ZDRAJCA TUSK MA PROGRAM NA POLSKĘ!

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Prawicowi publicyści podkreślali od wielu lat, że Platforma Obywatelska nie ma żadnego programu – poza organizowaniem puczów, zadym i Majdanów, czemu towarzyszyły zapowiedzi o likwidacji TVP, CBA, IPN oraz aresztowaniu działaczy PIS, gdy Platforma Obywatelska obali wreszcie znienawidzony rząd. Hitem w sieci stała się wypowiedź poseł Izabeli Leszczyny. Była wiceminister w rządzie PO-PSL oświadczyła, że nie ujawni jakie pomysły Platforma ma dla Polaków… w obawie, że „PiS je podkradnie i zrealizuje”. Internauci pękali ze śmiechu zaznaczając, że najpierw trzeba mieć pomysły, żeby je komukolwiek pokazać…

Warto dodać, że Iza Leszczyna – wybitna ekonomistka Platformy Obywatelskiej – to była nauczycielka polskiego w szkole podstawowej, którą Donald Tusk rzucił na Ministerstwo Finansów, by świeżym okiem kompletnej dyletantki rozwiązała problemy finansowe rządu PO-PSL. Przypomnę, że Polska za rządów Tuska była objęta przez UE klauzulą nadmiernego deficytu co sprawiło, że rząd Tuska zamroził emerytury i pensje urzędnicze – w tym dla nauczycieli, lekarzy i służb mundurowych. „Piniędzy nie było” i miało nie być za koalicji PO-PSL, która jednak szczęśliwie przegrała wybory w 2015 roku i wybory następne.

W obliczu kolejnej klęski wyborczej, pijarowcy Platformy zdecydowali o skorzystaniu z pomocy RFN-u, czyli wunderwaffe – niezawodnej broni niemieckiej w osobie Donalda Tuska. Nie trzeba przypominać, że usunięcie Wlk. Brytanii - największego wroga Niemiec w UE to w dużej mierze zasługa Donalda Tuska – ówczesnego szefa Rady Europejskiej, zwanego Królem Europy. Prośba Platformy została wysłuchana i Angela Merkel wysłała na Polskę swego pupilka- najwierniejszego z wiernych jej wszystkich Niemców.

Namiestnik Angeli po przybyciu do Polski od razu zdefiniował, co Polakom jest najbardziej potrzebne: to wojna z PIS-em! : „Największym złem jest PiS, którego bez żadnych moralnych zahamowań trzeba zwalczać każdym dostępnym sposobem. To musi stać się jedynym programem politycznym na dziś całej opozycji pod moim dowództwem. Zjednoczenie się opozycji, którą podejmuję się kierować, będzie dowodem patriotyzmu” - oświadczył Fuhrer totalnej opozycji.

Z dniem przybycia niemieckiego wunderwaffe do Polski -  Fuhrer Tusk rozpoczął systematyczne akcje dywersyjne przeciwko Polsce – także na forum Parlamentu Europejskiego, jako że kierowana przez Tuska ( z woli Niemiec) Europejska Partia Ludowa jest liczebnie największa w PE. Z kolei Platforma Obywatelska - to przybudówka niemieckiego CDU zbudowana przez Tuska za niemieckie pieniądze. Nie było więc niespodzianką, że oprócz zapowiedzi Tuska o jego braku zahamowań w zwalczaniu PIS-u „każdym dostępnym sposobem” –  sam Fûhrer lub przy pomocy funkcjonariuszy przybudówki CDU zapowiedział walkę z polskim Kościołem i Krzyżami (tzw.”opiłowanie katolików”), związki partnerskie i aborcję na życzenie. Zwieńczeniem operacji wojennych Fûhrera Tuska przeciwko Polsce stało się przyłączenie Platformy Obywatelskiej, partii Hołowni i Lewicy do wojny hybrydowej Łukaszenki i Putina z Polską!  

W sejmowym głosowaniu w dniu 14 października br. budowę muru na granicy z Białorusią poparło 274 posłów: PiS, Koalicja Polska i Konfederacja, posłowie Porozumienia, Kukiz'15, Polskich Spraw i trzej posłowie niezrzeszeni. Przeciw było 174 - z Koalicji Obywatelskiej, Lewicy, Polski 2050 i poseł Mniejszości Niemieckiej Ryszard Galla (niezrzeszony). Jeden poseł, Bogusław Sonik z KO, się wstrzymał.

Wkrótce też Fûhrer Tusk wygłosił swoje credo na temat „programu” Platformy Obywatelskiej: To jest najbardziej bałamutne określenie, że Platforma jest tylko antyPiS-em i to nie wystarczy. Dlaczego to jest bałamutne? Bo jest z definicji jakby negatywne. Być przeciwko PiS-owi, skutecznie mobilizować Polaków do tego, aby przegłosowali zmianę tej władzy, jest najbardziej pozytywnym programem politycznym w historii od 89 roku — zwierzył się Lisowi niemiecki dywersant.

Fûhrer Tusk – wunderwaffe Rzeszy niemieckiej ma więc tylko jeden program na Polskę: jest nim likwidacja Polski i czystki etniczne, prowadzone już przez Niemców i Sowietów w imię „postępu”. To Hitler i Stalin przewidzieli likwidację Polski – „bękarta Europy” - choć przewidzieć nie mogli, że 82 lata po podpisaniu paktu Ribbentrop-Mołotow znajdzie się mega-zdrajca Polski – wykonawca ich woli. 

Führer Donald Tusk wszystko bowiem zrobi "Für Deutschland" i to bez żadnych moralnych zahamowań.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

- za platformy zdrajców i agentów był dokonywany kolejny rozbiór Polski.

Może Polacy myśleli że to będzie wyglądało tak że ktoś im rozbierze szafę w domu i najpierw zacznie ścianki od szafy a potem drzwi wynosić i to będzie taki rozbiór i zdążą zauważyć że "coś nie gra".

Nie, nie - to inaczej wygląda bo poprzez agentów w urzędach kradnie się "zgodnie z prawem" - na oczach ogłupionego narodu całe państwo.

Dlatego też ważne stanowiska wtedy obsadza się agentami a inne głupkami takimi co widzieli "samoloty bez głowy" - albo tak jak Kopacz w Niemczech salut oddają do ulicznej latarni a potem szła na płot z opuszczonym łbem jak byk na czerwoną płachtę torreadora.

Vote up!
0
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1635165

Likwidacja Polski: Donald Tusk na Kongresie Kaszubskim przedstawił Pomorską Ideę Regionalną – program pełnej autonomii dla Pomorza (Kaszub)

Donald Tusk 13 czerwca 1992 r. na Kongresie Kaszubskim przedstawił Pomorską Ideę Regionalną – swój program pełnej autonomii dla Pomorza (Kaszub), które powinno posiadać nie tylko własny rząd, ale własne wojsko i własne pieniądze. „Czy człowiek, który od wielu lat wykazuje działanie na rzecz dezintegracji Polski i narodu Polskiego może być premierem i kandydować na prezydenta? Gdzie i po co Polskę zaprowadzi”. Tak dzisiaj „bez strachu” przedstawia sprawę Albin Siwak – znana postać z PRL.

Większy fragment wspomnień Albina Siwaka na temat Tuska i jego wizji LANDYZACJI czy też LIKWIDACJI Polski tutaj:
http://ptto.wordpress.com/2013/03/23/likwidacja-polski-donald-tusk-na-kongresie-kaszubskim-przedstawil-pomorska-idee-regionalna-program-pelnej-autonomii-dla-pomorza-kaszub/

Żeby "minusować" ten komentarz trzeba być kompletnym DEBILEM. No to policzmy ilu kompletnych DEBILI ocenia komentarze na niepoprawnych ...

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635238

Proszę zauważyć, że tu może ocenić komentarz chyba każdy; według moich obserwacji, nawet niezalogowany. Być może ta pała jest od kogoś z zewnątrz, nie z Niepoprawni. 

Vote up!
0
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1635248

Odezwała się ta, co mi obsikuje nogawki na neon24, gdzie mam zablokowane konto (BEZ POWODU, przez ignoranta Lipskiego https://swiatowidvideo.wordpress.com/pytanie-do-uzytkownikow-neon24/#comment-13 , http://swiatowid.video.blog/2021/11/07/migracja-serwera-neon24-do-polski-czyli-horror-informatyczny/ ) i nie mogę odpowiadać. Po tym, jak zapowiedziałem, że na neon24 odpowiadał nikomu na nic nie będę (chyba, że Lipski mnie publicznie przeprosi - czego nie zrobił i nie sądzę, żeby to zrobił: https://swiatowidvideo.wordpress.com/2021/10/25/notka-powitalna/ ). Ta, co chamsko nie zamieszcza linka do wpisu na moim blogu ( http://swiatowid.video.blog/2021/09/12/czy-polska-bedzie-miec-sojusznikow-odpowiadam-p-zieminskiemu/ - mimo, że apeluję o linkowanie do mojego blogu swiatowid.video.blog a nie tego, co zostało na neon24 i nie mam jak tego stamtąd zabrać - bo konto zablokowane), kiedy tnie z niego cytaty jak jej wygodnie, pod tezę, wycinając z kontekstu.

Jak można być taką [tu proszę wstawić stosowne do sytuacji obelgi pod Pani adresem].
___
Edycja: poprawa literówek

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635251

 (...)kiedy tnie z niego cytaty jak jej wygodnie, pod tezę, wycinając z kontekstu.

Jak można być taką [tu proszę wstawić stosowne do sytuacji obelgi pod Pani adresem].

__________________

Ja nie należę do administracji Neon24, więc nie rozumiem skąd te pretensje do mnie. 

Nie wiem też o co w tej całe sprawie chodzi. 

Żegnam.

Vote up!
0
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1635253

Ma Pani słabą pamięć
... do nagich torsów Putina na słowiańskim wałachu.

Aaa, to o to chodziło. Tak, o to.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635258

To mocne słowa. Lepiej ich nie używać. Żeby być zdrajcą, trzeba być Polakiem (jak Poniński, Wanda Wasilewska i tysiące innych). Facet tak luźno związany z Polską (ma dowód osobisty i przebywa czasem w pobliżu Polaków) nie może być zdrajcą.

Vote up!
0
Vote down!
0

Leopold

#1635196

..........Führer Donald Tusk wszystko bowiem zrobi "Für Deutschland" i to bez żadnych moralnych zahamowań...........

matoł nic nie zrobi, bo jest cienki bolek.

matoły już tak majom.
Bredzić jeno potrafiom, i 
opluwać mądrzejszych.

durak matoł nie zmądrzał

z komina spadając.

A kysz!

Zgiń! przepadnij!

maro nieczysta.

 

Won stąd makrelski śmieciu.

Za Odrę POd kieckę makreli.

AMEN!

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635234

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635287

J.w.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635288

żadnych zdrajców!

Posłuchajmy jak pięknie śpiewa Mama Polka z Synkiem Polakiem.

Uwierz Polsko 

:

https://www.facebook.com/barbara.suckiel.1/videos/10214099291074566/

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635369

Teraz wiem już napewno

:

https://www.facebook.com/100010894332611/videos/1223848477988285

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635374

On się nie uważa za Polaka !

W wieku 5 lat nie mówił po naszemu.

Naszego języka zaczął się uczyć póżniej.

Jest wychowany w nienawiści do Polski.

Ma jednak duży problem że Niemcy nie uważają go za Niemca!

 

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#1635398