Słowo Boże do Marii Michaliny od Apokalipsy

Obrazek użytkownika pokrzywa
Kraj

http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/mm-od-apokczix-ordzia-qsekretneq

Słowo Boże do Marii Michaliny od Apokalipsy

6-7VI2020r.
Pierwsza sobota miesiąca czerwca oraz Niedziela Najświętszej Trójcy

+++ W Imię Boga w Trójcy Jedynego.  Po przyjęciu komunii świętej Żywego Chrystusa  obecnego w krwi i ciele, pytanie: „Czy przyjmiesz Słowo Boże"? Pouczenie da Królowa Polski dla swoich wybranych dzieci.

/Przepraszam Królu Królów Oblubieńczy, że ośmielam się prosić o potwierdzenie/. Tak. Z  radością tego pragnie Trójca Święta, przecież obchodzicie JEJ Majestatu Święto, która działa w jedności, miłości Ojca Syna i Ducha Świętego i pouczą was o wszystkim apostołowie tych czasów apokaliptycznych. Potwierdzenie: Księga Daniela 8 rozdział werset 16, zapisz: I spomiędzy Ulaju usłyszałem głos, który zawołał i powiedział : Gabrielu wytłumacz mu to widzenie "Kozioł urósł niezmiernie, ale gdy był w pełni sił wielki róg uległ złamaniu, a w jego miejscu wyrosły cztery inne - ku czterem stronom świata".

Ten przekaz da wybrana Córa Syjonu Maryja Najświętsza, bo taka jest wola Naszego Majestatu Trójcy Świętej. Amen. Amen. Amen. Zapalisz światło w Godzinie miłosierdzia Bożego, by ci towarzyszyło przy przyjęciu tego świętego pouczenia i rozproszyło ciemności dla tych synów i córek, które będą  je zgłębiać. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

W godzinie Apelu Jasnogórskiej Hetmanki, spisz to "Słowo Boże", które mocą Ducha Świętego usłyszysz w swoim sercu. Amen. Amen. Amen.

/W godzinie Apelu Jasnogórskiej Hetmanki, polecenia założenia świętego szkaplerza i potwierdzenie, że mocą Ducha Świętego przemówi Bolesna Królowa Polski z Lichenia/.

Pozdrawiam was drogie dzieci oddane w niewolę Mojego Macierzyńskiego Serca Niepokalanego. Jako Matka Jezusa Króla Polski mogę liczyć tylko na wasze wsparcie duchowe, modlitewne, uczynkowe. To wy - wspólnoty parafialne, grupy modlitewne,  jesteście przedłużeniem  rąk Mojego Syna Jezusa Chrystusa Króla Polski, ponieważ jesteście JEGO Mistycznym Ciałem  jako mębre /członki/ złączone  mocą Ducha Świętego w jedności Trójcy Świętej. A jesteście złączeni poprzez tą stronę internetową św. JPII w  Przymierzu Bożej Miłości.

Wasza odpowiedzialność chrześcijańska jest dojrzała we wierze, ponieważ trwacie w szkole Jezusa Chrystusa Króla Polski i Mnie Królowej Polski. Dlatego też zwracam sie do was Moje drogie wybrane dzieci - Apostołowie czasów apokaliptycznych, by zachować wiarę Ojców waszych w Polsce, na Nowe Jeruzalem wybrana; więc niech da owoce i przykład.

Dziecko moje MM od Apokalipsy, mała oblubienico Trójcy Świętej, teraz o tym szczególnym święcie o Dniu Boga Ojca, którego nabożeństwo należy wprowadzić  i łaskę wyprosić, czego jak dotąd  hierarchowie Kościoła św. katolickiego będący na stanowiskach arcybiskupów, biskupów nie ustalili.

Dlatego też wy wybrane dzieci Królowej Polski i Króla Polski proście nieustannie o tą łaskę wiary, bo Bóg Ojciec Wszechmogący zawarł  z wami Elekci Chrystusa Króla to  Przymierze Miłości jak  z Abrahamem, Izakiem, Jakubem,  Józefem...itd, z wybranymi papieżami więc ze św. JPII, a którego  EPISKOPAT POLSKI NIE ODNOWIŁ, jak było polecone przez  WYBRANYCH PROROKÓW TYCH CZASÓW.

Dzieci kochane, jest wielka walka duchowa pośród  przedstawicieli Rządu w Polsce, ale nie polskiego, jak również przedstawicieli Kościoła świętego, nad którym teraz ma władzę Wysoki Komitet na rzecz Ludzkiego Braterstwa. Jeśli chodzi o to łączenie rzekomo wszystkich religii: islamu, judaizmu, chrześcijan - podpisany przez Franciszka w Emiratach Saudyjskich w Abusu,  to straciliśmy autonomię.   Jedna religia, ale nie w BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO, jeden rząd GLOBALISTÓW  - TO RZĄD MASOŃSKI.

Dzieci Moje wybrane nie możecie liczyć na nikogo, tylko w  Boga w Trójcy Jedynego, to jest Krąg Bożej Miłości łączący was w jedno, to jest w wierze, nadziei i miłości. Jednak żądamy, by wasza wolna wola poddała się świętej Woli Bożej.

Ale mówię wam, przychodzi czas rozliczenia - prześwietlenia waszych sumień, dlatego też przygotujcie się; sakrament pokuty potrzebny, pojednanie w rodzinach i pośród zwaśnionych biskupów i kapłanów.

Módlcie się, módlcie się. Różańca świętego z rąk nie wypuszczajcie jak czynił to św. JPII, św.o. Pio. i innych świętych przykłady macie. Adoracja Najświętszego Sakramentu, pokuta, pokuta jak prosiłam w Fatimie, a teraz w wielu miejscach są cuda eucharystyczne. Jak myślicie, dlaczego?  By udowodnić, że Mój Syn jest żywy w Eucharystii, a teraz te profanacje  przyjmowania Hostii Konsekrowanej na rękę, walka wręcz z kapłanami, którzy boją się korony wirusa bardziej niż wierni. Nie można na siłę kazać dzieciom Moim przyjmować Eucharystii na stojąco i na rękę, a niejednokrotnie podawać w rękawiczkach tu w Italii - nawet w sanktuarium św.o. Pio.

A teraz zbliża sie święto Bożego Ciała - KORPUS DOMINUM. PROCESJI NIE BĘDZIE, NIE POZWOLĄ MASONI WYJŚĆ MOJEMU SYNOWI, by błogosławił jak mówi ta pieśń – „Zróbcie Mu miejsce Pan idzie z nieba”......... i wcześniej przez trzy miesięcy nie pozwolono Moim dzieciom korzystać z daru Mszy Świętej, którzy tego pragną jak w tej pieśni – „My chcemy Boga Panno Święta, o usłysz naszych błagań głos”.........

To nowe zadanie o jakie proszę, to jest wspólna nasza misja ratowania Kościoła katolickiego, bo barka piotrowa nie ma sternika, zacumowała, ale bez żagla jak powiedział św. JPII nie wypłyniemy na głębię.

Dziecko Moje MM od Apokalipsy, wszystko z dopustu Bożego, oczyszczenie narodów trwa. Jak mówiłam Polskę nasze Królestwo chcieliśmy uratować, ale nieposłuszny natchnieniom Ducha Świętego EP, jego arcybiskupi, biskupi, kapłani są tego przyczyną, bo Bóg w Trójcy Jedyny dał swoim dzieciom wolną wolę, by odróżnić was od zwierząt, bo na obraz Syna Człowieczego was stworzył.

Trzeba wielkiego wynagrodzenia, dlatego o post was proszę, kto może to przed Świętem Bożego Ciała was proszę, oraz świętem  Najświętszego Serca Pana Jezusa i Mojego Niepokalanego Serca to jest 3 dni. Jak kto może, macie moje błogosławieństwo, które wyprosiłam u Mojego Syna a waszego Króla Polski.

Można też ofiarować nowennę  9 dni postu zaczynając od  10 VI do 18 VI i zamówić Msze  Święte wynagradzające w dniu Bożego Ciała, w Święto Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Mojego.

To są Moje prośby, ufam, że dla Matki Chrystusa i waszej ten dar dacie. Jest to ratunek w potrzebie, niech błogosławieństwo Boga w Trójcy Jedynego Ojca, Syna i Ducha Świętego spłynie przez ręce i Serce Najświętsze Pana Jezusa i Moje Niepokalane Serce i pozostanie na wieki za wstawiennictwem przeczystego Serca Świętego Józefa. Amen. Amen. Amen.

Potwierdzenie Psalm 38/6 temat: Błaganie nieszczęśliwego grzesznika. "Cuchną, ropieją mu rany na skutek mego szaleństwa".

Pozdrawiam jeszcze moje wybrane dzieci zebrane na modlitwie w Domu Panny Ubogiej i św. JPII i błogosławię w   IMIĘ OJCA SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. Amen . Amen. Amen.  W ten dzień Święta Trójcy Przenajświętszej mówię, wasza modlitwa jest balsamem na Moje Bolesne Serce Niepokalane, którą mogę ofiarować jako woń kadzidła dla Boga Ojca w Trójcy Jedynego. Przytulam was do Serca Mojego Niepokalanego i w Sercu Macierzyńskim trwajcie nieustannie ufni. Tak trzeba dobrej woli córko Moja Janino , zaangażowania, modlitwy, by się zjednoczyć w modlitewnym czuwaniu, uwielbieniu. Każdego po imieniu zaprosił Mój Syn Król Polski i Ja Królowa Polski. Przyprowadził was Anioł Pokoju i Anioł Stróż Polski AVE, bo wielka jest miłość Majestatu Trójcy Świętej. Pochylcie głowy, bo teraz was błogosławi w Imię Ojca Przedwiecznego Jego Miłości Imienia Jezus, Syna Człowieczego i Ducha Świętego Nauczyciela Narodu Polskiego. Amen. Amen. Amen. I niech to błogosławieństwo pozostanie z wami na wieki. Potwierdzenie "Słowa Bożego" Psalm Dawidowy 16/2 "Mówię Panu Temat: Bóg Najwyższy dobrem w życiu i po śmierci.

Bogu w Trójcy Jedynemu niech będzie chwała i uwielbienie teraz zawsze i na wieki wieków. Amen. MM od Apokalipsy, uniżona sługa w posłudze w pełnym Totus Tuus. Italia 07.06. 2020r.

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.2 (głosów:4)

Komentarze

Napisz MM od Apokalipsy wybranko Trójcy Przenajświętszej, z której Majestatu Świętej Woli podaję to święte pouczenie na te Czasy Ostateczne, gdzie wy Narodzie Polski i świata całego jesteście w przededniu tego zapowiedzianego wydarzenia, „Sądu Małego Ducha Świętego”.

Kiedy zagrzmią trąby anielskie na cztery strony świata, to każde stworzenie Boże padnie na kolana, by błagać o Miłosierdzie Boże.

Tym, którzy są przygotowani przez modlitwę, staną w prawdzie i duchu i pokorze serca przed tronem Boga Sprawiedliwego - nic im się nie stanie złego, a raczej przybliżą sobie wizję królowania z Bogiem w Trójcy Jedynym. Tym zaś, co szydzili i nadal szydzą z Praw Bożych, wypaczając naukę świętych Apostołów, testament Boga Ojca Przedwiecznego dany na górze Synaj w postaci tablic kamiennych, gdzie Dekalog został wypisany „Palcem Bożym"- nastanie czas wielkiej trwogi śmiertelnej.

Jeżeli nie wzbudzą doskonałego żalu za swoje grzechy w tym momencie Wielkiego Aktu Bożego Miłosierdzia i nikt z rodziny im tego, tj. nawrócenia nie wyprosił - to będzie czarna rozpacz, zginą marnie. A będzie duża liczba dusz ludzkich nieprzygotowanych, będą na pogrzebanie.

Wiem, AMM od Apokalipsy - zastanawiasz się, jak to spotkanie duszy człowieczej z Bogiem Sędzią Sprawiedliwym ująć?

Napisz: Niech każda dusza człowiecza trwa w milczeniu „bo Gniew Ojca Przedwiecznego jest bliski", jak usłyszałaś na modlitwie. I to się stanie bardzo szybko.

Niech nikt nie waży się odrzucić tego pouczenia, gdzie dziś z łaski Królowej Polski, Pani Częstochowskiej, Królowej Archaniołów i Aniołów mówię, ostrzegając Naród Wybrany- Nowe Jeruzalem, gdzie ostanie się was mała garstka. Bo nie odczytali faryzeusze, uczeni w piśmie - czasu nawiedzenia, zlekceważyli proroctwa dane na te czasy, zarówno osób konsekrowanych jak i świeckich.

http://www.domymodlitwyjp2.pl/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

pokrzywa

#1642747

to żyjącym grzesznikom można wyprosić nawrócenie, i już polecą żywcem do nieba?

dość nieciekawie, że nieprzygotowani będą na pogrzebanie, oczywiście zaprzecza to miłosierdziu i sprawiedliwości ale pozwala różnym samozwanczym prorokom dorobic sobie misję, ze niby dla dobra innych ostrzegają a ich wyznawcy rezonują, powielając dalej

ale po co wnikać, skoro przekazy tej MM, rzekomo różnych postaci (zmieniających się nieraz płynnie niczym na ekranie telewizora) uwiarygadniają oszołomstwo michałowskiego, tzw. cypriana polaka. mamy uwierzyć, że mieszkamy we wnętrzu wklęsłej ziemi, że mosbacher to transwestyta a kaczyński z macierewiczem ruscy agenci (to oskarżenia dla nagłośnienia), że guru z szabelką ma wymordować miliony niewinnych, że mojżesz to słowianin itp. bzdury?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1642794