Koronawirus. 5G, B. Gates i wojna informacyjna USA-Chiny

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

"Nie wierzę w niezdementowane informacje" - Aleksander Gorczakow

 

Poniżej fragmenty tekstu, który znalazłem w sieci, ku zastanowieniu , choć według mnie łączenie sieci 5G z koronawirusem może być tzw. fake newsem, czyli fałszywą informacją i nie mieć nic wspólnego z rozprzestrzenianiem się tego wirusa, ale dobrze jest wiedzieć co po świecie krąży. Może jednak jakieś źdźbło prawdy w tym jest. Uważam ponadto, że trzeba się krytycznie pochylić nad technologią 5G, z tym, że z zupełnie innej strony, związanej z ograniczaniem naszej wolności lub naszym zdrowiem ogólnym.

 

"Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, że działanie sieci 5G nie ma żadnego związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (...) oraz, że pandemia koronawirusa źle wpływa na rozwój sieci telekomunikacyjnych i jednocześnie podkreśla, że nie ma żadnego związku pomiędzy technologią 5G a objawami koronawirusa. To odpowiedź na szerzącą się falę fake newsów, twierdzących, że za efekty epidemii odpowiada tak naprawdę… szkodliwość promieniowania elektromagnetycznego (PEM) (...) Wiara w taką teorię spiskową potrafi osiągnąć wręcz absurdalny rozmiar – w Wielkiej Brytanii z inspiracji takimi fałszywymi informacjami podpalono kilka masztów 5G (...) Podkreślono, że "żadne rzetelnie przygotowane badania naukowe nie wskazują na powiązania promieniowania niejonizującego, emitowanego przez systemy telefonii komórkowej, z powstawaniem nowotworów i innych chorób (...) PIIT podkreśliła też, że "żadne rzetelnie przygotowane badania naukowe nie wskazują na powiązania promieniowania niejonizującego, emitowanego przez systemy telefonii komórkowej, z powstawaniem nowotworów i innych chorób." Instytucja wskazuje, że takie stanowisko potwierdza m.in. Międzynarodowa Komisja ds. Ochrony przed Promieniowaniem Niejonizującym (ICNIRP), która stale bada te zależności. PIIT stwierdziła, że dobrze działająca sieć telekomunikacyjna jest niezbędna do walki z epidemią. Jako przykład podała to, że zbyt obciążona sieć może prowadzić do sytuacji, w których niemożliwy będzie np. kontakt z oddziałami ratunkowymi. Dzięki dobrze działającej sieci wiele osób może także pozwolić sobie teraz na pracę z domu. Jak ważna jest jej wydajność podczas pandemii widać m.in. po prośbie Komisji Europejskiej, żeby serwisy streamingowe obniżyły jakość obrazu. PIIT pokusiła się też o postawienie tezy, że technologia 5G mogłaby być korzystna, w niektórych aspektach zwalczania epidemii. Izba twierdzi, że dzięki technologii 5G "systemy sztucznej inteligencji sprawniej i efektywniej wsparłyby lekarzy pracujących nad szczepionką, a robotyzacja i cyfryzacja szpitali ograniczyłaby kontakt z zakażonymi osobami" [1].

 

Inną być może teorią spiskową jest to, że odpowiedzialnymi za tę epidemię koronawirusa są najbardziej znani, ale przede wszystkim najbogatsi ludzie na świecie jak Bill Gates, który od dawna jest zwolennikiem ograniczenia populacji ludzi, podobno ze względu na przeludnienie. Razem z nim są wymieniani: David Rockefeller, Ted Turner, Oprah Winfrey, Warren Buffett, George Soros i Michael Bloomberg [2].

 

Dla przykładu w roku 2012 właściciel Microsoftu chciał i zapewne dalej chce całkowicie ograniczyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery, drastycznie zmniejszając liczbę ludności na świecie poprzez stosowanie szczepionek, które mogą m.in. powodować bezpłodność, ale też i wyniszczać fizycznie szczepionkobiorców. Jego żona miała i ma prostszy pomysł - chce upowszechniać na świecie aborcję [2] a całe to psychopatyczne małżeństwo popiera eutanazję (eugenikę?) jako element właśnie owej depopulacji. Są tą sprawą faktycznie "zafiksowani".

 

Być może jego słowa były "prorocze", gdy już w 2015 roku wspominał, iż pojawi się wirus, który ludzie będą nieświadomie przenosić ze sobą latając m.in. samolotami. Powiedział ponadto skromnie, że zginie w ten sposób 10 milionów ludzi [3].

 

Ostatnio Bill Gates zapowiedział, że szczepionka na koronawirusa SARS-CoV-2 ujrzy światło dzienne już za 18 miesięcy i że produkcja szczepionki będzie stosunkowo prosta, ale będzie do tego potrzebny wspólny, globalny wysiłek oraz, że epidemia może najbardziej dotknąć kraje rozwijające się a on może przeznaczyć miliony dolarów na wynalezienie i produkcję takich szczepionek [4].

 

Ciekawe czy te szczepionki mają służyć walce z przeludnieniem ludności na świecie? - zdałoby się uzupełnić te jego wywody.

 

Inną sprawą jest pytanie o pierwotne źródło pojawienia się koronawirusa. Czy prawdą jest to, że owym źródłem były nietoperze i/lub łuskowce, czy też wirus ten wyhodowany został laboratoryjnie? A jeżeli laboratoryjnie to czy jest on częścią przygotowywania jakiejś broni biologicznej oraz czy został uwolniony celowo czy też przypadkowo? W dalszej kolejności można - o ile wirus powstał w laboratoriach - zapytać o to, kto i jakie konsekwencje winien ponieść za tą epidemię? Do dzisiaj nie jesteśmy tego pewni, co skłania do wielu przypuszczeń i do kreacji wielu innych teorii, które wydają się nieraz absurdalne.

 

Powyższe pytania winny być pierwszymi, na które należałoby znaleźć odpowiedzieć, bo stanowiłoby to też materiał wyjściowy do wynalezienia szczepionki lub lekarstwa na chorobę wywoływaną przez koronawirusa i zniszczenie jego samego.

 

Jak na razie trwa wojna informacyjna i wzajemne oskarżanie się za wybuch epidemii i jej rozprzestrzenianie pomiędzy USA a Chinami. Amerykańskie władze nazywają wprost koronawirusa chińskim wirusem i oskarżają władze chińskie o to, że zataiły one wszelkie o nim informacje na początku epidemii, który szacuje się na listopad 2019 roku. Z kolei Chińczycy oskarżają USA m.in. za to, że wirusa "przywlekli" do Chin i innych zakątków świata amerykańscy żołnierze. Według wielu ekspertów ta wojna jest też postrzegana jako walka o przywództwo światowe a stosunki USA z Chinami są obecnie najgorsze od dziesięcioleci [5]. Pokłosie tej wojny widać też po zamrożeniu przez USA wpłat na WHO, którą D. Trump oskarża za sprzyjanie w tym sporze Chinom. 

 

 

[1] ]https://www.dobreprogramy.pl/Koronawirus-i-5G-Brak-zwiazku-informuje-PIIT,News,107395.html?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=DP-push

[2] https://wpolityce.pl/polityka/138345-bill-gates-chce-walczyc-z-przeludnieniem-ziemi-jak-strzykawkami-i-aborcja

[3] https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/491680-gates-w-2015-roku-ostrzegal-przed-nowym-wirusem-wideo

[4] https://www.pch24.pl/szczepionki-na-koronawirusa-za-18-miesiecy--bill-gates-wzywa-do-globalnego-wysilku-,75313,i.html

[5] https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1462496,koronawirus-wojna-handlowa-usa-chiny.html

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)

Komentarze

Wojna informacyjna jak najbardziej trwa.

Ciekawe przy tym wszystkim jest, ze znani immunolodzy z tytulami przynajmniej doktorskimi, a bardzo czesto profesorskimi opowiadaja nam przeciwstawne teorie.  Ci co jeszcze pracuja w znanych laboratoriach strasza nas bardzo okropnym wirusem( bo moze dostana wiecej pieniedzy od rzadu na badania), ci co kariere maja juz za soba, sa troche odwazniejszy i krytykuja tych pierwszych.

Musze powiedziec, ze  osobiscie odczuwawam, iz ten "hype"  z tym wirusem to jednak wielki przekret.  Ja nie kwestionuje tego, ze ten wirus jest i tego, ze jest bardzo aktywny, ja kwestionuje jego "wysoka" smiertelnosc. Prosze nie zapominac, ze WHO nie jest juz ta sama organizacja  chroniaca zdrowie. 85% zasiadajacych w tym gremium to osoby powiazane z przemyslem farmaceutycznym. Jezeli chodzi o malzenstwo Gates'ow tez nie mam do nich zaufania.

Autoizolacja jest jak na razie w porzadku, ale tego dziwnego zakazu spacerow w Polsce za bardzo nie rozumiem. Jak wiadomo spacery i slonce wzmacniaja uklad odpornosciowy. Trzeba zachowac tylko odstep - proste!

Pozyjemy, zobaczymy.… ale prosze nie dajmy sie zwariowac.

(W powyzszym tekscie oparrlam sie na utarczkach telewizyjnych i internetowych miedzy immunologami w Niemczech)

pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1626200

Koronawirus jak najbardziej jest powiązany z wprowadzaniem sieci 5G. Tyle, tylko, że nie wiadomo, czy ta sieć rozprzestrzenia tego wira ale wiadomo na pewno, że korzystając z okazji światowej paniki i schizy rządy cichaczem wprowadzają na swoich państwach coraz bardziej 5G (normalnie byłyby dużej protesty, a tak to cisza) - np. pisałem juzna swoim blogu, że potwierdzona informacja jest, że nasz rząd w programie dla wsparcia przedsiebiorstw (pakiet antykryzysowy - każdemu kojarzący sięze zmniejszeniem składek ZUS itp.) zapisali w nim mozliwosć rozszerzenia sieci w technologii 5G w Polsce, co gorsza chcieli nawet aby w tej kwestii nie było badań na szkodliwość tego na środowisko ale ten zapis nie przeszedł i został usunięty - jednak w pakiecie "antykryzysowym" wwalili do Polski 5G!

Co do ludojada gatsa, to jakim naiwniakiem trzeba być aby temu, kto otwarcie gdera, ze trzeba ludzi mordować, nawet poprzez szczepionki, to aby teraz mu wierzyć, że wyprodukuje szczepionkę na koronawirusa, która nie będzie tak na prawdę mordowała ludzi - przecież parafrazując klasyka, to jest oczywista oczywistość, że jego ewentualna szczepionka może i pomoże na koronawirusa ale odczuny poszczepienne będą zwykłym morderstwem na rodzaju ludzkim!

Co do źródła pojawienia sie koronawirusa, to sprawa prosta - gdzie dwóch siebije tam trzeci korzysta - USA z Chinami się oskarżają, a koncerny farmaceutyczne globalne i żydzi sięz tego cieszą, bo biją na tym kase, a sami stoją za rozprzestrzenianiem sie tego wirusa i w ogóle za jego wynalezieniem.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1626255