dobrogłupki tym razem rzecz o ekologach

Obrazek użytkownika antysalon
Idee

I jak tu się skupić, gdy słupek termometru za oknem od zachodniej strony chce niemal wyskoczyć z obudowy.
Na szczęście od północy, ulgę przynosi zielona studnia-przestrzeń między przedwojennymi kamienicami; przeróżniste drzewa, krzewy, trawa ...zielona, kwiaty,

Upały, to niemal naturalny sprzymierzeniec pożarów, szczególnie lasów, parków narodowych, gdzie swoje paskudne piętno odcisnęli tytułowi dobrogłupki, zwący się ekologami.

Co prawda faktem jest to, że w ponad 90% głównymi sprawcami są ludzie; nieostrożność, zaprószenia, celowe podpalenia, etc

Przykład, Czeska Szwajcaria, Park Narodowy o powierzchni 80 km2, położony po prawej stronie Łaby, została dotknięta strasznymi skutkami pożaru, gdyż dobrogłupkowatymi zaleceniami ekologów, które pozbawiły ten obszar elementarnych zabezpieczeń- czytaj pozostawienie olbrzymich ilości suchego drewna oraz brak dróg dojazdowych dla pojazdów straży pożarnej w razie pożaru.

Już pożar terenów nadbiebrzańskich w roku 2020; brak map, dróg dojazdowych, etc, był ostrzeżeniem.

Ale...dobrogłupkowatość ( hałaśliwi tzw ekolodzy mają jak widać olbrzymie wpływy na zarządzania parkami narodowymi), która nie ponosi konsekwencji tak ma!

Aż strach pomyśleć, jakie skutki byłyby pożaru np w Puszczy Białowieskiej, gdzie zalega olbrzymia, grubo ponad dopuszczalne normy, ilość martwego drewna, brutalniej trzeba to nazwać łatwopalnym ...SUSZEM!, ponadto w efekcie sprzeciwu tych dobrogłupków ekologów wzmocnionych dobrogłupkowatymi politykami z opozycji?

Na nasze szczęście polscy leśnicy pomimo agresji tej potwornie hałaśliwej dobrogłupkowatości, systematycznie podnoszą poziom zabezpieczenia polskich lasów, parków narodowych poprzez system ostrzeżeń, ćwiczeń, wieże przeciwpożarowe, pasy przeciwpożarowe, zbiorniki czerpalne, oczka wodne,..

Jednakże to systemowe działanie struktur polskiego państwa jest regularnie atakowane przez tych idiotów-dobrogłupków. którzy domagają się wstrzymanie jakiejkolwiek gospodarczej działalności w polskich lasach, aby te tereny leśne się ...zapuściły.
A zaraza na tych dobrogłupków.

Tyle, że sama zaraza, to za... mało!

Skoro taka nawet ospa małpia ich nie powstrzymuje przed sodomistycznymi wypadami, po których roznoszą zarazę po świecie.

Dobrogłupki to niestety nie tylko ekolodzy.
A tak dobrze chcą dla naszej planety, pól, lasów, puszczy i bagien.

Taki jeden z ich idoli onegdaj śpiewał o świecie bez wojen, bez religii, bez Boga. ...
Tylko sama miłość ( wolna , a jakże!), narkotyki miały wystarczyć!; zastąpić państwa, ich struktury, ..

Ale dobrogłupkom to było zbyt mało!
I sobie nie tylko dośpiewali; hif, syf, aids, elgiecośtam!
Teraz jeszcze małpią ospę!

Tyle, że to wszystko bez kasy nie mogło się udać!

I kasa się znalazła.

Na dorbogłupków była od zawsze.

Onegdaj marsze wielkanocne ( niejaki olafik w roli głównej nie tylko nad Renem, lecz także nad Szprewą), potem pacyfiści, po nich ekolodzy suto finansowani przez największego miłośnika pokoju, rozbrojenia, ekologii...Moskwę.

Już od Lenina; genseki się zmieniali; jedni odchodzili naturalnie, innym pomagali zejść. ale kasa niezmiennie płynęła.
Kołchożnik, robotnik w Rossiji ledwo zipiał-dyszał, ale na złote wyprawki dla profesorów nie tylko z Oxfordu zawsze kruszczu starczało!

I tak jest do dzisiaj!, aczkolwiek Sylwia Spurek na ochotnika ruszyła do Afryki środkowej, aby jako wolontariusz kopać rudę wolframu i kobaltu na Timmermansa fitu pitu.
Ale jak długo wytrzyma? wszak ona nie W. Pstrowski!

Dobrogłupki, dobrogłupkowatość... w cudzysłowiu czy bez!
Jedna zaraza! grożni są!

Żeby nie było złudzeń! Nie tylko na D. Tuska oraz innych, jemu podobnych musi być jakiś inny termin.

pzdr

p.s. nie wiem czy moja ostatnia uwaga pod adresem pewnego szczepana poskutkowała?
albowiem już nie znalazłem ani aluzji, ni zaczepki pod adresem pewnego porządnego redaktora w ostatnim tygodniku.
I tak trzymaj szczepanie! masz tyle wdzięczniejszych osób i tematów by się...(sz)czepić!

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

CYRKUlacja ogłupiania  Ludzi -> środowiskową "niewiedzą"...

POlitycznie, cynicznie - zmierza do łupienia  Ludzi rodzimych gosPodarek, którzy "zrobili swoje" więc mogą być  POlitycznie zesłani w bezspadkowy niebyt ... - Nieświadomym Zwierzętom, zostawiając doświadczalne zwierzenia LudZkości - objawionych praw fizycznych ( zmian stanów skupienia (zbioru, wiary, kondensacji MOLEkuł) kluczOwego skŁADnika życiowej atmosfery) - sferycznej Ziemi - planety  "ludzko" zaplanowanych afer "ekologicznych" antyEuropoiZmów + płaskoziemskich ekologiZmów ogłupiających Podatników pospolitej, środowiskowej "oświaty" - ignorującej elementarne  ludzkie prawa i doWODY...

- Karygodnym, pustynnym - nie łączeniem mikro kropek MOLEkuł wiedzy -> o elementarnych zjawiskach atmosferycznych, cywilizacyjnie decydujących o dobroBycie rodzimych gosPodarek ziemskich - ludzko UPRAWianych...

Pozdrawiam. J. K.

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1646180

Dobrogłupki wierzą w nieomylność wątpliwych autorytetów i tworzą związki, systemy, które wprowadzają w błąd społeczeństwo. Jednym z takich "układów" jest Unia Europejska. Nasi dobrogłupki są wśród nas, trzymając się UE jak tonący deski, niszczą naturalne systemy.  Ludzie nie wyobrażając  sobie możliwości funkcjonowania poza nią, pomału sami się zniewalają, niszczą poczucie wolności, ograniczają rozwój, narzucają patologiczne rozwiązania społeczne. Celem UE jest transformacja Polski na kolonię niemiecką, a Polaków na podludzi..  To jest zaplanowany proces na wiele lat. Kto tego jeszcze nie widzi jest dobrogłupkiem.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

RAK

#1646203