Prezydent A.Duda przeciw globalnemu zidioceniu i ...ocipieniu(też)!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

I słusznie! Albowiem po jaki ... znaczy gwint to Kioto!? idioto!, nie tylko czerski, GWniankowy idioto! chciałoby się rzec, najdelikataniej komentując krytykę warszawki/głupawki po zawetowaniu przez pana prezydenta Andrzeja Dudę tzw poprawkę dauhańską do protokołu z Kioto czyli uchwaloną przez maszynkę sejmową PO/PSL ustawę z dnia 11 września 2015 r. o ratyfikacji Poprawki dauhańskiej do Protokołu z Kioto do Ramowej konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, sporządzonego w Kioto dnia 11 grudnia 1997 r., przyjętej w Ad-Dausze dnia 8 grudnia 2012 r. wnioskując do sejmu o jej ponowne rozpatrzenie, albowiem zdaniem prezydenta sejm poprzedniej kadencji nie rozważył wszystkich skutków gospodarczych, ekonomicznych oraz społecznych dla Polski oraz prawnych!

Prezydent odmawia w ten sposób swego udziału w ratyfikacji tego kosztownego dla naszego kraju porozumienia.
I dobrze.
Polska po 89 r. z nawiązką wypełniła b. wiele kosztownych zobowiązań w sferze poprawy klimatu, emisji gazów przemysłowych.
Polska z nadwyżką spełniła to podpisując protokół z Kioto.

Ekipa Tuska oraz Kopacz ponaglana przez swych unijnych zwierzchników zadeklarowały się w ostatnich latach do następnych, kosztownych rozwiązań, które dotyczą dalszej redukcji emisji gazów cieplarnianych, które oficjalnie przedłożone będą na najbliższej paryskiej konferencji gniotły polską gospodarkę.

Znając "wylewność" oraz naiwność tej ekipy Tusk/Kopacz można się spodziewać najgorszego, czyli przystanie na plany UE ograniczenia do roku 2030 emisji CO2 o minimum 40 %!
Najbliższe porozumienie paryskie ( grudzień b.r.) w tej sprawie może nas zmusić do bardzo kosztownego, totalnego wręcz samograniczenia produkcji przemysłowej!

Ale i tak to wszystko dalej pozostanie w sferze lewackich marzeń biurokratów z Brukseli, gdyż dwie największe gospodarki; Chiny i USA! czyli ich rządy nie wyrażą zgody na ratyfikacje takiego traktatu.
Nawet gdyby naiwny, lewacki i wyrywny O'bama chciał pójść sladami cwaniaka Gore.a to i tak nie otrzyma zgody na to senatu, gdyż większość republikańska jest bardzo krytyczna i nieufna wobec tych nowinkarskich bredni dotyczących globalnych zmian klimatu.

Co zaś wypracowali 'mędrcy" unijni od regulacji kształtu banana i ogórka możemy się domyślać!
Zapewne tzw wspólna polityka klimatyczna UE zostanie w Paryzu narzucona jej członkom, tak jak kwoty imigrantów, czyli z góry, z kapelusza!

Tak więc to weto prezydenta A. Dudy przed grudniowym szczytem klimatycznym w Paryżu jest swego rodzaju instrukcją, wskazaniem dla nowo formującego się po wyborach rządu PiS!
Weto z drugiej strony jest swego rodzaju argumentem pomocniczym dla przyszłej nowej ekipy, do grania na zwłokę.

A postępowcy już dziamolą, krytykują prezydenta A. Dudę za to weto!
Głobalne ocieplenie, czyli część totalnego ocipienia wszelakiej poprawności.
Niechaj Gore'owi przyznają kolejne noble, a zieloni kretyni dalej sobie protestują!
Palikot, zlewy i to całe lewactwo dostało od wyborców wolne na najbliższe cztery lata, niechaj więc biją pianę!

A prezydent, rząd musi zachować w tej mierze rozsądek, a nie żarliwość Gore,a!

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

działania związane z tzw ociepleniem klimatycznym są decydującym dowodem że przez odpowiednio dobrane metody działania można wmówić ludziom każdą bzdurę i oni w to niestety uwierzą. W tym przypadku jest dość skomplikowana sytuacja, bo po latach działania są dwa ośrodki wspierające "toto": lewactwo - ideologicznie, choć nie wiem jak ich przekonano; może jednak "zioło" szkodzi na intelekt? Drugi to utworzone lobby przemysłowe produkcji wiatraków i innych konstrukcji, których główną "zasługą" jest znaczne zwiększenie kosztów uzyskania energii.

Widzę pewną analogię do czasów rozwoju narodowego socjalizmu w Niemczech lat trzydziestych; nazistom nie wystarczyło osiągnięcie sukcesu ideologii; postarali się o wsparcie przemysłu, o ile wiem, strasząc (poniekąd było to uzasadnione) przemysłowców wizją komunizmu.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1497098