Czerska już wyrok wydała

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Nieoceniona bojowniczka o prawdę inaczej, Kublik Agnieszka, w akcji.

PZPR, w porozumieniu z WKPO(b), dopiero przygotowują wiekopomny bzdet - wniosek o postawienie Yara i Zbycha przed TS a pani Kurwlik już wyrokuje – „Jeśli premier nie zdecyduje się poprzeć wniosku o postawienie przed Trybunałem Stanu Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry, to wyjdzie na to, że najwyżsi urzędnicy państwowi mogą bezkarnie naruszać konstytucję, a za śmierć Barbary Blidy nikt nie odpowie”.

Cudne, prawda? Na jakie wyżyny głupoty musiała wznieść się pani Kublik Agnieszka, by dziś wydawać wyrok? Himalaje? Stratosfera? Chyba jednak znacznie wyżej.

Od wydawania wyroków są sądy. W tym Trybunał Stanu. Czteroletnie brandzle, zwane komisją Kalisza, a za nimi czerskistka Kublik, nie są w stanie przyjąć do wiadomości już wielu umorzeń czy wyroków sądów, które zadały kłam fałszystowskim tezom o łamaniu prawa nie tylko przy sprawie śp. B. Blidy ale i w wielu innych.

Machanie łapami pani Wielowieyskiej, gdy Czuma jasno i wyraźnie mówił o braku jakichkolwiek nieprawidłowości w akcji CBA w sprawie Sawickiej czy dzisiejsze „modlitwy” Kublikowej są doprawdy żenujące. Wypowiedzi Kalisza czy Grupińskiego o „trwających pracach nad wnioskiem o TS”, opartym o bzdury wyprodukowane przez pornogrubasa, to kolejna wrzutka mająca na celu odwracanie uwagi od udowodnionych Tuskowi kłamstw w sprawie wizyt w Katyniu i żałosna próba powrotu do gry w wykonaniu PZPR.

Ciekawe dlaczego w sprawie wniosku nie mówi się o koalicji SLD-PO a poseł Grupiński używa słów „projekt ponadklubowy”? To projekt SLD i PO a nie jakiś tam „ponadklubowy”, który zresztą wymaga znalezienia z górą setki podpisów by go wprowadzić do porządku obrad.

Kalisz chce „osądzić IV RP”. Już wiele sądów i prokuratur ją osądziło. Wnioski procesowe wylądowały w koszach, choć szkoda bo politycy PO i SLD mogliby zarobić niezłą kasę zawożąc je do skupu makulatury zamiast do sądu czy prokuratury.

Pamiętam jak Psychiczny Stefan pozbawiał Ziobrę immunitetu. „Istnieją poważne przesłanki do postawienia zarzutów”. Gdzie „poważne przesłanki” wylądowały? W kurwerze czy od razu w skupie?

PZPR musi coś zrobić by znowu zaistnieć. WKPO(b) musi coś zrobić by choćby spróbować odwrócić spadkowe trendy. Dlatego nie dziw mnie „wyrok” Kublik Agnieszki mimo, że z daleka śmierdzi zleceniem plus VAT. Zarówno ona jak i jej treści.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Raczej wyżyny dziennikarskiej prostytucji !
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart
"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com/watch?v=ZssiwkN86u0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#248821

A propos tytułu. I treści. ;-)
"Ach Wiesław miłyj,a znasz ty Czeka?
Czeka z decyzją nigdy nie zwleka."
Janusz Szpotański "Rozmowa w kartoflarni". Cytuję z pamięci ;-)))
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#248825

Herbert również. Czerska go nienawidzi. Za prawdę o Michniku.
Okowita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Okowita

#248845

Zasadniczo pobieżnie zauważam, że prostytucja ma jasno określony cel - seks za kasę. Takie zero-jeden, prawda? Pani Kublik zaś podlega całkiem innym kryteriom. Prostytutka jest zawodem. Qrva (po hiszpańsku cuerrva)to charakter. A dziennicuerrva to...pani Kublik.
Pozdrawiam
Okowita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Okowita

#248843