Donald rozserdywsia!

Obrazek użytkownika Traczew
Kraj

Mój Boże, co się dzieje. Król Europy, Donald I Leniwy "wściekł się" ponieważ kilku polityków Jego partii poszło sobie na imprezę urodzinową znanego dziennikarza Roberta Mazurka w czasie obrad Sejmu, gdzie trochę podjedli i popili winka (lub czegoś mocniejszego), rezygnując z wysłuchania wystąpienia prezesa NIK Banasia, które akurat miało miejsce w sali obrad Wysokiej Izby. Borys Budka i Tomuś Siemoniak po reprymendzie "wściekłego" Donalda I Leniwego "oddali się" do dyspozycji nowego Przewodniczącego PO, czyli Donalda Leniwego właśnie. Trzeci winny "co nie zachował standardów" niejaki Neuman, podobno nie ma już szans na zachowanie stanowiska szefa pomorskiej PO.

Faktycznie, wygląda na to że Donald Leniwy istotnie jest "wściekły" - ale zaraz zapytać wypada - właściwie o co chodzi? Ze wyszli z sali obrad? Podczas wystąpienia Banasia  na sali było może 50 osób. Że poszli coś wypić i zakąsić? No nie bądźmy nadmiernie drobiazgowi. Wielu posłów pije. Czasem nawet nie pijąc wygadują takie rzeczy jak alkoholicy w "cugu".  Że na imprezie u Mazurka stali obok politycznych wrogów (Suskiego i Cymańskiego). No tak, to poważna sprawa. Zwłaszcza, że rozmawiali z wrogami, zamiast wpić się zębami w ich gardła! Nie po to opposition führer zdziera gardło od miesiąca i szczuje na aktualną władzę, aby Jego podwładni pogaduszki sobie robili z wrogami zamiast ich zagryźć. Tak, chyba to właśnie jest powodem "wściekłości" Donalda I Leniwego. I Borys i Tomuś byli wiceprzewodniczącymi PO, więc wygląda na to że Donald I Leniwy robi czystkę w najbliższym swym otoczeniu. Być może stwierdził, że obaj mocarze intelektualni (Borys i Tomuś) nie są przydatni PO (i Berlinowi także) na obecnym etapie i trzeba ich posunąć do trzeciego szeregu. Ale kto na ich miejsce? Trudno powiedzieć. Pustota intelektualna w PO ma charakter trwały i trudno wskazać, kto mógłby dać trochę ikry tej głupkowatej ferajnie. Ale, popuszczając wodze fantazji, być może Donald Leniwy ułaskawi Zalewskiego i Rasia, których przegnano niedawno z szeregów opozycji totalnej. Byłoby to nawet logiczne, gdyż ostatnio Donald I drapuje się w szaty konserwatysty, pobożnego katolika, co to i chleb całuje i krzyżem bochenek znaczy, więc obaj konserwatywni politycy są jak znalazł. Pecha ma jednak Zalewski, bo też u Mazurka był i podobno łapczywie pożerał kanapki z łososiem pijąc przy tym za dwóch. Ale Rasia nie było tam, więc można go wziąć do pierwszego szeregu. No i jest jeszcze Grabiec, który zawsze był Donaldowi I Leniwemu wierny. Zamiast Tomusia Siemoniaka na wice PO można wziąć Kopacz, aby tam jakaś kobieta jednak była. Szkoda, że Sławcio Nowak ma jakieś problemy z prawem, bo też by się dobrze nadawał. Niestety siepacze pisowscy Go dopadli.

Jesteśmy więc świadkami przeorganizowania kierownictwa PO przez "wściekłego" Donalda I i - pogryzając popcorn - możemy obserwować efekty tej "wściekłości" Donalda, który "twardą ręką" robi porządek w kierownictwie PO.

Ale sięgając do klasyków, możemy Donaldowi I Leniwemu zaśpiewać jak Kozacy u Sienkiewicza, żeby w tej swej "wściekłości" nie przesadził:

Hej, hej

Tusek-bej

Rozserdywsia duże

Hej, hej

Tusek-bej

Ne serdysja, druże 

 

PS-1. Na koniec trzeba dodać, że pogłoski o tym, że Donald I Leniwy znacząc bochenek chleba krzyżem, wyrysował hakenkreutz są nieprawdziwe. Są po prostu potwarzą i zwykłym kłamstwem.

PS-2. Po niemiecku: zezłościć się znaczy - wütend werden

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (11 głosów)

Komentarze

Tusk buduje swoją nienawiść do braci Kaczyńskich od 2005 roku, gdy przegrał wybory prezydenckie. To się nie zmieni do jego śmierci..

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1631484

Wyjdzie na to, że Mazurek jest agentem prezesa

Vote up!
5
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1631494

Jedno pytanie, kto sprzedał Faktowi zdjęcia z imprezy urodzinowej u Roberta Mazurka?

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1631503

Sowa i przyjaciele sie klania.  Agenci sa wszedzie.

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1

JanStefanski

#1631507

Za  całość , a w szczególności za PS1 - piątka :-)

Vote up!
3
Vote down!
-2

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1631611