Wyborcy PO! Wskażcie mi w końcu dlaczego będziecie głosować na PO i D. Tuska!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

W niedawnych swoich dwóch tekstach pytałem i pytałem Was o merytoryczne argumenty głosowania przez Was na PO i jej akolitów [1, 2]. Dlaczego chcecie głosować na D. Tuska?

 

I naprawdę nie chcę od Was tyrad dlaczego nie zagłosujecie na PiS, bo i ja o błędach PiS wielokrotnie pisałem i wiem, że jest ich mnóstwo. Ja chcę od Was merytorycznych i wymienionych e-numerycznie powodów, które skłaniają Was do zagłosowania na PO, całą KO i Waszego lidera D. Tuska a także - po "podmiance" - R. Trzaskowskiego ! 

 

Nie chcę, abyście mówili o PiS, ale o PO (KO) i wskazali te jej pozytywy, które implikują Was do głosowania na dzisiejszą opozycję. 

 

Co Was - z punktu widzenia Waszego i Polski dobra - skłania, że gotowi jesteście na nich głosować?

 

Jakie punkty programowe w trwającej dziś de facto kampanii wyborczej są dla Was przekonujące ze strony D. Tuska? 

 

Jakie jego słowa i zapowiedzi powodują, że uważacie, iż dzięki niemu Polska i Polacy w przyszłości zyskają jako suwerenne i niepodlegle państwo a naród polski będzie dumny z takiego premiera jak Wasz D. Tusk czy ewentualnie "nieudacznik warszawski" R. Trzaskowski? 

 

Co D. Tusk takiego (nie tylko w roli premiera, ale i "króla Europy") w przeszłości zrobił dla dobra, suwerenności i niepodległości Polski i Polaków, że gotowi jesteście ponownie mu zawierzyć? 

 

No, do "jasnej cholery" napiszcie w końcu o tych pozytywach dla naszej Ojczyny i naszego narodu z ewentualnych przyszłych rządów PO (KO), D. Tuska (ew. R. Trzaskowskiego) i całej totalnej opozycji!!!

 

Przekonajcie mnie i wyborców, że warto na D. Tuska, jego PO (KO) i totalnych zagłosować! Proszę nadto, aby powiedzieć mi o realnych dla Polski i Polaków merytorycznych argumentach będących "za" a nie gaworzyć tylko, że chcecie infantylnie głosować jedynie na "antypis". 

 

P.S. 

 

Po raz kolejny powtarzam, że nie chodzi mi o tych, którzy głosując na PO i D. Tuska spodziewają się powrotu do utraconych profitów wynikających z rządzenia lub też demoliberalnych oraz lewackich  i ideologicznych fanatyków. I nie chodzi mi także o ludzi trzeciego pokolenia UB czy komunistycznych służb wojskowych i pociotków nomenklatury PZPR. Również nie o tych, którzy nie czują się Polakami a obywatelami Europy albo świata  i wstydzą się polskiego pochodzenia. Mi chodzi o zwykłych Polaków, którzy biorą udział w wyborach i dalej chcą głosować na PO i totalnych, ale i tych, którzy z zasady nie biorą w nich udziału, bo tak naprawdę - w moim odczuciu - wyborcza absencja jest też pośrednim głosowaniem na PO i totalną opozycję.  

 

[1] ]]>https://krzysztofjaw.blogspot.com/2023/03/cos-nieprawdopodobnego-jak-ten...]]>

[2] ]]>https://krzysztofjaw.blogspot.com/2023/03/wyborcy-po-jak-wy-sie-czujecie...]]>

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/ ]]>

kjahog@gmail.com 

 

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. 

 

Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 

Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 

Paypal: paypal.me/kjahogłem

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Co ich skłania do głosowania na PO? Ano, krótko jednoznacznie...Krzywy swój życiorys i lewy życiowy dorobek finansowy. Także nadzieja na dalsze " lody". Szarpią suknem Rzeczpospolitej, aż poparzą łapy. Wielu z nas jest silnych i zdeterminowanych, aby pogonić to robactwo.

Vote up!
8
Vote down!
0

ronin

#1651097

W realu często mam do czynienia ze zwolennikami PO i totalnej opozycji. Większość z nich to emocjonalne dzieci i żyją tylko nienawiścią do J. Kaczyńskiego i PiS. Gdy im się zada pytanie dlaczego... to właśnie jest tylko nienawistna tyrada o "antypis" i żadnych merytorycznych powodów. 

Pzdr

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1651109

masz rację, ale ktoś steruje tą młodzieżą, również ich kupuje. To także młodzież wychowana już w domach przez byłych resortowych cwaniaków. Oni po prostu się boją rozliczenia lewych interesów i zachapanych dużych majątków. Boją się, że "złote dekady" bezkarności się skończą. Dodajmy dalsze trwanie marazmu w szkolnictwie.

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1651126

głosując są... mądrzejsi i prawdziwie europejscy, a nie jak ten niewykształcony motłoch nieudaczników z PiS-u. ;)

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1651100

Tyle tylko, że to po naszej stronie są ludzie bardziej wykształceni, z klasą i dużą wiedzą. Nawet gdy wielu z nas nie skończyło studiów to i tak inteligencją i realizmem życiowym oraz kindersztubą przewyższamy ten wykształciuchowy motłoch. 

Zauważ, że wśród nich nawet tzw. profesorowie bywają nieraz tak głupi i mało inteligentni, że po naszej stronie wywołują tylko śmiech i zażenowanie. 

A czy my publicznie krzyczymy "***** PO"? Czy po naszej stronie jest jakaś a'la Lempart, która wrzeszczy publicznie "wypier...ć"? Czy my publicznie obnażamy się siejąc zgorszenie i niszcząc ducha dzieciństwa wielu naszych dzieci? Czy my kłamstwo już tak relatywizujemy, że ludzie już sami nie wiedzą jakie są granice między prawdą a kłamstwem?

Ja wiem, że tego co ja teraz piszę i tak oni nie zrozumieją. Między nami a totalnymi jest przepaść i to my możemy czuć się ludźmi z prawdziwego zdarzenia a Oni są sfrustrowanymi i ograniczonymi mentalnie postaciami, które są już daleko od rozumnego Homo sapiens...

Ale to chyba na jakąś większą dyskusję...

Pzdr

Vote up!
7
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1651101

inni, nie Ty. Tak samo jest z głupotą. Jak jesteś głupi, to tego nie widzisz po prostu. Wyznaffcy Donaldina musieliby stanąć obok siebie, by zobaczyć, jak wyglądają. A to jest niemożliwe, przynajmniej za życia. M. in. dlatego dialog jest niemożliwy. Jakiekolwiek racjonalne argumenty zbywane są po prostu jakimś hasełkiem zaczerpniętym z dość ubogiego repertuaru funkcjonariuszy medialnych z Czerskiej czy Wiertniczej. Ale i tu można ich wkurzyć. Ostatnio takiemu jednemu z ośmioma gwiazdkami powiedziałem, co tak naprawdę ten symbol skrywa: WYGRA PiS. Miał fajną minę. ;)

Vote up!
5
Vote down!
0
#1651112

Głosują na Patologię Obywatelską, bo boją dopuścić do swojej głowy że ich dziadkowie przybyli na ruskich czołgach. To samo mamy w Niemczech wypierają że RFN-u już nie ma jest DDR opłacany sowicie przez ruskich!

Vote up!
5
Vote down!
0

Niepoprawny

#1651108

Będziemy głosować na Tuska, bo:

- jest przystojny

- jest szczery ("Szczerze")

- jest prawdomówny zawsze

- dużo nam obiecuje ("Ja wam to obiecuję...")

- jest geniuszem politycznej manipulacji

- był wodzem (czegoś tam)

- lubi go p. Merkel

- lubi go Jewo Wieliczestwo prezydent Rosji

- kto go zresztą nie lubi

- obiecuje nam pracę do późnej starości

- no i w ogóle fajny chłopak z niego jest

- a, i ma wysoką emeryturę (a Kaczyński to w ogóle ma emeryturę?)

- oraz ma wiele niezliczonych zalet

Vote up!
2
Vote down!
0
#1651117

No i... ma kontakty z Bogiem... :)))) Stąd prowadzi "piekielne rekolekcje" i wskazuje, co mamy zrobić (zagłosować na PO), aby udowodnić, że  jesteśmy Chrześcijanami... i dzięki temu głosowaniu trafimy od razu do nieba... ;).

Doprawdy i już na poważnie. On chyba naprawdę ma coś z głową i być może wymaga pilnej interwencji odpowiednich specjalistów... od psychologów i psychiatrów do egzorcystów.

Pzdr

 

Vote up!
3
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1651122

Egzorcysta by się przydał na pewno. Psychiatra tu niepotrzebny. Tusk jest w kategoriach zdrowia psychicznego zdrowy "do bólu". Jest wyrachowany i cyniczny. To może też cecha wielu innych ludzi polityki, ale ten przewyższa wszystkich. A że diabła ma za skórą, to na pewno. A jeszcze - słusznie Pan zauważył - homilie wygłasza. Ubrał się diabeł w ornat...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1651128

Niedawno pokazali w TVP wywiady z ulic Warszawy z osobami w wieku 60+ o spełnione obietnice Trzaskowskiego - prawie same kobiety może z 8 szt - każda po kolei przyznawała, że żadnej obietnicy spełnionej nie może wymienić, ale zarazem że ... no wszystko zrealizował, a dodatkowo każda kobieta deklarowała, że na pewno będzie na niego głosowała, bo on jest wspaniały. Stale myślałem, że Trzaskowski wygrywa w Warszawie dzięki młodym - życie pokazało coś zupełnie innego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1651133

Niestety, główny argument to taki, że Kaczor jest głupi itd. To nie są wyborcy świadomi lecz zindoktrynowani. A młodzież na uczelniach jest kształtowana przez lewactwo.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1651131

Gdy zapytać głosujących na PO, dlaczego głosują właśnie na PO, w odpowiedzi przytaczają prawie słowo w słowo to, co podajeim do wierzenia WSI24, nadajaca "cała prawdę, cała dobę".

Oni nie muszą myśleć, poszukiwać informacji i dokonywać ich analiz, bo wszystko to robi za nich WSI24 i ładuje im te treści do bezmyślnych makówek, z których one wychodzą jak brzmienie cymbała brzdzącego, kiedy tylko otworzą otwór gębowy.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1651138