Postawimy na rolnictwo zwyciężymy ! / PIS FARBOWANY LIS / Protest rolników 13.10.2020 w Warszawie

Obrazek użytkownika Fiona
Gospodarka

WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, SPRAWIEDLIWOŚĆ

Jestem w trakcie oglądania relacji z protestów rolników w Warszawie. Zachęcam do zapoznania się z tym materiałem przygotowanym przez wRealu24.

3:20:00   Postawimy na rolnictwo zwyciężymy !  / Jan Paweł II 

Zlikwidujemy silne branże w czasach pandemii i będzimy wypłacać odszkodowania, zadłużymy Polskę jeszcze bardziej i zgodzimy  / Mateusz Morawiecki

3:52:00 Przyszedł chłop i pozamiatał, przemówienia posłanki Renaty Beger Minister Puda zamienił się z głupkiem na rozum. W budżecie nie ma pieniędzy na odszkodowania. Znowu będą drenaż prowadzić w kieszeniach ludzi? Świętej pamięci Andrzej Lepper mówił: wy nam nie musicie dawać wy nam nie przeszkadzajcie. Ustawa jest do niczego. Tego się nie da poprawić. Jak nie to zablokujemy Kaczyńskiego w domu. Kota odbierzemy.

3:58:00 Teresa Hałas, poseł wyklęta przez prezesa, nie damy się poróżnić. Będziemy walczyć o to, aby ta ustawa całkowicie zniknęła z Parlamentu. Sztuką jest wycofać się z błędów.

4:01:00 Marek Duszyński, reprezentant Samoobrony, głosowałem na prezydenta, gloosowałem na PIS, dzisiaj jestem zażenowany, Leper dał tyle ludziom, Leper to przewidizał, Leper wiedział co robić, podzielono nas jak bydło na grupy.

4:06:00 myśliwi, ASF i 5 -tka Kaczyńskiego, wystarczy ....nie przeszkadzać, dadzą ci 2 zł a zabiorą 8, nie ma pieniędzy na utylizację, ale myśliwy ma odkażać spodnie, prawo tworzą głupcy, ta cała stawa jest dnem, jak można dać uprawnienia osobom bez kwalifikacji, zablokowali możliwość treningu psów myśliwskich, to są głupcy i trzeba im powiedzieć, że są głupcami.  https://www.rp.pl/Rolnictwo/308039909-Niepokojacy-skok-liczby-zakazen-ASF-Zaraza-w-calej-Polsce.html

https://www.youtube.com/watch?v=A01_NOrL9CU

  • Zachęcam do zaprzestania zajmowania się zastępczymy tematami, stawianiem kolejnego pomnika bez przetargu, otwieraniem kolejnego muzeum zarządzanym przez znajomego znajomego królika
  • Zachęcam do kupna paru książek o logice i do logicznego myślenia, a jeżeli logiczne myślenie to coś co Państwa przerasta to zachęcam do wzięcia się do konkretnej pracy, rozkręcania biznesu.
  • Zachęcam do zakończenia wojenek, rozhuśtywania emocji, wzajemnego obrażania
  • Zachęcam do czytania innych blogów, spoglądania na realia z różnych perspektyw 

Blogerzy na niepoprawnych przebudzcie się, nie piszcie pierdół. Trzeba pogonić kota, nic nie mogących posłów, nic nie mogącego prezydenta. Będziecie dalej spokojnie patrzeć jak nas prowadzą na rzez pod ustawę 447? 

Jak można szanować ludzi, którzy wyparli się dochodzenia prawdy o swoich bliskich, jak można przehandlować prawdę o własnym bracie i bratowej, jak można wspierać człowieka bez honoru, który postanowił zakneblować usta Polaków domagających się prawdy o Smoleńsku ? Wielu z nas przysięgało, że nie spocznie w walce o prawdę. Ile ta prawda i ta przysięga jest warta ?

Postawimy na rolnictwo zwyciężymy.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:7)

Komentarze

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647953

To już nie przelewki ,

Renatka stosuje groźby karalne, ..........robi się grubo

Beger: "Zablokujemy Kaczyńskiego w domu. Kota odbierzemy. I żadna policja nam nie przeszkodzi"

a ja siem pytam gdzie się podziały "kurwiki" w jej oczach?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647958

Co to ma być ? Merytoryczny komentarz czy sprowadzanie dyskusji na temat Polski do parteru ? Milczenie złotem, chciałoby się rzec.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Fiona

#1647964

Owsa się znowu najadła Renatka?

Czemu taka łasa na kota Prezesa?

Jarosław  juz kota wypuścił 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1647979

On sprowadza każdą dyskusję do piwnicy, a nawet niżej.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1647982