Czy działaczom KOD i PO zależy na wywołaniu wojny domowej w Polsce. Obca agentura w działaniu

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

 

Kampania Prezydencka 2020 r. w toku. Kandydaci na najwyższy urząd w Polsce zachęcają swoich przyszłych wyborców do głosowania. Ale czy wszyscy w tej kampanii stosują tzw " czyste metody walki politycznej" postaram się na to odpowiedzieć.

Obserwujemy od wielu miesięcy jak na naszych oczach dzieje się historia i to związana z najgorszym scenariuszem ponieważ Polak stanął przeciwko Polakowi w imię ? no właśnie w imię czego ?

Działacze KOD, jak pamiętamy, zakłócali przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy w Pucku wygłoszone z okazji 100. rocznicy zaślubin Polski z morzem. Podobnie było we Władysławowie i Wejherowie. Oprócz wznoszonych okrzyków i głośnych gwizdów zwolennicy opozycji mieli ze sobą również transparenty, na których widniały takie napisy jak: „Przestańcie łgać. WyPAD 2020”. Zachowanie działaczy Komitetu Obrony Demokracji pochwaliła kandydatka PO na urząd prezydenta Magłorzata Kidawa-Błońska, także obecna na uroczystości.

Wielu dziennikarzy i media alarmują, nadciąga regularna rebelia. Anarchiści, KOD ziarze, byli ubecy i cała śmietanka III RP – wylegli na ulice w buncie przeciwko władzy. Aż kipi od prowokacji. Nie mają żadnych oporów przed sięgnięciem po rozwiązania ostateczne. Wszystko po to, by doprowadzić do ulicznych zamieszek i za pomocą rozwiązań siłowych oraz interwencji zewnętrznej, odsunąć Prawo i Sprawiedliwość od władzy”. Czyni to opozycja za namową i pieniądze obcego mocarstwa nazwane popularnie „ Obcą Falangą”

Nazwa wywodzi się z militarnej koncepcji false colors, czyli operacji wykonanej w obcych barwach narodowych. Operacje false flag nie są ograniczone do działań wojennych ale mogą występować również w czasie pokoju. Takie operacje są prowadzone już od dłuższego czasu … ich celem jest również Polska.

Demokratycznie wybrany rząd Polski jest nie na rękę wielu środowiskom i rządom zachodnim, które z Polski czerpią krocie w zamian za niewolnicza pracę samego polskiego społeczeństwa. Najlepszym przykładem jest chociażby nagminna sytuacja, kiedy Unia Europejska i jej instytucje „mało demokratyczne” zajmują się bardziej kwestiami polskimi aniżeli prawdziwymi problemami i zagrożeniami współczesnej Europy jak terroryzm i zamachy, które obserwujemy niemal na co dzień. Ich dobrze opłacani zwolennicy w postaci mediów utrzymują ten trend wspierając mało demokratyczne instytucje i grupy społeczne w tym zakresie… chociażby KOD, który jest namiastką zgubnej polityki rządu Platformy Obywatelskiej.

Gra chodzi o wielkie wpływy i pieniądze, przywileje oraz zaszczyty i stanowiska które dotychczasowe środowiska pragną zachować dla siebie. Bo tylko o to im chodzi przecież nie o interes kraju . Liczy się przecież dla nich tylko  kasa a naród, naród da się ogłupić i oszukać

Polska i jej aktualny rząd są prezentowane w zachodnich mediach jako „faszystowskie” i „rasistowskie” . Wyjątkowym zestawem bredni wydawało się to, co o rządzie PiS napisał Chris Hedges, były dziennikarz „New York Timesa”. A napisał wprost, że to rząd neofaszystowski, rasistowski i ksenofobiczny, więc nie dziwi, iż zakłamuje prawdziwą historię, a tą prawdą ma być współudział Polaków w Holokauście.

Ten hybrydowy atak na Naszą ojczyznę jest dobrze zaplanowanym wielowątkowym działaniem zmierzającym do destabilizacji kraju … który stoi na przeszkodzie interesom wielu grup sterowanych głównie z Rosji. Komu zależy na destabilizacji Polski za pieniądze obcych mocarstw. Najwyższy już czas by Polscy patrioci powiedzieli DOŚĆ.

Najwyższy już czas by Polska patriotyczna powstała z kolan i była jak o nią walczyli Żołnierze Wyklęci, niezależna , wolna bez wrogów bez komuny. Dokonać to mogą tylko młodzi patrioci. Czas ich już nadszedł pokazali oni swoją siłę i determinację 11 listopada br czas by powiedzieli STOP komunistom i ich poplecznikom. By powiedzieli NIE alimenciarzom z KOD-u, SB-kom i wrogiej agenturze.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)

Komentarze

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1620701

Osobników tych bojówkarskich grupek antypolskiej hołoty nazwać można najwyżej pełniącymi obowiązki Polaków.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1620702

czy tylko działaczom PO i KOD zależy na wywołaniu wojny domowej. Przecież w opozycji jest oprócz nich również Lewica i Konfederacja czapkujące Kremlowi. Jak to bywało w dziejach Polski nad naszymi głowami ściskają sobie dłonie nasi sąsiedzi. Tyma razem reprezentowani w granicach Polski przez opozycję. Taka neotargowica, której nie po drodze z PiSem i narodem polskim. To trzeba mieć na uwadze przy podejmowaniu decyzji wyborczej.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1620786

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Przepraszam Pania, ale Konfederacja organizujaca Marsze Niepodleglosci i skandujaca "raz sierpem, raz mlotem.." w mojej opini nie czapkuje Kremlowi.

Korwin ze swoimi wyznawcami to nie cala Konfederacja.

Jezeli Pani zapozna sie z wypowiedziami Winnickiego i Bosaka, to moze zmieni zdanie.

Bo, jak na razie, ... :-)

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620977

Mu przez  Wyborców miejsca ,to FAKT

a jak wiadomo z faktami się nie dyskutuje,...

że stoi za tym  "zagranica" to też fakt ,ze przeróżne kramki,również

a więc 

pilnujmy naszych Polskich spraw i bądzmy ,... zdrowi,bo epidemia CZEGOŚ TAM,

TEŻ MIESZA I TO MOCNO

sobotnie pozdrowienia

"Ten hybrydowy atak na Naszą ojczyznę jest dobrze zaplanowanym wielowątkowym działaniem zmierzającym do destabilizacji kraju "

AUTORZE masz  niestety rację 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1621011