Polska jedną nogą w EU – drugą już w ZBIRZE!

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

I stało się! W czasie Wielkiego Tygodnia 2024 - Polska po trzech miesiącach rządów Donalda Tuska i junty 13 Grudnia dołączyła do krajów ZBIRU: Związku Białorusi i Rosji! Zapamiętamy datę 27 kwietnia 2024 roku, gdy w ramach zapowiadanej przez Tuska większej integracji z Unią Europejską – totalitarny rząd zastosował wobec opozycji metody stosowane przez Putina i Łukaszenkę, a więc zintegrował się ze ZBIREM! Tego dnia powstał POL-ZBIR...

Od wczorajszego dnia – bezpieka wraz policją będzie mogła wejść do mieszkania każdego Polaka w czasie jego nieobecności – wywalić łomem drzwi i dokonać przeszukania! Nie trzeba być oskarżonym lub nawet podejrzanym, gdyż na każdego Polaka znajdzie się paragraf i prawo takie, jak je rozumie dyktator Tusk i jego junta. Tak się to dzieje w krajach ZBIRU, do których dołączyła właśnie Polska.

Ten fakt potwierdził w środę szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Jan Grabiec - pytany o przeszukanie domu b. szefa MS Zbigniewa Ziobry w czasie jego nieobecności: „Nie ulega wątpliwości, że sprawiedliwość powinna dotykać każdego”(sic!) 

Wystarczy więc doniesienie kapusia lub sugestia żurnalisty z TVN lub neo-TVP, by bojówki Tuska zdemolowały nam mieszkanie, zabrały komputer i sprzęt elektroniczny do sprawdzenia, czy czasami nie zamierzamy obalić totalnej demokracji, którą z taką determinacją wprowadza nam junta 13 grudnia. Podobnie, jak materiały zagrabione przez bezpiekę w czasie włamania bezpieki do domu Zbigniewa Ziobry mają posłużyć do pozbawienia go immunitetu – tak samo materiały zabrane z mieszkania każdego Polaka mogą posłużyć do pozbawienia go pracy, emerytury – w szczęśliwym przypadku. Bo przecież znajdzie się także paragraf i na karę więzienia...

Zrozumiałe więc jest, dlaczego junta 13 Grudnia zamierza opróżnić więzienia – zwalniając 20 tysięcy przestępców. Chodzi o to, by znalazły się miejsca dla więźniów „uśmiechniętej” Polski. Polski tak uśmiechniętej, jak uśmiechnięta jest stylizowana na Jagnę z "Chłopów" Władysława Reymonta posłanka PO Marta Wcisło. Ta w uniesieniu polityki miłości Donalda Tuska napisała na platformie X: „Wszyscy odpowiedzialni za łamanie prawa będą stopniowo rozliczani. Terror praworządności trwa”.

Tym, którzy jeszcze nie wierzą w słowa Grabca i Wcisło i że od 27 kwietnia 2024 roku Tusk i junta 13 Grudnia wprowadzili w Polsce nowy ustrój – demokrację totalitarną na wzór UE i ZBIRU przypominam, czemu Tuskowi służy terror praworządności. Wg. Słownika Języka Polskiego PWN: „terror to przemoc i okrucieństwo albo groźby ich użycia stosowane wobec ludzi w celu ich zastraszenia”.

Czy Polacy dadzą się terrorystom zastraszyć wkrótce się przekonamy…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

szpitalach psychiatrycznych, bo są niebezpieczne dla Narodu Polskiego.

posłanka PO Marta Wcisło napisała na platformie X:

  • „Wszyscy odpowiedzialni za łamanie prawa będą stopniowo rozliczani. Terror praworządności trwa”.
Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1659687

Zbigniew Ziobro przerwał poważne leczenie onkologiczne i powrócił do kraju w związku z zaistniałą sytuacją.

- Nie trzeba było być geniuszem, ani mieć szczególnych uprawnień operacyjnych ABW, aby stwierdzić, gdzie jestem w danym momencie, skontaktować się ze mną, uzyskać możliwość wejścia do domu w sposób cywilizowany, zgodny z prawem, bez niszczenia obiektu.

Tak nie zrobiono, dlatego, że chciano zorganizować przedstawienie, spektakl, tylko jest to spektakl bandytyzmu i bezprawia, za które kiedyś określone osoby poniosą odpowiedzialność

- powiedział podczas zwołanej we wtorek konferencji prasowej Ziobro. (...)

Za: https://niezalezna.pl/polska/zbigniew-ziobro-gosciem-w-punkt-juz-dzis-po-godzinie-21-00-tylko-w-tv-republika/514539

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1659690

Krucjaty polskie przygotowują się obecnie do zbiorowej pielgrzymki na Jasną Górę,
by złożyć hołd Królowej Korony Polskiej.

Wre ciągła praca w Centralnym Okręgu Przemysłowym, powstają nieustannie nowe ośrodki fabryczne. W styczniu b.r. zgłoszono gotowość założenia 299 nowych zakładów przemysłowych, handlowych i rzemieślniczych.

Nową linię kolejową zbudowano niedawno między Waliszewem a Nasielskiem długości
25 klm. Skróci ona wydatnie drogę między stolicą a wybrzeżem. Kosztowała 4 i pół miliona złotych.

Polska na morzu znów się wzbogaciła o cztery okręty oceaniczne: O Chrobrego, Sobieskiego, Morską Wolę i Stalową Wolę. Obecnie posiadamy już 153 większe jednostki handlowe.

Na wystawie nowojorskiej weźmie udział 59 państw. Pawilonów wszystkich stanie około 700. Teren polskiego pawilonu obejmuje blisko 60.000 stóp kwadratowych i jest on jednym
z największych. Eksponatów do pawilonu polskiego przygotowano prawie 11 tysięcy.

Nowe biskupstwa w Polsce powstaną niebawem w Stanisławowie i Grodnie.

Wielka droga wodna dł. 1 146 km połączy za kilka lat Bałtyk z Morzem Czarnym. Urządzenie jej będzie kosztować 475 milionów złotych. Droga pobiegnie wprawdzie rzekami Wisłą, Sanem i Dnieprem, ale trzeba je będzie pogłębić a nadto zbudować kanał San-Dniestr.

Takie to wiadomości ukazały się w miesięczniku dla młodzieży, Młody Las, Nr. 14,
Marzec 1939.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1659716

Wtedy rządzili polscy patrioci. Niestety było za mało czasu, by wykorzystać inwestycje. Zdążono tylko wychować wspaniałe pokolenie. Teraz mieliśmy tylko 8 lat.

Vote up!
1
Vote down!
0

Leopold

#1659721