizacja Antify też by się przydała hehe.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#199475

Było wspaniale.
Może głów, może flag, transparenty.
I ani jednej kamery reżimowych telewizji.

http://obroncakrzyza.wordpress.com/

Vote up!
0
Vote down!
0
#199549