Wstyd się przyznać, że jest się z Gdańska

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Gdańsk, a wraz z nim całeTrójmiast przeżywa dziwny oktres w swojej historii, który należy uznać za okres zemsty za Solidarność. Taka zuchwałość jaką zademonstrowali gdańszczanie w latach 1980tych nie mogła ujśc bezkarnie, już Rakowski próbował zlikwidować stocznię Gdańską, a potem wzięli się za stocznie inni.

Teraz to nawet wstyd się przyznać, ze jest się z Gdańska. Najlepiej to powiedzieć, że jest się z Kościerzyny albo z Kartuz, bo tam mieszkają porządni Kaszubi, co nie pozwolą sobie w kaszę dmuchać.

A tu obciach – po którychś wyborach samorządowych to mieszkańcy dzielnicy Chełm wywiesieli plakaty z entuzjazmem ogłaszjące,że ponad 60% idiotów głosowało na cwaniaków, którzy ich wydymali. Chyba ewenement na skalę globalną.

Nic dziwnego, sporo ludzi przenosi się do Kartuz. Przykładowo szpital w Kartuzach robi furorę na Pomorzu, bo zarówno pracownicy, lekarze i piełęgniarki jak i pacienci, chwalą sobie lokalną atmosferę i jakość opieki, bez porównania lepszą niż w Trójmieście. Czyżby gdańszczanie zamieniali się w warszawiaków ? 

Znajomi z Kaszub prowadzący agroturystykę zawsze nioechętnie patrzyli na aroganckich warszawiaków, którym trudno było dogodzić. Teraz przyjdzie kolej na gdańszczan.

A teraz dochodzą do tego kolejne bulwersujące fakty. 

Ktoś może zna panią sędzię Zwierzyniecką ? Kasta szaleje, kiedyś była choroba wściekłych krów, teraz mamy chorobę kasty. Od paru lat społeczność Trójmiasta jest bulwersowana wyczynami pana Hansa G. niemieckiego przedsiębiorcy o hitlerowskich, jak sam przyznaje, poglądach, który wielokrotnie dawał się we znaki zatrudnionym u siebie Polakom, w tym pani Natalii Nitce, obecnie Płażyńskiej, która w końcu nagrała jego obraźliwe zachowania i wystąpiła do sądu z pozwem.

Sąd w pierwszej instancji skazał Niemca, lecz sąd apelacyjny wykazał się kastową spolegliwością wobec obcokrajowca, a panią Płażyńską skazał na przeproszenie pozwanego za nagrywanie i wpłacenie 10 000 na WOŚP. Ależ ta pani sędzia była rozgrzana. I jak tu ich nie ćwiartować żywcem ?

Jaja jak berety. Pani Zwierzyniecka uznała że nagrywanie pana Hansa G. było be ze strony pani Natalii, bo było oznaką „nielojalności wobec pracodawcy”, więc ją skazała, a pan Hans G. musi tylko przeprosić panią Natalię, bo sędzia uznała, że pozostałe dowody były niewystarczające. Za mało nagrań pani Natalia przedstawiła ? 

Taka sędzia to kuriozum, może by ją obwozić i pokazywać w obwoźnym ccyrku ?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Gdańsk od dawna jest jak warszawka... - zbydlęcenie i zidiocenie, a nieliczni co się uchowali normalni są codziennie piętnowani - co robi w tej kwestii rzad? NIC - a Morawiecki tylko ugaduje się z dulkiewicz, a PiS po śmierci adamowicza go chwalą, a jeszcze dzień wcześniej ścigali go sądami

Ps. co do sądów apelacyjnych w Gdańsku, to lepiej w ogóle sie do nich nie odwoływać, bo strata czasu i pieniędzy. Tam jest tak zabita dechami lewacka komuna, że chyba w całej Polsce takiej nie ma.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1621267

Pan masz wyjątkowo spaczone spojrzenie, zupełnie ignorujące poziom złożoności rzeczywistości społecznej, jej mechanizmów i koniecznych działań. Biadolenie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1621297

aha, a tak coś merytorycznie gościu potrafisz, czy tylko te pierdu pierdu?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1621306

Gdzie premier dogaduje się z Dulkiewicz ? Gdzie PIS chwalił Adamowicza ? Gdzie, gdzie, gdzie.... ?

Epitety i skróty myślowe zamiast rzeczowej dyskusji. Tak czy inaczej, rząd rządzi całą Polską i musi reagować, lepiej lub gorzej, na wszystkie zjawiska zachodzące na terenie kraju. Nie może udawać że ich nie ma, jak to czyni antypis..

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1621402

Kogo wystawił PiS w Gdańsku przeciw pani Dulkiewicz w ostatnich wyborach samorządowych?

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1621467

To spojrznie ignoruje zupelnie zlozonosci rzeczywistosci spolecznosci i koniecznosci dzialalnosci.

Ignoruje zupelnie!

O zgrozo!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1621314

zwierzęce popisy

 

jak stół ten cyrk

nie okrągły a kanciasty

zwierzęce popisy

rozwścieczonej kasty

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1621273

Gdzie Człowiek z Konstytucjom na Brzuchu?

Powinien odbywać głodówkem protestacyjnom przed siedzibom firmy Hansa Gie.

 

 

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1621385