Paprotka i badyle! Brutal L.Miller s,fuszarowane globulki# gonitwą ##potraktował

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nie tylko feministki liczyły na drapane! Ale L. Miller okazał się brutalem. L. Millerowi pewnie coś jeszcze pozostało ze sztubackich lat, gdy do przyzakładówki w Żyrardowie uczęszczał! Zrobić gonitwę nadwiślańskim feministkom to było ,nie było, niezłe zagranie! Popędzić te s,fuszarowane głobulki! to jest coś, za co powinnismy mu być wdzięczni.

No!no!no! Co by nie mówić potraktował je z dużą brutalnością, bo niemal z buta! To co prawda nie za bardzo z jego znana powszechnie męską rycerskością konweniuje, ale chyba nie miał wyjścia, skoro mu zapinkami od stanika po oczach waliły.

Naraził się chłop i to ostro! Nowicka, Fuszara, Środa, Płatek! Tyle tego gie...! znaczy się ichniego gie....nder na nic!  Tyle lat kobity nie tylko łaziły bez biustonoszy po studiach tv i radio, odczytach, seminariach równości, ale machały, rozdawały razy stanikami ciemnogrodowi, klerowi!, prawicy. A ileż zaliczyły one kongresów kobiet, gdzie tow. Henryka ( niegdysiejsza sekretarz pzpr w stanie wojennym na sgpis) razem z Jolą de Beza je sadzały wespół za stołem prezydialnym, jako niemalże paprotki! I L.Miller też je honorował i Tusk wielokrotnie! I te ich liczne, przebogate zagraniczne kontakty i rozmaite granty w walucie, tudzież w innych dobrach od firm produkujących środki wczesnoporonne oraz klinik aborcyjnych! Wydawały się więc jakby naturalnymi kandydatkami lewicy w tegorocznych wyborach prezydenckich!

A Leszek Miller potraktował je z czuba!, z buta! z glana! wystawiając pannę Ogórek!

Jurek Ogórek! Kiełbasa i sznurek!

Leszek kiełbasę pannie Magdalenie! a feministkom jeno... sznurek!

Chyba tak należy odczytywać to przesłanie z panną dr Magdaleną Ogórek! Dr Ogórek! Jej imienniczce ze środka tygodnia aż habilitacja się zwarzyła! A onaż sama jeszcze bardziej!, bo nawet słowa ze złości od kilku dni nie może bidulka wykrztusić!

Za to Nowicka Wanda z impetem w głąb ( głąb? w głąb!) weszła w temat! ( niemal jak Kopacz w smoleńskie bagno w kwietniu 2010) i zwyzywała pannę dr Ogórek od ...paprotek!

A to dobre sobie! paprotka! Polopodiopsida Cronquist i ile mnie pamięc z IX klasy liceum nie zawodzi!  cykl rozrodczy 9 m-cy!! o ile feminstki go nie zakłócą swymi bredniami. 

Paprotka z tej panny dr niczego sobie! Jest na czym!?( na kim?! ) oko zawiesić!  Mówią o niej, że wykształcuna! i  nawet głupot nie gada, nie razi durnowatymi wypowiedziami!  Ale to dopiero się okaże, gdy zacznie kampanię na dobre!

Co by nie rze wygląda atrakcyjnie! Smakowicie, jako mawiał nasz starszy kolega weteran studencki, gdy dostałem się na  I rok.! I nawet nie wróżąc jej większego sukcesu, to jako paprotka wyautuje te nudne babochy, niekochane? nieszczęśnice, sfuszarowane,  niepieszczone? zołzy!

Leszek Miller ostro narozrabiał!

Nie tylko Napieralski zawiedziony!

Andrzej Celiński szybko odebrał od tapicera swoją kanapę z frędzlami demokratyczna coś tam!, aby przypomnieć się sld, że toto jeszcze mole nie zżarły i natychmiast zwołał na niej kongres. Podobno wszyscy członkowie, a nawet sympatycy z rodzinami się na niej zmieścili! Zostało nawet dużo miejsca dla Władka tramwajarza i lewackiego profersora z Wrocławia. I wszystko na nic! Nawet to, że tow. Andrzej tym razem na trzeżwo na kongres przyjechał, aby znów słupa na wisłostradzie nie przestawić!

I żopa w cwietach! jak to mawiali nadwołżańscy rzymianie!

Na nic to wszystko! Leszek Miller wystawiając pannę Magdę dr jako kandydata sld zaskoczył wszystkich! I kto wie, czy też nie siebie samego też!?

Płaczą sfuszarowate feministki, płaczą spłatkowane sufrażystki! Płacze była tow. sekretarz na sgpis( nawet o urlop okolicznościowy u boeninga wystąpiła na czas ...swej!!! kampanii). Płacze Środa! a Nowicka zawiedziona nawet paprotką rzuciła w pannę dr Ogórek! ( na szczęście niezbyt celnie! i zwinny Leszek Miller doniczkę wyłapał!).

Płacze liga kobiet, znaczy się ten ichnij kongres kobiet z Jolą de! Wszystkie one czyli każda z nich z osobna liczyły na ... drapane!

To one oczyma swej wyobrażni już były w ogródku! już witały się z Leszkiem! To one już widziałny jak L. Miller swoją męską szorstką dłonią właśnie je chwytając za pierś ( mężną?! małą? dużą? lub płaską?!) którąś z nich namieści- namaści na kandydatkę lewicy! Były skłonne nawet kandydować wszystkie razem jako taki kolektyw, wespół zespół na prezydenta!

A tu brutal Leszek w pełnym wydaniu!!

Czyli szorstka niespodziewajka!

Siurpryza - panna dr Magda Ogórek!

Pan Leszek uchwycił się więc paprotki!

A badyle?!

Dylu! dylu! na badylu! na drzewo!

Tyle lat ich gie...nderowania na nic!

Nie ma sprawiedliwości dziejowej nawet u człowieka, co to niby serce miał po lewej stronie! I co im pozostaje?

Chyba tylko namawiać pana Bronka, aby brał pigułkę zaraz po! Tylko czy on je posłucha, skoro nawet Leszek je na drzewo popędził!

 

pzdr

 

p.s. mówią, że coponiektóre, to już nawet na wszelki wypadek o pochówku katolickim rozmyślają!

 

# dla młodszych-globulki to były za Gomułki i Gierka środki anty

## zrobić gonitwę- tak za sztubaka określaliśmy dyskretne spławienie dziewczyny, która się nie podobała

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

"Ogórek, Ogórek, zielony ma garniturek..." - tak mi się skojarzyło. No i autor zapomniał o tow. Senyszyn, praciotce rewolucji w skórzanym uniformie...no a Paradowska, że co - że trzeszczy i skrzeczy? No po 80-ce to normalne...ale jaka oczytana..."Wyborczą" rzecz jasna...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1460084

pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1460093

Czy pani  profesor Świszczyszyn jeszcze nie powiedziała co o tym myśli ? - a śmiem twierdzić, że nie bedzie objętna na te glany.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Ula

 

#1460173

więc na kilka lat liczy stałe przychody

 

pzdr

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

antysalon

#1460245

to odnosi sie do kogo ?  konkretnie

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1460246

pzdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1460366

To raczej szefowa "cziliderek" - bo żaden "opiekun" inaczej by na niej nie zarobił ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Ula

 

#1460264

taki lewicowy!... wolontariat!

pzdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1460367