Smrodek

Obrazek użytkownika Traczew
Kraj

Przed wojną "chodził" dobry kawał żydowski, jak to Barucha nauczyciel wywalił z klasy bo "puścił smrodliwe wiatry", a kiedy pytano go za co wyleciał, odpowiedź była następująca. "Pierdnąłem smrodliwie, więc nauczyciel mnie wyrzucił i oni teraz siedzą w klasie w tym smrodzie, a ja wącham sobie kwiatki na grządce przed szkołą". Szydera jest jasna, nauczyciel jest głupi, bo ukarał w rzeczywistości klasę a nie winowajcę.

Odnoszę wrażenie, że dziś, dzień po tzw. rekonstrukcji rządu, część polityków zachowuje się tak, jakby to ów nauczyciel sam narobił smrodu w pomieszczeniu i je opuścił, a w zasmrodzonym pokoju pozostali jego podopieczni, którzy tłumaczą nauczyciela "że to nie on".

Tu cztery przykłady uzasadnień, dlaczego podopieczni nauczyciela dobrze się czują w zasmrodzonym pomieszczeniu.

Ot, na przykład prezydencki minister Mucha, oświadczył:

"Kompetencja dotycząca doboru bezpośrednio współpracowników, członków Rady Ministrów, to jest de facto kompetencja premiera. Nie byłoby także zmian w rządzie, gdyby te zmiany nie były uzgodnione z PiS, z prezesem partii  i jej kierownictwem". .Odnosząc się do relacji z Macierewiczem, minister przyznał, że „oczywiście były pewne zastrzeżenia, czy wątpliwości; publicznie formułował je pan prezydent, czy BBN”, jednak: "Nie byłoby tych zmian, gdyby nie wola polityczna PiS, zaplecza politycznego rządu". Wniosek jest jasny i oczywisty. Macierewicza z rządu wywalił PiS, a prezydent i BBN nie mają z tym nic wspólnego. 

Min. Sasin, nowy szef Komitetu Stałego RM udzielając wywiadu, powiedział: 

"Nie ma co uciekać od stwierdzenia, że istniały duże róznice poglądów między panem prezydentem Dudą a panem ministrem Macierewiczem. Konstytucja określa wspólną rolę dla obu polityków i myślę, że oczekiwanie prezydenta odgrywało swoją rolę. Panu premierowi zależy na zgodnej współpracy wszystkich, którzy tworzą obóz dobrej zmiany".

Pytanie: A jak czyta Pan takie analizy czy oceny, że to właśnie pan prezydent wymusił tę zmianę?

"Pan prezydent nie ma możliwości, by wymuszać cokolwiek. Mógł formułować pewne oczekiwania - choć nie chcę przez to powiedzieć, że formułował w tej sprawie. Moje odczucie jest takie, że z jednej strony pan premier chciał zbudować zespół, z którym najlepiej mu się będzie pracowało, a i zdanie pana prezydenta miało znaczenie. Trudno wyobrazić sobie, że program PiS może być skutecznie realizowany bez wsparcia przezydenta. Myślę, że jeszcze kilka-kilkanaście dni temu, gdy mieliśmy okazję rozmawiać, pan premier zakładał kontynuację współpracy z panem ministrem Macierewiczem. To była trudna decyzja, ale została podjęta - także dlatego, by program PiS mógł być skutecznie realizowany. Ale to nie oznacza negatywnej oceny pana ministra Macierewicza". Czyli nie ma neatywnej oceny pracy Macierewicza w MON, ale trzeba było Go wyrzucić, aby program PiS mógł być skutecznie realizowany. Czyli jednak Antek utrudniał skuteczną realizację programu PiSu...... Co za brednie!

Min Suski, szef gabinetu politycznego premiera: "To nie jest tak, jak złośliwa prasa mówi, że prezydent wymusił, ale prezydent miał swoje uwagi, co do funkcjonowania niektórych resortów i współpracy z niektórymi ministrami. Pamiętajmy, że w polskim systemie prawnym prezydent ma duże uprawnienia, jeśli chodzi m.in. chociażby o armię, czy sprawy międzynarodowe i z tych uprawnień korzysta. To jest rzecz naturalna". Nie, nie, prezydent niczego nie wymusił, ma wprawdzie duże uprawnienia w sprawach obronności...... Kitowanie sprawy.

Min. Łapiński w TVN24: "Wszystkie zmiany odbyły się zgodnie z konstytucją, na wniosek premiera. Żadnej wojny [z Macierewiczem] nie było. W wielu aspektach była współpraca. Zdarzały się różnice zdań, to naturalne, ale w kluczowych sprawach była współpraca. Takie zmiany nie mogły się odbyć bez zgody lidera PiS. (…) Trudno sobie wyobrazić, żeby premier abstrahował od zdania zaplecza politycznego. (...) Nie było żadnych szantażów, emocje nie są dobrym doradcą w polityce [to o Sakiewiczu i GaPol]. Myślę, że już takich wpisów i komentarzy nie będzie. Jest potrzeba dobrej współpracy biało-czerwonej drużyny. Dzisiaj jest czas na studzenie emocji, nie ma czasu na to, by znów dać się podzielić. Łapiński jest najbardziej szczery. Powiedział wprost do elektoratu partii rządzącej "Mordy w kubeł, uspokoić się, nie ma czasu na głupie gadanie. Macerewicza wywalił Kaczyński, z prezydentem były szef MON współpracował w kluczowych sprawach". Zwykły kłamca i krętacz. Prawdziwy Czerepach. 

Siedźcie panowie dalej w tym politycznym smrodku.

Wypowiedź premiera Olszewskiego wyróżnia się pozytywnie, bo jest po prostu trafna i uczciwa: "Antoni Macierewicz od lat prezentuje dość jednoznaczną postawę ideową. I trzeba przyznać, że ustępujący szef MON na przestrzeni lat podejmował się zadań bardzo trudnych, których nikt inny nie miał odwagi się podjąć. Jest grupa ludzi, część elektoratu, której się to podoba. Jakie będą konsekwencje polityczne, dowiemy się za jakiś czas. Ale na pewno będą. [o Błaszczaku w MON, bo Jarosław Kaczyński podobno od dawna planował taki manewr] . "minister Błaszczak nie ma doświadczenia w dziedzinie obronności. Opóźnianie reformy systemu dowodzenia było spowodowane konfliktem między MONi BBN. I można powiedzieć, że dymisja Macierewicza to zwycięstwo BBN, jednak może być to kosztem zmian w armii. (…) Minister Błaszczak zderzy się z propozycjami lansowanymi przez BBN, które - moim zdaniem bez wiedzy prezydenta Andrzeja Dudy - stało się oparciem dla grupy generalskiej niechętnej reformie armii. Bez wątpienia ta grupa będzie chciała wykorzystać zmianę na czele MON". Podkreślił dalej, że ważna jest tutaj odporność ministra Błaszczaka, jednak sam nie sądzi, żeby minister miał wyrobione zdanie na temat reformy armii i konfliktu pomiędzy BBN a Antonim Macierewiczem. "We wszystkich sprawach będzie się musiał odwoływać do decyzji szefa partii. Formalnie to, co się stało, to wielki sukces prezydenta, ale nie wiemy, jak to się dalej potoczy". No właśnie!

Wydaje się, że SUWEREN będzie zmuszony dokonać w 2020 roku DE-rekonstrukcji na pewnych wysokich stanowiskach w RP. Będzie zapewne wielkie rozczarowanie, ale smrodek pozostanie długo później

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (20 głosów)

Komentarze

Kolejny minister z KPrez, jej szef, Szczerski, przekonuje, że "Prezydent niczego nie wymuszał"."Nie ma możliwości dokonania w Polsce zmian na stanowiskach ministerialnych wbrew woli liderów większości parlamentarnej, to jest ustrojowo niemożliwe. Nie ma możliwości, by prezydent, czy ktokolwiek inny, był w stanie wymusić, czy zaszantażować większość parlamentarną, by dokonywała zmian wbrew swojej woli". "Prosiłbym i apelował do publicystów, żeby powstrzymywali się od tez, które są zbyt daleko idące i emocjonalne, dlatego że dziś potrzeba w Polsce przede wszystkim zjednoczonego środowiska politycznego, które będzie kontynuowało prace podjęte dwa lata temu po zwycięstwie wyborczym najpierw prezydenta a potem obozu Zjednoczonej Prawicy".

Wydaje się, że otoczenie PAD jest zaskoczone reakcją elektoratu prawicy na wywalenie z rządu Macierewicza. Trzeba było, Panowie, myśleć o tym wcześniej. Teraz oczekuję od szefa BBN, ministra Solocha, że wystąpi w TV i oświadczy, że do ostatniej chwili opowiadał się za pozostaniem Antka w MON, że jest rozczarowany tą dymisją i w związku z tym sam podaje się do dymisji, razem z gen. Kraszewskim.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Traczew

#1555721

PAD nie może byc zaskoczony, doskonale wie jak beton zw. jest z Macierewiczem a już wcześniej miał tego przedsmak. jakby mu zależało na dobrej współpracy, to dogadalby się, zawiesił wojenkę a nawet lobbował o pozostawienie Macierewicza we własnym interesie. z negatywną reakcją musiał sie liczyć, to oczywiste. może zapomnieć o polityce po kadencji, chyba że Kaczyński zrobi z niego syna marnotrawnego, teraz juz prawdziwy długopis na drugorzędnym stanowisku. ale byli prezydentowie tak nie kończą

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1555755

Problemem jest demonstracyjna obecność na uroczystościach wojskowego któremu kontrwywiad odmówił dostępu do informacji niejawnych. Uroczystości to tylko demonstracja, ale wstęp na teren BBN ?!

Prezydent może ułaskawić kogo chce, ale nie może wkraczać w kompetencje ludzi odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informacji, za kontrolę bezpieczeństwa kontaktów, za zapobieganie przeciekom.

Vote up!
11
Vote down!
0

#1555722

Ty pisałeś post scriptum, a ja komentarz o tej samej porze, myśleliśmy o tym samym !

Vote up!
4
Vote down!
0

#1555734

Murem za Antonim - to hasło dotarło wreszcie do zamkniętych pod szklanym kloszem urzędasów prezydenta, dali się ograć WSI jak dzieci...

Vote up!
8
Vote down!
-1

Yagon 12

#1555727

do tytułu wpisu Szanownego Autora.

Rzekłbym nawet więcej - odór tu za oceanem czuję wstrętny. Jakoś mi tak macą zalatuje albo innym czosnkiem......Może to po tym belwederskim hanukowym jaraniu świeczek przez tego.....Mam "kaca". Nie znam jeszcze reakcji żadnych polonijnych mediów. Wczoraj zaszedłem jeno do pobliskiego, polskiego sklepiku, no ale cała prasa była jeszcze ubiegłoniedzielna. A TV Polonia ani żadnej innej nie zaposiadam w moim wigwamie. A TEN Medal, Który otrzymałem w czasie ostatniej wizyty Pana Antoniego w USA, będzie teraz moim Skarbem. Jak kawałek najcenniejszego kruszcu. Jak samorodek ZŁOTA. Damy radę Panie Ministrze. Musimy ZROBIĆ JAK TRZEBA !           TO początek Drogi do Belwederu. Nie widzę nikogo bardziej Godnego niż Pan, na tej POLSKIEJ ! politycznej arenie. młodzik musi odejść, bo to jest POruta co smarkacz wyrabia. A tak się dobrze zapowiadało......Wspaniała Pani Beata Szydło, Niezłomny, Wybitny, NEVER SURRENDER - Antoni Macierewicz.... a teraz taki hanukowy smród. dudkowe bombki PAD POLSKĄ "choinkę"...........

Pozdrowienia po korekcie

Vote up!
9
Vote down!
-2
#1555729

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

agenta Maliniaka i jego kiejkutowskie otoczenie i naciski z opozycji bo jak mowil PAD jest PADlina wszytkich Polakow tak ze z tego wynika ze musi sluchac tych co na niego pluli i glosowalo za Bronkiem.Kaczynski okazal sie nietyle nieudacznikiem co zdrajca po raz kolejny  po 2007 roku,wystawiajac wyborcow PISu do wiatru.w PISie nic bez Kaczynskiego sie nie odbywa Beata Szydlo jako katoliczka polska patryjotka czlowiek prawy jako premier nie mogla sie zgodzic na rzadania choloty PISowskiej na wywalenie Macierewicza i dlatego zostala podmieniona na bankstera Malowieckiego nastepnego slugusa niemeickiego banksterstwa wystruganego jak Duda z banana o wyksztalceniu jak zwykle historycznym nieudacznika ,ktory musi teraz swiatowym banksterom podac Polske na tacy aby ja zlupili bo przezciez za darmo jakis kursant wykladow ekonomicznych nie dostaje tak dobrze platnej pozycji w banku niemieckim gdzie dostal na ladne oczy 30miolionow.

Kaczynski to pilat umyl rece to niby nie on wywalil na pysk Macierewicza i Szyszko najwazniejszych i najlepszych od czasow wojny ministrow ,ktorzy w patryjotyczny sposob walczyli o Polske i stawiali ja z kolan na nogi,cholota znowu gora ,a Polacy znowu otrzymali spluniecie w tawrz od tych na kogo glosowali-ile razy mozna ?

Kim jest ta PISowska cholora ktora dla stolkow i karjery nawet nie zaprotestowala i nie uwziela sie za Szydlo Macirewiczem czy Szyszko, dla mnie sa to ludzie zaprzedani bez kregoslupa i wrogowi NR1 w Polsce nie liczac opozycji ,ale noz wbity w plecy liczy sie podwojnie.Kiedy Morawiecki czy Duda na goowno mowil papu to Macierewicz walczyl na smierc i zycie z komuna.

Czas na zmiane, PIS oszukal swoich wyborcow,to nie jest ten PIS na ktory glosowalismy i musi powstac nowa pratia np. POLSKA  NARODOWO/CHRZESCIJANSKA PARTIA z osobami parwaymi takimi jakpatryjota  Macierewicz na czele,bo  inaczej Polska nigdy nie zdobedzie niepodleglosci.

Blaszczak jak by mial odrobine honoru to by nie byl takim plaszczakiem i by nie wziol po Macuerewiczu MONu ale to jest czlowiek nie nadajacy sie nawet kury szczac prowadzac ,czlowiek bez kregoslupa.

Na miejsce Waszczykowskiego ktory dawno powinien wyleciec wstawiona nastepnego bezkregowca wystruganego przez stare kiejkuty eksperta od niczego.Morawiecki WSIok  jak widac dobiera sobie swoich WSIokow ktorzy nie mtylko ze nie moga intelektualnie go przewyzszac ,ale nad ktorymi ma bata za ich przeszlosc ktora jest w teczkach starych kiejkut.

Jacek Czaputowicz to lowelas dopiero w 24 roku zycia udalo mu sie dostac na geografie na UW kierunek nauczycielski gdzie szedl sam odpad bez egzaminow.Po jakims czasie jednak zmienil swoje zamilowania i zachcialo mu sie zostac elita polski i zapisal sie na SGPiS gdzie ukonczyl studia w 1986 rokumajac skonczone 30lat,jego dzialnosc opozycyjna zwiazana byla z Walesa i solidarnoscia ktora sie zaprzedala w duzej mierze czerwonym.Podczas swojej walki opozycyjne czesto byl aresztowany nie majac czasu na prace utrzymywal swoje 4 dzieci ,historia podobna troche do Frasymiuka zyl z pomocy pieneidzy solidarnosciowych,zona jego brata Pawla zamieszkalego pod Montrealem opowidala ze za pieniadze solidarnosci w czasie stanu wojennego a wiec mial paszport ten dzilacz przyjechal do Kanady ,aby pochowac swoja matke.Jacek Czaputowicz nie utrzymuje wiekszych kontaktow ze swoim bratem w Kanadzie, gdyz ten alkoholik,oszust i dno spoleczne znany miejscowej Policji z awantur rodzinnych ,kiedy to z siekiera ganial  za swoja zona wyzywajac ja od kooref ,ktora sasiedzi musieli ratowac,oraz z synalkiem, ktory ma krotkie przerwy w odsiadywaniu wyrokow za kradzieze nie przyspozyli by nowemu ministrowi PISowskiemu dumy.

Tak ze Jacek Czaputowicz to nastepny wystrugany z banana po Dudzie i Morawieckim czlowiek sluzb ktory za karjere i zycie na koszt pieneidzy solidarnosciowych bedzie bez zadnych kwalifikacji na jednym z najwazniejszych stolkow w Polsce.

Takie nam Kaczynski z PISowska cholota serwuje elity i ministrow.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1555730

betonu PISoskiego wspartego przez WSIokowegoagenta Maliniaka i jego kiejkutowskie otoczenie i naciski z opozycji bo jak mowil PAD jest PADlina wszytkich Polakow tak ze z tego wynika ze musi sluchac tych co na niego pluli i glosowalo za Bronkiem.Kaczynski okazal sie nietyle nieudacznikiem co zdrajca po raz kolejny  po 2007 roku,wystawiajac wyborcow PISu do wiatru.w PISie nic bez Kaczynskiego sie nie odbywa Beata Szydlo jako katoliczka polska patryjotka czlowiek prawy jako premier nie mogla sie zgodzic na rzadania choloty PISowskiej na wywalenie Macierewicza i dlatego zostala podmieniona na bankstera Malowieckiego nastepnego slugusa niemeickiego banksterstwa wystruganego jak Duda z banana o wyksztalceniu jak zwykle historycznym nieudacznika ,ktory musi teraz swiatowym banksterom podac Polske na tacy aby ja zlupili bo przezciez za darmo jakis kursant wykladow ekonomicznych nie dostaje tak dobrze platnej pozycji w banku niemieckim gdzie dostal na ladne oczy 30miolionow.Kaczynski to pilat umyl rece to niby nie on wywalil na pysk Macierewicza i Szyszko najwazniejszych i najlepszych od czasow wojny ministrow ,ktorzy w patryjotyczny sposob walczyli o Polske i stawiali ja z kolan na nogi,cholota znowu gora ,a Polacy znowu otrzymali spluniecie w tawrz od tych na kogo glosowali-ile razy mozna ?Kim jest ta PISowska cholora ktora dla stolkow i karjery nawet nie zaprotestowala i nie uwziela sie za Szydlo Macirewiczem czy Szyszko, dla mnie sa to ludzie zaprzedani bez kregoslupa i wrogowi NR1 w Polsce nie liczac opozycji ,ale noz wbity w plecy liczy sie podwojnie.Kiedy Morawiecki czy Duda na goowno mowil papu to Macierewicz walczyl na smierc i zycie z komuna.Czas na zmiane, PIS oszukal swoich wyborcow,to nie jest ten PIS na ktory glosowalismy i musi powstac nowa pratia np. POLSKA  NARODOWO/CHRZESCIJANSKA PARTIA z osobami parwaymi takimi jakpatryjota  Macierewicz na czele,bo  inaczej Polska nigdy nie zdobedzie niepodleglosci.Blaszczak jak by mial odrobine honoru to by nie byl takim plaszczakiem i by nie wziol po Macuerewiczu MONu ale to jest czlowiek nie nadajacy sie nawet kury szczac prowadzac ,czlowiek bez kregoslupa.Na miejsce Waszczykowskiego ktory dawno powinien wyleciec wstawiona nastepnego bezkregowca wystruganego przez stare kiejkuty eksperta od niczego.Morawiecki WSIok  jak widac dobiera sobie swoich WSIokow ktorzy nie mtylko ze nie moga intelektualnie go przewyzszac ,ale nad ktorymi ma bata za ich przeszlosc ktora jest w teczkach starych kiejkut.Jacek Czaputowicz to lowelas dopiero w 24 roku zycia udalo mu sie dostac na geografie na UW kierunek nauczycielski gdzie szedl sam odpad bez egzaminow.Po jakims czasie jednak zmienil swoje zamilowania i zachcialo mu sie zostac elita polski i zapisal sie na SGPiS gdzie ukonczyl studia w 1986 rokumajac skonczone 30lat,jego dzialnosc opozycyjna zwiazana byla z Walesa i solidarnoscia ktora sie zaprzedala w duzej mierze czerwonym.Podczas swojej walki opozycyjne czesto byl aresztowany nie majac czasu na prace utrzymywal swoje 4 dzieci ,historia podobna troche do Frasymiuka zyl z pomocy pieneidzy solidarnosciowych,zona jego brata Pawla zamieszkalego pod Montrealem opowidala ze za pieniadze solidarnosci w czasie stanu wojennego a wiec mial paszport ten dzilacz przyjechal do Kanady ,aby pochowac swoja matke.Jacek Czaputowicz nie utrzymuje wiekszych kontaktow ze swoim bratem w Kanadzie, gdyz ten alkoholik,oszust i dno spoleczne znany miejscowej Policji z awantur rodzinnych ,kiedy to z siekiera ganial  za swoja zona wyzywajac ja od kooref ,ktora sasiedzi musieli ratowac,oraz z synalkiem, ktory ma krotkie przerwy w odsiadywaniu wyrokow za kradzieze nie przyspozyli by nowemu ministrowi PISowskiemu dumy.Tak ze Jacek Czaputowicz to nastepny wystrugany z banana po Dudzie i Morawieckim czlowiek sluzb ktory za karjere i zycie na koszt pieneidzy solidarnosciowych bedzie bez zadnych kwalifikacji na jednym z najwazniejszych stolkow w Polsce.Takie nam Kaczynski z PISowska cholota serwuje elity i ministrow.  

 

2 miesiące temu Polscy patrioci drugi raz zostali oszukani przez KaczynskiegoTak samo jak 10 lat temu oddal Polske pod rzady PObolszewi tak teraz znowu po 2 latach poprawy i nadzieji oddal Polske WSIokowskim zaprzancom.Polacy glosowali na Szydlo i Macierewicza to byla baza PISu i dobrej zmiany ,ktora dawala efekt i nadzieje na przyszlosc Polski jako kraju niepodleglego,teraz czarno to widze.Kaczynski przechandlowal Macierewicza i szydlo za to ze Duda podpisal reformy sadownicze ,teraz widac jak na dloni po co byla zmiana Beaty gdyz ta jako patryjotka,czlowiek prawy i katolik,nie chciala zdymisjonowac Macierewicz.Kaczynski okazal sie takim samym zdrajca jakim jest Duda,Czas aby Macierewicz zalozyl swoja partie prawdziwa polska i odstawil obydwu zdrajcow Kaczysnkiego,Morawieckiego  i Dude na smietnik histori.Macierewicz na premiera a Szydlo na Prezydenta.Obrzydliwoscia byla obecnosc gen.Kraszewskiego w pelenej gali z medalami obok MALINIAKA ,ktoremu odebrano dostep do tajnych dokumentow, na nominacji nowych ministrow.Tak ze Duda mimo ze temu generalkowi udowodniono konszachty z wrogiem zademonstrowal swoja zdradziecka sile .ZDRADA ZDRADA I HANBA!!!!!!!!!!

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1561430

Byłam oboiście świadkiem , jak odwoływali ludzi zasłużonych dla danej sprawy , dużo by opisywać. Dla mnie  Duda i Morawiecki  jest wart jeden drugiego .A te wzniosłe mowy na które mam odruch wymiotny ,  działają na moją psychikę negatywnie i szkodliwie i budzą obrzydzenie . 
Działanie prezydenta jest z góry zamierzone , i kierowane nie jego umysłem , ponieważ nie można być we wszystkim ekspertem . Jak można zauważyć wszyscy ministrowie odwołani przez Morawieckiego , byli niewygodni  dla platformy  . A tego dowodem jest  taki Trzaskowski który wypowiada się .” Zniknęli najgorsi szkodnicy polskiej polityki „ Brak słów .

Vote up!
6
Vote down!
-2

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1555740

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mikolaj nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To jedna prawda.  Druga to fakt, ze w Polsce (i chyba we wszystkich krajach demokratycznych) premier dobiera sobie ministrow - wiec dlaczego tak wielu dyskutantow odbiera ti prawoi Morawieckiemu?

Dziwi mnie tez fakt, ze co niektorzy "zwolennicy" PiS-u oczekuja od Macierewicza... utworzenia nowej partii prawicowej - wiekszej glupoty i zaslepienia dawno nie widzialem...

Co do rekonstrukcji rzadu - to z jednym chyba wszyscy sie zgodza: zasluga Morawieckiego jest wdrozenie programu 500+ - bo to on zorganizowal na ten program pieniadze (zwiekszyl sciagalnosc podatkow) - a tymczasem wielu zaslepionych przyznaje ten sukces premier Szydlo... ktorej glowna zasluga jest... sklocenie Polski z UE, Francja i Niemcami...

Vote up!
1
Vote down!
-4

mikolaj

#1555750

Szydło nie była wcale najlepsza, przywiązanie wynika tylko z kibicowania. każdy PiSowski premier i tak by musiał bronic dobrego imienia Polski. nie wiadomo tylko, jacy będą nastepcy. jeśli ministrowie zostali pozbawieni możliwości działania, to w sumie lepiej, że ich wycofano. jesli to sprzedano jako ustepstwo komukolwiek, to jeszcze lepiej. rząd miał swoje wtopy, które jako kibice oceniamy jako drobne wobec wdrażanych zmian. ideałów nie ma. betonowi trzeba przypomniec, że nie było żadnej radykalnej zmiany, tylko proste uzdrawianie i łatanie, coś co jest normalną rzeczą poważnych ludzi. niech przejmą samorządy, zaczną zmieniać konstytucję i niech sie stanie IV. RP. pewnikiem zagranica musi sie przyzwyczaic stąd wszystko sie ślimaczy zamiast miec tempo kontrewolucji od razu po wyborach. "szczęśliwie" jest konflikt z prezydentem, bez tego mialbym brzydkie podejrzenia, czy czasem sytuacja z brakiem wiekszym zmian nie jest czasem partii na rękę, gdyż albowiem łatwiej konserwować niz przebudować

Vote up!
1
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1555756

Tu musiało być o wiele więcej niż 2 na jednego (MM, PAD......?). Nie na darmo spotkanie z J. Danielsem odbyło się  bez PJK. Tam należy szukać początków tej zdrady.

Vote up!
2
Vote down!
0

antyleming

#1555763

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika ety został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"....wąchm sb kwtk n grządc przd szkłą". Czy wc,ż słtys w Wąchck dkrył lchy? Dw.
Vote up!
0
Vote down!
-3
#1555803