Romek bez wora na dnie jeziora. C(z)uchnący moralitet-czerskie putany uczą moralności

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wor zakona. Do wora i do jeziora. Te tasmy maja jedna kapitalna zaletą. ukazuja nam rzeczywisty stan rzeczy czyli z kim to mamy do czynienia, czyli hołotę IIIRP. Spadły maski i mamy tę sitwę obnażoną. Prymitywną, wulgarną, prostacką, chamowatą! I pazerną! 

Aż cuchnie! Ale cuchnie! ale cuhnie! Śmierdzące lenie, prostaki, niemyte ryje!

I co znamienne dobrali sie jak w korcu! W tuskowym korcu. Nie odbiegaja od siebie poziomem. 

Romek! nowy bohater kolejnej tasmowej odsłony. Najlepszy w dziejach III RP minister szkolnictwa. Oczywiście moim zdaniem. I dlatego tak znienawidzony przez czerwono-rózowy  salon! 

A jak się zeszmacił. wiecej, gorzej! ... sputanił!

I   !!! ????

Ma za swoje! Doigrał się! Będzie mu trudno wywwinąc się! a domysłwó tysiace! Chciał szantożować Kulczyka?

Teraz juz nawet jego najbardziej gietki język kauzyperdy i przedprocesowe grozby nie zatrzymaja tej lawiny, która go sprowadzi na dno.

 

W tym wszystkim znów usiłuja ugrać czerscy arcyłgarze.

Wszak tam az ... cuchnie od  takich moralnych busoli jak czuchnowski, kublik, blumsztajn.

Co znamienne od poxczątku brak głosu oberłgarza naczelnego. Nie ma go? wyjechal? Moze cichccem gdzies dziecki usiółuje ochrzścic?

Ale brak Adama niistotny, bo wychował sobie takie plemię krętaczy, że jego nieobecność jest niemal niezauważalna.

I otóż cuchnący kreactwem redaktorek z czerskiej usiłuje moralizować pouczając tych z Wprost!

Zaiste! Niebywała to bezczelność!

Jak te putany zrobiły się bezczelne by przywołać jednego z bohaterów Haska!

C(z)uchnąca bezczelność!

Cuchnąca franca.

 

pzdr

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (14 głosów)

Komentarze

do szamba

 

do szamba wracać

już resortowe ryje

tam proszę spijać

kloaczne pomyje

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1430231

Od czasów przejęcia władzy przez grupy postsolidarnościowe panuje chroniczny stan pomroczny jasny wśród politykierów i ich dzieci. Nie ominął grupy trzymającej władzę (PO, PSL) i innych "ważnych" towarzyszy partyjnych. Teraz Roman Giertych zdradza objawy ostrego stanu pomrocznego (wcześniej te objawy manifestowały się mniej). Bredzi. Chyba jest to syndrom mamony i wody sodowej powodującej odmienne stany psychiczne wśród rządzących Polską i ich pomagierów. Dolegliwość leczona jest skutecznie w zakładzie zamkniętym prze okres kilkunastu lat, połączona z terapią awersji do mamony (najlepiej metodą Pawłowa) a po zakończeniu terapii sami oddadzą to, co ukradli.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1430232

Co musi się zmienić?

Przede wszystkim sposób myślenia i moralność Polaków. Polacy muszą zacząć myśleć realnie i nie łasić się na tanie obiecanki, frykasy w stylu Tuska i Korwina Mikke. Ponadto w nas samych brakuj uczciwości, którą powinniśmy wzajemnie okazywać. Pora wyzbyć się modelu Polak-kombinator. Tak długo jak będziemy myśleć w kategoriach ja i mój interes ponad wszystko, cel uświęca środki, tak długo będziemy podtrzymywać ten chory system z którego zrodziły się tasiemce (osoby zamieszane w aferę taśmową, pasożyty na ciele społeczeństwa i państwa). Ponadto nie tylko politycy niszczą Polskę. O nie, nie. Przedsiębiorcy i pracodawcy zatrudniający za grosze, na kilka miesięcy, tacy którzy zmuszają zwykłego człowieka do przeczołgania się w pogoni za pracą też dokładają cegiełki do tej warowni patologii. Jeśli chcemy zmian, to zacznijmy od samych siebie, a potem wymagajmy tego od innych.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1430250

Wielki szacun dla Wprost .....za ich wkład w zdemaskowaniu patologii jaka rządzi polską. Publikujcie ile wlezie, bo jest co. Obecna wladza musi odejść, a wiadomo,że sama nie odejdzie, więc sie ją do tego zmusi! I nie tylko władzę, ale też cały układ na najważniejszych stołkach państwowych. z taśm widać jasno, że politycy u władzy, włacznie z premierem, to figuranci, lokaje wypełniający polecenia mafii. Władza reprezentuje kapitalistyczny układ, a nie ludzi. Dość tego syfu!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1430252

Dobrze , ze Polacy dowiedzieli sie o tasmach i o tym co jest na nich zapisane , zastanawiam sie jednak czy wydajacy te tasmy kierowali sie patriotycznymi odruchami . Tygodnik Wprost nie ma "najlepszej reputacji" i nie cieszy sie szacunkiem wsrod patriotow . Czy nie chodzi w tej grze tasmami o sprowokowanie Polakow do wyjscia na ulice aby poprosic sasiadow o pomoc , aby ostatecznie rozprawic sie z opozycja i patriotami , prawa do wezwania sasiadow o pomoc sa juz zatwierdzone . Skoro nie skonfiskowano tych tasm redakcji Wprost , to znaczy , ze ktos bardzo silny otworzyl parasol ochronny nad nimi . Nawet po ujawnieniu najbardziej kompromitujacych rozmow miedzy czlonkami tej mafii , POlszewicy nie oddadza wladzy , wiedza czym to im grozi . Pozostaje wiec pytanie co robic , czy czekac i jak dlugo jeszcze ?

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1430332

Nowe taśmy pokazują, że Giertych, przyjaciel Tuska i Sikorskiego, pasuje jak ulał do tej bandy spekulantów i geszefciarzy, zwanej z niewiadomego powodu rządem.
Idealny kandydat na zastąpienie Sienkiewicza. A sam Sienkiewicz ? Pójdzie pewnie "w ambasadory".

Vote up!
3
Vote down!
0
#1430255

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1430338

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ptrzby czgklwk pkzywn.Dp mz byc l kmn kp tz n psj b t n jst kp kmn tylk trdycyjn ndjnsk kldnk z kmn symblzjc

czlwk ktry byl w tym mjsc.

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1430340

Przeciętny Polak uważa się za obywatela cywilizowanego kraju a jednocześnie głosuje i popiera bandytów i złodziei i udaje, że nie widzi, że rząd, premier i prezydent to przestępcza organizacja, mafia!
W cywilizowanym kraju ci bandyci nigdy nie zostaliby politykami a jeżeli nawet udało by im się jakoś wśliznąć do polityki i władzy to natychmiast, po pierwszej nawet drobnej wpadce, zostaliby usunięci i rozliczeni! Drzewiecki, ten złodziej, dobrze wiedział co mówi, kiedy powiedział, że Polska to dziki kraj, bo któż inny jak nie tacy złodzieje jak on, lepiej się orientuje w tym, kim jest postkomunistyczna mafia! Polska to dziki kraj i pozostanie nim tak długo, jak długo przeciętny Polak nie zacznie myśleć jak uczciwy i porządny człowiek! Kradzione nie tuczy, kradzione nie tuczy, droga Polko, drogi Polaku. Tam, gdzie złodziejstwo jest na piedestale, tam nie ma nic oprócz nędzy i upadku! Wstyd i hańba, wstyd i hańba, żeby udawać, że nic się nie dzieje! Sami sobie kopiecie w zadek!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1430368

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

przeciw i stosuje prawo kalego wszedzie gdzie moze.

Tym co glosuja wystarcza ochlapy z panskiego stolu i laszenie sie za poklepywanie.

Ten kto sie urodzil niewolnikiem niewolnikiem zostanie bo nie zna innej alternatywy zycia.

Polacy sie smieja niewiedzac ze sami siebie sie smieja,polacy zlorzecza nie widzac ze sami za stan rzeczy ponasz wine.

Na szczescie nie wszyscy i tu jest jest wlasnie nasz rola zeby polaczkom pokazywac jak Polska powinna wygladc, ale ta niby demokracja stwarze dyktature ciemnoty

ktora jest podtrzymywana i wypracowywana przez postPRLowskie media

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1430381