Czerska pęka?

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Niejaki Sroczyński napisał dziś tekst. Naprawdę! Wyobraźcie sobie, że czerskista wzywa by zobaczyć w nim człowieka!

Nie będę komentował faktu, że tekst ten jest pełen buty, pychy i kłamstwa. Jak to zwykle u czerskistów. Zastanawia mnie co skłoniło Czerską do opublikowania tekstu wzywającego do rozmowy, polemiki.

Czerskista zauważa, że jego „banda” (wyobrażacie sobie? Banda na Czerskiej! Przyznali się wreszcie) to ludzie o różnych poglądach. W kontekście tekstu, którego wątkiem głównym jest Smoleńsk, Gazwyb twierdzi, że ma tu RÓŻNE poglądy! Poglądy Kublik są różne od poglądów Czuchnowskiego? Stasiński ma poglądy „smoleńskie” różniące się z poglądami Olejnik? Co to się, panie sierżancie, porobiło?!

Czerska „banda” popełnia błędy! Sama się przyznała! Łomatko!

Ma też gorsze lub lepsze komentarze! Spadłem z krzesła i leżę bez ducha.

Zastanawiam się co skłoniło czerskistów do puszczenia w publikę treść pana Sroczyńskiego.

W czasie gdy obnażono dwuletnie kłamstwa GW (zwane dziś „błędami”), w czasie gdy upadła kłamliwa narracja „obecności generała w kokpicie”, serwowana przez MAK, Millera i skrzętnie podtrzymywana przez czerskistów, tekst Sroczyńskiego nie wydał mi się szczególnie dziwnym.
Mam nieodparte wrażenie, że Sroczyńskiego wypuszczono „na razwiedkę”. No bo czy w ostatnich dwóch latach czytał ktoś gazwybowy tekst pt. „przyjdźcie i porozmawiajmy”? Ja takiego w mojej pamięci nie zanotowałem. A może ktoś taki tekst pamięta i przytoczy?

Nie ukrywam, że z dużą ciekawością poczekam na rozwój wydarzeń. Nie oczekuję, że Kublik, Czuchnowski, Olejnik, Naszkowska czy Stasiński odszczekają swoje kłamstwa. Spodziewam się raczej „ucieczki do przodu”. Czegoś na kształt „wezwania do debaty”. To, co prawda, mało prawdopodobne, bo „linię” Czerskiej znamy i jakiś Sroczyński jej przecież nie zburzy. Choć kto wie? W Epoce Peruwiańskiego Cudotwórcy i takie cuda się mogą zdarzyć. Jakiś arabski esemes, telefon od przyjaciela…

Brak głosów

Komentarze

Gnoje!

******************************************************
Jeszcze Polska nie zginęła /Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#218091

że jesteś nadzwyczaj delikatna w ocenie tych.... [...].
Pozdrawiam
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#218120

Rzeczywiscie Sybilla delikatna bardzo.

Powiem krotko - szuje !

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#218310

pzdr
p.s.
wybacz moją logikę!

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#218106

Chyba im d... pęka. Ze strachu.
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#218122

mnie tam Gazwyb wisi i powiewa. Szmatławiec zostanie szmatławcem, zdrajcy zdrajcami, przeniewiercy przeniewiercami i żeby nie wiem w jak kolorowe piórka to całe gnojstwo się stroiło, to NA WIEKI gnojstwem pozostanie.

Moja odpowiedź: jak znajdę ichniego brukowca, natychmiast kieruję do śmietnika, gdzie jest jego miejsce, a wraz z nim, na śmietnik polskiej historii powinniśmy jako suwerenny NARÓD co rychlej wysłać takie gnidy i kreatury dla niepoznaki dziennikarzami zwane.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła /Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#218126

Nie kupuję GWnianej od wielu już lat a od kilku nie wchodzę na ich stronę nawet w poszukiwaniu pracy. Pracowałem do ub. roku u wielbiciela GWna i musiałem odejść nie godząc się na POniżanie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#218130

a ja muszę z obrzydzeniem znosić to, że rodzony brat mojego szwagra w tym szmatławcu pracuje i kosi niemały szmal w dziale reklam. A skoro z tego żyje, to jakże - z bandą trzyma. I co mogę zrobić?! Kasa ważniejsza od honoru, zresztą, czy ktokolwiek z "gównianych" wie, co to słowo znaczy?!

******************************************************
Jeszcze Polska nie zginęła /Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#218133

Gazwyb po prostu od dawna przynosi straty. A od dwóch lat zapewne większe straty niż kiedykolwiek przedtem. Widocznie odbyli naradę wojenną i doszli do wniosku, że to, co wypisywali o Smoleńsku im zaszkodziło i będzie szkodzić nadal, jeżeli nie zmienią - przynajmniej pozornie - kursu i ścieżki. Sądzę jednak, że do tych wniosków doszli o wiele za późno i straty są nie do odrobienia.
Iranda

Vote up!
0
Vote down!
0

Iranda

#218139

Mamy dalszy ciąg! Zaraz go opiszę. To niebywałe! GW to nawet nie rynsztok. To wychodek. Dżizzzzzzzz..... jak można tak się upodlić??!!
Okowita

Vote up!
0
Vote down!
0

Okowita

#218140