Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom...

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Te słowa padły dziś z ust Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Bronisława Komorowskiego.

Tak, panie Komorowski – WY odpuszczacie. Odpuściliście już dawno temu. Odpuściliście wtedy gdy uznaliście, że dogadanie się z komuną, za plecami m.in. ofiar bandyckiego systemu, które DO DZIŚ nie doczekały się sprawiedliwości, było dla WAS ważniejsze niż interes Narodu. Dla WAS komuna była ważniejsza niż miliony Polaków.

Jakże śmiesznie brzmiały dziś gorzkie żale pana Komorowskiego, który obarczył sądy III RP za to, że sprawiedliwości za bolszewickie zbrodnie do dziś się nie doczekaliśmy. Pan Komorowski wskazał – TO ON! TO SYSTEM WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI! Zabrakło mi tylko okrzyku – TO UKŁAD! choć pasuje tu jak nigdzie indziej. Co pan Komorowski zrobił by ten układ zniszczyć?

Bo wiele pan Komorowski zrobił by zniszczyć tych, którzy o układzie mówią nie od dziś. Po mojemu – strzelił pan sobie w stopę, panie Komorowski. Dlatego, wzorem komuny, szuka pan winnych wszędzie. Tylko nie u siebie. Nie we własnym sumieniu.

Pan Komorowski swoim „odpuszczamy” dał dowód, że dalej chce tkwić w hańbie, w pluciu w twarz tym wszystkim, którzy oddali życie, przelali krew walcząc ze znienawidzonym przez Polaków systemie hołoty dla hołoty. Dziś hołota gości na salonach. Na pańskich salonach, panie Komorowski. A krew, ściekającą z ich rąk, się wytrze, panie Komorowski? I znowu będzie cudownie na tym najlepszym ze światów?

Z pąka rozwija się kwiat
I słychać słowika trele
Ach jaki piękny jest świat
Z Donaldem Tuskiem na czele

Dzisiejsze słowa pana Komorowskiego mają sens. Są jednoznacznym dowodem przyznania się, że III RP to pasmo dbałości o pospolitych przestępców i ich mocodawców, którzy za każdą cenę bronili tzw. władzy ludowej. Dla których mord był dniem powszednim. „Utniemy rękę wyciągniętą na władzę ludową” pamiętamy. A pan Komorowski chce byśmy (przy okazji i jemu) odpuścili. Kolejna gruba kreska - bo hołota, zamiast w kryminale, na prezydenckich salonach? Ach tak! Te sądy… Opieszałe jakoś. A buczący podczas wystąpienia „odpuszczającego” to żule. Bo tak oznajmił esbecki ujawniacz.

Naród Polski może wiele wytrzymać. Pokazała to cała nasza historia. Tyle, że dzisiejsi „odpuszczający” nie chcą pamiętać, że wytrzymałość Narodu Polskiego ma swoje granice. Kończy się na latarniach, na których wieszano najpodlejszych zdrajców, sprzedawczyków.

I to panu dedykuję, panie Komorowski. Bądź co bądź jest pan historykiem.

Brak głosów

Komentarze

Okowita!
A z niego taki historyk jak z Jaruzela polski żołnierz, a z koziej dupy trąbka.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#116949

...a z dziadka Tuska AKowiec.

Vote up!
0
Vote down!
0
#116951

a z Anki Polka

Vote up!
0
Vote down!
0
#116970

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#116992

HP. Tylko radykalna postawa Narodu Polskiego wobec komunistów przepoczwarzonych w obecną koalicję antypolską może zmienić przyszłość Polaków. Dość już tego matrixa. Szafot czeka.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#116979

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#116993

antysalon. POwrozy moga być z różnych włókien odpornych na warunki atmosferyczne, również metalowe. Z cienkiego drutu np struny instrumentów..
pzdr

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#117006

Brać przykład z Rumunów - seria z Kałacha i po sprawie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#117087

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#116988

independent balt WINĘ ZA TO WSZYSTKO PONOSZĄ ELITY SOLIDARNOŚC WAŁĘSA,MICHNIK,KUROŃ,MAZOWIECKI,I INNI...NAJWIĘKSZĄ ICH WINĄ JEST TO ,ŻE CHCIELI ZABŁYSNĄĆ,CHCIELI BYĆ SŁAWNI.TO ZGUBIŁO POLSKĘ.UWAŻAM ,ŻĘ CI PANOWIE SPRZENIEWIERZYLI SIĘ SWOIM IDEAŁOM I SPRZEDALI POLSKĘ PRZY OKRĄGŁYM STOLE.Z PERSPEKTYWY CZASU WIDAĆ ,ŻE OBAWIALI SIĘ WŁASNYCH SŁABOŚCI I USTĘPOWALI ZE SZKODĄ DLA POLSKI.NIECH MI NIE MÓWIĄ ŻE BYLI BOHATERAMI , BO MOGĘ ICH SKONFRONTOWAĆ Z PRAWDZIWYMI.JEST TO ŻAŁOSNY CHICHOT HISTORII,ŻE TE WAŁY MIENIĄ SIĘ BOHATERAMI I SĄ SŁAWIONE PRZEZ TVN ITP.CZEMU ONI TAK BOJĄ SIĘ PRAWDY?CZeMU ,ŻADNA TELEWIZJA NIE ZAJĄKNIE SIĘ ,JAK ŻYJĄ BOHATEROWIE TAMTYCH LAT.WCIĄŻ TYLKO SŁYSZYMY PIEWCĘ NIENAWIŚCI WAŁĘSĘ,WAJDĘ,ITD.CZEMU NIE POKAŻECIE ORGANIZACJI ARMII KRAJOWEJ I PRAWDZIWYCH BOHATERÓW,CZEMU WCISKACIE PIEPRZONE GÓWNO.CZY PIENIĄDZE I KARIERA TO WSZYSTKO

Vote up!
0
Vote down!
0

independent balt

#117349

do wieszania bym nie agitowała, wystarczy sprawdzać, czy słowa i czyny się pokrywają i co widzimy? obłuda, fałsz, pozerstwo, strojenie się w nie swoje piórka. Ale to przecież mu nie przeszkadza, teraz jest opieka swoich. terka

Vote up!
0
Vote down!
0

 - terka

#116954

Ja tak. Wszystko ku temu zmierza. Naród Polski już ma dość "sprawdzania" bandy komunistów. Tym razem zero "grubej kreski" i przebaczania.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#116972

Odwoływanie się tego kosmopolity do wiary chrześćjańskiej, w obronie przestępców, po tym co zrobił z krzyżem, po tym jak przeszkadzali mu modlący się ludzie??? My chrześćjanie, zawsze jesteśmy wykorzystywani ze wszystkich stron, krzywdzeni, a potem w imię wiary, wymaga się od nas wybaczania. Tak, Bóg wymaga od nas wybaczania za cudze winy, ale nie zapominajmy i wykorzystujmy, również prawa do obrony i wymierzania kary zbrodniarzom za ziemskie krzywdy, tu na ziemi. Bóg, nie pozwala nam, być tylko owieczkami przeznaczonymi na rzeź, bez prawa do obrony. Nie pozwólmy sobą manipulować a zasada oko za oko, żeby była sprawiedliwością ziemską!!! Nie dajmy hipokrytom oręża!!! A pan Komorowski jest historykiem prawdopodobnie dlatego, że jego tatuś, też nie wiadomo dlaczego, był na tym uniwersytecie wykładowcą??? Bo jakim jest historykiem on i całe rzesze historyków, z tego okresu, to widać słychać i czuć??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#116978

czy metodycznie - polityczne...

Zgoda na bezprawie buduje obłudę przekraczającą masakrycznie - masę krytyczną, sponTANIcznej reakcji łańcuchowo-kajdankowej, TANIO zniewalającej (chorobami) najdroższych ...

””W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH, NIE POWINNIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK JAK „lekarze” KTÓRZY ZAKAŻAJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI , ABY NA „leczeniu” ZARABIAĆ”” -ta premierowa prawdziwa wypowiedź Premiera Rosji Wł. Putina (1.09.2009r. na Westerplatte) została ocenzurowana dlaczego i dla czyjego dobra?

Vote up!
0
Vote down!
0
#116990

Jan Bogatko

...drodzy Państwo, on sobie po prostu publicznie zakpił z tej modlitwy,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#117005

1) "Co pan Komorowski zrobił by ten układ zniszczyć?" - moze pochowal Tescia / tesciowa z MBP? to juz by bylo cos.....

2)"A krew, ściekającą z ich rąk, się wytrze, panie Komorowski?" - no przeciez jako mysliwy Komorowski dobrze wie, ze KREW nie jest WODOOPORNA

wiec mozna ja zmyc z rak nawet w kaluzy.....tym bardziej, ze to nie jego krew,

on nawet nie byl drasniety :

"jesli idziemy zapolowac to chcemy aby nasz dom i kobieta byly bezpieczne"- wiec jak Bronek byl w Internacie to pewnie Anka z domu Dziadzia zajmowal sie zapewne Dziadek Dziadzia.....

3) "wytrzymałość Narodu Polskiego ma swoje granice. Kończy się na latarniach" - e tak to bylo ze 200 lat do tylu podczas Insurekcji Kosciuszkowskiej

od tamtej pory Narod " jakby nie uzywal sznurkow a na podziemne procesy i wyroki jak za AK to chyba tez sie nie doczekamy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#117018

kolejność nie jest bez znaczenia, więc pierwej:święć się imie Twoje i bądź wola Twoja na ziemi. Człowiek, który zaczyna od odpuszczania nie jest chrześcijaninem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#117057

bpa Kowalczyka - TW Cappino, generała J i całej tej żyrandolowej menażerii AD 2010 ;/

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wild

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#117110

No, ale przecież jemu stale rośnie PO/parcie/

Vote up!
0
Vote down!
0
#117086

PANIE NIE ODPUSZCZAJ IM BO WIEDZĄ CO CZYNIĄ

----------------------

Ciężko wyznać: Na taką miłość nas skazali, taką przebodli nas Ojczyzną... Z. Herbert

Vote up!
0
Vote down!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#117157

Coż mozna rzec innego o propagatorach fałszywej nauki o niefrasobliwym przebaczaniu :

"obłudni oszuści, których sumienie znaczone jest piętnem zbrodni"

I jakąż madrzejsza radę niż ta znaleźć:

"karć ich ostro , aby odzyskali zdrową wiarę i nie gonili za baśniami żydowskimi i za tym co im nakazują ludzie co już porzucili Prawdę."

Vote up!
0
Vote down!
0
#117347