Czy Putina zeżre rak i dobije Parkinson.Oby!!!

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Świat

Putin ma przejść operację raka i przekaże władzę swojemu twardogłowemu szefowi szpiegów, jak twierdzi informator Kremla. Zdrowie rosyjskiego tyrana było źródłem wielu spekulacji w związku z doniesieniami, że walczy on zarówno z rakiem żołądka, jak i z chorobą Parkinsona.
Ale teraz pojawiły się doniesienia, że ​​70-letni Putin może wkrótce zniknąć na pewien czas(idzie pod nóż), a władzę przejmie Nikołaj Patruszew.
70-letni Patruszew jest postrzegany jako kluczowy architekt ukraińskiej strategii wojennej i człowiek, który przekonał Putina, że ​​Kijów jest zalany neonazistami.

 

 

Oświadczenie zostało zgłoszone w rosyjskim serwisie medialnym General SVR, który po raz pierwszy poruszył kwestie zdrowia Putina około 18 miesięcy temu.
Cytują anonimowego byłego wysokiego rangą przedstawiciela wojskowego Kremla, który powiedział: „Putin mówił, że będzie przechodził procedury medyczne”.
     W wideo, w którym źródło, którego głos wydaje się być zamaskowany, ujawnia, że ​​„lekarze twierdzą, że potrzebuje on operacji, ale data nie została jeszcze ustalona”„Będzie miał operację i kiedy będzie ubezwłasnowolniony”, mówi, dodając, że „myśli, że potrwa to na krótki czas” Następnie spekulował, że problemy zdrowotne Putina mogą się pogorszyć.
    „A co, jeśli nagle Putin bedzie musial isc do szpitala?” – powiedział. „Dobrze wiemy, że ma raka i chorobę Parkinsona, o czym wielokrotnie mówiliśmy. „Przez jakiś czas można było to powstrzymać, ale teraz przebieg choroby postępuje”.
Kiedy dokładnie Putin trafi do szpitala, nie jest jasne, ale jest mało prawdopodobne, aby przed 9 maja, kiedy przewodniczy on  obchodom Dnia Zwycięstwa

    Brytyjski sekretarz obrony Ben Wallace ostrzegł, że Putin może wykorzystać ten dzień na ogłoszenie mobilizacji swoich rezerw do ostatecznego ataku na Ukrainę. Ben Wallace powiedział : „Prawdopodobnie Putin zadeklaruje… że jesteśmy teraz w stanie wojny że światowymi nazistami i musimy masowo zmobilizować naród rosyjski.
    „Putin, który zawiódł w prawie wszystkich celach, może starać się skonsolidować to, co ma… i być po prostu rodzajem raka w kraju”. Pojawia się, gdy szefowie wojskowi wezwali teraz Putina do porzucenia terminu „operacja specjalna” używanego do inwazji i zamiast tego wypowiedzieli wojnę Ukrainie – co umożliwiłoby masową mobilizację wojsk rosyjskich.
Wojna totalną pozwoliłaby Moskwie powołać więcej poborowych, wprowadzić stan wojenny, a także ubiegać się o wsparcie jej międzynarodowych sojuszników - takich jak Białoruś.

 

 

Źródło bliskie rosyjskim szefom wojskowym powiedziało dla The Telegraph: „Wojsko jest oburzone, że atak na Kijów się nie powiódł i zakończył się wielkim blamażem". „Ludzie w wojsku szukają odwetu za porażki z przeszłości i chcą iść dalej na Ukrainie”.

PS.
Moja prywatna opina:
Ten śmieć Putin wie, że zostało mu kilka miesięcy zycia i postanowił za wszelką cenę spróbować realizować swoje  ZSRR 2.0. Dlatego ta cała wojna w ogóle wybuchła mimo iż ż Rosja nie była do niej przygotowana bo to papierowe wojsko.Skorumpowane.Zdolne tylko do morderstw dzieci i cywili

]]>https://www.the-sun.com/news/5236303/putin-undergo-cancer-operation/]]>

 

]]>https://naszeblogi.pl/62398-czy-putina-zezre-rak-i-dobije-parkinsonoby]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Panie doktorze, jak przebiegła operacja?
- a to nie była sekcja?

Vote up!
5
Vote down!
0
#1644009

Bu dijesz ty!

No i casting na "uzdrowionego" cara przeprowadzony.

Kolejny sobowtór poprawiony, gotów do standardowych wystąpień i przemówień z promptera.

Aha.

Jeszcze obowiązkowe złożenie hołdu   przed mauzoleum porotoputina.

Sprzed jakichś 10- ciu lat.

Prawdopodobnie zajezdziła go kolejna młoda żona.

Ech, te problemy sercowe.

A może to zasługa teściowych?

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1644037