Treści z tagiem: TS

Obrazek użytkownika Jurand
Idee

Wydaje mi się, że czas zabrać głos w sprawie Konstytucji. Proszę mi wierzyć, naprawdę wiem o czym mówię. W czasie kiedy jeszcze nkomu się śniło aby zmieniać Konstytucję, trzech blogierów zaczęło, ba, nawet napisałó projekt Nowej Konstytucji. Byłem jednym z nich. Pozostałymi byli , nurniflawenola cztli Adrian Wachowiak oraz Jacyl, który napisał...

3.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:18)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Zgodnie z art.4.1. zawartym w rozdziale I Konstytucji RP władza zwierzchnia w RP należy do Narodu a zgodnie z art.4.2. tegoż rozdziału naród sprawuje ją przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

 

Zgodnie z art. 10.1. zawartym również w rozdziale I Konstytucji RP ustrój Rzeczypospolitej Polskiej opiera się na podziale i...

4.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:7)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Dobrali się! Różowy z czerwonym! Herr Donald już widziałby Jarosława Kaczyńskiego pewnie w jakimś Dachau! A towarzysz Miller nająłby się chętnie na konwojowanie prezesa PiS i Ziobry do zaprzyjaznionego gułagu!
Tusk wracając znów cmoknąłby w mankiet frau Angelę!
A Leszek może zafasowałby od Putina reklamówkę z jakiegoś lidla wypchaną...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Czy takowa w ogóle istnieje?

Dziś, po raz kolejny, sąd prawomocnie stwierdził, że nie było politycznych nacisków w sprawie Blidy. Który to już wyrok stwierdzający, że żadnych nacisków czy nieprawidłowości nie było? Straciłem rachubę.

A jednak dalej działa tzw. raport Kalisza, który dziś zyskał wsparcie Schetyny. Pisałem o tym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Ile jeszcze musi zapaść wyroków, ile oddaleń wniosków o ściganie „zbrodni PiS”, umorzeń dochodzeń prokuratorskich z powodu braku dowodów, by wreszcie dotarło do zakutych łbów Schetyny i Kalisza, że żadnych „zbrodni PiS” po prostu nie było?

Dziś, już nie wiem po raz których, sąd stwierdził, że politycy PiS NIE WYWIERALI nielegalnych...

0
Brak głosów