Błąd w kampanii Bosaka.

Obrazek użytkownika Traczew
Kraj

Wielce szanowny Panie Krzysztofie (jeśli można). Dał Pan straszą plamę wczoraj! Błąd decydujący!! Niegodny kandydata na Prezydenta RP.  Bardzo boleję nad błędem który Pan popełnił - a ma on charakter zarówno taktyczny jak i strategiczny. Martwię się tym dlatego, że uważam, iż Pan jako kandydat Konfederacji na Prezydenta RP pozytywnie się wyróżnia z grona liderów swego ugrupowania. Pragnę zaznaczyć jednak, że nie nie dostanie Pan mojego głosu, gdyż w Pana otoczeniu za dużo jest wygłupów Korwina, gęgania Brauna, "dziamborzenia" i "strzelistych aktów wolnościowych" Sośnierza. Jednakże, szczerze mówiąc, Pana kandydatura, mimo młodego wieku, jest poważna i jest najlepszą opcją z punktu widzenia interesów politycznych Konfy. Ale mniejsza z tym. Zajmijmy się teraz Panem i tym niesłychanym błędem który wczoraj Pan popełnił w kampanii wyborczej.

Na konferencji prasowej przed przedstawicielstwem UE w Warszawie, w pewnym momencie podszedł do Pana (i mikrofonu) Jego Najdostojniejsza Dostojność, Dziedzic z Chobielina, JAŚNIE PAN (!) Radosław Sikorski. Zaczął z Panem jakby polemizować i pouczać Pana i Pan (NIESTETY) zamiast przyjąć do wiadomości te uwagi najwybitniejszego polityka w Układzie Słonecznym (co tam w Układzie Słonecznym - w całej naszej galaktyce!!) i dostosować się do tej wszechgalaktycznej potęgi intelektualnej, ośmielił się dyskutować z tą nadzwyczajną wielkością polityczną i intelektualną. Jak Pan mógł zrobić coś podobnego? Pan nie zdaje sobie sprawy jaki ZASZCZYT Pana spotkał. Przecież Dziedzic z Chobielina pragnął pomóc Panu w zrozumieniu ważnych kwestii politycznych związanych z funkcjonowaniem UE, a Pan zamiast uważnie słuchać, mętnie odpowiadał. A przecież była okazja poduczyć się czegoś od Naszego Oxfordczyka, który podczas swych studiów tamże, poznał ludzi stanowiących dziś elitę polityczną Wielkiej Brytanii i nie tylko. Prócz zapoznanych tam polityków, Jaśnie Pan z Chobielina nawiązał też kontakty ze sferami bankowymi (zwłaszcza z powszechnie znanym Nikodemem Dyzmą) i wojskowością. Zamiast polemik, powinien Pan wykorzystać okazję i zapytać JAŚNIE PANA o aktualne zagadnienia międzynarodowe. Przecież, jak wieść niesie, Dziedzic z Chobielina doradza jednocześnie sztabom wyborczym Trumpa i Bidena w US i jest konsultantem Departamentu Stanu! Zlekceważył Pan okazję, która nieprędko się powtórzy, gdyż na Pana Dziedzica czeka już stanowisko Gubernatora Jowisza, które niebawem w Brukseli zostanie ustanowione. Miał Pan okazję choć otrzeć się o przedstawiciela pierwszej ligi polityki światowej i nie wykorzystał jej Pan. Szkoda, bo Jaśnie Pan był w dobrym nastroju i dobrotliwie tłumaczył Panu skomplikowane kwestie polityczne i prawne. Miał Pan szczęście, że Jaśnie Pan nie był wypełniony jowiszowym gniewem, jak to czasem bywa i nie beształ niedoświadczonych polityków ostrzeżeniami, iż ich dorżnie.

Cóż robić teraz Drogi Panie Krzysztofie? Trudno o dobrą radę, ale można pomarzyć, że sytuacja się powtórzy i Jaśnie Pan Dziedzic, zaszczyci powtórnie Pana konferencję prasową czy zgromadzenie Pańskich wyborców. Jeśli tak się zdarzy, to - usilnie doradzam - należy Jaśnie Pana Dziedzica powitać grzmiącymi oklaskami, później ustawić się rzędem, do pocałowania sygnetu na ręce Pana Gubernatora. Wprawdzie wrogowie Pana Dziedzica twierdzą, że kupił go za 15 złotych na Bazarze Różyckiego na straganie ze starzyzną, ale to nieprawda. Po oddaniu należnego hołdu Jaśnie Panu Dziedzicowi, należy dalej w kornym przykucu  wysłuchać co ma do powiedzenia i broń Boże nie polemizować. Po zakończeniu wypowiedzi Jaśnie Pana, należy oklaskiwać Go przez kilkanaście (przynajmniej) minut. Owację powinny zakończyć okrzyki: "genialne", "wspaniałe", "jakie to proste", "mądre". Jak Jaśnie Pan Dziedzic będzie się dostojnie oddalał, należy zastygnąć na chwilę w pełnym szacunku pokłonie. Czy to marzenie się spełni? Oby!! Tyle moich rad dla Pana, Panie Krzysztofie, odnośnie kampanii wyborczej którą Pan prowadzi. Stanowczo proszę, aby wystrzegał się Pan podobnych błędów w przyszłości. 

PS. No dość żartów. Oglądałem opisywany "incydent" w towarzystwie starego Krakusa, który "interwencję" Jaśnie Pana określił  starym krakowskim powiedzeniem -  "Mój Boże, co za KLARNET". 

Tekst opublikowany tez na S24

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (19 głosów)

Komentarze

Sam Bosak to błąd....natury

8-))))

Vote up!
9
Vote down!
-4
#1628615

Dziwolągiem natury jest, bez wątpienia, Jaśnie Pan Dziedzic.

Vote up!
10
Vote down!
0

Traczew

#1628616

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1628618

Ja widzę szanowny Panie Traczew, że to Pan aspirujesz do wyroczni - alfy i omegi, co to najlepiej wszystko wie, i każdemu może doradzać jak ma się zachować, cyt. 

 .......Jeśli tak się zdarzy, to - usilnie doradzam - należy Jaśnie Pana........

Schowaj Pan se te dorady do szuflady. 

Kudy waści do Bosaka! 

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1628649

Zwracam Panu uwagę, że notka ma charakter żartobliwy i w małym stopniu dotyczy Bosaka. Postaram się Panu wytłumaczyć, bo są jakieś problemy z interpretację. Żartuję sobie z Jaśnie Pana Dziedzica z Chobielina i Jego nadętego ego. Naprawdę wziął Pan moją notkę "na poważnie"? Że ona dotyczy Bosaka?  O Boże...... 

Vote up!
13
Vote down!
0

Traczew

#1628655

że Bosak nie zaorał "dziedzica z Chobielina", choć ten ostatni bardzo się o to prosił.

Szkoda wielka,

Vote up!
14
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1628662

Zgadzam się co do tego, że K. Bosak nie "zaorał" Sikorskiego, Sikorski zaorał się sam. Poszedł tam prowokować i zapewne później tego żałował.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1629114

jeśli uraziłem.

No ale najbardziej kolnęło mnie w oko stwierdzenie, że nie da Pan swego głosu na  Kandydata. To była motywacja mojego wpisu, nie żarty z dupka - dziedzica chobielińskiego, który dla mnie wartość ma mniejszą niż zero. Podobnie zresztą jak jego jaśnie "oświecona" małżonka, niejaka Aplebaum, pisująca w New York Times (od rzeczy najczęściej jeśli pisze o Polsce) Raz jeszcze przepraszam. A tutaj jak było

:

https://www.youtube.com/watch?v=6GeLG3W2vR8

 

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1628755

Niczym Pan mnie nie uraził. Natomiast moja wzmianka w notce, że nie będę głosował na Bosaka ze względu na polityków w Jego otoczeniu, nie oznacza, że eliminuję Bosaka jako kandydata ze względu na Jego wady czy słabości. Wręcz przeciwnie, jak napisałem, Bosak jest dziś najlepszą opcją dla Konfederacji w tych wyborach, gdy porównamy Go z innymi pretendentami o których się wcześniej mówiło. Pozdrowienia.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Traczew

#1628797

deepdance111 1 dzień temu

Radziu popełnił 3 błędy : 1.Bezczelnie zakłócił wywiad!!! 2.Nie przygotował się do wypowiedzi!!! 3.Został "zaorany" :) !!!

Vote up!
3
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1628989

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika markowa został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Acker Bilk - Mistrz nad Mistrzami

Vote up!
4
Vote down!
-8

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1628665

Serio?

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1628674

Nie, nie. Mój przyjaciel określił tak Jaśnie Pana Dziedzica.

Vote up!
7
Vote down!
0

Traczew

#1628703

Obu uważam za idiotów.I nie jest mi z tego powodu przykro
8-))))

 

pzdr.

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1628704

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika marek chrapan nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

wysyłanych i do niego miał nazwę - JNiTAJ (Jego Najwyższa i Totalnie Agenturalna Jołopowatość) ale na niego nie głosowałem, natomiast na obecnego w drugiej turze głosowałem jednak nie z tego powodu nie mogę podobnie nazwać i tego który w napełnioną beczkę pompuje wodę, a dlatego że nie można podobnych nazw stosować do dwóch osób.

Vote up!
3
Vote down!
-6

antyleming

#1628765

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Roman z USA został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

l Jędrk Dd.

Vote up!
0
Vote down!
-8

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1628767

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tylko Krzysztof Bosak może być prawdziwym bo niezawisłym Prezydentem!
Prawnik Andrzej Duda to budowniczy Polin. Nie ma głowy do innych spraw.
Powiem krótko: Prawnik Andrzej Duda to twarz 447 i stad takie parcie na te „wybory”.
Tu chodzi o nowy zamordyzm szykowany pod 447 a nie o wymyślonego jakiegoś wirusa który istnieje tylko w animacjach na cały ekran telewizora.

Zauważcie, że te animacje na cały ekran telewizora są KAŻDA INNA a więc nie wiedzą nawet jak ten „wirus” wygląda.
Tak czy siak, PiSiorom trzeba spuścić tęgi wpier…., za tę „pandemię” zamordyzmu.

P.S. UWAGA: Tych, którzy chcą wystać głos poczta, wraz z numerem PESEL i podpisem, przestrzegam jako windykator. Każdy kto wejdzie w posiadanie tych danych, może w ciągu 10 minut dostać „chwilówkę" na wasze nazwisko. Przez internet. Bez weryfikacji. Obudzicie się kurwa z tytułem

Vote up!
1
Vote down!
-5

panMarek

#1628817

Czytam szukam i dalej nic nie wiem co to jest ten Bosak.Ze szkoly pamietam ze tak nazywalo sie narzedzie urzywane przez strazakow i niektorych rybakow,ale bosak jako polityk?Do tego jeszcze kandydat na prezydenta RP,to jakas farsa.Brak programu w opowiadaniach ktore przedstawia brak logicznego wyjasnienia dlaczego probuje ubiegac sie o taki urzad,i sama forma przekazu jakas taka przasna,ale bardzo podobna do estradowego wyjca Kukiza.Wyjec ma doswiqdczenie z estrady a ten bosak skad?

Vote up!
7
Vote down!
-1

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1628833

Termin wyborów w Polsce w czasie kiedy w Niemczech trwa sezon zbierania szparagów jest łamaniem europejskiej solidarności i nieprzestrzeganiem traktatów o przepływie pracowników sezonowych.
Stąd już tylko krok do Polexit-u.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1628853