Kosovo je Srpsko! a Krym?! Zidiociała dyplomacja UE i USA poszła na tzw poprawność i skoczyła na główkę do basenu bez wody!

Obrazek użytkownika antysalon
Świat

Siedem lat temu idioci z UE i USA skoczyli na główkę do basenu bez wody. A dziś!? Dyplomatoły z UE oraz USA sprokurowali obecną sytuację na Krymie. I pewnie najchętniej by zapomnieli, że w lutym właśnie minęło już siedem lat od ich idiotycznej interwencji ograbiającej Serbię z jej terytorium.
A Putin jakże chętnie posłuży się tym casusem zamierzając ograbić Ukrainę z Krymu!
I czy tylko z Krymu?!

A Kosovo je Srpsko!
Historycznie rzecz ujmując Kosowo dla Serbów to serce ich państwowości.
Bo to tak jakby Polsce odebrać naszą kolebkę państwowości Wielkopolskę i Małopolskę!

W lutym minął siódmy rok od nielegalnej, samozwańczej proklamacji państwa Kosowskiego. Ta autonomiczna albańska prowincja oderwała się od Serbii, z którą stanowiła integralną całość w świetle prawa międzynarodowego. Do tej sfory dołączył niestety rząd RP, mimo że rok wcześniej minister spraw zagranicznych tego rządu i jego prominentny polityk widzieli to całkiem inaczej.
I placet na to dała Unia Europejskiej oraz Stany Zjednoczone tworząc twór sztuczny, budowany z finansów wahabitów. Niestety i owoczesny rząd polski pod naciskiem też dał się na to nabrać.
Pożyteczni idioci UE oraz O,bama ślepo zawierzyli w demokratyczne mrzonki-pierdoły kierując się tzw „prawami człowieka> w Kosowie I powstało państwo zbudowane za wahhabickie pieniądze będące zagrożeniem dla chrześcijańskiego dziedzictwa Europy.
I czym dzisiaj jest państwo Kosowskie? To siedlisko przestępczości mafijnej, baza przerzutowa narkotyków na kontynent. Afganistan, światowy lider uprawy i handlu opium jako pierwszy uznał Kosowo!

Znamiennym jest to, że w Polsce jedynie na stadionach kibice od lat nie mogą pogodzić się z tą dyplomatołkowatą decyzją i manifestują na rzecz serbskiego Kosova.

A dziś Putin sobie rozgrywa jak na razie Krym według scenariusza z Kosova sprzed siedmiu laty. Sześc lat wcześniej casus
Kosova poslużył mu ograbić terytorium Gruzji.

I co dzisiaj na to wszystko dyplomatoły UE, USA oraz ci odTusk,owi!?
Skoro Krym jest ukraiński!, to i Kosovo je Srpsko!!!
TAK CZY NIE?!

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)

Komentarze

że Krym jest kolebką Ukrainy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Lotna

 

#420356

Dyplomacja UE i USA co prawda poszła na poprawność polityczną, jednak na główke bynajmniej nie skoczyła. Przeciwnie. Wylądował miekko na spadochronie.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#420372