ofensywa

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Jak uratować Polskę przed zagładą? 

Romuald Szeremietiew, dr hab. nauk wojskowych w znakomitej prelekcji opowiada o tym, czego nie mówi się w mediach: sposobie na uratowanie Polaków przed nadchodzącą wojną z lewa i prawa. 

Od tego wykładu na Uniwersytecie Opolskim minęło już 10 lat (2009). Miał miejsce przed katastrofą smoleńską. Jak widzimy, wszystko się sprawdza.

[video:https://www.youtube.com/...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (6 głosów)
Obrazek użytkownika Mysz-Drobnicowiec
Idee

Świat znów stoi na nogach. Silnych, zda się - mocno obutych, kroczących coraz bardziej miarowo.

Jakoś się stało, że rozmaici bandyci weszli już na stałe w naszą przestrzeń życiową i dręczą nas na co dzień.

Ot, weźmy program studiów jednej z instytucji na Uniwersytecie Warszawskim: studia licencjackie - "Warsztaty z pisania" (http://www.cesla.uw.edu.pl/cesla/images/stories/studia/LICENCJACKIE/...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Moi Drodzy! Pisałem już o satyrycznej ofensywie wobec mediów niezależnych i prawicy TUTAJ.   Mam dla Was dziś dobrą wiadomość. Po licznych protestach Szymon Majewski został zmuszony zmienić nazwę swojego nowego programu!!!

 „Szymon Majewski miał być prowadzącym nowego programu w ramówce TVN. Kontrowersyjna nazwa programu - „ADHD TV” - wzbudziła liczne kontrowersje. W konsekwencji Majewski...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jacek K.M.
Humor i satyra

Rządowi bojownicy ofensywy legislacyjnej skorzystali chyba z transportu PKP, bo do tej pory ich nie widać. Może zaskoczyła ich zima, jak tradycyjnie co roku polskich dróżników? Albo ugrzęzli w zaspach wygodnych foteli urzędniczych, które trudno narażać na niebezpieczeństwa reform.

Wszak każde pacholęcie w kraju pamięta alarmującą naszych dzisiejszych polityków sentencję wieszcza”…ten tylko się...

0
Brak głosów