ZNACZENIE SŁÓW

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

Polska opozycja antypisu nie jest totalna, ona jest totalitarna. Są to słowa bardzo podobne, ale oznaczają zdecydowanie coś innego:

  1. Totalny, to według Słownika Języka Polskiego PWN to "całkowity, zupełny", czyli opozycja, która jest całkowicie i zupełnie przeciwko wszystkiemu, co robi rząd - jest tylko opozycją totalną. Całkowicie i zupełnie przeciwko ... i tylko tyle.
  2. Totalitaryzm, to "system polityczny, zmuszający wszystkich ludzi do podporządkowania się obowiązującej i jedynej słusznej ideologii i nieograniczonej władzy jednej partii, kontrolującej wszystkie dziedziny życia i dyskryminującej aż do wykluczenia wszelkiej innej władzy, idei i kultury".

Przymiotnik "totalitarny" określa każdy podmiot taki jak organizacja, partia lub jej polityka albo nawet państwo posiadające cechy tego systemu. W przypadku totalitarnej partii politycznej przymiotnik "totalitarny" określa cele oraz programową przynależność do totalitarnego systemu politycznego.

Przykładem totalitarnej partii może być niemiecka NSDAP, rosyjska KPZR, przykładem totalitarnej organizacji może być Komsomoł, Hitlerjugend, albo Strajk Kobiet, albo bardzo konkretnie cała polska opozycja antypisu.

Prawdziwy opis współczesnej polskiej opozycji spełnia wszystkie kryteria totalitaryzmu definiując ją jako "totalitarną opozycję, która totalnie realizuje program odbudowy totalitarnego systemu politycznego w Polsce".

Wniosek końcowy:
Współczesny stan globalnej polityki pozwala na postawienie tezy o tym, że podział na «prawicę» i «lewicę» całkowicie utracił swój sens, a przyjmowanie tego podziału do wszelkich analiz politologicznych jest równoważne przyjmowaniu fałszywego założenia.

Współczesna światowa polityka jest podzielona na domenę totalitarną kontra domenie demokratycznej.

W prawdziwej rzeczywistości politycznej tak zwana lewica parlamentu europejskiego totalnie dąży do wdrożenia totalitarnego systemu władzy w Europie, posługując się fałszywymi przesłankami rzekomo lewicowej propagandy, które w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z żadną lewicowością. Co najwyżej kopiuje propagandowe hasła rewolucji francuskiej w XVIII wiecznej Francji albo bolszewickiej rewolucji w XX wiecznej Rosji. Tak zwana praworządność to pusta retoryka, naiwna liryka, ckliwa dynamika.

A na celowniku bezwzględny zamordyzm.

 

SUPLEMENT
uprzejmie proszę państwo PiS o więcej asertywnego cynizmu,
czyli
totalitarna opozycja - wypier....ć!

Udowodnienie totalitaryzmu całej tak zwanej totalnej opozycji i wszystkich jej partii razem z jej koalicjami, stowarzyszeniami, organizacjami pozarządowymi, tak zwanymi komercyjnymi albo społecznościowymi mediami jest oczywistą formalnością. PO, PSL, wszelkie lewice, nowoczesne, wiosny, hołownie, trzaskowskie ruchy, konfederacje, kody i strajki kobiet, nauczycieli, ekologów zielonych, niebieskich i tęczowych spełniają wszystkie kryteria totalitaryzmu i posługują się tym samym kłamstwem, zwanym narracją i wspierają tę samą chamską agresję totalitarnej opresji.

Wystarczy świeży przykład z wypowiedzi jednego z polityków totalitarnej opozycji towarzysza "parteigenosse" Mieczysława Kasprzaka, który 28 listopada, po godzinie 20 obrzydliwie leciał Tomaszem Grodzkim. Szkoda fatygi. To jest fakt. Cała działajaca w Polsce opozycja, zwana totalną, jest w rzeczywistości opozycją totalitarną, która w rzyci* ma całą Polskę i wszystkich Polaków, czyli tam gdzie oni cami mówią wprost - jasno i dobitnie. My Polacy mamy wyp...

To wszystko co wyżej jest oczywiste. Mamy do czynienia ze zbrodnicza organizacją przestępczą, której celem jest bezwzględne zniszczenie Polski.

Ważniejsze są wnioski:

  • Totalitarna opozycja w Polsce nie jest samodzielna, jest agenturą korporacji międzynarodowego totalitaryzmu.
  • Totalitarna opozycja nie przystapiła do antypolskiej agresji ani 22 października 2020 roku, ani jesienią 2015 roku, ale jest to konsekwentnie planowana akcja zniszczenia Polski, której przykładowymi zbrodniami było ludobójstwo w Katyniu w roku 1941, w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 [35stan] oraz ludobójstwo popełniane współcześnie przez Strajk Kobiet wykorzystujące transmisję wirusa COVID19.
  • Współczesny komunizm jest totalitaryzmem zorganizowanej grupy przestępczej, złożonej z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążących do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami. [Definicja współczesnego komunizmu jako totalitaryzmu**]

​Najważniejsze jest dobitne ustalenie o co chodzi. Całemu globalnemu totalitaryzmowi chodzi o rabunek. Chodzi o bezczelną pasożytniczą eksploatację, chodzi o bezkarną grabież pod ochroną ich prawa państwowego i międzynarodowego!

Jeszcze raz zwracam uwagę na to, że prawo międzynarodowe, a więc także prawo Unii Europejskiej ma chronić interesy złodziei okradających Polskę, a nie interesów Polaków mieszkających w Polsce. Międzynarodowy totalitarny kolonializm XXI wieku tak rozumie pojęcie praworządności:

Oni nas okradają - to jest europejska praworządność!

A gdy My łapiemy złodziei - to jest pisowska niepraworządność!

My, Polacy możemy wyglądać tak samo,
jak wygląda brukselskie imperium nienawiści
!

 ____________________________________

Totalitarnym PO, PSL, Lewicy, żadnej Hołowni, Konfederacji ani ich ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!

____________________________________

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Słownik SJP:
*) rzyć - staropolskie określenie na dupę [link]

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1653061

W całej historii świata, jak do tej pory, wszystkie totalitarne systemy polityczne, zawsze posługiwały się głupotą jako środkiem działania, sposobem infekowania społeczeństwa w celu jego zdemoralizowania i zniszczenia woli a także zdolności do oporu. Jest to najprymitywniejsza z prymitywnych strategia pasożytów albo drapieżników.

Taka nihilistyczna strategia została przed wiekami zastosowana do budowniczych wieży Babel, którym zły duch pomieszał języki, w ten sposób dezintegrując ich społeczność i budowa nigdy nie została zrealizowana. 

Totalitaryzm z odwiecznym mistrzostwem posługuje się wszelkimi prymitywnymi użytecznymi idiotami, aktywistami i tanimi agitatorami, sadystycznymi sprzedawczykami, jurgieltnikami, kompradorskimi lizusami, zdemoralizowanymi elitami i gawnojedami, zaprzańcami, zwykłymi sprzedawczykami, pospolitymi zdrajcami, prostytutkami politycznymi, karierowiczami i wszelką inną swołoczą bez sumienia i kręgosłupa. 

Ale jest jedna wielka tajemnica wszelkich totalitarnej rewolucji:
Oni zawsze pierwsi idą na odstrzał, do piachu i do szamba, ponieważ żaden totalitarny satrapa nie ma ani krzty szacunku i ani odrobiny zaufania do zdrajców, którzy także przez swoich mocodawców taktowani są jako osoby obrzydliwe i warte pogardy:


Best Gollum precious images,
lord of the rings

A więc nieomal cała mądrość totalitarnej opozycji polega na totalnym wykorzystaniu głupoty takich użytecznych gollumów polityki jak Tomasz Grodzki - jako narzędzia służącego do «wrogiego przejęcia władzy państwowej wszelkimi, dostępnymi środkami» [link].

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1653062

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1653064

DEFINICJA WSPÓŁCZESNEGO KOMUNIZMU JAKO TOTALITARYZMU
(29 listopada 2020 roku)

Komunizm jest totalitaryzmem zorganizowanej grupy przestępczej, złożonej z ludzi interesu (świadomie i celowo posługujących się agenturą wpływu), realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w państwach, dążąc do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.

[link], [link]

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1653065

A czy te idiotki ,feminaziolki ze strajk wściekłych macic te masowe w islamie i judaizmie obrzezania też uznają za przemoc wobec dzieci?

Jeśli tak, to niecierpliwie czekam na ich interwencję w meczetach i synagogach

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1653078

tylko wtedy i wszędzie tam gdzie im każą,
a jak im nikt nic nie każe, to się rozbierają,
nie otwierając oczu na możliwość włączenia rozumu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1653082