Rozwolnienie! I śmieją się szympaanse!, żyraf(a) Tofik* nie je! Hartman wyrywa resztki włosów! Azrael tuli się do Rudeckiej !

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wyniki ostatniego sondażu sekowane nie tylko na czerskiej POdziałały na nich jak rycyna z lewatywą! A ja sobie zaordynowałem spokój i zalecałbym to samo!, szczególnie zaś otoczeniu prezesa Jarosława Kaczyńskiego, bo o niego samego nie muszę się martwić!
Zasmucam się raczej hipotetycznymi reakcjami tych z PiS: z których jedni już się poczuli ojcami tego "sukcesu" a drudzy ...JUŻ chcą spijać nektar 39%!!
A ja z swej bogatej, nieprzebranej życzliwości dobrze wam radzę!
Spokojnie z tą siekierką!
Tak panie prezesie!,
a szczególnie wy wokół niego!, bo sobie możecie co nieco ...obciąć w tej daleko przedwczesnej euforii!
Spokojnie z tym toporkiem chłopaki! z PiS, bo sobie możecie nie tylko te zadarte z tego zadufania nosy poobcinać!, lecz także co nieco ...to niżej!
Zalecałbym więc dużą wstrzemiężliwość!
I do ...ROBOTY!
Do MĄDREJ, CIĘŻKIEJ PRACY!

I śmiały się szympanse!
Biedaczyna Hartman, ten z Krakowa, dla którego eseje-gramoty Michnika-Szechtera oraz czerskie Gwno są jedyną warsztatową podporą, podstawową bibliografią jego nihilistycznych rozprawek filozoficznych!
Biedaczyna rwie resztki włosów i wydając z siebie spazmatyczny apel- okrzyk "K... Tusku zrób coś!"
Aj! waj! profesorze!
Aj! waj!
Niedługo do wyrwania w tej rozpaczy pozostanie mu jeno broda!
Zerkam na te inne ichnie reakcje!
Azrael(podobno to jakiś niezależny bloger!?) łka! przytulony do obfitej piersi innej podobno mocno niezależnej blogerki tzw rudeckiej a nawet kalinowskiej!
A a kolejce czeka jeszcze niejaki Sadurski, niby nawet od czegoś profesor!?, choć poziom jego dyrdymalskich gniotów sytuuje go raczej w okolice bliższe zaplecza absolwentów pzpr'owskiego wumlu(wieczorowy uniwersytet marksizmu leninizmu- to wyjaśnienie dla młodszych).

Ale to dopiero preludium!, taka sobie uwertura! przed zasadniczym wyciem!
Weekend zapowiada się niezwykle pracowicie!
Ale po gadzinowości, po smoleńskich niegodziwościach Lisa, Osieckiego, Paradowskiej, tych żałosnych Wołków, Żakowskiego nie są oni już w stanie już chyba niczym nas zaskoczyć!
I to obrzydliwe tałatajstwo typu, pokroju: Marcinkiewicz, Kluzik-Rostkowska, Migalski czy Misiek Kamiński ich niczym już nie wspomoże ani razem do kupy , ani z osobna!

A ja wracam do mojej tezy zasadniczej!
Zero ekscytacji!
Tylko dalej MĄDRA, CIĘŻKA PRACA!
Alleluja i do przodu!
Tak trzymać!

pzdr

* Tofika to mi szkoda, że musiał trafić do jednej klatki
z menażerią salonową; Hartmanem, Sadurskim i innymi odrażającymi łżepismakami!
Ale Tofik noszący głowę tak wysoko- ponad 3 metry, będzie POnad toto badziewie!

Brak głosów

Komentarze

Te male glupki:"profesory" i inne znawce i medrce z pierwszej linji zaczynaja odczuwac jak miekko maja pod nogami. Zleceniodawcy nie wychylaja sie, od tego maja durni na pierwszej linji a ci dostana pewnie jako pierwsi ciegi jak sie zmieni. Pomocy od mocodawcow nie ma sie co spodziewac, wiec pewnie zacznie sie niedlugo wedrowka szczurow z tonacego " pokretu ".
Ale sukcesem moze byc dopiero opcja 50% plus.Inne beda trudne ze wzgledu na stopien skazenia wszystkich warstw spolecznych slubami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#295862