Prezydentem PAD, czy gauleiter reprezentujący Niemcy/Merkel ?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Pojutrze mamy wybór czy prezydentem Polski będzie Polak, reprezentujący sprawy Polski, a takim jest PAD, czy gauleiter reprezentujący sprawy Niemiec i Merkel,  a takim jest Trzaskowski.
Trzaskowski człowiek, który w jednym zdaniu potrafi postawić jakąś tezę, żeby w drugim sobie zaprzeczyć. Facet, który był współautorem rezolucji przeciwko Polsce, a członkowie partii (PO), której jest członkiem, głosują za rezolucją,  która chce karać finansowo Polskę.
W wielu krajach jest ostry konflikt polityczny, we Francji, Włoszech, Hiszpanii, ale żadnemu z europosłów z tych krajów nawet na myśl nie przyszło, żeby szkodzić własnemu krajowi, w tamtych krajach, ktoś taki byłby poddany ostracyzmowi  i byłby skończony w polityce.W Polsce  gdzie 80% prasy jest w rękach niemieckich, kto ma takie naganne zachowania wytykać, a przykład Fucka niemieckiej polskojęzycznej gadzinówki z jej red. Naczelną  frau Kozlowski, pokazuje, jak niemieckie polskojęzyczne media chcą kierować polskimi nastrojami społecznymi i wpływać na wynik wyborów.
Donald Tusk, który mówił ,że polskość to nienormalność był wiernym giermkiem Niemców, za poklepanie po plecach robił wszystko co Niemcy chcieli, w nagrodę dostał wysokie stanowisko w UE, czy drogą Tuska chce podążać Trzaskowski?
PO chce być taka zaje-fajna, chce być taka nowoczesna jak to jest w Europie, ale my jesteśmy Polakami, mamy swoją historię,  tradycję, wiarę i kulturę, i tylko PAD gwarantuje, że zostaniemy w tym nurcie. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:9)

Komentarze

Sondaż on-line, przed wieczornymi serwisami informacyjnymi. 

Stan na godz. 18.00 (6h przed ciszą)

Bukmacherzy, u których Polacy głosują na wynik wyborów własnymi pieniędzmi, mówią, że: 

AD 1,45 (prawdopodobieństwo wygranej 69 %) 
RT 2,75

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1638270

Bardziej wierzę bukmacherom niż sondażownią.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1638286

Nawet niepoprawność pomiarową, pomijam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Emil Cioran: "Stróżka stawiająca sobie pytania na temat sensu życia jest filozofem bardziej aniżeli historyk filozofii".

#1638338

Niemcy wolą Trzaskowskiego bo poprze Nordstrim 2, zablokuje lotnisko pod Łodzią i nie chce reparacji wojennych. Już się mieszają w wybory artykułem szkalującym Dudę w Fakcie
https://www.salon24.pl/u/dzialka/1059372,niemcy-i-rosja-wola-trzaskowskiego

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1638298